Nieruchomości

239 022 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

2 520 000 zł31 500 m² 80 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka w Przemyślu 3,15 ha, wymiary 113 x 283 m, dojazd drogą asfaltową wszystkie media, teren objęty mpzp pod zadudowę jednorodzinną, 8000 złotych ar do negocjacji zapraszam.

Szczegóły ogłoszenia

Działka

Borowa,podkarpackie

100 000 zł1 900 m² 52,63 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Biuro Nieruchomości Mint Property przedstawia na sprzedaż nieruchomość gruntową niezabudowaną z wydanymi warunkami zabudowy o powierzchni 19 arów w Borowej, tuż przy granicy.

Szczegóły ogłoszenia

2 400 zł31 m² 77,42 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowe, nigdy niezamieszkane mieszkanie z dużym tarasem - gotowe do wprowadzenia Do wynajęcia całkowicie nowe, w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni 31 m , położone na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

1 440 000 zł7 243 m² 198,81 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy do sprzedania bardzo atrakcyjną działkę rolną o pow. 72a położoną w Skotnikach, dzielnica Dębniki. Teren położony w bardzo atrakcyjnej lokalizacji w niedalekim.

Szczegóły ogłoszenia

1 570 000 zł157 m² 10 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:966 m²

*Nowoczesny dom premium z osobistym dostępem do jeziora Necko - Augustów* **możliwość zamiany na mieszkanie z dopłatą - w Augustowie, suwałkach lub Ełku.** Na sprzedaż dom.

Szczegóły ogłoszenia

890 000 zł122,88 m² 7 242,84 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Oferujemy Państwu do sprzedaży komfortowy lokal użytkowy z dużą witryną, wejściem bezpośrednio od ruchliwej ulicy oraz przestronną salą sprzedaży. W lokalu znajduje się również.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 000 zł2 100 m² 1 000 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka z pozwoleniem na budowę 3 domków. Najważniejsze informacje: ratułów | gm. Czarny Dunajec | Działka budowlana | mpzp | Pozwolenie na budowę | 2100 m2 Dla kogo: dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

45 zł/m²300 m² 13 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Posiadamy do wynajęcia powierzchnię handlowo-usługową w galerii handlowej w Kraśniku Fabryczny. powierzchnia ok. 300 m2, położona jest na I piętrze ogrzewanie gazowe - nadmuchowe,.

Szczegóły ogłoszenia

2 290 000 zł100 m² 22 900 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Cena: 2 290 000 zł (do negocjacji) Nieruchomość: proponujemy Państwu piękne unikatowe trzypokojowe mieszkanie w pobliżu stacji metra Wierzbno. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

1 349 000 zł70,15 m² 19 230,22 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Luksusowy apartament przy Opływie Motławy - Front Park Moderny, gdańsk Śródmieście Zamieszkaj w miejscu, gdzie design spotyka naturę, a prestiżowa lokalizacja zapewnia komfort codziennego.

Szczegóły ogłoszenia

165 000 zł49 m² 3 367,35 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferuje do sprzedaży przestronne , słoneczne, dwustronne mieszkanie Słońce przez cały dzień - wschód/zachód. Składa się z : dwóch ustawnych pokoi , kuchni przedpokoju oraz łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

46,67 zł/m²45 m² 2 100 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

O% - najemca nie płaci prowizji, prowizję biura pokrywa wynajmujacy! Lokal użytkowo - handlowy o powierzchni 45 m 2 , położony w w bardzo dobrej lokalizacji, w centrum Lęborka przy.

Szczegóły ogłoszenia

176 502 zł1 279 m² 138 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana, włynkowo, 1279m2, 176 502,- pln. Oferujemy na sprzedaż atrakcyjną działkę budowlaną o powierzchni 1279 m2, położoną we Włynkowie, w gminie Redzikowo, powiat słupski.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

393 960 zł40,20 m² 9 800 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej, spokojnej okolicy, a jednocześnie z dostępem do Centrum miasta ? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci zamkniętego osiedla ?.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem

Zastawno,warmińsko-mazurskie

849 000 zł153,15 m² 5 543,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 800 m²

Dom wolnostojący, przepiękna działka, staw, domek gościnny Na sprzedaż dom wolnostojący o pow. użytkowej 153,15 m2, położony na działce o pow. 2800 m2 w malowniczej i spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

2 099 000 zł25 631 m² 81,89 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Oferta dostępna tylko w biurze gaudium. Nie wszystkie nasze nieruchomości są publikowane na portalach internetowych. Pełną ofertę znajdziecie Państwo na naszej stronie. Lokalizacja Nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

548 000 zł120 m² 4 566,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Wszystkie szczegóły techniczne dostępne w naszym biurze. Bardzo szybki termin realizacji! Stan developerski! Możliwość budowy do stanu surowego zamkniętego - cena 370000 zł. Możliwości budowy.

Szczegóły ogłoszenia

2 450 000 zł24 135 m² 101,51 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka rolna z przeznaczeniem w studium: u - strefa rozwoju dominującej funkcji usługowej, o charakterze ogólnodostępnym, publicznym Nieruchomość składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

550 883 zł38,53 m² 14 297,51 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Bezpośrednio , najlepsze ceny, wysoki standard , bez prowizji , bez podatku pcc 2%, nie współpracuje z pośrednikami Umów się na Dni Otwarte! - Zarezerwuj termin - Kup mieszkanie w najlepszej.

Szczegóły ogłoszenia

42,27 zł/m²106,47 m² 4 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy