dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 010 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 010 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Pruszków,mazowieckie

439 000 zł48 m² 9 145,83 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mam do zaoferowania dwupokojowe mieszkanie o pow. 48m2 gotowe do zakupu i zamieszkania. Położone na pierwszym piętrze w bardzo dobrej lokalizacji z dostępem do wszystkich usług,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Szczodre

Szczodre,dolnośląskie

689 000 zł1 348 m² 511,32 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Szczodre / długołęka / działka 1346 M2 / okolica parku! Przestronna i pięknie położona działka budowlana w Szczodrem, gmina Długołęka o powierzchni 1346 m2. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana uzbrojona Strzegomiany

Strzegomiany,dolnośląskie

427 000 zł4 500 m² 94,89 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Strzegomiany / sobótka / działka 4500 M2 polecam I zapraszam wszystkich zainteresowanych - uroczy działka na stoku góry ślęza W okolicy sobótki Na sprzedaż malowniczo położona działka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Lema

Gdańsk,pomorskie

549 000 zł38 m² 14 259,70 zł/m²

 

Piętro:parter/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie na prestiżowym osiedlu Słoneczna Morena. Mieści się ono w jednej z dwóch 17-piętrowych wież, pomiędzy którymi rozpościera się zielone patio.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Maślicka

Wrocław,dolnośląskie

524 880 zł49 m² 10 800 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

Na sprzedaż mieszkanie na Wrocławskich Maślicach. Mieszkanie znajduje się w okolicy ulicy Gosławickiej, na kameralnym osiedlu zamykanym szlabanami. Bardzo dobra lokalizacja ze względu na bliską.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Buforowa

Wrocław,dolnośląskie

583 000 zł60 m² 9 784 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Oferta działu deweloperskiego sdp Nieruchomości bez podatku pcc Opiekun oferty: tel. 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni ok. 59,59 m2 z dwoma tarasami położone na parterze. Dwa miejsca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Mońki

Mońki,podlaskie

230 000 zł80 m² 2 875 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

Polecamy nieruchomość zlokalizowaną w gminie Mońki, w odległości ok. 5km od Moniek. Na sprzedaż siedlisko zabudowane domem murowanym do generalnego remontu o powierzchni ok. 80m2. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Wyrobka

Gdańsk,pomorskie

669 000 zł63 m² 10 619 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1980

Gotowe mieszkanie inwestycyjne dzięki któremu zarabiasz co miesiąc stałą, gwarantowaną kwotę. Lokal znajduje się na drugim piętrze w budynku z windą w świetnie zlokalizowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rekreacyjna

Szczutkowo,kujawsko-pomorskie

41 000 zł910 m² 45,05 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta wyłączna działki rekreacyjnej o pow. 0,0910ha (910m) w cichej okolicy w otoczeniu lasów i jezior. Położona jest w urokliwej miejscowości Szczutkowo w gminie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Brynów

Katowice,śląskie

653 346 zł81 m² 8 100 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Mieszkania z rynku pierwotnego w najlepszej lokalizacji w Katowicach. Nowoczesne osiedle, które łączy bliskość centrum miasta przy jednoczesnym sąsiedztwie terenów zielonych!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Ladorudzek

Ladorudzek,wielkopolskie

120 000 zł74 m² 1 622 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:700 m²

Na sprzedaż dom o pow. 74m2, budowany w 2021 (w miejscu starego), usytuowany przy drodze asfaltowej, na 7-arowej działce we wsi Ladorudzek gm. Grzegorzew woj. wielkopolskie. Domek w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, Bojków

Gliwice,śląskie

784 000 zł4 900 m² 160 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy do sprzedaży działkę inwestycyjną położoną w Gliwicach w dzielnicy Bojków. Powierzchnia działki wynosi ok. 4900m 2 i ma kształt prostokąta o bokach 36x134m, położony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Herkulesa

Głogów,dolnośląskie

405 000 zł63 m² 6 428,57 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Freehome nieruchomości Głogów ma przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 63 m , usytuowane na drugim piętrze bloku na spokojnym i zielonym Osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Swarzędz

Swarzędz,wielkopolskie

560 000 zł98 m² 5 714,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:951 m²

Oferuję do sprzedaży dom jednorodzinny wolnostojący o pow. ok. 98 m2 posadowiony na działce 951 m2. Budynek powstawał w trzech etapach. Najstarsza część pochodzi z 1930r. Kolejne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Okrzei

Lublin,lubelskie

309 000 zł33 m² 9 363,64 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Ofertą sprzedaży jest przytulne 2 pokojowe mieszkanie zlokalizowane w dzielnicy Kalina. Spokojna okolica, dużo zieleni, blisko do Centrum, do Uczelni Lubelskich, do Zamku Lubelskiego. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Pstrowskiego

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

409 000 zł89 m² 4 595,51 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1996

Na sprzedaż dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 89 m2 na 4 piętrze w 4 piętrowym bloku w nowej technologii położonym na osiedlu Kormoran w Olsztynie. Mieszkanie bardzo duże.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Jutrzenki

Wrocław,dolnośląskie

505 002 zł41 m² 12 305,10 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Okazja Mieszkanie 2 pok/balkon/garaż/zieleń Do sprzedania nowe mieszkanie w standardzie deweloperskim znajdujące się na ul. Jutrzenki Standard deweloperski z wykończoną łazienką (glazury.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Bocianowo

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

341 970 zł38 m² 9 099,79 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej, spokojnej okolicy, a jednocześnie z dostępem do Centrum miasta ? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Towarowa

Kępno,wielkopolskie

399 000 zł62 m² 6 435,48 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Rusza drugi etap inwestycji przy ulicy Towarowej -zakończenie -luty 2023r. Wyjątkowe, kameralne i nowoczesne osiedle które powstaje blisko Centrum miasta. Wykończone w podwyższonym standardzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Łabędy

Gliwice,śląskie

999 000 zł220 m² 4 540,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:-

Oferujemy Państwu do sprzedaży dom położony na działce 850 m2 w Gliwicach Łabędach.Przeprowadzono generalny remont pierwszej kondygnacji,wymieniono wszystkie instalacje,okna,parapety drzwi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Mediolańska

Tarnowo Podgórne,wielkopolskie

599 300 zł75 m² 7 990,67 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

RE search nieruchomości I inwestycje sp. Z O. O. Poleca na sprzedaż piekne, nowocześnie urządzone mieszkanie, po remoncie w 2021 roku z miejscem postojowym i z ogromnym tarasem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Przy Rynku Wełnianym

Toruń,kujawsko-pomorskie

235 000 zł29 m² 8 020,48 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Kawalerka w cegle, do zamieszkania od zaraz. Zapraszam do obejrzenia mieszkania w bloku z lat 30-tych z cegły przy ul. Przy rynku Wełnianym. Mieszkanie składa: salon z dużym oknem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna ogrodzona, ul. Konopnickiej

Pruszcz Gdański,pomorskie

599 000 zł1 010 m² 593,07 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka Na sprzedaż działka położona w cichej i spokojnej okolicy w centrum Pruszcza Gdańskiego. Cechująca się doskonałym skomunikowaniem z resztą miasta oraz Trójmiastem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Daszewice

Daszewice,wielkopolskie

568 000 zł108 m² 5 273,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:340 m²

Nieruchomość Kwalifikuje Się Pod 2% Rządowego Programu Kredytowego Bezpośrednio Od Dewelopera Faktura, gwarancja 5 lat, brak Podatku i Prowizji Możliwość Wykończenia Pod Klucz prowadzimy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Gałczyńskiego

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

350 000 zł48 m² 7 231 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Biuro nieruchomości M2 Olsztyn ma przyjemność zaprezentować państwu przestronne 2 pokojowe rozkładowe mieszkanie o powierzchni 48,4 m2 na Os. Podgrodzie przy ulicy Gałczyńskiego. Lokal jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kaszmirowa

Warszawa,mazowieckie

700 000 zł74 m² 9 488,95 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Westate Praga ma przyjemność zaoferować Państwu przestronne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 73 m , zlokalizowane na ulicy Kaszmirowej. Mieszkanie jest w pełni wyposażone i gotowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bolesława Chrobrego

Toruń,kujawsko-pomorskie

285 000 zł37 m² 7 706,87 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Dwu pokojowe mieszkanie 36,98 m2 na drugim piętrze w budynku z windą w centrum - osiedle Mokre! Główne atuty nieruchomości: doskonała komunikacja z centrum rozkład pomieszczeń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna ogrodzona, Oliwa

Gdańsk,pomorskie

9 800 000 zł12 600 m² 777,78 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Duża działka inwestycyjna (12.600 m2) Przeznaczenie terenu: U34 tereny zabudowy usługowej z zielenią towarzyszącą Usługi sportu, usługi gastronomii i kultury oraz funkcja mieszkaniowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Podzamcze

Wałbrzych,dolnośląskie

349 000 zł54 m² 6 462,96 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Witam serdecznie, do sprzedania mieszkanie z balkonem po kapitalnym remoncie około 54m2 Podzamcze w Wałbrzychu. Piętro 1 po kapitalnym remoncie: - 3 pokoje w tym salon -kuchnia otwarta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Witolińska

Warszawa,mazowieckie

749 000 zł60 m² 12 483,30 zł/m²

 

Piętro:7/15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Atuty nieruchomości | zielony gocław | 60 m2 | 3 pokoje | Cicha okolica | Świeżo po remoncie | Dogodna lokalizacja | Dla siebie lub na wynajem | Opis Przedstawiam praktyczne, trzypokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Wybickiego

Kraków,małopolskie

300 000 zł22 m² 13 774,10 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1996

Krowodrza- 1-pokojowe Z aneksem kuchennym N20 Nieruchomości oferuje do sprzedania 1-pokojowe mieszkanie o pow. 21,78m2, usytuowane na poddaszu w budynku z 1996 roku. Idealne pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Staszica

Legnica,dolnośląskie

399 000 zł68 m² 5 886,69 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Rezerwacja Mieszkanie z prywatnym ogródkiem. Na sprzedaż przytulne mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 67,78 m2 z ogródkiem o powierzchni 0,4 ary , znajdujące się na wysokim parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Wrotków

Lublin,lubelskie

496 782 zł75 m² 6 600 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Trzypokojowe mieszkanie o powierzchni projektowej 75,27 m2 na 2 piętrze w 5 piętrowym bloku. Opis mieszkania: pokój dzienny o pow. 24,21 m2 z wyjściem na balkon o pow. 6,90 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Koncertowa

Lublin,lubelskie

516 600 zł62 m² 8 400 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Deweloper lublin! bez prowizji oraz bez podatku pcc okazja! Budynek B1 mieszkanie numer 3 ( 3 pokoje z aneksem kuchennym ) usytuowane na wysokim parterze - okna wychodzą w kierunku północnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Gdańsk,pomorskie

569 000 zł43 m² 13 180,50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Oferuję na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o łącznej powierzchni 43,17m2 położone na 1 piętrze 3 piętrowej kamienicy w centrum Oliwy przy Al. Grunwaldzkiej 502. Mieszkanie słoneczne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z parkingiem, ul. Jana Sobieskiego

Gdańsk,pomorskie

41 000 zł35 m² 1 171,43 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Atuty : * 1 minuta pieszo do przystanku komunikacji miejskiej, * Vis a vis Premium Akademików Collegium, * 3 minuty do Politechniki Gdańskiej, * Położenie obok osiedli domów jednorodzinnych, *.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna przy lesie Skarpa

Skarpa,warmińsko-mazurskie

1 500 000 zł10 000 m² 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Posiadamy na sprzedaż uroczą, rolną działkę o powierzchni 1 hektara w pięknej okolicy Skarpy, gminy Miłomłyn. Działka sąsiaduje z uroczym laskiem i przepięknym Jezioro.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Dzierżoniów

Dzierżoniów,dolnośląskie

269 000 zł47 m² 5 723,40 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Wombat nieruchomości oferuje na sprzedaż 2- pokojowe mieszkanie o powierzchni 47m2, na osiedlu Różanym w Dzierżoniowie. Mieszkanie gotowe do zamieszkania , usytuowane na 6 piętrze bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sielecka

Warszawa,mazowieckie

570 000 zł37 m² 15 405,40 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do wprowadzenia od zaraz - Warszawa Mokotów ul. Sielecka Prezentujemy Państwu atrakcyjne mieszkanie na sprzedaż przy ul. Sieleckiej. Szybki dojazd do centrum to nie zaprzeczalny atutu tej oferty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, Śródmieście

Tarnowskie Góry,śląskie

450 000 zł71 m² 6 321,11 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Nowa inwestycja! 4 apartamenty blisko centrum! kupujący nie płaci pcc! Do sprzedania 4 nowe apartamenty usytuowane w Tarnowskich Górach, blisko centrum miasta. Dostępne apartamenty : na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Raciborska

Katowice,śląskie

499 000 zł81 m² 6 188,76 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1905

Do sprzedaży dochodowe, gotowe mieszkanie w centrum Katowic przy ulicy Raciborskiej o powierzchni 80,63 m2. - idealne mieszkanie inwestycyjne na wynajem ze względu na swoją bardzo dobrą.