dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

199 965 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

199 965 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Winogrady

Poznań,wielkopolskie

379 088 zł44 m² 8 600 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Nowe mieszkanie od dewelopera W spokojnej okolicy - odbiór już W czerwcu 2023! idealna lokata kapitału - skorzystaj przed podwyżką cen! Przestronne mieszkanie dwupokojowe z balkonem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Krzeczyn

Krzeczyn,dolnośląskie

370 000 zł61 m² 6 065,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:-

Polecamy lokale mieszkalne w zabudowie bliźniaczej w Krzeczynie (powiat oleśnicki). Zakup bez prowizji i pcc! W niedalekiej odległości od Wrocławia w ramach inwestycji powstaje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Osiedle Słoneczna

Wołomin,mazowieckie

255 000 zł26 m² 9 807,69 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Kawalerka wraz z piwnicą lokatorską 4m2 na os. Słoneczna na 2 piętrze o powierzchni 26 m2 - salon z aneksem kuchennym, łazienka z wc i przedpokój. Mieszkanie nie wymaga.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Magazyn, ul. Cisowa

Juszkowo,pomorskie

5 500 000 zł9 586 m² 574 zł/m²

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Działka 9586 m2 z 2 halami I domem Grunt o pow. 9586 m2 o przeznaczeniu w miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego z funkcją podstawową zabudowa usług.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Łódź,łódzkie

268 000 zł44 m² 6 148,20 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Przedmiotem sprzedaży jest funkcjonalne, wygodne mieszkanie typu M-3, pow. 43,59 m2, bałuty, doły. Lokal usytuowany na I piętrze w budynku z cegły z lat 60., po termoizolacji. Zadbana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Knyszyńska

Białystok,podlaskie

649 000 zł62 m² 10 537,40 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Zapraszamy na prezentacje 3-pokojowego mieszkania w apartamentowcu przy ulicy Knyszyńskiej 8a. Na 61.59 m2 znajdują się dwie sypialnie, salon z aneksem kuchennym, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Wolińskiego

Lublin,lubelskie

439 000 zł46 m² 9 646,23 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Mam do zaoferowanie 3-pokojowe mieszkanie z ogrodem w nowym budownictwie o powierzchni 45,51 m2 znajdujące się na parterze w dzielnicy Wrotków, ul. Wolińskiego. Nieruchomość składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Porębskiego

Gdańsk,pomorskie

569 000 zł67 m² 8 493,81 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Mieszkanie 3 pokojowe 66,99m2, ogłoszenie bez pośredników Mieszkanie mieści się na trzecim piętrze w budynku z 2008 roku. Składa się z trzech pokoi i oddzielnej kuchni, wc,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grochowska

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

399 000 zł34 m² 11 735,30 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż wyremontowane, 2 -pokojowe mieszkanie usytuowane na parterze w bloku przy ul. Grochowskiej w Kołobrzegu, tuż przy parku G.J.H. Dąbrowskiego. Mieszkanie o bardzo wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Alpejska

Wrocław,dolnośląskie

524 000 zł52 m² 10 076,90 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Dwa pokoje na gaju / nowe budownictwo / balkon / inwestycja / wysoki parter / blisko pętla tramwajowa Nieruchomość położona na wysokim parterze w niskim bloku z windą. Rozkładowe, dwa osobne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Górecka

Wrocław,dolnośląskie

889 000 zł68 m² 13 035,20 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2019

Cztery pokoje W zabudowie szeregowej / nowe budownictwo / ogród 93 M2 / dla rodziny / parter / dużo zieleni Nieruchomość położona na parterze w budynku 1 piętrowym z osobnym wejściem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Racławicka

Wrocław,dolnośląskie

1 042 013 zł75 m² 13 875 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Prezentuję Państwu na sprzedaż przestronne, 4-pokojowe mieszkanie, znajdujące się w prestiżowej inwestycji Planty Racławickie od znanego dewelopera "archicom". Atuty: - mieszkanie idealne dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Górnicza

Wrocław,dolnośląskie

290 000 zł33 m² 8 674,84 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Polecam mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 33,43 mkw. ( formalnie lokal 1 pokojowy z kuchnią, łazienką i przedpokojem). Lokal dwustronny, sypialnia od podwórka (wschód), kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Awicenny

Wrocław,dolnośląskie

443 000 zł38 m² 11 688,70 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Oferta deweloperska 0% prowizji! Własny klub fitness! Monitoring oraz ochrona 24h! Oferuję na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 37,9mkw z balkonem 3,4m2, położenie wschodnie Układ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Łazarz

Poznań,wielkopolskie

442 385 zł52 m² 8 580 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Nowe mieszkanie od dewelopera - idealna inwestycja pod wynajem! Przestronne mieszkanie trzypokojowe z balkonem, o powierzchni 51,56 m2, usytuowane w spokojnej okolicy na Łazarzu. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wieliczka

Wieliczka,małopolskie

419 000 zł51 m² 8 216 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Oferujemy Państwu na sprzedaż nowy lokal mieszkalny w stanie deweloperskim. Przy zakupie tej nieruchomości są Państwo zwolnieni z wszelkich prowizji oraz podatku pcc. Zapraszamy na bezpłatną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Energetyków

Zgorzelec,dolnośląskie

699 999 zł187 m² 3 743,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:568 m²

Do sprzedania dom w doskonałej lokalizacji (osiedle za Plazą) o łącznej powierzchni mieszkalnej 124 m2. (parter i pierwsze piętro) dodatkowo pod domem na całej powierzchni jest garaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Aluzyjna - wjazd

Warszawa,mazowieckie

619 000 zł53 m² 11 696,90 zł/m²

 

Piętro:5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Do sprzedania ,urządzone (meble + rtv-agd), z ergonomicznym układem, mieszkanie na 5 piętrze w 8 kondygnacyjnym budynku. Mieszkanie z ekspozycją na płn.-zach., widok z okien nie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Wierzyce

Wierzyce,wielkopolskie

859 000 zł9 061 m² 94,80 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka rolna, teren w otulinie lasu. Położona w spokojnej okolicy. W pobliżu znajduje się trasa S5, która zapewnia szybki dojazd do Poznania oraz Gniezna(10min do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Poznań

Poznań,wielkopolskie

567 232 zł67 m² 8 475 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Przestronne mieszkanie trzypokojowe z balkonem, o powierzchni 66,93 m2, usytuowane w spokojnej okolicy na Nowym Mieście, w bliskiej odległości od lasu i jeziora Maltańskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Wiczlińska

Gdynia,pomorskie

1 300 000 zł149 m² 8 707,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 664 m²

Wyjątkowy dom dla miłośników stylu retro! Jedyna taka oferta w fantastycznej lokalizacji - Gdynia Wiczlino przy ul. Wiczlińskiej. Działka O nr ewidencyjnym 5243 O pow. 1564 m2. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Pachońskiego

Kraków,małopolskie

790 000 zł68 m² 11 617,70 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Rozkład Mieszkanie z balkonem o powierzchni 68,00 m2 z loggią, zlokalizowane na I piętrze budynku (klatka 2). Mieszkanie wykończone pod klucz! standard Poznaj nowoczesne budownictwo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Techniczna

Boguchwała,podkarpackie

599 000 zł154 m² 3 879,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:604 m²

W ofercie sprzedaży biura Reformacka Nieruchomości przedstawiamy funkcjonalny dom w stanie surowym zamkniętym z elewacją położony z spokojnej, malowniczej okolicy- w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Grzegórzecka

Kraków,małopolskie

619 905 zł38 m² 16 500 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż Mieszkanie w inwestycji Wiślane Tarasy 2.0. Lokal zlokalizowany jest na 2 piętrze. Mieszkanie składa się z: -Przedpokój -salon z aneksem kuchennym -łazienka Do mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Bema

Toruń,kujawsko-pomorskie

269 000 zł35 m² 7 685,71 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Przedstawiam zadbaną kawalerkę na 3 piętrze w bloku z cegły na os. Bema. Na całkowity metraż 35- metrowego mieszkania składa się: - oddzielna praktycznie umeblowana kuchnia -przestronny,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Borkowska

Kraków,małopolskie

520 000 zł48 m² 10 833,30 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Mieszkanie dwupokojowe znajdujące się przy ulicy Borkowskiej w Krakowie w części Klin Borkowskich. Lokal znajduje się na parterze w bloku 3 piętrowym wybudowanym w 2009 roku. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Lublin,lubelskie

659 000 zł162 m² 4 067,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:242 m²

Dom w zabudowie szeregowej o pow. użytkowej 108,m2, położony na działce o pow. 242m2, na Węglinie Południowym składający się z parteru oraz piętra. Na parterze znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kazimierza Wielkiego

Kraków,małopolskie

999 000 zł70 m² 14 332,90 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1994

Prezentuję na sprzedaż mieszkanie w doskonałej lokalizacji, blisko Uniwersytetu Pedagogicznego, przy ul. Kazimierza Wielkiego zaledwie 20 minut spacerem od Rynku Głównego. Mieszkanie będzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kasztanowa

Święta Katarzyna,dolnośląskie

448 017 zł65 m² 6 900 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Osiedle kasztanowe III etap - grudzień 2022r. Mieszkanie E.2.1. Mamy przyjemność zaprezentować kontynuację inwestycji w Św. Katarzynie - osiedle kasztanowe Przy ul. Kasztanowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Walentego

Rzeszów,podkarpackie

391 991 zł55 m² 7 100 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Oferta bezpośrednio od przedstawiciela dewelopera, bez prowizji i dodatkowych kosztów. Na sprzedaż nowe mieszkanie na kameralnym osiedlu przy ul. św. Walentego w Rzeszowie. W prezentowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Kamesznica

Kamesznica,śląskie

210 000 zł43 m² 4 899,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:1

 

Powierzchnia działki:445 m²

Spacer 360! Dom z bali na odludziu w Kamesznicy o pow. 42,86 mkw Główne atuty nieruchomości: cicha i spokojna okolica bliskość terenów zielonych położenie z dala od głównej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Błonie

Błonie,mazowieckie

249 000 zł7 290 m² 34,16 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Rezerwacja / Na sprzedaż urokliwa siedliskowa działka o powierzchni 7290m2 , położona w malowniczej części Gminy Błonie w miejscowości Cholewy. Kształt działki nieregularny , średnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Poznań,wielkopolskie

1 547 000 zł241 m² 6 406,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:262 m²

! oferta dostępna tylko U nas! Z przyjemnością prezentujemy na sprzedaż piękny dom, położony zaledwie kilka kroków od malowniczego Jeziora Rusałki, przy Ul. Żeromskiego 26. . Dom ma.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

1 200 000 zł199 m² 6 030 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:470 m²

Przedstawiamy do Sprzedaży bardzo interesujący, przestrony Dom - 1/2 Bliźniaka z garażem w bryle budynku (bardzo ciekawy projekt), o powierzchni ok 200 m2 , usytuowany na przestronnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Iwanowskiej

Toruń,kujawsko-pomorskie

415 000 zł56 m² 7 345,13 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

Mam przyjemność przedstawić Państwu interesujące mieszkanie w nowym budownictwie, składające się z 3 rozkładowych pokoi (16m/11m/8m), oddzielnej kuchni (9m), łazienki z wc,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Zwycięstwa

Białystok,podlaskie

655 000 zł77 m² 8 499,87 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż przestronny, słoneczny, czteropokojowy apartament, położony na parterze w nowym budynku przy ul. Zwycięstwa. Mieszkanie o funkcjonalnym układzie pomieszczeń. Posiada trzy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Powstańców Warszawy

Pruszcz Gdański,pomorskie

379 000 zł50 m² 7 610,44 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1959

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią o powierzchni 49.80 m2, położone na parterze 2-piętrowego budynku w centrum Pruszcza Gdańskiego. W skład nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Saska Kępa

Warszawa,mazowieckie

3 500 000 zł290 m² 12 069 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:-

Przedmiotem sprzedaży jest niezwykły ekskluzywny segment w części zabytkowego domu z 1932 roku. Ta nietuzinkowa nieruchomość składa się z 5 sypialni, salonu oraz 3 łazienek. Ok. 220m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Biskupińska

Poznań,wielkopolskie

420 000 zł45 m² 9 417,04 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Znacząca obniżka ceny. Sprzedam lokal mieszkalny o powierzchni 44; 6m wraz z piwnicą 8 m i z przynależnym pomieszczeniem gospodarczym o pow. 16 m pełniącym obecnie funkcję.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Łazarz

Poznań,wielkopolskie

370 734 zł38 m² 9 700 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Nowe mieszkanie od dewelopera - idealna inwestycja pod wynajem! Przestronne mieszkanie dwupokojowe z balkonem, o powierzchni 38,22 m2, usytuowane w spokojnej okolicy na Łazarzu. Lokal znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Bartodzieje

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

370 000 zł44 m² 8 409,09 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Makler nieruchomości poleca Do sprzedania mieszkanie trzypokojowe o powierzchni 44m składające się z dwóch sypialni, salonu z aneksem kuchennym, łazienki z wc i korytarza. Lokal.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij