dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

199 961 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

199 961 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Letnicka

Gdańsk,pomorskie

608 000 zł52 m² 11 692 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Najlepsze ceny, wysoki standard , bez prowizji , bez podatku pcc 2% - Nie współpracuje z pośrednikami Zapraszam do prezentacji! Możliwość przerobienia mieszkania na 3-pokoje ** Mieszkanie nadaje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Cesarzowice

Cesarzowice,dolnośląskie

1 460 000 zł160 m² 9 142 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:151 m²

Powierzchnie domów wynosić będą około 160 mkw, a przemyślany układ pomieszczeń zapewni wygodę i komfort dla całej rodziny. Spokojna okolica roztacza przed mieszkańcami piękne widoki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Czerska

Gdańsk,pomorskie

372 913 zł42 m² 8 810 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Najlepsze ceny, wysoki standard , bez prowizji , bez podatku pcc 2% akt notarialny Gratis!- nie współpracuje z biurami nieruchomości Zapraszam do obejrzenia! W ofercie promocyjnej tylko 12.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rekreacyjna Tucze

Tucze,zachodniopomorskie

265 000 zł1 473 m² 179,90 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka rekreacyjna w kompleksie działek nad j. Woświn, 1 km od miejscowości Tucze (75 km z centrum Szczecina). Do jeziora ok. 350m, dojście gruntową drogą wśród domków rekreacyjnych. do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Śródmieście

Częstochowa,śląskie

686 200 zł67 m² 10 199,20 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Budynek powstał pod koniec lat 30 XX wieku. Kamienica w nowej odsłonie zostanie utrzymana w stylizacji art déco. Przy rewitalizacji zostaną wykorzystane najwyższej jakości materiały.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Kazimierza Wielkiego

Gdańsk,pomorskie

447 384 zł55 m² 8 188 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Starogardzka

Gdańsk,pomorskie

356 542 zł41 m² 8 703 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Letnicka

Gdańsk,pomorskie

662 000 zł50 m² 13 240 zł/m²

 

Piętro:13

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Najlepsze ceny, wysoki standard , bez prowizji , bez podatku pcc 2% - Nie współpracuje z pośrednikami Zapraszam do prezentacji! ** Mieszkanie nadaje się do celów własnych lub pod wynajem krótko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Niepołomicka

Gdańsk,pomorskie

538 480 zł67 m² 8 000 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Najlepsze ceny, wysoki standard , bez prowizji , bez podatku pcc 2% - Nie współpracuje z pośrednikami Zapraszam do obejrzenia mieszania! Rezerwacja spotkania możliwa jest od poniedziałku do soboty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Morcinka

Skoczów,śląskie

395 000 zł52 m² 7 567 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Skoczów, kup I zamieszkaj, 3 piętro; 2 pokoje, 52,20 m2, duży balkon Na sprzedaż przestronne, nowocześnie urządzone mieszkanie, w doskonałym stanie. Mieszkanie składa się z salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kolumba

Gdańsk,pomorskie

490 000 zł49 m² 9 919,03 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Zalety nieruchomości: - 2 km do politechniki Gdańskiej, - balkon, - blok graniczy z lasem, - 150 m do przystanku autobusowego, - 5 minut samochodem do centrum Wrzeszcza, - funkcjonalny układ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kościuszki

Chorzów,śląskie

266 900 zł32 m² 8 341 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Najlepsze ceny, wysoki standard , bez prowizji , bez podatku pcc 2%, nie współpracuje z pośrednikami Zapraszam do obejrzenia mieszkania! W ofercie promocyjnej tylko 5 mieszkań! Dostępne partery.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Pszczelna

Kraków,małopolskie

470 000 zł27 m² 17 279,40 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2004

Zachęcam do zapoznania się z ofertą urokliwej kawalerki. Wysokość mieszkania 3 m oraz duży balkon powoduje że mieszkanie jest bardzo przestronne. Idealne pod wynajem. Można od razu wchodzić.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Starogardzka

Gdańsk,pomorskie

456 742 zł56 m² 8 159 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Starogardzka

Gdańsk,pomorskie

365 818 zł41 m² 8 973 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana ogrodzona Tryszczyn

Tryszczyn,kujawsko-pomorskie

579 900 zł2 050 m² 282,88 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Pięknie położona działka nad Brdą Tylko w naszym biurze Makler.NOWA CENA Działka o powierzchni 2055m2 z prawomocnym pozwoleniem na budowę domu wg.indywidualnego projektu,który.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Starogardzka

Gdańsk,pomorskie

489 595 zł63 m² 7 795 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Starogardzka

Gdańsk,pomorskie

362 806 zł41 m² 8 932 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Starogardzka

Gdańsk,pomorskie

356 542 zł41 m² 8 703 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Niepołomicka

Gdańsk,pomorskie

386 280 zł43 m² 9 000 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Niepołomicka

Gdańsk,pomorskie

386 280 zł43 m² 9 000 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Letnicka

Gdańsk,pomorskie

662 000 zł50 m² 13 240 zł/m²

 

Piętro:13

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Niepołomicka

Gdańsk,pomorskie

367 220 zł43 m² 8 600 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem, ul. Kazimierza Wielkiego

Gdańsk,pomorskie

307 500 zł28 m² 10 982 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Najlepsze ceny, wysoki standard , bez prowizji , bez podatku pcc 2% - Nie współpracuje z pośrednikami W ofercie promocyjnej tylko 10 mieszkań! Nie przegap okazji, kup w najlepszej cenie!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Niepołomicka

Gdańsk,pomorskie

419 012 zł47 m² 8 900 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Starogardzka

Gdańsk,pomorskie

386 280 zł43 m² 9 000 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kościuszki

Katowice,śląskie

248 700 zł28 m² 8 914 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Gnieźnieńska

Poznań,wielkopolskie

429 999 zł55 m² 7 788,43 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Mam przyjemność zaprezentować Państwu ofertę sprzedaży przestronnego, gotowego do wprowadzenia mieszkania na jednej z najcichszych lokalizacji Poznania, osiedlu Warszawskim. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Chopina

Stargard,zachodniopomorskie

465 000 zł79 m² 5 856 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1982

Mieszkanie 4-pokojowe na sprzedaż W ofercie słoneczne, ciepłe 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 80m2 na sprzedaż na osiedlu Chopina. Spokojna okolica, w pobliżu szkoła, przedszkole,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, Kępa Mieszczańska

Wrocław,dolnośląskie

1 370 655 zł92 m² 14 850 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Opiekun oferty: tel. Czteropokojowe mieszkanie w jednej z najciekawszych inwestycji we Wrocławiu - River Point. Układ pomieszczeń: - salon z aneksem kuchennym - pokój 1 - pokój 2 - pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem, ul. Kazimierza Wielkiego

Gdańsk,pomorskie

307 500 zł28 m² 10 982 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Czerska

Gdańsk,pomorskie

373 611 zł42 m² 8 828 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Niepołomicka

Gdańsk,pomorskie

359 517 zł39 m² 9 109 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Najlepsze ceny, wysoki standard , bez prowizji , bez podatku pcc 2% - Nie współpracuje z pośrednikami Budynek z pozwoleniem na użytkowanie. Odbiór po wpłacie 100%. Możliwość zakupu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Starogardzka

Gdańsk,pomorskie

356 542 zł41 m² 8 703 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Kazimierza Wielkiego

Włocławek,kujawsko-pomorskie

210 000 zł47 m² 4 468,09 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Agdom Nieruchomości ma przyjemność przedstawić Państwu na sprzedaż zadbane mieszkanie we Włocławku na osiedlu Kazimierza Wielkiego. Zapraszamy na bezpłatną prezentację. Lokal o powierzchni 47m.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Mielżyńskiego

Poznań,wielkopolskie

599 000 zł119 m² 5 021 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal Nietuzinkowy lokal w podwórzu zrewitalizowanej kamienicy. Przez poprzedniego właściciela był używany jako skarbiec. Posiada 2 wejścia jedno z klatki schodowej, drugie bezpośrednio.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Powstańców Śląskich

Wrocław,dolnośląskie

656 000 zł53 m² 12 377,40 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie w pełnym rozkładzie o powierzchni 53m2 na Wrocławskim Południu. Mieszkanie składa się z następujących pomieszczeń: - 3 pokoje - Oddzielna kuchnia -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Szosa Maszewska

Stargard,zachodniopomorskie

198 720 zł1 656 m² 120 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Pięknie położona działka budowlana w Stargardzie, z możliwością prowadzenia dzialałnosci gospodarczej w doskonałej lokalizacji z bezpośrednim dojazdem z drogi publicznej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Załuczne

Załuczne,małopolskie

1 990 000 zł400 m² 4 975 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 278 m²

Wyjątkowa oferta dla poszukujących pięknego domu z niezagrożonym widokiem. Drewniany dom z bali w spokojnej miejscowości Załuczne ( 13 km od Czarnego Dunajca, 20 km od Nowego Targu, 10 km.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Gdańsk,pomorskie

585 000 zł57 m² 10 335,70 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

Mieszkanie położone przy ul. Bajki 12 Gdańsku - spacerem 20 min do Starego Miasta główne atuty: budynek z 2001 r. Balkon od strony zachodniej Niska kameralna zabudowa Budynek ocieplony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Apenińska

Tarnów,małopolskie

399 000 zł74 m² 5 423 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Zamieszkaj w prestiżowej dzielnicy Tarnowa! Nowoczesne Apartamenty na Osiedlu Nauczycielskim cechującym się ogromną popularnością. - 73,58 m2 powierzchni mieszkania - znakomita lokalizacja - wysoki.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij