dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

199 965 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

199 965 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem Łęg Tarnowski

Łęg Tarnowski,małopolskie

549 999 zł143 m² 3 846,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:6 500 m²

Knc Nieruchomości sprzedaż domu.! Zaprasza do rezerwacji nowego wyjątkowego domu w Łęgu Tarnowskim 5 km od granicy miasta Tarnowa. Dom z poddaszem użytkowym jest wybudowany przez prywatnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Chorągwica

Chorągwica,małopolskie

680 000 zł105 m² 6 476,19 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:400 m²

Chorągwica - nowe domy W zabudowie bliźniaczej N20 Nieruchomości oferuje nowe domy w zabudowie bliźniaczej. Osiedle: osiedle domów w zabudowie bliźniaczej. Domy o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Zabrze,śląskie

250 000 zł53 m² 4 716,98 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Oferujemy do sprzedaży 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 53 m2 o bardzo atrakcyjnym układzie znajdujące się na 3 piętrze w czteropiętrowym bloku przy ul. Gdańskiej w Zabrzu. Duży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Chęciny

Chęciny,świętokrzyskie

99 500 zł1 481 m² 67,18 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Tylko u Nas! Biuro Nieruchomości twoje M Oferuje działkę o powierzchni 1481m2 w miejscowości Chęciny! Działka położona u podnóża Zamku Królewskiego w Chęcinach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Mierki

Mierki,warmińsko-mazurskie

568 100 zł57 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

BB Nieruchomości oferuje na sprzedaż unikalny Apartament A6 w miejscowości Mierki 6km od Olsztynka nad Jeziorem Pluszne w Apartamentowcu Perła. Na sprzedaż apartament A6 o pow. 56,81.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

699 000 zł44 m² 15 814,50 zł/m²

 

Piętro:16/18

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

Prezentuję Państwu 2-pokojowe mieszkanie w znakomitym punkcie komunikacyjnym, w niedużej odległości od komunikacji miejskiej. Lokal dostępny od ręki, do zamieszkania. Mieszkanie Ciche, na 16.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z parkingiem, Aleja Spółdzielczości Pracy

Lublin,lubelskie

90 000 zł19 m² 4 663,21 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Lokal użytkowy o powierzchni 19,3 m2 Lokal znajduje się na parterze, ma bezpośrednie wejście z chodnika. W lokalu jest jedno okno od ulicy Spółdzielczości Pracy. Na podłodze terakota,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Jana Pawła II

Rzeszów,podkarpackie

389 000 zł57 m² 6 823,36 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Przedstawiam Państwu ofertę nowo powstającej inwestycji deweloperskiej mieszczącej się przy ul. Jana Pawła II w cieszącej się popularnością dzielnicy Rzeszowa - Budziwój. Główne atuty tej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, ul. Witosa

Ciechanów,mazowieckie

335 000 zł944 m² 355 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferujemy do sprzedaży działkę pod inwestycję z możliwością zabudowy mieszkaniowej wielorodzinnej. Bardzo dobrze sprawdziłaby się również jako grunt pod inwestycję mieszkaniową do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Ponikwoda

Lublin,lubelskie

647 626 zł78 m² 8 350 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Czteropokojowe mieszkanie o powierzchni projektowej 77,56 m2 położone na drugim piętrze budynku z wystawą okien na wschód i południe Pokój dzienny o pow. 29,61 m2 z wyjściem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

748 998 zł89 m² 8 454,66 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1940

Centrum rynektop Lojalizacja- galeria Dominikanka 86,9m2 /3pokoje! Przedstawiam Państwu piękne mieszkanie w Kamienicy przy ul. Krasinskiego Mieszkanie na 1 szyn pietrze w kamienicy Składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Krzyki

Wrocław,dolnośląskie

749 993 zł54 m² 13 914,50 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Piekna Krzyki 3 pokoje garaz 2013 winda!top polecam mieszkanie własnościowe przy ul. Pięknej (tarnogaj) we Wrocławiu. Ostatnie piętro (5te), 3-pokojowe o metrażu 52,5 m2 + długi taras na dwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Bony

Proszowice,małopolskie

569 000 zł160 m² 3 556,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:738 m²

Na sprzedaż dom położony w Proszowicach w cichej i bezpiecznej okolicy blisko centrum. Oferta bezpośrednio od właścicieli. Zapraszamy do kontaktu oraz oglądania domu. Cena 569 000 (do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Dziesiąta

Lublin,lubelskie

457 725 zł61 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Deweloper lublin dziesiąta park! gotowe do wykończenia! M1.7 dwustronne środkowe 4 pokoje! BEZ PROWIZJI ORAZ BEZ PODATKU PCC! MOŻLIWOŚĆ BEZPŁATNEJ REZERWACJI APARTAMENTU POD NUMEREM MIESZKANIE.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Starogardzka

Gdańsk,pomorskie

300 000 zł30 m² 9 884,68 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Do sprzedaży 2- pokojowe, słoneczne mieszkanie o powierzchni 30,35m2 zlokalizowane na powstającym osiedlu w Gdańsku, dzielnicy Łostowice. Przedmiotowy lokal położony jest na 3 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Bolesława Śmiałego

Poznań,wielkopolskie

389 000 zł49 m² 7 971 zł/m²

 

Piętro:5/16

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1993

Polecamy na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe położone w świetnym miejscu na os. Bolesława Śmiałego na Piątkowie. Mieszkanie przeznaczone jest do kapitalnego remontu. Budynek pochodzi z 1993r.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Rzeszów,podkarpackie

375 000 zł50 m² 7 485,03 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Mam przyjemność zaprezentować Państwu nowo powstającą inwestycję na popularnym osiedlu Drabinianka w Rzeszowie! Marzysz o własnym mieszkaniu z ogródkiem w super lokalizacji ?.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Sosnowiec,śląskie

204 000 zł48 m² 4 250 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

Przestronne 3 pokoje balkonem! Centrum | Sosnowiec ul. Sienkiewicza zadzwoń: pamiętaj, że współpracując z homeon biurem nieruchomości działającym na terenie Śląska i Zagłębia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jeżynowa

Gdynia,pomorskie

499 000 zł64 m² 7 829,91 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Doskonałe mieszkanie dla rodziny z dziećmi lub na wynajem. Atrakcyjna cena. Możliwy bezpieczny kredyt 2 %. Atuty: mieszkanie ze względu na lokalizacje doskonale nadaje się pod wynajem, ale również.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Garaż, Łężyca

Zielona Góra,lubuskie

80 000 zł26 m² 3 041,83 zł/m²

 

Rodzaj budynku:garaż

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Miejsce postojowe W nowym apartamentowcu na osiedlu czarkowo Na sprzedaż miejsce postojowe, w hali garażowej znajdującej się w przyziemiu budynku przy ul. Ciesielskiej na os. Czarkowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Śródmieście

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

370 000 zł80 m² 4 625 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:-

Gotowa inwestycja! Przedmiotem oferty jest wynajmowane mieszkanie pełniące rodzaj inwestycji dla nowego Właściciela. Lokal usytuowany na trzecim piętrze w trzypiętrowej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna z dojazdem asfaltowym, ul. Henrykowska

Leszno,wielkopolskie

195 000 zł12 811 m² 15,22 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

- rezerwacja - Oferujemy Państwu grunt o pow. 12.811 m2 w Lesznie przy ul.Henrykowskiej, niedaleko zbiornika wodnego Żwirownia. Jest uchwalony miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego - 4r.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Mokotowska

Warszawa,mazowieckie

1 050 000 zł51 m² 20 751 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1958

Lokalizacja - Śródmieście południowe, mokotowska okolice ulic Koszykowej, alei Róż w sąsiedztwie Parku Ujazdowskiego. W najbliższym otoczeniu, kino, kultowe kawiarnie na Placu Zbawiciela.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Warszawa,mazowieckie

575 000 zł48 m² 11 929,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Przedstawiam mieszkanie do sprzedaży znajdujące się w dzielnicy Ursus, w części Niedźwiadek. Ten 4. piętrowy budynek charakteryzuje się świetnym usytuowaniem wewnątrz skweru, oferując tym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Domagały

Kraków,małopolskie

629 000 zł61 m² 10 311,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

Mamy przyjemność przedstawić Państwu ofertę dostępną tylko u nas. Komfortowe mieszkanie 4 pokojowe w inwestycji z 2018 roku zlokalizowanej w dzielnicy Złocień przy ulicy Domagały.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

920 000 zł92 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2010

Rymarska 4 pokoje 92m2 Krzyki Apartament Komfortowe oryginalne 4 pokojowa mieszkanie ok 94 mkw z 2 balkonami przy samym Parku Grabiszyńskim, szkole podstawowej oraz międzynarodowej atut (wis).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Środmieście

Katowice,śląskie

690 480 zł86 m² 8 000 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Mieszkania z rynku pierwotnego w najlepszej lokalizacji w Katowicach. Nowoczesne osiedle, które łączy bliskość centrum miasta przy jednoczesnym sąsiedztwie terenów zielonych!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wojewódzkiego

Siedlce,mazowieckie

585 000 zł63 m² 9 294,57 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Lokal klimatyczny, wykończony w jasnych barwach z domieszką drewna z świetnym rozkładem pomieszczeń. Główne atuty nieruchomości: doskonała komunikacja z centrum cicha.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wiślańska

Wrocław,dolnośląskie

329 998 zł36 m² 9 217,82 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Top/kozanów/wiślańska/2pok./WINDA/TANIO! Przedstawiamy Państwu na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie do remontu zlokalizowane na wrocławskim Kozanowie przy ul.Wiślańskiej. Mieszkanie mieści się na 11.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Malinka

Opole,opolskie

660 000 zł95 m² 6 928,41 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy Państwu na sprzedaż luksusowy apartament położony w nowoczesny budynku. Mieszkanie 3 pokojowe o pow. 95,27 m , z 2 balkonami, klimatyzacją, roletami zewnętrznymi oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Dobrzykowice

Dobrzykowice,dolnośląskie

301 495 zł35 m² 8 500 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

NA zdjęciach pierwszy etap osiedla! zakup od dewelopera! świetna lokalizacja! bez podatku pcc! bez prowizji od kupujących! pomożemy W uzyskaniu kredytu inwestycja W świetnej lokalizacji!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Ołtaszyn

Wrocław,dolnośląskie

624 900 zł56 m² 11 178,90 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Krzyki/ołtaszyn/zwycięska/56m/2pok./DUŻYTARAS 38m2 POLECAM I ZAPRASZAM NA NIEZOBOWIĄZUJĄCĄ PREZENTACJE Piękne I funkcjonalne dwupokojowe mieszkanie na osiedlu Złota Podkowa we Wrocławiu -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Krzyk

Wrocław,dolnośląskie

574 009 zł47 m² 12 291,40 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1987

Grabiszyn 3 pokoje /lux premium balkon! Polecamy na sprzedaż na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie 45,8 m2 po generalnym remoncie. Mieszkanie znajdujące się w dobrze skomunikowanej części dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Szeligowska

Warszawa,mazowieckie

609 900 zł46 m² 13 258,70 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Oferujemy na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie na spokojnej, zielonej części Bemowa przy ul. Szeligowskiej 6a. Atuty nieruchomości: - rozkład mieszkania - duży ogródek - świetny punkt komunikacyjny -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Kopernika

Gościcino,pomorskie

420 000 zł95 m² 4 421,05 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:garaż wolnostojący

Przedstawiam nieruchomość o powierzchni 95 m2 w Gościcinie. Lokal dostosowany do prowadzenia działalności z dziedziny motoryzacji. Parter składa się z dwóch garaży (jeden.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Jaroszowa Wola

Jaroszowa Wola,mazowieckie

870 000 zł146 m² 5 958,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Ekologiczny dom w zabudowie bliźniaczej 146 m2 na działce 500 m2 Dom w trakcie realizacji na nowym osiedlu w Jaroszowej Woli - 30 min. od Warszawy i 10 min. jazdy z Piaseczna. Teren.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sempołowskiej

Radom,mazowieckie

549 000 zł65 m² 8 430,59 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Trzy pokoje 65m, na Gołębiowie II. Położone na pierwszym piętrze, bloku usytuowanego na terenie zamkniętym, przy ulicy Sempołowskiej. Wnętrze w stanie do zamieszkania, składa się z salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Grunwald

Poznań,wielkopolskie

655 000 zł65 m² 10 076,90 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Polecam na sprzedaż mieszkanie dwupoziomowe w Apartamentowcu, zlokalizowane na poznańskim Grunwaldzie. Mieszkanie składające się z: pokoju z aneksem kuchennym, łazienki z wc oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym

Toruń,kujawsko-pomorskie

475 000 zł45 m² 10 462,60 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

******rezerwacja****** Wyjątkowa oferta czeka na Ciebie. ***tylko W property*** Zapraszam do zapoznania się z naszą ofertą, 2-pokojowego mieszkania o powierzchni 45,40 m2 oddanego do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Latawcowa

Wrocław,dolnośląskie

630 000 zł62 m² 10 194 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1997

Opiekun nieruchomości: tel. Licencja nr 22988 Polecam 3-pokojowe, rozkładowe mieszkanie w ładnym niskim bloku z 1997 r. na Osiedlu Gądów (ul. Latawcowa, dzielnica Fabryczna). 630 tys. zł za.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Długa

Wrocław,dolnośląskie

559 000 zł31 m² 17 894 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Opiekun Oferty Nr licencji 28305 tel. Przytulne mieszkanie w inwestycji Lokum Porto, wykończone w bardzo dobrym standardzie. ***tylko W sdp nieruchomości*** otoczenie nieruchomości:.