Nieruchomości

238 311 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

Rynek pierwotny

419 900 zł37 m² 11 348,65 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Zobacz filmik i plan mieszkania - tuż pod galerią zdjęć. I speak pl / en / es - feel free to call. Ogłoszenie dostępne tylko u nas! wyobraź sobie. Poranek zaczynasz od spaceru po.

Szczegóły ogłoszenia

3 800 zł45 m² 84,44 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie Centrum Warszawy, ul. Tamka 37 Oferuję na wynajem komfortowe mieszkanie o powierzchni 45 m , położone w samym sercu Warszawy, przy ul. Tamka 37. To.

Szczegóły ogłoszenia

8 000 000 zł1 760 m² 4 545,45 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Możliwość negocjacji ceny zapraszamy do rozmów i wypracowania optymalnych warunków zakupu lub najmu. Funkcjonalna hala magazynowo-przemysłowa o powierzchni 1760 m z dodatkowym budynkiem.

Szczegóły ogłoszenia

4 999 999 zł5 521 m² 905,63 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Wyjątkowa okazja inwestycyjna w jednej z najlepiej skomunikowanych lokalizacji w Żorach! Prezentujemy na sprzedaż kompleks dwóch działek o łącznej powierzchni 5521 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

699 450 zł29,15 m² 23 994,85 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1900

Biuro Nieruchomości "tec Real Estate" ma przyjemność zaprezentować Państwu mieszkania w dzielnicy Stare Miasto, w nowej inwestycji, która obejmowała całkowity remont kamienicy. Stan.

Szczegóły ogłoszenia

61,48 zł/m²122 m² 7 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Oferujemy do wynajęcia lokal o powierzchni 122 m2 o charakterze biurowym lub usługowym. Nieruchomość znajduje się w ścisłym centrum miasta, na pierwszym piętrze w zabytkowej,.

Szczegóły ogłoszenia

970 000 zł57,30 m² 16 928,45 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż wyjątkowe 3-pokojowe mieszkanie 57,30 m - Kraków, stare Podgórze, ul. Parkowa 13 Twoje nowe miejsce w sercu Krakowa - cisza, słońce i panoramiczne widoki. W skrócie: -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 404 000 zł156 m² 9 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:garaż

Oferujemy na sprzedaż lokal użytkowy o powierzchni 155,85 m2, usytuowany na II piętrze sześciokondygnacyjnego budynku usługowo-biurowego. Nieruchomość znajduje się w dzielnicy lsm. Na.

Szczegóły ogłoszenia

1 700 zł16 m² 106,25 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia kawalerkę o powierzchni 16 m2 znajdujacą się na parterze kamienicy w ścisłym centrum miasta. Mieszkanie składa się z pokoju z aneksem kuchennym oraz.

Szczegóły ogłoszenia

59 000 zł1 560 m² 37,82 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana w okolicy wsi Romany o powierzchni 1560m2, numer 6/40 długość 60m/szerokość 26m,odległość od jeziora Romanek ok 1km w linii prostej, odległość od.

Szczegóły ogłoszenia

2 399 000 zł250 m² 9 596 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:850 m²

Belvedere Estate prezentuje na sprzedaż przestronny dom wolnostojący w prestiżowej części Zalesia Dolnego pod Warszawą! Dom wolnostojący 4-pokojowy o powierzchni około 200 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

1 650 000 zł80 m² 20 625 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Belvedere Estate oferuje na sprzedaż przestronne mieszkanie na osiedlu Aura Park, na Miasteczku Wilanów! Mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 80 m z dwoma balkonami. Do mieszkania przynależą 2.

Szczegóły ogłoszenia

30 zł/m²250 m² 7 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Lokal handlowo usługowy , parter , miejsca parkingowe , centrum miasta

Szczegóły ogłoszenia

290 000 zł1 000 m² 290 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferuję na sprzedaż działki budowlane w Ignatkach przy ul. Przemysłowej (ok. 200 metrów od ronda w Ignatkach) Pełne media w drodze głównej. Numery geodezyjne: 132/15 - powierzchnia 1000.

Szczegóły ogłoszenia

835 000 zł73,50 m² 11 360,54 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Wyjątkowe mieszkanie Z tarasem (16m ) I garderobą bydgoszcz, okole Oferta bez pośredników. Certyfikat energetyczny w załączeniu. Szukasz mieszkania, które nie wymaga wielkich nakładów.

Szczegóły ogłoszenia

2 290 000 zł101,50 m² 22 561,58 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1930

Biuro Nieruchomości "tec Real Estate" z przyjemnością prezentuje wyjątkowe mieszkanie położone w jednej z najbardziej atrakcyjnych lokalizacji - na Starym Mieście. /Oferta dostępna.

Szczegóły ogłoszenia

71,43 zł/m²42 m² 3 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Polecam do wynajęcia nowy, bardzo ładny lokal biurowo - usługowy o pow. ok. 42m2, położony przy ul. Wierzbowej na Wysogotowie. Wykończenie w wysokim standardzie, zainstalowane rolety.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł171,60 m² 3 205,13 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:842 m²

Szukasz nieruchomości dla dwóch rodzin? A może miejsca do zamieszkania i prowadzenia działalności gospodarczej? Z przyjemnością prezentuję Państwu ofertę sprzedaży przestronnego domu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

289 000 zł35 m² 8 257,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:-

To nie jest gotowa nieruchomość z działką. Budujemy dom na działce klienta (możemy też pomóc ją znaleźć). Twój własny dom w górach - bez budowy i stresu Masz dość miasta,.

Szczegóły ogłoszenia

110 000 zł1 342 m² 81,97 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka nr 697/2 o powierzchni 13,42 ara (0,1342 ha), położona w miejscowości Parchów, gmina Chocianów, powiat polkowicki. Działka idealna pod budowę domu jednorodzinnego,.

Szczegóły ogłoszenia

1 950 000 zł133,35 m² 14 623,17 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1914

Biuro Nieruchomości tec Real Estate zaprasza do zapoznania się z ofertą mieszkania znajdującego się w bliskiej odległości od Rynku Głównego. Mieszkanie o powierzchni 133,35 m2, mieści.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

810 000 zł121,55 m² 6 663,92 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Nowoczesne mieszkanie dwupoziomowe 121,55 m | Forest Park Dąbrowa | ogród | pompa ciepła | blisko Kielc | las Na sprzedaż nowoczesne, dwupoziomowe mieszkanie z ogrodem o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/6

 

Umeblowany:tak

 

Kaucja:1 300 zł

Przytulny pokój 13 min. tramwajem do metra Młociny Bez prowizji. Bez właściciela. Bez tłumów w kuchni i w łazience. Od zaraz do wynajęcia zamykany na klucz nieprzechodni pokój dla 1 osoby,.

Szczegóły ogłoszenia

1 450 000 zł360 m² 4 027,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:448 m²

Oferujemy na sprzedaż wolnostojący dom w dzielnicy Czechów. Nieruchomość położona jest w cichej, kameralnej okolicy z bardzo dobrym dojazdem do Centrum miasta (autem 10 min). Przystanki.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 100 000 zł139,86 m² 7 865,01 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:122 m²

Bezpośrednio od dewelopera - brak prowizji! Bez podatku pcc - oszczędność przy zakupie. Na sprzedaż nowoczesny dom położony w Lutyni. To kameralna inwestycja w zabudowie bliźniaczej. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

228 000 zł1 263 m² 180,52 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Widokowa działka o powierzchni 1263 m2 usytuowana w pobliżu styku trzech granic, będąca częścią większego obszaru. Istnieje możliwość zakupu nieruchomości o powierzchni 3789 m2.

Szczegóły ogłoszenia

745 000 zł57,58 m² 12 938,52 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Atuty: nowoczesne osiedle renomowanego dewelopera Eurostyl, zrealizowane w 2023 roku Zaledwie 5 minut do Obwodnicy Trójmiasta Około 15 minut do Centrum Gdańska Mieszkanie wykończone.

Szczegóły ogłoszenia

1 700 zł25 m² 68 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja: ul. Stojałowskiego 63b Powierzchnia: 25m2 Ilość pokoi: 1 Ilość łazienek: 1 Rozkład pomieszczeń: kuchnia + Salon/pok. dzienny, przedpokój, łazienka. Piętro: 1 (winda) -> Parking: ulica,.

Szczegóły ogłoszenia

1 300 zł42 m² 31 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia komfortowe, w pełni umeblowane mieszkanie położone w ścisłym centrum miasta, przy ul. Wita Stwosza. Lokal znajduje się na 3 piętrze w 4-piętrowym bloku po.

Szczegóły ogłoszenia

279 000 zł90 m² 3 100 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:1 294 m²

Dom wolnostojący, parterowy, murowany w bardzo ładnym miejscu, przy lesie - dwa duże pokoje, duża kuchnia, przedpokój, łazienka, kotłownia - całoroczny nadający się też na letnisko- przy.

Szczegóły ogłoszenia

1 700 000 zł162 m² 10 493,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:593 m²

Oferujemy na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej z 2014 roku. Nieruchomość położona jest w cichej, kameralnej okolicy (dzielnica Konstantynów) z bardzo dobrym dojazdem do centrum.

Szczegóły ogłoszenia

620 000 zł38 m² 16 316 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

2 pokoje/38 m2/balkon/piwnica/ul.Borkowska/2009r. Agencja Nieruchomości Optima poleca mieszkanie usytuowane w 3-piętrowym bloku na pierwszym piętrze przy ulicy Borkowskiej. W skład lokalu.

Szczegóły ogłoszenia

106,11 zł/m²42,41 m² 4 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia lokal usługowy usytuowany na parterze historycznego budynku Drożdżowni przy ulicy Dziatwy 7 w Warszawie wchodzącego w skład osiedla Aroma Park. W bezpośrednim sąsiedztwie.

Szczegóły ogłoszenia

12 000 000 zł1 718 m² 6 984,87 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:4 943 m²

Oferujemy na sprzedaż halę magazynowo-produkcyjną z piękną powierzchnią biurową, położoną w dzielnicy Hajdów-Zadębie. Nieruchomość znajduje się na działce o powierzchni 4943m2.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 zł62 m² 45,16 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia czteropokojowe mieszkanie mieszczące się na ul. Juranda. Nieruchomość znajduje się na czwartym piętrze w bloku z windą i składa się z czterech pokoi,.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 zł30 m² 36,67 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia nieduże, kompaktowe i bardzo przyjemne mieszkanko w dzielnicy Pogoń. Składa się z dwóch pokoi, małej, oddzielnej kuchni (bez okna), łazienki, przedpokoju oraz dużego.

Szczegóły ogłoszenia

2 700 000 zł11 263 m² 239,72 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy do sprzedaży przepiękną dziąłkę z przeznaczeniem pod zabudowę pensjonatową. Działka o powierzchni 1,1263 ha położóna jest na wzniesieniu z którego rozpościera się widok.

Szczegóły ogłoszenia

2 900 zł50 m² 58 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

3-pokojowe mieszkanie z klimatyzacją w sercu Wrocławia - dostępne od czerwca. Możliwość wynajmu dla maksymalnie 2 osób. Idealne dla pary lub singla z potrzebą dodatkowej przestrzeni do.

Szczegóły ogłoszenia

28 000 zł1 500 m² 18,67 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Oferujemy do wynajęcia kompleks magazynowo-biurowo-produkcyjny w Zielonce, w doskonałej lokalizacji z łatwym dostępem do głównych dróg i transportu. Idealny dla firm poszukujących.

Szczegóły ogłoszenia

625 500 zł53,24 m² 11 748,69 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Oferujemy na sprzedaż słoneczne mieszkanie o powierzchni 53,24 m2, położone na ul. Koralowej (węglin Południowy). Nieruchomość mieści się na parterze niskiego bloku i składa się.

Szczegóły ogłoszenia

720 000 zł54,01 m² 13 330,86 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Apartament na zamkniętym osiedlu Srebrzyńska Park Polesie Zdrowie w sąsiedztwie Parku na Zdrowiu Apartament położony na parterze z ogródkiem i tarasem. Powierzchnia apartamentu -54,01m2.