dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

199 988 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

199 988 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Okęcie

Warszawa,mazowieckie

730 000 zł62 m² 11 869,90 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1956

Mieszkanie trzypokojowe o powierzchni 61,50 m2 usytuowane na drugim piętrze, trzypiętrowego budynku wzniesionego w latach 60 tych metodą tradycyjną(cegła). Lokal dwustronny z logicznym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Jagodno

Wrocław,dolnośląskie

540 000 zł47 m² 11 489,40 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

2021 r / 2 pokoje + balkon + m. w garażu + komórka lokatorska /jagodno Na sprzedaż dopiero co wykończone, 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 47 m2. Lokal mieści się na 2 piętrze,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sempołowskiej

Wrocław,dolnośląskie

560 000 zł46 m² 12 173,90 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przedstawiam na sprzedaż, 2-pokojowe mieszkanie z osobną kuchnia na Biskupinie. Świetna propozycja inwestycyjna, blisko tramwaj, uczelnie, pl. Grunwaldzki. ogrzewanie miejskie tramwaj po remoncie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Bemowo

Warszawa,mazowieckie

5 700 000 zł420 m² 13 571 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:16

 

Powierzchnia działki:942 m²

Dom w Warszawie, na działce 942 m2. Nieruchomość posiada 16 pokoi, 3 kuchnie, 4 łazienki+ 2 wc. Dom jest ocieplony, umeblowany, ma dwa balkony , piwnicę , Rok budowy 1990. Media : prąd, woda.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Tarnopolska

Wrocław,dolnośląskie

859 000 zł81 m² 10 604,90 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Brak pcc 2% Na sprzedasz mieszkanie gotowe do odbioru od zaraz w stanie deweloperskim. Mieszkanie znajduje się na ostatnim piętrze, jest to jedyne mieszkanie na tej kondygnacji. Istnieje możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Antoniukowska

Białystok,podlaskie

235 000 zł26 m² 9 038,46 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie blisko Centrum - Antoniuk, pkp, pks, i wszystko co chcesz. Kawalerka: 1 - pokojowe mieszkanie na parterze w Białymstoku na osiedlu Antoniuk - ulica antoniukowska róg świętokrzyskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna uzbrojona Nasy

Nasy,warmińsko-mazurskie

2 000 000 zł13 934 m² 143,53 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Jezioro Dadaj znajduje się na Pojezierzu Olsztyńskim, w połowie drogi między Olsztynem a Mrągowem. Leży przy skrzyżowaniu drogi krajowej nr 16, którą można tu dojechać z Ostródy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Sikorskiego

Otwock,mazowieckie

379 000 zł48 m² 7 846,79 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania o najbardziej pożądanych parametrach! Dla siebie? Pod wynajem? Dla Ciebie! Lokalizacja al. gen. Sikorskiego 2 osiedle ługi/otwock/ Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, Fordon

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

470 000 zł65 m² 7 197,55 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2006

Na sprzedaż ładne, czteropokojowe mieszkanie o powierzchni 65,3 m 2 , mieszczące się na III piętrze w bloku z cegły (2006r.) w Fordonie. Nieruchomość bardzo dobrze utrzymana -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jadwigi

Słupsk,pomorskie

330 000 zł46 m² 7 096,77 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Форма собственности - кооперативное право собственности ответчика на помещение для быстрой покупки квартиры.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Liściasta

Łódź,łódzkie

497 000 zł70 m² 7 100 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1995

Oferuję na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 70,37 m znajdujące się na drugim piętrze 3-piętrowego bloku na łódzkim Julianowie. Opis mieszkania: mieszkanie składa się z salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Zygmunta Augusta

Lublin,lubelskie

815 000 zł84 m² 9 760,48 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2016

Mam ogromną przyjemność przedstawić Państwu wyjątkowe mieszkanie w spokojnej i dobrze skomunikowanej części Lublina. Niewątpliwym atutem jest położenie tego mieszkania na wysokim parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Meiera

Kraków,małopolskie

669 000 zł53 m² 12 622,60 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Sprzedaję piękne 3 pokojowe mieszkanie Z balkonem, 53 m2, z południowym widokiem Mieszkanie jest zadbane i odświeżone. Okna są w dobrym stanie i wchodzą na południe dzięki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Garbarska

Piotrków Trybunalski,łódzkie

295 000 zł62 m² 4 735,15 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie spółdzielcze własnościowe o powierzchni 62,3 m2 w bloku czteropiętrowym przy ul. Garbarskiej. Parter, klatka środkowa. Funkcjonalny układ - 3 pokoje (25 m2, 14,5 m2, 7 m2), osobna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Bożenkowo

Bożenkowo,kujawsko-pomorskie

2 250 000 zł434 m² 5 181,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:29 007 m²

Makler Poleca! piękna posiadłość W bożenkowie! Okazja! Malowniczo położony dom ze stawami, łowiskiem wędkarskim Nieruchomość znajduje się zaledwie 12 km od centrum Bydgoszczy wśród lasów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Zielonka

Zielonka,kujawsko-pomorskie

844 000 zł170 m² 4 964,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 174 m²

Dom dla wymagających, ceniących komfort, przestrzeń, ciszę i spokój, położony ok. 10 km od Bydgoszczy Dom wybudowany został w 2011 roku, pokryty dachówka ceramiczną. Duża działka 1174.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Józefów

Józefów,mazowieckie

1 500 000 zł114 m² 13 157,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:564 m²

Mam przyjemność zaprezentować Państwu klimatyczny, gotowy do zamieszkania dom z pięknym ogrodem i zabudowanym tarasem spełniającym rolę ogrodu zimowego w Józefowie. Standard Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Warszawska

Lębork,pomorskie

440 000 zł64 m² 6 821,71 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Budynek Mieszkanie znajduje się na pierwszym piętrze budynku wybudowanego w 2012 roku - inwestycja Kamienica Warszawska. Części wspólne budynku są monitorowane, posadzki na klatce schodowej pokryte.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Towarowa

Białystok,podlaskie

325 000 zł40 m² 8 227,85 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Tanio! Cena - 325.000 zł WYJĄTKOWA LOKALIZACJA - blisko Centrum oraz Uniwersytetu w Białymstoku i Uniwersytetu Medycznego - idealne studentom OFERTA ZAREZERWOWANA! CENA DO NEGOCJACJI Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Bryla

Gdynia,pomorskie

569 160 zł61 m² 9 278,77 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Miasto w lesie - Sokółka Zielenisz na Skarpie. Największym atutem osiedla i apartamentu jest wyjątkowa cisza i spokój oraz jednoczesna bliskość przyrody, jak i infrastruktury.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Zaodrze

Opole,opolskie

297 000 zł41 m² 7 243,90 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Okazja! Prezentujemy Państwu 2 pokojowe mieszkanie z potencjałem. Rezerwacja Rozkład: -2 pokoje -kuchnia -przedpokój -łazienka -balkon -przynależna piwnica Mieszkanie na chwilę obecną jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Aleja Armii Ludowej

Warszawa,mazowieckie

928 000 zł58 m² 16 000 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1962

U m O W A P R Z E D W S T Ę P N A Dwustronne 4 pokojowe mieszkanie z zabudowaną loggią położone na 1 piętrze w budynku z windą z 1962 r.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Biały Kamień

Wałbrzych,dolnośląskie

195 000 zł51 m² 3 808,59 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1963

Oferta na wyłączność Do sprzedania mieszkanie w Wałbrzychu w dzielnicy Biały Kamień o powierzchni 41,60 m2. Mieszkanie składa się z pokoju, widnej kuchni, łazienki z wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Omin

Omin,warmińsko-mazurskie

318 305 zł4 163 m² 76,46 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Biuro Północ Nieruchomości Olsztyn rekomenduje zakup działki położonej w niezwykłej lokalizacji, w bezpośrednim sąsiedztwie śródleśnego jeziora Omin Wielki ( ścieżką ok. 250 m ).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Ptaszyckiego

Kraków,małopolskie

513 000 zł47 m² 10 996,80 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Bez podatku pcc 2% , bez prowizji. Piękne 3 pokojowe 46,65 m2 mieszkanie z balkonem. Nowoczesna architektura świetnie skomponowana z przyrodą w najbardziej zielonej dzielnicy Krakowa Nowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Szamotuły

Szamotuły,wielkopolskie

399 000 zł81 m² 4 919,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 095 m²

Biuro posiada ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej oraz licencję zawodową pośrednika W obrocie nieruchomościami.BEZPIECZNIE SPRZEDASZ I KUPISZ NIERUCHOMOŚĆ TYLKO Z LICENCJONOWANYM.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Wilczyce

Wilczyce,dolnośląskie

479 000 zł52 m² 9 195,62 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe 52,09m.kw. Lokalizacja Wilczyce Gm. Długołęka - Balkon 280/110 - Rok budowy 2021 - Sprzedaż bez podatku pcc - Mieszkanie do zamieszkania od zaraz - Łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Angielska Grobla

Gdańsk,pomorskie

2 300 000 zł131 m² 17 557,20 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż oferujemy Państwu apartament z obłędnym widokiem na Motławę, bazylikę Mariacką, ratusz Głównego Miasta, w inwestycji Riverview. Tuż nad Motławą, obok Wyspy Spichrzów,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Wawrów

Wawrów,lubuskie

590 000 zł150 m² 3 933,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:731 m²

NA sprzedaż nowy dom wolnostojący znajdujący się W wawrowie W atrakcyjnej lokalizacji W sąsiedctwie nowo wybudowanych domków jednorodzinnych. Na sprzedaż dom parterowy z użytkowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kusocińskiego

Jaworzno,śląskie

210 000 zł47 m² 4 468,09 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie do generalnego remontu O powierzchni ok. 47m 2 - jaworzno - osiedle stałe ul. Kusocińskiego 2 rezerwacja Do sprzedania mieszkanie o powierzchni ok. 47m 2 w Jaworznie, osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Narutowicza

Łask,łódzkie

195 000 zł32 m² 6 037,15 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szukasz 2 pokojowego mieszkania w centrum miasta? Mamy dla Ciebie coś wyjątkowego! To piękne, nowocześnie urządzone mieszkanie o powierzchni 32,30 m2 znajduje się w bloku po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Niepołomicka

Gdańsk,pomorskie

689 000 zł63 m² 10 936,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Inwestycja Nasze Miejsce wybudowana w 2022 roku przez doświadczonego dewelopera Euro Styl to przyjazna przestrzeń, którą dobrze znamy, gdzie możemy zwolnić, by przeżyć wszystko co najważniejsze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Skoroszewska

Warszawa,mazowieckie

899 000 zł76 m² 11 767 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2002

Idealne mieszkanie trzypokojowe o powierzchni 76,4 m2 dla osób ceniących przestrzeń i funkcjonalny rozkład. Zawiera wszystko czego potrzebujesz. Mieszkanie zostało tak przemyślane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rekreacyjna przy lesie Morąg

Morąg,warmińsko-mazurskie

19 000 zł587 m² 32,37 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka rekreacyjna nieopodal ul.Śląskiej w Morągu. Działka położona na terenie ogródków działkowych w odległości 250m od jeziora Skiertąg. Okolica jest malownicza,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Jelenia Góra

Jelenia Góra,dolnośląskie

259 000 zł81 m² 3 660,93 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 81m2 w centrum Jeleniej Góry! kuchnia z jadalnią, duży przedpokój (miejsce na szafę), przestronna łazienka 2 piętro w ładniej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Mariacka

Szczecinek,zachodniopomorskie

210 000 zł57 m² 3 697,18 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1961

Super obniżka cenowa! 3 pokojowe mieszkanie na 1 piętrze Z balkonem. Ścisłe centrum miasta. Szczecinek ul. Mariacka. Możliwa zamiana z dopłatą na kawalerkę w Szczecinku. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Żółkiewskiego-Lina

Sandomierz,świętokrzyskie

340 000 zł57 m² 5 944,06 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1983

-kupujący nie płaci prowizji- szukasz przestronnego mieszkania? Masz zamiar zamieszkać bez zbędnych remontów? Docenisz funkcjonalność i jakość materiałów wykończeniowych? Liczy się dla.