dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 010 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 010 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka przemysłowa ogrodzona, ul. Drawska

Łobez,zachodniopomorskie

495 000 zł16 327 m² 30,32 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Sprzedam nieruchomość niezabudowaną 16327 m2 w miejscowości Łobez, ul.Drawska(obreb 3 miasta Łobez), obok Kostrzyńsko-Słubickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej. Działka budowlana,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Prandoty

Kraków,małopolskie

600 000 zł33 m² 17 964,10 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu do sprzedaży nowoczesne mieszkanie zlokalizowane przy alei 29 Listopada w Krakowie, które jest świetnie skomunikowane i w odległości raptem 2 km od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Górzyskowo

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

425 000 zł64 m² 6 671,90 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Novator centrum nieruchomości poleca: mieszkanie 3-pokojowe z balkonem znajdujące się w bloku na osiedlu Górzyskowo. Pomieszczenia: 63,7 m 2 - salon 16 m 2 , - jadalnia 12,8 m 2 ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mehoffera

Warszawa,mazowieckie

816 000 zł72 m² 11 269,20 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Nowa inwestycja - zapraszamy na prezentacje Inwestycja zlokalizowana na warszawskiem Tarchominie to miejsce, które zapewni swoim mieszkańcom dostęp do szerokiej oferty punktów usługowych, przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak

Łódź,łódzkie

810 000 zł80 m² 10 125 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:274 m²

Więcej informacji: e-mail: jeśli szukasz klimatycznego domu bez konieczności ponoszenia nakładów finansowych - to ta alternatywa spełni twoje oczekiwania! lokalizacja: łódź okolice ul. Lawinowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Lutomierska

Łódź,łódzkie

230 000 zł25 m² 9 200 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Przedmiotem sprzedaży jest kawalerka z balkonem, znajdująca się w Łodzi przy ul. Lutomierskiej 111, obok Manufaktury o pow. 25 m2, na I piętrze w bloku czteropiętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Zapieczki

Zapieczki,podlaskie

135 000 zł40 m² 3 375 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:1

 

Powierzchnia działki:668 m²

Polecamy Państwu niewielki , domek letniskowy w miejscowości Zapiecek. Zlokalizowany jest on w kompleksie domów wykorzystywanych przez właścicieli do wypoczynku w sezonie letnim jak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Osiedle Centrum E

Kraków,małopolskie

960 000 zł74 m² 13 022,20 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Okazja! Oferujemy na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 73,72m2 + 9m2 taras, osiedle Centrum E (al. Jana Pawła II, nowa Huta). Do lokalu przynależy duża piwnica 9,83m2. - we speak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka

Toruń,kujawsko-pomorskie

990 000 zł7 434 m² 133,17 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolno-leśna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Działka z cudownym widokiem | Przy Skarpie 7434 m 2 Zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą zakupu wyjątkowej działki, położonej na skarpie z cudownym widokiem na Kaszczorek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Sosnowiec,śląskie

449 900 zł57 m² 7 892,98 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Nowoczesne mieszkanie, wykończone pod klucz | Sosnowiec ul. Olszynowa zadzwoń: współpracując z homeon nieruchomości Sosnowiec biurem działającym na terenie Śląska i Zagłębia nie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Niepołomicka

Gdańsk,pomorskie

345 123 zł36 m² 9 600 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Najlepsze ceny, wysoki standard , bez prowizji , bez podatku pcc 2% - Nie współpracuje z pośrednikami Możliwość zakupu mieszkania w trakcie realizacji ( budowy) W ofercie również.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Obrońców Getta

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

399 000 zł38 m² 10 570 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2021

Oferujemy do sprzedaży mieszkanie w nowym bloku przy ul. Obrońców Getta, położone na drugim piętrze. W skład mieszkania wchodzi pokój dzienny z wyjściem na duży balkon, kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Starogardzka

Gdańsk,pomorskie

330 252 zł35 m² 9 379 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Najlepsze ceny, wysoki standard , bez prowizji , bez podatku pcc 2% akt notarialny Gratis!- nie współpracuje z biurami nieruchomości Zapraszam do obejrzenia! W ofercie promocyjnej tylko 12.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Dąbrowa Górnicza,śląskie

849 000 zł162 m² 5 243,98 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:400 m²

Dom nad Pogorią! Nowoczesna zabudowa bliźniacza | Dąbrowa Górnicza Ratanice zadzwoń: współpracując z Homeon nieruchomości biurem działającym na terenie Śląska i Zagłębia nie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Supraśl

Supraśl,podlaskie

570 000 zł156 m² 3 653,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:558 m²

*** dom wolnostojący za miastem *** *** malownicza okolica blisko lasu *** *** pełne media *** Polecamy domy wolnostojące w stanie surowym zamkniętym zlokalizowane w okolicach Ogrodniczek blisko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Czumy

Warszawa,mazowieckie

680 000 zł64 m² 10 625 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Oferujemy na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie z ogródkiem na Bemowie przy ul. Waleriana Czumy. Atuty mieszkania: - niskie opłaty - założona Księga Wieczysta - świetny punkt komunikacyjny (metro,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Paszkowskiego

Kraków,małopolskie

549 000 zł64 m² 8 642 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży 4 pokojowego mieszkania zlokalizowanego przy ul. Pękowickiej / Paszkowskiego w Krakowie (pogranicze Prądnika Białego i Zielonek). Zakup bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kościuszki

Chorzów,śląskie

266 900 zł32 m² 8 341 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Najlepsze ceny, wysoki standard , bez prowizji , bez podatku pcc 2%, nie współpracuje z pośrednikami Zapraszam do obejrzenia mieszkania! W ofercie promocyjnej tylko 5 mieszkań! Dostępne partery.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Starogardzka

Gdańsk,pomorskie

489 595 zł63 m² 7 795 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy

Gdańsk,pomorskie

553 000 zł55 m² 10 054,50 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Mam przyjemność zaprezentować Państwu lokal użytkowy o powierzchni 55 m2 w doskonałej lokalizacji - w centrum Wrzeszcza (tuż obok galerii Manhattan). Lokal jest bardzo funkcjonalny,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Starogardzka

Gdańsk,pomorskie

356 542 zł41 m² 8 703 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Długołęka

Długołęka,dolnośląskie

1 298 995 zł240 m² 5 416,99 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 001 m²

Lux/dom/długołęka/240 m2/garaż/patio/grill/6pok! okazja! cena obniżona O 140 000 zł! Przedstawiamy Państwu na sprzedaż luxusowy , komfortowy, nowoczesny dom o wysokim standardzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Niepołomicka

Gdańsk,pomorskie

386 280 zł43 m² 9 000 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Najlepsze ceny, wysoki standard , bez prowizji , bez podatku pcc 2% - Nie współpracuje z pośrednikami Zapraszam do obejrzenia mieszania! Rezerwacja spotkania możliwa jest od poniedziałku do soboty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Niepołomicka

Gdańsk,pomorskie

563 321 zł68 m² 8 300 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Tczew

Tczew,pomorskie

244 440 zł37 m² 6 605 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Najlepsze ceny, wysoki standard , bez prowizji , bez podatku pcc 2% - Nie współpracuje z pośrednikami Informacje: ** duże odległości pomiędzy budynkami, nie zaglądamy sąsiadom w okna **.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Łódź,łódzkie

239 970 zł54 m² 4 403,93 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1915

Mieszkanie 2-pokojowe W kamienicy przy ul. 1. Maja 41 oferta na wyłączność Mieszkanie prezentuje agent. Klucze w biurze Nieruchomość składa się z: * salonu * sypialni * łazienki * wc *.