Nieruchomości

238 359 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

379 000 zł53 m² 7 150,94 zł/m²

 

Piętro:4/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Polecamy Państwu 2 pokojowe mieszkanie położone na trzecim piętrze trzypiętrowego budynku w centrum Gorzowa Wielkopolskiego. Nieruchomość o pow. użytkowej ok 53 m2, składająca się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

982 700 zł120,11 m² 8 182 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:107 m²

Idealny dom dla rodziny w Gdyni - Flora Park! To propozycja dla osób, które szukają czegoś więcej niż standardowej oferty domu z własnym ogrodem, prywatną przestrzenią, zielonym otoczeniem.

Szczegóły ogłoszenia

585 000 zł60,94 m² 9 599,61 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Nowoczesne 3 pokoje z tarasem | 60,94 m | Osiedle Europejskie Na sprzedaż przestronne, gustownie urządzone mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 60,94 m , położone na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

509 000 zł62,50 m² 8 144 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Oferuję Państwu słoneczne przestronne mieszkanie 62,5 m2 w Łebczu niedaleko nadmorskich miejscowości takich jak władysławow - jastrzębia góra czy puck, które zapraszają do plażowania.

Szczegóły ogłoszenia

1 749 000 zł216 m² 8 097,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Oferta na wyłączność - bez prowizji od kupującego! Czy można znaleźć dom, który łączy w sobie przestrzeń, prywatność i elastyczność w użytkowaniu? Ten wyjątkowy budynek.

Szczegóły ogłoszenia

259 000 zł11 984 m² 21,61 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działki o powierzchni około 11984m zlokalizowane w miejscowości Lusławice, w malowniczej części Jury Krakowsko-Częstochowskiej. Działka: - numery ewidencyjne działek 216.

Szczegóły ogłoszenia

479 000 zł277,40 m² 1 726,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 190 m²

Nowoczesny dom 277 m | duża działka | 3 tarasy | Grabowiec pod Toruniem Na sprzedaż przestronny dom wolnostojący o powierzchni całkowitej 277,4 m (210,64 m powierzchni użytkowej),.

Szczegóły ogłoszenia

369 000 zł1 243 m² 296,86 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Kształtna działka objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego pod zabudowę mieszkaniową. Teren płaski w kameralnym osiedlu. Idealna na inwestycję. Działka o powierzchni 1243 m2.

Szczegóły ogłoszenia

572 000 zł53,10 m² 10 772,13 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Polecam Państwu dwupoziomowy apartament położony w Pogorzelicy przy ul. Leśników. Teren jest ogrodzony, monitorowany pięknie zagospodarowany. Położony przy ścianie lasu, w cichym.

Szczegóły ogłoszenia

2 600 zł72 m² 36,11 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferta tylko dla osób pracujących. Do wynajęcia przestronne mieszkanie składające się z salonu, sypialni, pokoju, oddzielnej widnej kuchni, łazienki z oknem, osobnego wc. Mozliwość.

Szczegóły ogłoszenia

4 500 zł121 m² 37,19 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:130 m²

Polecam na wynajem dom w zabudowie szeregowej przy ulicy Wejherowskiej w Poznaniu (jeżyce). Dom świeżooddany i wykończony pod klucz. Nieruchomość składa się z dwóch kondygnacji:.

Szczegóły ogłoszenia

1 490 zł16 m² 93,13 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia nowoczesne studio przyjazne dla zwierząt przy ul. Zawidowskiej 47 we Wrocławiu. -Nieruchomość- powierzchnia 16 m2. Piętro 2. Miejskie ogrzewanie. -Lokalizacja- mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

1 000 000 zł226 m² 4 424,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:900 m²

| na sprzedaz dom z gospodarstwem rolnym o łącznej pow. 61 600 m2 (6,16 ha) zlokalizowany w Skibach, gm. Chęciny. W skład gospodarstwa wchodzą: 1. Dom trzykondygnacyjny.

Szczegóły ogłoszenia

85 000 zł800 m² 106,25 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Pierwsza z działek w promocyjnej cenie 85 000 pln! Na sprzedaż działki budowlane położone w miejscowości Bożnów, gmina Żagań: nieruchomości powstałe po podziale, wydane warunki.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł1 146 m² 828,97 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Na sprzedaż działka o pow. 1146 m kw położona w Chyliczkach przy drodze asfaltowej. Wszystkie media miejskie w drodze obok działki. Działka ma kształt trapezu o wymiarach ok.

Szczegóły ogłoszenia

1 590 000 zł1 248 m² 1 274,04 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:5 600 m²

Oferuje do sprzedaży hale magazynowo-produkcyjna o łącznej powierzchni 948 m kw, znajdującą się na działce ok 6000 m kw. Cena 1.590.000,00 zł brutto(bez VAT). Opis budynków: obiekt.

Szczegóły ogłoszenia

609 000 zł53,60 m² 11 362 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Oferta dostępna wyłącznie W pepper house! Na sprzedaż przestronne bardzo słoneczne 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 53,60m2 położone na szóstym piętrze budynku wybudowanym.

Szczegóły ogłoszenia

83 340 zł926 m² 90 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Agnieszka Śliwińska Specjalista ds. nieruchomości tel:   Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży działek budowlanych przy ulicy Wiejskiej w Szubinie. Dogodny dojazd do.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 000 zł280 m² 8 214,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:19 744 m²

- nieruchomość dostępna tylko W verano estate - Na sprzedaż wyjątkowe gospodarstwo z dostępem do rzeki Rokitnica Błonie, ul. Powstańców Zapraszam do zakupu unikalnej nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

440 000 zł48 m² 9 166,67 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż komfortowe, w pełni umeblowane mieszkanie położone na 2. piętrze w 11-piętrowym bloku przy ul. Srebrzyńskiej na Kozinach (dzielnica Polesie) To propozycja dla osób, które.

Szczegóły ogłoszenia

5 700 zł46 m² 123,91 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia komfortowe, w pełni umeblowane mieszkanie o powierzchni 46 m , zlokalizowane na 3. piętrze w budynku z 1959r. z windą, przy ul. Nowogrodzkiej 8. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł396 m² 3 030,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:6 695 m²

Cena do negocjacji! Prezentujemy Państwu przestronny dom wolnostojący z zapleczem gospodarczym, posadowiony na dużej ok. 67 arowej działce w Pszennie! Na powierzchnie domu składa się: -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

619 000 zł96 m² 6 447,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:800 m²

Nowy dom parterowy w Połomi, gmina Mszana, powiat wodzisławski. Nieruchomość i jej położenie sprzyjające rodzinom z dziećmi, jak i osobą starszym. Nowe - kameralne osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

1 039 000 zł123 m² 8 447,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Do sprzedania w atrakcyjnej lokalizacji , segment środkowy na zamkniętym osiedlu domków w zabudowie szeregowej. Niskie koszty utrzymania, słoneczny ogródek , MILI sąsiedzi ,szkoła ,basen.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł128 m² 3 898,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:768 m²

Bez prowizji! Tylko w naszym biurze. Ostatnia dostępna połówka bliźniaka! druga została już sprzedana. Nowoczesny dom z możliwością wykończenia do stanu deweloperskiego, w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

4 250 000 zł240 m² 17 708 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:606 m²

Do sprzedaży dom wolnostojący po kompletnej modernizacji .Nieruchomość w stanie deweloperskim wymaga jeszcze jednak sporego nakładu na wykończenie wnętrz. Niemniej jednak wszystko będzie.

Szczegóły ogłoszenia

27 300 zł1 300 m² 21 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia magazyn 1300 m2 w Piasecznie. Pomieszczenia biurowo socjalne 84m2 standard: nośność posadzki 5t/m2 wysokość min. 6m max 7,60m manewr tir brama z poziomu 0 o wymiarach 3,50.

Szczegóły ogłoszenia

905 855 zł75,37 m² 12 018,77 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Kupno od dewelopera, 0% prowizji, inwestycja oddana do użytkowania Budynek A - Lokal mieszkalny nr 3.34, taras: 151,86 m szczegółowe informacje o inwestycji ( m.in. inf. o standardzie.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł150 m² 4 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:6 000 m²

Widokowa działka 60 arów Gorajowice, granica Jasła Na sprzedaż atrakcyjna, widokowa działka budowlana o powierzchni 60 arów, położona w malowniczej dzielnicy Gorajowice, tuż przy granicy.

Szczegóły ogłoszenia

1 293 000 zł211,40 m² 6 116,37 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Nowoczesny dom w spokojnej okolicy - Gorzyczki, blisko granicy z Czechami Na sprzedaż komfortowy dom jednorodzinny, położony w miejscowości Gorzyczki, zaledwie 10 km od Wodzisławia.

Szczegóły ogłoszenia

249 000 zł105,30 m² 2 554,61 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Górna część domu w Jeleninie 105 m z pomieszczeniami gospodarczymi i fotowoltaiką Oferujemy na sprzedaż lokal mieszkalny o powierzchni użytkowej 105, 30 m2, położony na piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

40 zł/m²55 m² 2 200 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Biuro Nieruchomości Locatus pragnie zaproponować do wynajęcia lokal użytkowy w dzielnicy Północ! Lokal znajduje się w budynku jednopiętrowym , wolnostojącym! Przeznaczony pod różnorodny.

Szczegóły ogłoszenia

99 000 zł1 201 m² 82,43 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

82zł m.kw. Tania działka budowl. obok lasu. Janczewo Kolonia. 99000zł Dojazd: utwardzona droga powiatowa Media: w przylegającej do działek drodze powiatowej nr 1405f mpzp Zabudowa mieszkaniowa.

Szczegóły ogłoszenia

7 000 000 zł9 339 m² 749,54 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka inwestycyjna pow. ok. 94 a dla której ustalono warunki zabudowy i zagospodarowania terenu dla inwestycji: warunki zabudowy na budowę pawilonu handlowo-usługowego o pow. użytkowej.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł1 319 m² 150,87 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana W tarnowie przy ul. Chemicznej - idealna lokalizacja, gotowa pod inwestycje Przedmiotem sprzedaży jest nieruchomość gruntowa niezabudowana, złożona z dwóch działek.

Szczegóły ogłoszenia

13 900 zł240 m² 57,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:300 m²

DO wynajęcia dom Z ogrodem Gdańsk Wrzeszcz Górny Powierzchnia mieszkalna: 180 m Powierzchnia użytkowa: 240 m Powierzchnia działki: 300 m Opis nieruchomości: oferujemy na wynajem.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 140 000 zł129,34 m² 8 813,98 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:300 m²

Oferta domu-segmentu szeregowego w Ustroniu 120,34 m2 oddzielnej przestrzeni na dwóch kondygnacjach. Przydomowy ogród dla relaksu o pow. 250-300 m2 Oddzielne wejście. Apartament na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

890 461 zł56,75 m² 15 690,94 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Biuro nieruchomości perfekt oferuje do sprzedaży komfortowy lokal mieszkalny położony w Olsztynie przy ulicy Kościuszki 92 z widokiem na Park Centralny. Budynek wybudowany w 2014 r.

Szczegóły ogłoszenia

175 000 zł2 800 m² 62,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Zapraszamy do zapoznania się z atrakcyjną ofertą sprzedaży działki budowlanej o łącznej powierzchni 28 arów, zlokalizowanych w malowniczej miejscowości Wola Zgłobieńska, powiecie.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł300 m² 2 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:11

 

Powierzchnia działki:3 663 m²

Dom dwulokalowy z potencjałem w malowniczej okolicy - Suliszewo Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość położona w spokojnej, zielonej miejscowości Suliszewo, na dużej działce.

Szczegóły ogłoszenia

2 175 000 zł120 m² 18 125 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2015

Informacje ogólne Lokalizacja: warszawa, gocław, ul. Międzyborska 11b Metraż: 120 m Piętro: 0/8 (winda) Rok budowy: 2015 Stan prawny: odrębna własność z kw Cena: 2 175 000 zł Miejsce.