dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

199 964 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

199 964 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Głogowska

Poznań,wielkopolskie

349 000 zł35 m² 9 886,69 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1967

Szukasz mieszkania gotowego do wejścia od zaraz? Chcesz ulokować kapitał i uzyskać wysoką stopę zwrotu? bingo! Świetna lokalizacja w samym sercu miasta przy skrzyżowaniu ulic.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Zamoyskiego

Kraków,małopolskie

569 000 zł37 m² 15 378,40 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1897

Bezpośrednio od właściciela - piękne mieszkanie po remoncie, o powierzchni użytkowej 37 m2, w sercu malowniczego Starego Podgórza. Lokalizacja: nieruchomość mieści się na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Letnicka

Gdańsk,pomorskie

662 000 zł50 m² 13 240 zł/m²

 

Piętro:13

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Najlepsze ceny, wysoki standard , bez prowizji , bez podatku pcc 2% - Nie współpracuje z pośrednikami Zapraszam do prezentacji! ** Mieszkanie nadaje się do celów własnych lub pod wynajem krótko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Niepołomicka

Gdańsk,pomorskie

367 220 zł43 m² 8 600 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Najlepsze ceny, wysoki standard , bez prowizji , bez podatku pcc 2% - Nie współpracuje z pośrednikami Zapraszam do obejrzenia mieszania! Rezerwacja spotkania możliwa jest od poniedziałku do soboty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona Rząska

Rząska,małopolskie

700 000 zł1 322 m² 529,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy do sprzedaży bardzo ładnie położoną działkę budowlaną w Rząsce k/krakowa o pow. 13,22 ar. Nieruchomość położona na wzniesieniu z nachyleniem na stronę południową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Starogardzka

Gdańsk,pomorskie

386 280 zł43 m² 9 000 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Niepołomicka

Gdańsk,pomorskie

584 414 zł71 m² 8 200 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Niepołomicka

Gdańsk,pomorskie

419 012 zł47 m² 8 900 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Bierawka

Pilchowice,śląskie

310 000 zł1 152 m² 269,10 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż urokliwa działka budowlana nr 1155/158 w miejscowości Pilchowice na ul. Bierawka o powierzchni 1152 m2. Oferuję na sprzedaż działkę budowlaną w przepięknej spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kazimierza Wielkiego

Gdańsk,pomorskie

443 256 zł54 m² 8 247 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Najlepsze ceny, wysoki standard , bez prowizji , bez podatku pcc 2% akt notarialny Gratis!- nie współpracuje z biurami nieruchomości Zapraszam do obejrzenia! W ofercie promocyjnej tylko 12.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Niepołomicka

Gdańsk,pomorskie

367 220 zł43 m² 8 600 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Rokitki

Rokitki,pomorskie

291 845 zł50 m² 5 838 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Najlepsze ceny, wysoki standard , bez prowizji , bez podatku pcc 2% - Nie współpracuje z pośrednikami Informacje: ** duże odległości pomiędzy budynkami, nie zaglądamy sąsiadom w okna **.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Sołtysia

Katowice,śląskie

1 109 000 zł217 m² 5 102,84 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:636 m²

Kupujący nie ponosi kosztów obsługi revelio! * w cenie kompletny projekt wykonany przez architekta wnętrz - wraz projektem wykonawczym i wsparciem zakupowym! * nowoczesny design i zielone.