Nieruchomości

239 021 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

Rynek pierwotny

448 972 zł47,31 m² 9 490 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

| zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację   jesteśmy bezpośrednim biurem sprzedaży - brak kosztów pośrednictwa! przytulne mieszkanie 2-pokojowe Z balkonem Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

1 012 800 zł67,52 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

0% prowizji, zakończenie budowy III kwartał'26 r. ( klucze: i kwartał'27 r., - przeniesienie prawa własności nieruchomości do dnia 31.12.2027 roku. ) lokal mieszkalny nr 048 ( z antresolą:.

Szczegóły ogłoszenia

229 000 zł220 m² 1 040,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:807 m²

Dom wolnostojący w budowie Mirostowice Dolne, ul. Ceramiczna 8 , nr działki 583/15, dwukondygnacyjny parter i piętro. Budowa rozpoczęta 1998r., pozwolenie na budowę. Dach płaski. Woda.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

749 363 zł40,40 m² 18 548,59 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Zakup bezpośrednio od dewelopera bez pcc i prowizji od Kupującego! Na sprzedaż funkcjonalne, 1-pokojowe mieszkanie o powierzchni 40,4 m , położone w jednej z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

1 722 525 zł20 265 m² 85 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

0% prowizji! Działka rolna częściowo budowlana w atrakcyjnej lokalizacji przy ulicy Rolniczej i Gościnna w powiecie częstochowskim w gminie Konopiska w miejscowości Aleksandria.

Szczegóły ogłoszenia

70 000 zł1 076 m² 65,06 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Wybuduj dom tuż obok miasta Szczecinek, gdzie będziesz mógł na co dzień cieszyć się ciszą, spokojem oraz okolicą pełną zieleni. Oto działki budowlane położone zaledwie 2 km od granicy.

Szczegóły ogłoszenia

25 000 zł719 m² 35 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Działka rolna w miejscowości Mokrzeszów! Dojazd do działki drogą polną, gminną. Powierzchnia ok. 7 arów. Działka nieogrodzona. Polecam! Więcej informacji pod numerem   . . Tu.

Szczegóły ogłoszenia

890 000 zł48,50 m² 18 350,52 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż atrakcyjne, narożne mieszkanie o powierzchni 48,5 m , położone na 10. (ostatnim) piętrze w budynku z windą. Największy atut? Panoramiczny widok na Warszawę mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł47 m² 11 680,85 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Styl, komfort i lokalizacja Twoje nowe mieszkanie na Szwederowie czeka! Szukasz miejsca, w którym od razu poczujesz się jak w domu? Takiego, które łączy wygodę życia w mieście.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł67,10 m² 5 946,35 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Atrakcyjne mieszkanie 3 pokojowe z pięknym widokiem. Zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą rozkładowego mieszkania o powierzchni użytkowej 63,90m , położonego na X piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł613 m² 1 794 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zapoznania się z atrakcyjną ofertę sprzedaży nieruchomości inwestycyjnej położonej w sercu Strzyżowa, przy ul. Rynek 5. Lokal o łącznej powierzchni 613 m obejmuje.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł112 m² 6 696,43 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Polecam Państwu mieszkanie zlokalizowane w Mikołowa w niskiej, kameralnej zabudowie. W skład mieszkania wchodzi przestronny, ustawny dobrze doświetlony salon z wyjściem na balkon,.

Szczegóły ogłoszenia

699 999 zł42,95 m² 16 298 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Prezentujemy na sprzedaż wyjątkową nieruchomość Mieszkanie dwupoziomowe, powierzchnia zinwentaryzowana po podłodze 42,95m2 powierzchnia wg kw 33,83 m2 zlokalizowane na IV i V piętrze, które.

Szczegóły ogłoszenia

2 199 000 zł317 m² 6 936,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:884 m²

Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej Marysin Wawerski, warszawa, ulica Sępia Oferuję wyjątkowy dom w zabudowie bliźniaczej położony w zielonej części Marysina Wawerskiego. To.

Szczegóły ogłoszenia

64,74 zł/m²115,85 m² 7 500 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:-

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu atrakcyjny lokal gastronomiczny wraz z zewnętrznym ogródkiem położony na parterze kamienicy w centrum Opola. Powierzchnia to 115,85 m2. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł43 m² 58,14 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Tylko W biurze best lokum Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie wraz z komórką lokatorską i miejscem postojowym na ulicy Kasztanowej w Kielcach w nowo wybudowanym apartamentowcu na.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 000 zł50 611 m² 59,28 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż grunt inwestycyjny położony w Radwankowie Szlacheckim, pod Otwockiem, bezpośrednio przy trasie dw801. Zgodnie z wydanymi Warunkami Zabudowy (wz), na działce możliwa jest budowa.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 zł31,60 m² 72,78 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Na wynajem komfortowe, w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni 31,6 m , położone na 4. piętrze nowoczesnego apartamentowca nova 3 przy ul. Langiewicza. Opis mieszkania: lokal został.

Szczegóły ogłoszenia

939 000 zł10 151 m² 92,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Biuro Nieruchomości Sverum ma w swojej ofercie do sprzedaży dużą działkę w Częstochowie w dzielnicy Mirów przy ul. Prędziszów, o powierzchni 10 151 m2. Działka : o pow. 10.

Szczegóły ogłoszenia

330 000 zł45 m² 7 333,33 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:tak

Mamy na sprzedaż w ścisłym centrum Jordanowa atrakcyjny lokal usługowo-handlowy. Lokal znajduje się blisko rynku, przy głównej ulicy, na parterze kamienicy, z dużą witryną. Szerokość.

Szczegóły ogłoszenia

82 110 zł1 173 m² 70 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Na sprzedaż: działka budowlana 1173m przy lesie - Łąg Kolonia, gm.

Szczegóły ogłoszenia

359 000 zł27,39 m² 13 107 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Oferta biura The House Nieruchomości. Szanowni Państwo, informujemy, że prezentowana oferta jest zarezerwowana Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 27,39 m położone na 8. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

65,71 zł/m²70 m² 4 600 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Północ Nieruchomości oferuje do wynajmu lokal handlowo-usługowy położony w Bolesławcu, w samym centrum miasta. Opis lokalu: lokal o powierzchni 70 m2 znajduje się na parterze kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

145 000 zł769 m² 188,56 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 769 m , położona w Myszkowie przy ul. B. Prusa. Nieruchomość ma regularny kształt prostokąta , co stwarza dogodne warunki pod zabudowę.

Szczegóły ogłoszenia

690 000 zł834 m² 827,34 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Podhale umiera, tłok, przepych i magia znika? Zacznijmy od tego, co jest tu nie tak, żebyśmy nie tracili swojego czasu. Działka przy Rycerskiej 8 spada lekko w dół względem drogi. To znaczy,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

444 375 zł56,25 m² 7 900 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

3 pokoje / 56,25 m / 1 piętro / balkon 9m Nowa inwestycja zakątek ozdobna to projekt polegający na budowie kameralnego osiedla zlokalizowanego przy ul. Ozdobnej w Radomiu w ramach którego.

Szczegóły ogłoszenia

Dom, ul. Dąbrowskiego

Iława,warmińsko-mazurskie

1 349 000 zł359 m² 3 757,66 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:171 m²

Wyjątkowy lokal mieszkalno-usługowy o łącznej powierzchni 359 m nad jeziorem Jeziorak w centrum Iławy. Świetna lokalizacja! To unikalna oferta dla osób poszukujących nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

7 000 000 zł2 319 m² 3 019 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:10

 

Parking:-

Nieruchomość zabudowana budynkiem czterokondygnacyjnym, niepodpiwniczonym, wykonanym w technologii żelbetowej, wylewanej. Budynek w stanie surowym zamkniętym. Otoczenie nieruchomości to.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł185 m² 3 513,51 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:155 m²

Na sprzedaż niepowtarzalna kamienica o powierzchni ok.185 m , zlokalizowana w sercu dzielnicy Michałkowice w Siemianowicach Śląskich. To propozycja skierowana do inwestorów oraz.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł96,95 m² 8 767,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:370 m²

Do sprzedania nowobudowane domy w zabudowie dwulokalowej położone w zielonej części Łomianek, na zamkniętym osiedlu. Idealna propozycja dla rodzin z dziećmi , które preferują.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 000 zł302 m² 5 960,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:605 m²

Z przyjemnością prezentujemy Państwu wyjątkową ofertę domu jednorodzinnego w Stargardzie. Cena z możliwością negocjacji. Budynek piętrowy z 1997 roku o powierzchni użytkowej.

Szczegóły ogłoszenia

569 000 zł36,80 m² 15 461,96 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Komfortowy apartament blisko morza | Jastrzębia Góra, ul. Kuracyjna 5a Szukasz miejsca, które łączy elegancję, spokój i prawdziwie nadmorski klimat? Ten apartament w Jastrzębiej Górze to.

Szczegóły ogłoszenia

900 000 zł150 m² 6 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:945 m²

Opis oferty: na sprzedaż dom wolnostojący w stanie deweloperskim o powierzchni użytkowej około 150 m 2 , który znajduje się na działce wielkości 945 m 2. Działka ogrodzona.

Szczegóły ogłoszenia

476 392 zł1 088 m² 437,86 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Nowa oferta W biurze nieruchomości pepper house Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 1088 m , położona w spokojnej i rozwijającej się części Chwaszczyna,.

Szczegóły ogłoszenia

283 410 zł3 149 m² 90 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Działki Rolne z Możliwością Zabudowy - Chruściele k. Ełku - dojazd drogą s8/s61 ok 2:30h od Warszawy Doskonała inwestycja! Lokalizacja: kompleks działek rolnych położonych przy drodze.

Szczegóły ogłoszenia

185 000 zł3 001 m² 61,65 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży działka budowlana położona w miejscowości Zagórze koło Rożnowa, gm. Gródek nad Dunajcem - płaska działka w kształcie prostokąta. - pow. działki: 3001 m2. - teren objęty.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 404 000 zł196 m² 7 163,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 388 m²

Dom w stanie deweloperskim. Polecam państwu piękny i funkcjonalny dom w/g projektu ,dom w aurorach 11" , powierzchnia całkowita 196m2 na dużej działce 1388m2 położony w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

2 400 zł48 m² 50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

= komfortowe mieszkanie = W pełni umeblowane = = miejsce W hali garażowej = Na wynajem komfortowe mieszkanie położone na nowoczesnym osiedlu w Krauszewni (gmina Swarzędz). Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

329 000 zł316,01 m² 1 041,11 zł/m²

 

Rodzaj budynku:obiekt handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:448 m²

Mamy do zaoferowania na sprzedaż budynek handlowo usługowy o powierzchni około 316,01 m2 położony w centrum Izbicy Kujawskiej, ul. Augustowska 6, gm. Izbica Kujawska, pow. włocławski.

Szczegóły ogłoszenia

459 000 zł48 m² 9 562,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Biuro vesta przedstawia wyjątkową nieruchomość położoną w dzielnicy Czechów w Lublinie. Mieszkanie: całe mieszkanie składa się z dwóch oddzielnych pokoi, jeden z wyjściem na.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł206 m² 2 907,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:422 m²

Przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży budynku w Makowie Podhalańskim, w zabudowie szeregowej, w którym znajdują się dwa oddzielne mieszkania, piwnica, poddasze oraz wspólna klatka.