dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

199 961 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

199 961 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka rolna Sadowice

Sadowice,dolnośląskie

55 500 zł7 400 m² 7,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Gorąco polecam działkę rolną położoną w miejscowości Sadowice, gmina Kąty Wrocławskie. Działki w sprzedaży: - 4200 mkw - 4100 mkw - 4300 mkw - 7400 mkw możliwość zakupu całości Cena.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Piaskowa Góra

Wałbrzych,dolnośląskie

269 900 zł42 m² 6 426,19 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1971

Na sprzedaż prezentujemy Państwu komfortowe dwupokojowe mieszkanie, znajdujące się w dogodnej lokalizacji, wałbrzyskiej dzielnicy Piaskowa Góra. Nieruchomość o powierzchni użytkowej 42m 2 ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Zaodrze

Opole,opolskie

359 000 zł51 m² 7 029,57 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

<!- [if gte mso 9]> <![endif]-><!- [if gte mso 9]> Normal 0 21 false false false pl X-none X-none <![endif]-><!- [if

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Przyszłości

Gliwice,śląskie

215 000 zł39 m² 5 555,56 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Do sprzedania mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 38,7 mkw w Gliwicach Sośnicy przy ulicy Przyszłości. Bardzo zadbany i wyremontowany blok położony w centrum osiedla. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Opatów

Opatów,śląskie

530 000 zł140 m² 3 785,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:22 936 m²

Do sprzedaży duże gospodarstwo składające się z sympatycznego domu wolnostojącego, kilku budynków gospodarczych, działek rolnych i leśnych. Budynek murowany z lat 70 tych, ocieplony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Nowe Miasto

Poznań,wielkopolskie

470 702 zł49 m² 9 647,51 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Prezentujemy funkcjonalne mieszkanie, położone na zamkniętym osiedlu, blisko Centrum Poznania. Mieszkanie ma 3 pokoje i jest gotowe do odbioru. 3 min od przystanku tramwajowego 5 min od Centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Bronowice

Lublin,lubelskie

612 644 zł59 m² 10 300 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Mieszkanie o powierzchni 59,48m2 na trzeciej kondygnacji w sześciopiętrowym bloku w dzielnicy Bronowice. Nieruchomość świeżo po remoncie, podzielone na trzy niezależne kawalerki,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

809 200 zł42 m² 19 498,80 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

zakup bez dodatkowych opłat: podatek; wynagrodzenie; od dewelopera Wygodne 2 pokoje z loggią - tuż przy stacji metra. Widok na zieleń. Metraże pomieszczeń znajdziesz na planie mieszkania. Atuty: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Rembielińska

Warszawa,mazowieckie

1 149 000 zł72 m² 15 958,30 zł/m²

 

Piętro:12/14

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie na Bródnie, targówek, warszawa na 12. piętrze, z super widokiem na cały Park Bródnowski. Park Bródnowski (3 minuty spacerem) Przystanek tramwajowy (2 minuty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Jana Pawła II

Wrocław,dolnośląskie

560 000 zł39 m² 14 322,20 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Serdecznie polecam na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe, o łącznej powierzchni 39,1m2, które usytuowane jest na pierwszym piętrze w dziesięciopiętrowym apartamentowcu z 2001r,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Wodna

Kraków,małopolskie

490 000 zł40 m² 12 305,40 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Zapraszamy Państwa do prezentacji dwupokojowego mieszkania usytuowanego na wysokim parterze trzypiętrowego budynku zlokalizowanego na Płaszowie. Mieszkanie składa się z salonu z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kosmonautów Polskich

Głogów,dolnośląskie

360 000 zł67 m² 5 373,13 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1981

Free home biuro nieruchomości ma przyjemność zaprezentować wyjątkowe, przestronne mieszkanie o powierzchni 67m na 5 piętrze z winda na osiedlu Kopernik ulica Kosmonautów Polskich - Gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Piastowska

Białystok,podlaskie

490 000 zł59 m² 8 305,08 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Propozycja inwestycyjna. 3 kawalerki w pakiecie. - wszystko w jednym miejscu, nie musisz biegać po całym mieście za najemcami. - mieszkania w pełni wyposażone w meble i sprzęt.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Facimiech

Kraków,małopolskie

380 000 zł27 m² 14 264 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2016

Oferujemy na sprzedaż jasne 1 pokojowe mieszkanie z balkonem przy ulicy Facimiech. Mieszkanie składa się z : - przedpokój - duży ustawny pokój z wyjściem na ogródek - aneks kuchenny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Sienna Grobla

Gdańsk,pomorskie

731 000 zł39 m² 18 743,60 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Z ogromną radością prezentujemy Państwu wyjątkową nieruchomość znajdującą się w samym sercu Gdańska, na Starym Mieście, tuż obok największych atrakcji. Ten nowoczesny lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Aleja Solidarności

Warszawa,mazowieckie

1 500 000 zł65 m² 23 076,90 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1938

Westate Praga prezentuje atrakcyjny, słoneczny lokal mieszkalny 65m2 usytuowany na drugim piętrze trzypiętrowego budynku z 1938 roku w Warszawie przy Al. Solidarności 115. Mieszkanie składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Adamowizna

Adamowizna,mazowieckie

930 000 zł105 m² 8 831,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:400 m²

W okolicy infrastruktura handlowa, szkoła, przedszkole, dobrze rozwinięta komunikacja autobusowa. Główne atuty nieruchomości: doskonała komunikacja z centrum bliskość komunikacji miejskiej cicha.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Nadarzyn

Nadarzyn,mazowieckie

889 800 zł250 m² 3 559 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:990 m²

Parterowy Dom ok. 240m2. Super Okolica. Przedstawiamy do sprzedaży Bardzo ładną, nowoczesną nieruchomość, dom parterowy w Sanie Surowym Zamkniętym, o łącznej powierzchni ok.250 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Hokejowa

Gdańsk,pomorskie

383 100 zł54 m² 7 029,36 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Mam Państwu do zaoferowania funkcjonalne mieszkanie trzypokojowe usytuowane na trzecim piętrze w kameralnym 3-piętrowym budynku zlokalizowane na nowopowstałym osiedlu zdrovo w Gdańsku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Jabłoniowa

Gdańsk,pomorskie

469 900 zł36 m² 13 147,70 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przedmiotem sprzedaży jest 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na nowoczesnym osiedlu w dzielnicy Jasień. Mieszkanie ma powierzchnię 35.74m2 i zostało zaprojektowane w taki sposób, aby.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Piasta Kołodzieja

Kraków,małopolskie

755 596 zł88 m² 8 592,18 zł/m²

 

Piętro:7/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Zakup bez pcc, obsługa bezprowizyjna oferta promocyjna- zapraszam do zakupu mieszkań w nowopowstałej inwestycji gotowej już do odbioru. Proponowane mieszkanie nr 100 jest usytuowane na siódmym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Odolanowska

Wrocław,dolnośląskie

609 000 zł52 m² 11 781,80 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Mieszkania deweloperskie w zielonej dzielnicy Wrocławia. Mieszkania 3 pokojowe metraż Mieszkanie nr 1 60,08 3 pokoje mieszkanie z osobną kuchnią cena 589.000 Mieszkanie nr 2 52,84 3 pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Nowosądecka

Kraków,małopolskie

489 000 zł48 m² 10 179 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu 2-pokojowe mieszkanie, znajdujące się na 4 piętrze, 4 piętrowego budynku z 1980 roku. - w przyjaznej do życia lokalizacji (zieleń, cisza, spokój), -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Chylońska

Gdynia,pomorskie

375 000 zł44 m² 8 581,24 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż mieszkanie w centrum dzielnicy Chylonia w Gdyni. W pobliżu środki komunikacji miejskiej, skm, Lidl, biedronka, szkoła, ośrodek zdrowia. Budynek ocieplony, zadbana klatka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Mierzyn

Mierzyn,zachodniopomorskie

390 000 zł1 034 m² 377,18 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

NA sprzedaż ostatnia wolna działka na zamniętym osiedlu Z latarniami W mierzynie, pełne media przy działce, dojazd komfortową drogą Z polbruku Na sprzedaż bardzo ładnie położona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Polesie

Łódź,łódzkie

420 000 zł52 m² 8 016,80 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1937

Nieruchomość znajduję się w cichej, spokojnej okolicy, na zamkniętym podwórku. Budynek został całkowicie zrewitalizowany w 2015r. Mieszkanie zostało wyremontowane w 2016 roku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Duńska

Szczecin,zachodniopomorskie

379 000 zł37 m² 10 218,40 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2002

Na sprzedaż oferuję atrakcyjną kawalerkę zlokalizowaną w pożądanej lokalizacji dzielnicy Warszewo, przy ul. Duńskiej. Mieszkanie jest dobrze doświetlone, położone na parterze budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Oleśniczka

Oleśniczka,dolnośląskie

650 000 zł86 m² 7 582,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:695 m²

Do sprzedania parterowe domy wolnostojące jednorodzinne w niedalekiej odległości od Wrocławia. Zakup bez prowizji i pcc! W podwrocławskiej Oleśniczce (gm. Długołęka) w ramach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Rzeszów,podkarpackie

649 000 zł110 m² 5 900 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:157 m²

Mam przyjemność przedstawić Państwu ofertę domu w zabudowie szeregowej zlokalizowanego w Rzeszowie przy ul. Budziwojskiej. Nieruchomość jest w stanie deweloperskim i jest gotowa do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Południowa

Sędziszów Małopolski,podkarpackie

769 000 zł124 m² 6 202 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 200 m²

Komfortowy dom na kameralnym osiedlu w Sędziszowie Młp. Przedstawiamy ofertę sprzedaży wygodnego domu wolnostojacego o powierzchni uzytkowej ok 124 m2. Nieruchomość wybudowana ok. 2010 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Gagarina

Wrocław,dolnośląskie

340 367 zł30 m² 11 495 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Пропоную Тобі комфортну однокімнату квартиру, яка знаходиться в центрі району Muchobór Wielki. Квартира вже готова до.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Brzoza

Brzoza,kujawsko-pomorskie

720 000 zł140 m² 5 142,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:600 m²

Oferuję Państwu na sprzedaż dom o powierzchni użytkowej 140m2 znajdujący się w Brzozie (gm. Wielka Nieszawka). Znajduje się w on w cichym, spokojnym miejscu w sąsiedztwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Armii Krajowej

Bytom,śląskie

319 000 zł61 m² 5 229,51 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Mam przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie trzypokojowe o powierzchni 61m2 zlokalizowane w Bytomiu przy ulicy Armii Krajowej 58D. Zdecydowanymi atutami nieruchomości są: mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Chodkiewicza

Szczecin,zachodniopomorskie

445 000 zł74 m² 6 000 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Do sprzedaży mieszkanie 3 pokojowe w nowym budynku w centrum miasta. Mieszkanie w pełni umeblowane, użyte tylko materiały ekologiczne takie jak drewno, szkło, farby ekologiczne. Łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Puszkarska

Kraków,małopolskie

618 106 zł47 m² 13 230 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie w nowej inwestycji w sąsiedztwie Bonarka City Center Bez podatku pcc metraż: 46,72 m2 piętro 6/7 cena: 618 106 pln Mieszkanie w stanie deweloperskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Powstańców

Ząbki,mazowieckie

525 000 zł47 m² 11 134,70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Na sprzedaż - przytulne mieszkanie o powierzchni 47,15 m2 w Ząbkach, przy ulicy Powstańców, na osiedlu Wiśniewski. To doskonała propozycja dla osób poszukujących komfortowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Zbuczyn

Zbuczyn,mazowieckie

129 000 zł1 535 m² 84,04 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam działkę 1535m2 i 1399 m2 w miejscowości Bzów, gm. Zbuczyn. 1535 m2 - wymiary 41m x 38m. 1399 m2 - wymiary 38m x 36m. 2 linia zabudowy. Wydane warunki zabudowy na budownictwo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Halinów

Halinów,mazowieckie

620 000 zł90 m² 6 888,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:180 m²

Uwaga - czasowa obniżka ceny na 730 000 zł! już można rozpocząć prace wykończeniowe we wnętrzu a na wiosnę można zamieszkać. Nowe, aktualne zdjęcia stanu budowy. Obok powstaje kolejna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Stare Bielsko

Bielsko-Biała,śląskie

449 000 zł70 m² 6 386,91 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szukasz kompromisu między domem a mieszkaniem? Nie chcesz rezygnować z udogodnień miasta ale cenisz sobie ciszę i spokój? Ta oferta jest dla Ciebie. Mieszkanie 70m2 w bliskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Błonie

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

368 000 zł46 m² 7 913,98 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1989

Biuro Makler poleca: piękne mieszkanie po remoncie, blisko Centrum, wolne od zaraz! opis nieruchomości Atrakcyjnie zlokalizowany trzypokojowy lokal mieszkalny na sprzedaż o powierzchni 46,5 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Krowoderskich Zuchów

Kraków,małopolskie

545 000 zł52 m² 10 582,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1956

NA przedaż 3 pokojowe mieszkanie Z loggią I jasną osobną kuchnią na krowoderskich zuchów. Tylko U nas W biurze. Mieszkanie znajduję się na III piętrze w IV piętrowym budynku.