Nieruchomości

238 363 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

Rynek pierwotny

930 000 zł109 m² 8 532,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:354 m²

Brak podatku pcc i prowizji, faktura, gwarancja 5 lat, bezpośrednio od dewelopera Możliwość wykończenia domu pod klucz Kredyt przy moim pośrednictwie ubezpieczenie domu na rok Gratis, zapraszam.

Szczegóły ogłoszenia

25 000 zł4 215 m² 6 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka rolna o powierzchni 42 arów, położona w miejscowości Niepla, gmina Jasło, około 13 km od centrum Jasła. Nieruchomość ma kształt nieregularny, o szerokości od.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł70,10 m² 4 992,87 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie na sprzedaż Nakło (gm. Stubno) Na sprzedaż funkcjonalne i przestronne mieszkanie o powierzchni 70,10 m , zlokalizowane na parterze budynku w miejscowości Nakło, gmina.

Szczegóły ogłoszenia

890 000 zł3 924 m² 226,81 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Inwestycyjna nieruchomość gruntowa Tylko w naszym biurze! Oferta na wyłączność! Działka usługowa objęta mpzp - Chodzież, woj. wielkopolskie Przedmiotem sprzedaży jest atrakcyjna nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

1 390 000 zł460 m² 3 021,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:1 120 m²

Sprzedaż | 460 m2 | dom wolnostojący | 1 390 000 zł | Rynia | Nieporęt Dom z ogromnym potencjałem na wynajem na pokoje. Zalew Zegrzyński 200 metrów od domu! Przedmiotem sprzedaży jest dom.

Szczegóły ogłoszenia

2 798 500 zł374 m² 7 482,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:3 500 m²

Przestrzeń, natura, komfort - wyjątkowy dom na działce 3500 M2 5 sypialni | Fotowoltaika | Prywatność i starodrzew | Podwyższony standard Prezentujemy wyjątkową rezydencję o powierzchni 374.

Szczegóły ogłoszenia

266 640 zł808 m² 330 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 808 m2, o wymiarach 23 x 35,13 z wydaną decyzją o warunkach zabudowy i druga sasiednia działka o wymarach 845m2.

Szczegóły ogłoszenia

260 000 zł512 m² 507,81 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Divo nieruchomości oferuje do sprzedaży: działka budowlana o powierzchni 512 mkw w miejscowości Chrzanów przy ul. Mydlanej. Nieruchomość usytuowana jest ok 2,5 km od autostrady A4 łączącej.

Szczegóły ogłoszenia

225 000 zł900 m² 250 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Do sprzedaży! Bardzo ładne działki o powierzchni 900 m2 w bardzo dobrej lokalizacji w Jarużynie w gminie Osielsko - bardzo blisko do dzielnicy Fordon! Działki wśród nowo.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 000 zł6 100 m² 409,84 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka o powierzchni 6100m2 gmina Niedrzwica Duża Łatwy i szybki dojazd do węzła trasy ekspresowej S19! Teren oznaczony symbolem pp1,ps: tereny działalności produkcyjnej.

Szczegóły ogłoszenia

Dom Elganowo

Elganowo,warmińsko-mazurskie

550 000 zł587 m² 936,97 zł/m²

 

Rodzaj domu:siedlisko

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:7 020 m²

Do sprzedania siedlisko na Mazurach na działce o pow. 7020m2, w którego skład wchodzą: budynek mieszkalny z 1934 roku, obory,stajnie stodoła, ziemianka, garaż na 2 samochody.

Szczegóły ogłoszenia

2 290 000 zł240 m² 9 541,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 012 m²

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Na sprzedaż elegancki dom dla wymagającego klienta, położony.

Szczegóły ogłoszenia

179 000 zł1 600 m² 111,88 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka o powierzchni 1600 m , położona w miejscowości Zwierki, w sąsiedztwie lasu. Działka ma wydane warunki zabudowy. Okolica cicha i spokojna, idealna dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

515 000 zł54,23 m² 9 496,59 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1998

Na sprzedaż jasne mieszkanie 2-pokojowe z dużym tarasem położone w samym sercu Szczecina w budynku z 1998 roku. To doskonała propozycja dla osób, które chcą mieszkać.

Szczegóły ogłoszenia

375 000 zł160 m² 2 344 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 400 m²

Do sprzedania! Poniemiecki dom w Strudze położony nieopodal Szczawna- zdroju w spokojnym i cichym miejscu na końcu wsi. Nieruchomość znajduje się na dużej 1400 m2 działce. Uzbrojenie -.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 zł38 m² 42,11 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przytulne mieszkanie na wynajem Tuliszów Oferujemy na wynajem mieszkanie o pow.38 m.kw składające się z salonu z aneksem kuchennym, sypialni oraz łazienki razem z WC. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

5 005 005 zł5 750 m² 870,44 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Zaproponuj swoją cenę Możliwość zakupu mniejszej działki tj. 2330m2 z wykonaną gotową koncepcją zabudowy. Nieruchomość gruntowa (36 X 160m) położona jest w dynamicznie.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Dębina

Dębina,zachodniopomorskie

530 000 zł65 000 m² 8,15 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

W otoczeniu natury, w pobliżu jeziora Miedwie, znajdują się dwa urokliwe stawy o łącznej powierzchni 6,5 ha - to miejsce, które zachwyca spokojem i daje prawdziwe wytchnienie od.

Szczegóły ogłoszenia

340 000 zł42,20 m² 8 056,87 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Ta wyjątkowa oferta dostępna tylko w naszym biurze Mieszkanie z garażem i ogródkiem - Głuchowo / Czempiń | gotowe do własnej aranżacji! Szukasz mieszkania z potencjałem,.

Szczegóły ogłoszenia

3 200 zł38 m² 84,21 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

*Zdjęcia należą do właściciela oferty Biuro Nieruchomości Bracia Sadurscy ma przyjemność zaoferować całkowicie nowe mieszkanie na wynajem - noho. Mieszkanie znajduje się w świetnie.

Szczegóły ogłoszenia

Działka

Radlin,śląskie

107 000 zł3 792 m² 28,22 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana | 3792 m | Radlin Za jedyne 107 000 zł może być Twoja Możliwość zakupu działki sąsiedniej o podobnych wymiarach - idealna opcja na powiększenie terenu lub inwestycję!.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 399 000 zł138,45 m² 10 104,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:172 m²

Oferta sprzedaży bez prowizji - zakup od dewelopera bez pcc! Wyjątkowa inwestycja w Krakowie! Zapraszamy do zapoznania się z nowoczesnym i kameralnym osiedlem, które łączy w sobie.

Szczegóły ogłoszenia

130 zł/m²20 m² 2 600 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Oferuję do wynajęcia w pełni umeblowany i przygotowany do pracy lokal fryzjerski o powierzchni 20 m , zlokalizowany w sercu dynamicznie rozwijającej się Pragi-Południe. To.

Szczegóły ogłoszenia

429 000 zł30,90 m² 13 883,50 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1978

Zapraszam na dzień pokazowy 06.05.2026r (czwartek)! Nowość! Gotowa do wprowadzenia, kawalerka po generalnym remoncie przy ul. Sowińskiego 11 w Legionowie. Idealna do zamieszkania lub na inwestycję.

Szczegóły ogłoszenia

790 000 zł65 m² 12 153,85 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Na sprzedaż komfortowe mieszkanie 3-pokojowe - 65 m | wysoki parter | gotowe do zamieszkania Szukasz mieszkania, które łączy wygodę, bezpieczeństwo i świetną lokalizację? To oferta, która.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

664 310 zł78,85 m² 8 424,98 zł/m²

 

Piętro:9/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Oddany blok (możliwość fizycznego oglądania mieszkań) ostatnie piętro (widok na Centrum Miasta, manhattan itp.)! INWESTYCJA DEWELOPERSKA W POBLIŻU ŁÓDZKIEJ MANUFAKTURY HARMONOGRAM PŁATNOŚCI.

Szczegóły ogłoszenia

270 000 zł5 340 m² 50,56 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy na sprzedaż atrakcyjną działkę położoną przy ulicy Iglastej w Kielcach z dogodnym dojazdem drogą asfaltową. Działka nie jest objęta miejscowym planem zagospodarowania.

Szczegóły ogłoszenia

137 200 zł686 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Opis oferty: przedmiotem sprzedaży jest działka budowlana w miejscowości Olimpin, niedaleko Przyłęk. Piękna kwadratowa działka z widokiem na las objęta Miejscowym Planem Zagospodarowania.

Szczegóły ogłoszenia

489 000 zł51,17 m² 9 556,38 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Opiekun oferty: rafał Araminowicz tel.   Otoczenie nieruchomości: mieszkanie znajduje się w zielonej i przyjaznej rodzinom z dziećmi okolicy, na osiedlu Władysława Jagiełły.

Szczegóły ogłoszenia

1 295 000 zł244,46 m² 5 297,39 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:tak

Inwestycja Komercyjna z Dodatkowym Potencjałem Mieszkalnym! Kupujesz nie tylko 195,53 m2 prestiżowej, dwupoziomowej powierzchni handlowo-usługowej w centrum Siedlec, ale także samodzielne.

Szczegóły ogłoszenia

120 000 zł1 030 m² 116,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Najtańsza działka w okolicy! Super lokata kapitału! Do sprzedania działka budowlana o pow.1030 m kw. w miejscowości Dębe Wielkie. Media : wodociąg przy działce.W sąsiedztwie.

Szczegóły ogłoszenia

259 000 zł45 m² 5 755,56 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie 2- pokojowe w stylowej willi z opcją przydomowego ogródka Rozkład: mieszkanie o powierzchni 40m2, składające się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym,1.

Szczegóły ogłoszenia

279 000 zł32,48 m² 8 589,90 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Szanowni Państwo, biuro Nieruchomości Landowscy przedstawia Państwu nieruchomość - kawalerkę o powierzchni użytkowej około 32,48 m2, położoną na II piętrze bloku przy ul. Cukrowników.

Szczegóły ogłoszenia

99 000 zł310 m² 319,35 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Odstąpię przeniesienie własności na działkę rod nad brdą w Koronowie. Na działce 311 m2 posadowiony jest 6 letni domek szkieletowy ocieplony styropianem z tarasem. Niezwykle kompaktowy.

Szczegóły ogłoszenia

745 000 zł65 m² 11 461,54 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Dwupoziomowe Mieszkanie w Sercu Rzeszowa Bezczynszowe! Szukasz przestrzeni, która łączy prestiżową lokalizację w centrum miasta z kameralną atmosferą i niskimi kosztami utrzymania?.

Szczegóły ogłoszenia

430 000 zł51,53 m² 8 344,65 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Lesko na sprzedaż własnościowe mieszkanie o pow. 51,53m2, znajdujące się na trzecim piętrze w budynku wielomieszkaniowym. Mieszkanie dwupoziomowe w skład którego wchodzi salon.

Szczegóły ogłoszenia

5 000 zł56,89 m² 87,89 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Apartament gotowy do wejścia od połowy marca, 2-pokojowy nowy apartament 56,89 m2 z klimatyzacją na Kępie Mieszczańskiej przy ul. Dmowskiego. Lokalizacja: kępa Mieszczańska znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Kłoda

Kłoda,wielkopolskie

78 960 zł1 128 m² 70 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka budowlana W cichej okolicy gądek zaledwie 6 minut drogi od Szydłowa! Na sprzedaż nieruchomość o powierzchni 1128 m 2 , położona w otoczeniu pól i zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

631 300 zł59 m² 10 700 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży zadbanego, 3-pokojowego mieszkania, zlokalizowanego na os. Czecha (rataje). Mieszkanie znajduje się na III piętrze w niskim, ocieplonym.

Szczegóły ogłoszenia

2 400 zł35,92 m² 66,82 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem mieszkanie w Lublinie przy ul. Jantarowej. Południowa część miasta, z szybkim wylotem na S19. Dojazd do centrum zajmuje zaledwie 12 minut samochodem. W zasięgu 350 m. od bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 013 370 zł59,61 m² 17 000 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Przedstawiamy państwu nową inwestycje w dzielnicy Krowodrza. Inwestycja idealna dla osób, które uwielbiają cisze, spokój, komfort wypoczynku. Dostępne mieszkania od 25m2 do 63m2. -Inwestycja.