dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 742 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

200 742 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Ciszewskiego

Warszawa,mazowieckie

673 613 zł41 m² 16 498 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

za zakup. Inwestycja deweloperska planowana do oddania IV kwartał 2024 lub III kwartał 2024. Prezentuję Państwu 2-pokojowe, rozkładowe mieszkanie zlokalizowane zaledwie 900 metrów od stacji metra.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kleczkowska

Wrocław,dolnośląskie

477 000 zł59 m² 8 137,15 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1905

Zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą atrakcyjnie zlokalizowanego i funkcjonalnego, 2-pokojowego mieszkania, urządzonego klasycznie i praktycznie oraz w pełni umeblowanego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Kosyń

Kosyń,warmińsko-mazurskie

499 000 zł135 m² 3 696,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 138 m²

Nowa cena 499000zł./ nie podlega negocjacji DOM WOLNOSTOJĄCY Z 2009r. W świetnej lokalizacji Z piękną działką W atrakcyjnej cenie 499000zł.! Położony w miejscowośc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Kaźmierz

Kaźmierz,wielkopolskie

129 000 zł858 m² 150,35 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Piękna działka budowlana z nowego podziału geodezyjnego w Kaźmierzu. Z działki roztacza się piękny widok, nie będzie już za nią zabudowy. Prąd ,woda ,gaz przy działce. Dojazd ulicą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Powstańców

Ząbki,mazowieckie

355 000 zł38 m² 9 342,11 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Jeśli szukasz przytulnego, spokojnego mieszkania to jest to oferta dla Ciebie! Mieszkanie znajduje się na 6 piętrze w 6 piętrowym bloku w Ząbkach na ulicy Powstańców ,dobry dojazd do centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Plaka

Wojkowice,śląskie

255 000 zł51 m² 4 970,76 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Polecamy do sprzedaży przestronne mieszkanie o powierzchni 51.30m2 położone na 3 piętrze 4-piętrowego bloku w Wojkowicach przy ulicy Plaka. Mieszkanie składa się z 2 pokoi, widnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Komedy

Wrocław,dolnośląskie

499 000 zł46 m² 10 921,40 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie na Jagodnie, przy ulicy Komedy. Opis lokalu: mieszkanie usytuowana jest na ostatniej, 4 kondygnacji (3 piętro). W skład lokalu wchodzą: - salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Pilotów

Gdańsk,pomorskie

850 000 zł61 m² 14 026,40 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 60.6 m2 przy ul. Pilotów w kameralnym punkcie, w drugiej linii zabudowy, co gwarantuje ciszę i spokój. Lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Osielsko

Osielsko,kujawsko-pomorskie

1 215 000 zł181 m² 6 712,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:800 m²

Makler Poleca Na sprzedaż dom wolnostojący w Osielsku w stanie deweloperskim. Powierzchnia domu całkowita wynosi 180m2. Po odjęciu kotłowni użytkowa około 174m2. Dom w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z ogródkiem Ustroń

Ustroń,śląskie

129 000 zł13 m² 9 832,32 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Mini apartament w Ustroniu z widokiem na góry o pow. 13,12 m2 Główne atuty nieruchomości: cicha i spokojna okolica bliskość terenów zielonych po remoncie generalnym Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Igańska

Warszawa,mazowieckie

640 000 zł72 m² 8 888,89 zł/m²

 

Piętro:2/16

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Bardzo ładne przestronne 3 pokojowe mieszkanie 72 m2 z odrębną widną kuchnią, zlokalizowane na Pradze Południe przy Rondzie Wiatraczna (grochów). Mieszkanie znajduje się na drugim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Bartodzieje małe

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

364 952 zł48 m² 7 600 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej okolicy i bliskości terenów zielonych ? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci zamkniętego osiedla ? Jeśli.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Arkońskie

Szczecin,zachodniopomorskie

469 000 zł67 m² 7 000 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Na sprzedaż rozkładowe, 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 67m2.Znajduje się na pierwszym piętrze wieżowca, zielonym osiedlu Arkońskim. W okolicy park, szkoła, sklepy, przystanki komunikacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

485 000 zł49 m² 9 908,07 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Duet Broker ma przyjemność zaoferować państwu do sprzedaży mieszkanie położone na prestiżowym osiedlu Leśna. Nieruchomość znajduje się przy ul. Leśnej 10 na parterze w budynku z 2010 r.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Jastrzębia

Lwówek Śląski,dolnośląskie

91 630 zł1 078 m² 85 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Przedstawiamy na sprzedaż trzy prostokątne działki budowlane położone obok siebie. 512/5 - 1078 m2 - 85,00 zł/m   m2 - 89,00 zł/m   m2 - 89,00 zł/m2 W planie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Halinów

Halinów,mazowieckie

1 520 000 zł7 600 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Opis nieruchomości: działka budowlana z mpzp oraz mediami. Położenie: gmina Halinów, mrowiska. Powierzchnia: 7600 m2. Przeznaczenie w mpzp: działka budowlane (mpzp- tereny zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gospody

Gdańsk,pomorskie

509 000 zł40 m² 12 567,90 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Słoneczne mieszkanie (spółdzielcze własnościowe) na ósmym piętrze w budynku mieszkalnym w Gdańsku, w dzielnicy żabianka/jelitkowo. Dwa pokoje, okna wychodzące na południe, zachód;.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym, ul. Tyniecka

Skawina,małopolskie

229 000 zł26 m² 8 807,69 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1979

Przedmiotem sprzedaży jest kawalerka o powierzchni 26 m2 .Składająca się z przedpokoju, ślepej kuchni , łazienki oraz dużego jasnego pokoju z balkonem francuskim. Niski czynsz do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Bydgoskie Przedmieście

Toruń,kujawsko-pomorskie

339 000 zł53 m² 6 420,45 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Oferta sprzedaży 2 pokojowego mieszkania na Bydgoskim Przedmieściu. Zalety mieszkania: - słoneczne, okna na wschód i zachód - ciche, osłonięte od ulicy - duża kuchnia i łazienka - parking.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Rzeszów,podkarpackie

387 920 zł48 m² 8 000 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Mieszkanie 3 pokojowe na nowo powstającej inwestycji w świetnej lokalizacji przy ul. Staroniwskiej. Mieszkanie znajduje się na pierwszym piętrze w bloku czteropiętrowym, dobre połączenie do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Centrum

Szczecin,zachodniopomorskie

355 000 zł37 m² 9 543,01 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

Oferta sprzedaży dotyczy 2 pokojowego mieszkania w centrum, położonego na 10 piętrze. Wystawa okien na stronę zachodnią - widok na panoramę Szczecina. Na powierzchnię 37,2 m2 , składają się :.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, Nowiny

Rybnik,śląskie

519 000 zł60 m² 8 650 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Apartament premium z dużym tarasem* umeblowany* teren zamknięty* 2 miejsca postojowe* Partner Plus Nieruchomości prezentuje na sprzedaż dwupoziomowy apartament o powierzchni 60m2 z tarasem+.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Lublin,lubelskie

290 000 zł44 m² 6 662,07 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1966

Świetna propozycja dla osób z ograniczonym budżetem! Prezentujemy urokliwe mieszkanie o powierzchni 43,53 m2, usytuowane w dzielnicy Tatary. Mieszkanie jest doskonałym wyborem dla osób,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Słowackiego

Toruń,kujawsko-pomorskie

349 000 zł49 m² 7 122,45 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

Polecamy Państwu ofertę sprzedaży mieszkania, które ze względu na swój rozkład oraz położenie posiada potencjał inwestycyjny pod wynajem. Mieszkanie o pow. 49 m2, balkon, piwnica, okna pcv. Dwa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana

Łebieńska Huta,pomorskie

109 000 zł1 000 m² 109 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Szanowni Państwo, na sprzedaż oferujemy działkę budowlaną pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną, zlokalizowaną w miejscowości Łebieńska Huta (gmina Szemud). Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Zygmuntowska

Marki,mazowieckie

850 000 zł81 m² 10 463 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:232 m²

Gdzie: marki, powiat wołomiński, miasto na północny-wschód od Warszawy dla kogo: dla rodziny, 2-5 osób ceniących zieloną okolicę i dobrą komunikację W kilku słowach: cała inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sokołowska

Warszawa,mazowieckie

615 000 zł49 m² 12 551 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1993

Dwupokojowe mieszkanie położone na parterze, w budynku zlokalizowanym tuż przy wyjściu z Metra Młynów i przystanku skm/pkp (ul. Górczewska róg Sokołowskiej). Mieszkanie słoneczne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Zalesie

Lubin,dolnośląskie

530 000 zł73 m² 7 216,78 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

3 pokoje - I piętro- lubin - Zalesie. Mieszkanie o pow. 63,66 m 2 + dwie komórki lokatorskie o pow. 5,44 m 2 i 4,45 m 2 + balkon. Nowe budownictwo z windą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe

Rzeszów,podkarpackie

405 000 zł51 m² 7 961,47 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Biuro nieruchomości home profi ma przyjemność przedstawić Państwu ofertę sprzedaży mieszkania w nowej inwestycji na kameralnym osiedlu w Rzeszowie przy ulicy Rzecha. Mieszkanie ma.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Żelechowa

Szczecin,zachodniopomorskie

385 000 zł43 m² 8 870,97 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Oferta sprzedaży mieszkania dwupokojowego o powierzchni 43,40 m 2 z tarasem zlokalizowanego na Żelechowie. Usytuowane jest ono na parterze czteropiętrowego bloku. Bliskość komunikacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kasprzaka

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

246 000 zł35 m² 6 988,64 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Mam przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie z potencjałem o powierzchni 35,2 m2, położone w świetnie skomunikowanej dzielnicy miasta - na Osiedlu Błonie. Mieszkanie dwupokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Blatona

Warszawa,mazowieckie

590 000 zł47 m² 12 553,20 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Oferujemy na sprzedaż słoneczne, rozkładowe 2-pokojowe mieszkanie na Bemowie w świetne zlokalizowanym punkcie. Atuty mieszkania: - cicha i spokojna okolica - Zielone tereny, parki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Olsztyńska

Gdańsk,pomorskie

575 000 zł45 m² 12 777,80 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

W ofercie: mieszkaknie W niskiej zabudowie, dwupokojowe, mieszczące się na 2 piętrze w bloku 4 piętrowym: gdańsk - Przymorze. Budynek z odnowioną elewacją, docieplony. Wokoło budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna Piotrowice

Piotrowice,dolnośląskie

630 000 zł6 370 m² 98,90 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Działka usługowa o powierzchni 6375m2, położona we wsi Piotrowice (powiat średzki), znajduje się na samym początku wsi, posiada dostęp do dwóch dróg, asfaltowej i brukowanej, przy której.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Śródmieście

Lublin,lubelskie

491 000 zł40 m² 12 213,90 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Oferuję na sprzedaż mieszkanie w samym centrum miasta w bloku z 2016 roku. Gotowa inwestycja, mieszkanie jest ciągle wynajmowane. Nieruchomość wykończona w wysokim standardzie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Głogów Małopolski

Głogów Małopolski,podkarpackie

370 000 zł84 m² 4 415,80 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Biuro sprzedaży Reformacka Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować komfortowe 3- pokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 74,51 m2 (83,79 m2 powierzchni użytkowej) na 1 piętrze kameralnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Tatrzańskie

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

355 000 zł53 m² 6 698,11 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Zapraszam do zapoznania się Z naszą ofertą Przytulne 2- pokojowe mieszkanie po remoncie w spokojnej okolicy w Fordonie Mieszkanie o metrażu 53 m2 składa się z: * jasnego salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Śródmieście

Opole,opolskie

529 000 zł61 m² 8 672,13 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży wygodnego i słonecznego mieszkania położonego w Śródmieściu Opola. Mieszkanie jest połączeniem nowoczesności i klasyki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Sarmacka

Warszawa,mazowieckie

840 000 zł54 m² 15 700,90 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Do sprzedaży ciche, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 53,41 m2 z ogródkiem i tarasem położone w Miasteczku Wilanów przy ul. Sarmackiej. Mieszkanie znajduje się na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Racławówka

Racławówka,podkarpackie

650 000 zł113 m² 5 752 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:3 m²

W ofercie Biura Reformacka Nieruchomości prezentujemy przestronny dom w zabudowie szeregowej o powierzchni 113 m2 z narożną działką 2,91 ar w stanie deweloperskim. Budynki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Przybyszewskiego

Kraków,małopolskie

1 914 333 zł113 m² 16 950 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Zakup od dewelopera, bez prowizji, bez podatku pcc. Możliwość wykończenia pod klucz. Na sprzedaż 4-pok. mieszkanie z osobną jasną kuchnią zlokalizowane w kameralnej inwestycji na Krakowskich.