Nieruchomości
239 044 ogłoszenia
Od najnowszych
Działka budowlana, ul. Tęczowa
Ruszowice,dolnośląskie
328 000 zł1 025 m² 320 zł/m²
Biuro klimatyzowane, ul. Podwale
Wrocław,dolnośląskie
80 zł/m²300 m² 24 000 zł
Dom bliźniak Modliszewo
Modliszewo,wielkopolskie
560 000 zł98,32 m² 5 695,69 zł/m²
Biuro Warszawa
Warszawa,mazowieckie
76 zł/m²57 m² 4 332 zł
Mieszkanie z ogródkiem, ul. Ostroszowicka
Bielawa,dolnośląskie
499 000 zł125,30 m² 3 982,44 zł/m²
440 000 zł1 793 m² 245,40 zł/m²
Mieszkanie 2-pokojowe
Barczewo,warmińsko-mazurskie
449 000 zł52,18 m² 8 604,83 zł/m²
Działka rolna Dawidowizna
Dawidowizna,podlaskie
20 000 zł6 528 m² 3,06 zł/m²
Mieszkanie 2-pokojowe
Białystok,podlaskie
2 490 zł90 m² 27,67 zł/m²
Mieszkanie 3-pokojowe Wałbrzych
Wałbrzych,dolnośląskie
369 000 zł125 m² 2 952 zł/m²
Apartament z garażem
Kraków,małopolskie
1 140 000 zł71,09 m² 16 036,01 zł/m²
Działka budowlana Chłapowo
Chłapowo,pomorskie
295 000 zł2 000 m² 147,50 zł/m²
Mieszkanie z garażem, ul. Słowackiego
Radzymin,mazowieckie
732 648 zł74,76 m² 9 800 zł/m²
Mieszkanie 3-pokojowe, Aliantów
Olsztyn,warmińsko-mazurskie
2 800 zł67 m² 41,79 zł/m²
Biuro wolne od zaraz, ul. Krakowska
Andrychów,małopolskie
31 zł/m²31,08 m² 963 zł
2 000 zł42,47 m² 47,09 zł/m²
Dom z garażem, ul. Tulipanowa
Bolesławiec,dolnośląskie
659 000 zł115,60 m² 5 700,69 zł/m²
1 900 zł500 m² 3,80 zł/m²
319 000 zł48,15 m² 6 749,74 zł/m²
Działka budowlana przy lesie Kajkowo
Kajkowo,warmińsko-mazurskie
249 000 zł1 885 m² 132,10 zł/m²
Rynek pierwotny
Dom z tarasem Murowaniec
Murowaniec,kujawsko-pomorskie
840 000 zł147 m² 5 714,29 zł/m²
999 000 zł100 m² 9 990 zł/m²
Lokal handlowy klimatyzowany
Warszawa,mazowieckie
32,31 zł/m²130 m² 4 200 zł
Lokal handlowy, ul. Warszawska
Radziwiłłów,mazowieckie
32,01 zł/m²65,44 m² 2 095 zł
Mieszkanie z ogródkiem, ul. Kościuszki
Kraków,małopolskie
998 000 zł45,40 m² 21 982,38 zł/m²
Działka budowlana uzbrojona Sady
Sady,dolnośląskie
654 000 zł2 333 m² 280,33 zł/m²
Rynek pierwotny
1 056 848 zł46,88 m² 22 543,69 zł/m²
Działka budowlana, ul. Różana
Krzeczyn Wielki,dolnośląskie
139 000 zł1 100 m² 126,36 zł/m²
Rynek pierwotny
Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Glogera
Kraków,małopolskie
776 986 zł48,26 m² 16 100 zł/m²
Mieszkanie 3-pokojowe Kwidzyn
Kwidzyn,pomorskie
460 000 zł69,92 m² 6 578,95 zł/m²
479 999 zł45,30 m² 10 596 zł/m²
Mieszkanie z garażem, ul. Silesia
Wojcieszów,dolnośląskie
170 000 zł47 m² 3 617,02 zł/m²
Mieszkanie z garażem, ul. Piastów Śląskich
Siechnice,dolnośląskie
351 657 zł28,59 m² 12 300 zł/m²
Dom z piwnicą Nakło nad Notecią
Nakło nad Notecią,kujawsko-pomorskie
550 000 zł342,20 m² 1 607,25 zł/m²
124 000 zł1 599 m² 77,55 zł/m²
299 000 zł69,11 m² 4 326,44 zł/m²
Biuro klimatyzowane, ul. Bukowińska
Warszawa,mazowieckie
86,70 zł/m²532,64 m² 46 180 zł
Powiadamiaj mnie o nowych ogłoszeniach
Włącz powiadomienia