dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

199 962 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

199 962 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Jagiellońska

Malbork,pomorskie

399 000 zł94 m² 4 228 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1940

Szukasz mieszkania, do którego możesz wejść i zamieszkać bez konieczności wcześniejszej wizyty pracowników branży budowlanej ani też przeżywania wszystkich remontowych problemów? Zapraszam do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Brenna

Brenna,śląskie

1 650 000 zł184 m² 8 943,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 397 m²

Powiat cieszyński, brenna oferta na wyłączność! nowy dom jednorodzinny- wyjątkowe miejsce - piękne widoki! - Rezerwacja - Przedstawiam Państwu ofertę nowego domu energooszczędnego na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wiślicka

Warszawa,mazowieckie

520 000 zł37 m² 14 054 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Mam przyjemność zaprezentować Państwu dwupokojowe mieszkanie , 37m2 , na warszawskiej Ochocie na 4-tym piętrze z 10-ciu. W skład lokalu wchodzą: sypialnia o powierzchni 16m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Żeromskiego

Wrocław,dolnośląskie

469 000 zł56 m² 8 375 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Zapraszam do zakupu 56m 2 mieszkania z bardzo dużym potencjałem mieszkania na zielonym ołbinie. Lokalizacja: 200 m od Ogrodu Botanicznego i Wyspy Słodowej. Park Tołpy i inne tereny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala ogrodzona, ul. Rzeźnicza

Stargard,zachodniopomorskie

599 000 zł584 m² 1 025,68 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:634 m²

Wyłącznie W em nieruchomości oferta sprzedaży hali Z zapleczem biurowym położonej W stargardzie przy ulicy rzeźniczej. Obiekt funkcjonował jako budynek produkcyjno-magazynowy razem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Lusławice

Lusławice,małopolskie

798 000 zł104 m² 7 673,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Tylko U nas, oferta na wyłączność naszego biura Dom parterowy o powierzchni 104 mkw. powierzchni mieszkalnej, wybudowany w Lusławicach koło Zakliczyna, niewielkiej, uroczej wsi słynącej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Psie Pole

Wrocław,dolnośląskie

527 685 zł38 m² 13 850 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Nr oferty: op137-rz oraz podatku pcc. Zalety mieszkania: - realizacja już 2023-07 - w przedpokoju miejsce na szafę - zakup od sprawdzonego dewelopera z doświadczeniem- archicom - oraz podatku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wysockiego

Warszawa,mazowieckie

619 000 zł53 m² 11 723,50 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Chcesz zamieszkać w lokalizacji oferującej pełen dostęp do dynamicznego życia miasta? Zależy Ci aby móc się wprowadzić bez wykonywania żmudnych prac remontowych? Cenisz sobie panoramiczne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Leśna

Legionowo,mazowieckie

474 000 zł56 m² 8 449,20 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie w zielonej i cichej okolicy z widokiem na park. Do sprzedaży przytulne, przestronne i bardzo jasne 3-pokojowe mieszkanie na spokojnym i bezpiecznym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Mokre

Toruń,kujawsko-pomorskie

339 000 zł44 m² 7 635,14 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta sprzedaży mieszkania * Toruń * oś. Mokre * 1 piętro * 44,4 m2 * 3 osobne pokoje * osobna kuchnia * idealne na najem * Zalety mieszkania: - gotowe do zamieszkania, - posiada balkon, - przynależna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Pruszków

Pruszków,mazowieckie

517 000 zł60 m² 8 575,22 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1958

Świetna lokalizacja! Mieszkanie w cichej lokalizacji, a jednocześnie blisko centrum, 2-pokoje o łącznej pow. 60,29m2, jasne, przestronne, w mieszkaniu zamontowana jest klimatyzacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Malerzów

Malerzów,dolnośląskie

120 000 zł1 613 m² 74,40 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Sprawdź ofertę działki idealnej pod budowę domu z dala od miejskiego zgiełku. Główne atuty nieruchomości: cicha i spokojna okolica dobra ekspozycja na strony świata bliskość terenów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Galileusza

Poznań,wielkopolskie

325 000 zł31 m² 10 517,80 zł/m²

 

Piętro:1/12

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Rezerwacja Na sprzedaż kawalerka zlokalizowana w Poznaniu przy ulicy Galileusza. Mieszkanie umiejscowione jest na wysokim parterze w budynku 12-piętrowym. Na łączną powierzchnię 30,9 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Somonino

Somonino,pomorskie

139 000 zł1 183 m² 117,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka budowlana w miejscowości Somonino, powiat Kartuski. Oferujemy do sprzedaży ładną działkę gruntu z przeznaczeniem pod zabudowę mieszkaniową. Dla działki obowiązuje aktualny plan.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bukowińska

Warszawa,mazowieckie

680 000 zł55 m² 12 364 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Zamieszkaj na Górnym Mokotowie! Stacja Metro Wilanowska! Prezentujemy mieszkanie 55m2. trzypokojowe z widną kuchnią i loggią! Usytuowane na 3 piętrze w budynku 10-piętrowym z roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, Łazarz

Poznań,wielkopolskie

1 575 000 zł147 m² 10 743,50 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Biuro Dominanta Nieruchomości ma przyjemność przedstawić Państwu prestiżowy lokal usytuowany na Górnym Łazarzu w Poznaniu w zrewitalizowanej secesyjnej kamienicy. Lokalizacja Jest to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Adamowizna

Adamowizna,mazowieckie

789 000 zł122 m² 6 451 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:750 m²

Do sprzedaży dom w zabudowie dwulokalowej w miejscowości Adamowizna Budynek o powierzchni 122, 3 m2 wybudowany metodą tradycyjną. Duża działka o powierzchni 750 m2 Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Racławicka

Wrocław,dolnośląskie

574 200 zł46 m² 12 375 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * W sercu Krzyków * Mieszkanie idealne na start Gotowe w Kwietniu 2024. Słoneczne mieszkanie z dużym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Barcin

Barcin,kujawsko-pomorskie

64 499 zł1 090 m² 59,17 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Makler nieruchomości poleca. Przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży ośmiu działek w Barcin Wieś. Nieruchomość zlokalizowana przy drodze łączącej Barcin z Bydgoszczą. Przewidywany teren.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, ul. Graniczna

Feliksów,mazowieckie

450 000 zł2 250 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Nieruchomość położona w miejscowości Feliksów oddalonej od granicy Warszawy Bemowo oraz trasy S8 około 18 km. Działka zlokalizowana w cichej i spokojnej okolicy w otulinie lasu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Augustowo

Augustowo,wielkopolskie

75 000 zł856 m² 87,62 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Atrakcyjna działka W malowniczej miejscowości augustowo, gmina krajenka. Działka gruntu - rola - o pow. 856m 2. Budowa możliwa na podstawie decyzji o warunkach zabudowy - do samodzielnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, Zaodrze

Opole,opolskie

899 000 zł128 m² 7 023 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:705 m²

Proponujemy do sprzedaży połowę bliźniaka na Zaodrzu zlokalizowanego blisko Jednostki Wojskowej, położonego na 7 arowej działce. Na posesji garaż dwustanowiskowy z dodatkowym miejscem parkingowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Wiśniowa

Kiełczów,dolnośląskie

890 000 zł125 m² 7 117,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:243 m²

NA sprzedaż: skrajny segment z 4 pokojami + garderobą, ogródkiem i garażem w bryle budynku w Kiełczowie- umeblowany i wyposażony- gotowy na nowych właścicieli. Lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Ceramiczna

Warszawa,mazowieckie

490 000 zł43 m² 11 421,90 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

2 pokoje Tarchomin 42,90 m2 Garaż Ciekawe mieszkanie z potencjałem. W bardzo cichej okolicy Gdzie: białołęka Tarchomin, ul. Ceramiczna Metraż: 42,90 m2 Ilość Pokoi: 2 Piętro 3, winda.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Sople

Sople,warmińsko-mazurskie

500 000 zł120 m² 4 166,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 619 m²

Oferuję do sprzedaży dom w miejscowości Sople, położonej w pobliżu Małdyt, o powierzchni 120 metrów kwadratowych na działce o powierzchni 1619 metrów kwadratowych. Budynek jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Włodkowica

Kraków,małopolskie

442 000 zł36 m² 12 277,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1968

Zespół Annderson prezentuje do sprzedaży ustawne mieszkanie na ul. Włodkowica. Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze bloku z 1968 roku. Na powierzchnię 36m2 składają się: - duży salon -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rekreacyjna Kwiatkówek

Kwiatkówek,mazowieckie

121 500 zł1 518 m² 80,04 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka położona w kompleksie 6 działek w miejscowości Kwiatkówek, około 35km od Warszawy. W sąsiedztwie nowe budynki mieszkalne oraz niezabudowane działki. W sąsiedztwie las,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Mokotowska

Warszawa,mazowieckie

2 900 000 zł99 m² 29 352,20 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1922

Zapraszam do zakupu wyjątkowego apartamentu, zlokalizowanego w prestiżowej okolicy w sąsiedztwie Placu Trzech Krzyży, ul. Mokotowskiej i Alej Ujazdowskich. Ten piękny apartament.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna z dojazdem asfaltowym Rzedziny

Rzedziny,zachodniopomorskie

1 770 000 zł59 000 m² 30 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Rolna działka o powierzchni blisko 6 ha zlokalizowana w gm. Dobra. Działka idealna do podziału na mniejsze i budowy domów-w bezpośrednim sąsiedztwie zabudowa jednorodzinna. Gleba klasy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Wisznia Mała,dolnośląskie

880 000 zł146 m² 6 027,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:500 m²

Kolejny - nowy etap - w realizacji. Termin realizacji - II kwartał 2024 etap 6 w realizacji Nowy dom w zabudowie bliźniaczej - dom w cenie mieszkania we Wrocławiu! Już.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sępa-Szarzyńskiego

Wrocław,dolnośląskie

559 000 zł64 m² 8 734 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Zainwestuj w mieszkanie dla studentów. Opiekun oferty Otoczenie nieruchomości: nieruchomość mieści się przy jednej z bocznych ulic przy Placu Grunwaldzkim. W zasięgu spaceru większość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Łostowice

Gdańsk,pomorskie

593 900 zł59 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż przestronne, 4 pokojowe mieszkanie o powierzchni ~ 59 m2. Inwestycja zlokalizowana Nie masz czasu, by doczytać ogłoszenie do końca? Zapamiętaj tylko: 4-pokojowe mieszkanie narożne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Tyczyn,podkarpackie

699 000 zł158 m² 4 438,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 400 m²

Biuro Eksperci Nieruchomości przedstawia Państwu już gotowy wolnostojący dom parterowy o powierzchni 157,50 m2 po podłodze (powierzchnia użytkowa - 126,80 m2) i funkcjonalnym układzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Bazylianówka

Lublin,lubelskie

365 000 zł45 m² 8 154,60 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

nieruchomości Lublin * Oferujemy do sprzedaży wygodne mieszkanie w nowym budownictwie na Bazylianówce. Mieszkanie składa się z 2 sypialni,łazienki z wc oraz saloniku połączonego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Okopowa

Warszawa,mazowieckie

1 450 000 zł74 m² 19 515,50 zł/m²

 

Piętro:6/18

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Zapraszamy do obejrzenia przestronnego mieszkania 3 pokojowego w doskonałej lokalizacji blisko centrum. Opis nieruchomości Mieszkanie usytuowane jest na 7 piętrze. W 2018 roku przeszło generalny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Konstancin-Jeziorna,mazowieckie

1 290 000 zł239 m² 5 397,49 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:600 m²

Jeśli poszukujesz nowego i gotowego na realizację Twoich pomysłów dotyczących wykończenia domu w stanie deweloperskim to biuro nieruchomości findsquare ma do zaoferowania nowopowstający,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament Iwiny

Iwiny,dolnośląskie

719 000 zł107 m² 6 719,63 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Bezpośrednio od dewelopera/bez pcc/bez prowizji. Przedmiotem sprzedaży są dostępne wyłącznie w naszym biurze apartamenty na osiedlu Miodowa Aleja. W sprzedaży posiadamy wiele kombinacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Kleparz

Kraków,małopolskie

980 000 zł113 m² 8 673 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedania mieszkanie znajdujące się przy ulicy Słowackiego w kamienicy z lat 30-tych XX wieku. Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze kamienicy z winda i składa się z 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Aluzyjna

Warszawa,mazowieckie

460 000 zł45 m² 10 313,90 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Do sprzedania mieszkanie 2 pokoje , kuchnia otwarta na salon, sypialnia, duża łazienka z wanną, przedpokój. Salon z wyjściem na balkon. Sypialnia z dużą szafą w zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Kozy

Kozy,śląskie

115 780 zł827 m² 140 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania nieruchomość gruntowa, budowlana, niezabudowana o powierzchni ok. 827 m2 położona w miejscowości Kozy, gmina Kozy, powiat Bielski. Nieruchomość usytuowana w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Wola Więcławska

Wola Więcławska,małopolskie

197 672 zł1 800 m² 109,82 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Szukasz działki pod budowę rodzinnego domu blisko Krakowa? Ma być w pobliżu placu zabaw i lasu? Jeśli tak to być może ta oferta Cię zainteresuje. Opis działki: miejscowość: wola.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij