dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 740 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 740 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka budowlana Rybno

Rybno,pomorskie

149 000 zł1 498 m² 99,47 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Atrakcyjna działka Z gotowym projektem domu I wydanym pozwoleniem na budowę Jeśli planujesz zakup działki pod kątem własnego domu z dala od miejskiego zgiełku, w otoczeniu terenów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Rzeczypospolitej

Poznań,wielkopolskie

535 000 zł58 m² 9 145,30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1971

Zapraszam do zapoznania się z ofertą rozkładowego mieszkania zlokalizowanego na 4 piętrze w niskim bloku na poznańskich Ratajach, na oś. Rzeczypospolitej, bezpośrednio przy Parku Rataje. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Krzyki

Wrocław,dolnośląskie

514 000 zł38 m² 13 526 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Oferuję państwu na sprzedaż dwu pokojowe mieszkanie z ogródkiem. Lokal idealny pod inwestycję albo jako pierwsze mieszkanie. Proszę przeczytać opis. Możliwość prezentacji w dowolnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Puławska

Warszawa,mazowieckie

660 000 zł52 m² 12 668 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Oferuję do sprzedaży dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 52 m2, na szóstym piętrze w budynku ośmiopiętrowym z 2006 roku. Mieszkanie składa się z dwóch pokoi, w tym duży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Hokejowa

Gdańsk,pomorskie

420 000 zł45 m² 9 267,43 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Zalety nieruchomości: - wyposażenie zawarte w cenie mieszkania, które jest gotowe do wprowadzenia - 7 minut pieszo do przystanku autobusowego, - 12 minut do Centrum Gdańska, - 5 minut do Obwodnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Królewiecka

Elbląg,warmińsko-mazurskie

399 000 zł53 m² 7 518,37 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Apartament w stylu loftowym, 2 pokojowy. Kupisz go w stanie deweloperskim i urządzisz według własnego uznania. Mieszkanie położone na I piętrze w restaurowanej, pięknej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Kobierzyce

Kobierzyce,dolnośląskie

649 900 zł57 m² 11 374 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mam na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie w spokojnej okolicy z niesamowitym widokiem na zieleń! Usytuowane na parterze w nowym budownictwie z 2023 roku. Niesamowitym atutem mieszkania jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Broniewskiego

Warszawa,mazowieckie

585 000 zł41 m² 14 268 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1986

Mieszkanie 41 M2,2pok.,Broniewskiego (Warszawa,sady żoliborskie Na sprzedaż: Mieszkanie w bardzo dobrym standardzie ,w kamienicy znajdujące się w zielonej, bezpiecznej okolicy, na dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Włodzice Wielkie

Włodzice Wielkie,dolnośląskie

1 180 000 zł200 m² 5 900 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

Boleslavia Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkową nieruchomość znajdującą się w miejscowości Włodzice Wielkie oddaloną od Bolesławca o 12 km, od Lwówka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny, ul. 42 Pułku Piechoty

Białystok,podlaskie

139 000 zł74 m² 1 878 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Na sprzedaż/odstąpienie w pełni wyposażony lokal gastronomiczny, pizzeria. Gotowy biznes, w pełni wyposażony lokal! Wnętrze lokalu zostało zaprojektowany tak, aby dokładnie wpasował się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Żelechowskiego

Kraków,małopolskie

610 000 zł50 m² 12 187,80 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Grzybek Nieruchomości oferują na sprzedaż mieszkanie usytuowane w okolicy ul. Rydla ustawne mieszkanie z balkonem, zlokalizowane na parterze w kameralnym 4 piętrowym budynku. Doskonała.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Dolinki

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

225 000 zł37 m² 6 657,61 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

NA sprzedaż 2 - pokojowe o powierzchni 36,8m2 usytuowane na poziomie 7 piętra w wysokim bloku mieszkalnym położonym w Gorzowie Wielkopolskim w dzielnicy Dolinki, przy ul. Widok 24.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Klimeckiego

Kraków,małopolskie

889 000 zł69 m² 12 891,50 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Neway Estate ma przyjemność przedstawić Państwu 3 pokojowe mieszkanie w Krakowie w dzielnicy Zabłocie. Nieruchomość: lokal w stanie deweloperskim o powierzchni 68,96 m2 położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kołobrzeska

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

235 000 zł36 m² 6 527,78 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferuję do sprzedaży przytulne dwupokojowe mieszkanie , o pow. użytkowej 36 m 2 , w bardzo dobrej lokalizacji miasta , przy ul. Kołobrzeskiej 19. Mieszkanie idealne pod inwestycję na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

638 900 zł105 m² 6 062 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:155 m²

Nowa Inwestycja. Zapraszamy serdecznie na Prezentację. Przedstawiamy do sprzedaży Nowy Segment w stanie deweloperskim o powierzchni ok. 105 m2 usytuowany w ładnej okolicy miasta. Lokal nr.1A.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Szombierki

Bytom,śląskie

215 000 zł45 m² 4 778 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Mam przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie gotowe do zamieszkania 2 pokojowe mieszkanie w topowej lokalizacji Bytomia - Szombierkach. To idealna oferta dla osób poszukujących komfortu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem

Warszawa,mazowieckie

390 000 zł26 m² 15 300 zł/m²

 

Piętro:10/12

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1998

Wyjątkowa kawalerka na Woli, przy ulicy Płockiej 15 w Warszawie, czeka na swojego nowego właściciela! To małe, ale urocze mieszkanie o powierzchni 25,5 m2 zachwyci Cię swoim niebanalnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, Bronowice

Lublin,lubelskie

296 300 zł39 m² 7 648,43 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1975

Do sprzedania mieszkanie o powierzchni 38,74 m2, położone na 4 piętrze niskiego bloku mieszkalnego. Mieszkanie składa się z pokoju dziennego z kuchnią , sypialni, łazienki z kabiną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Radosna

Wrocław,dolnośląskie

840 000 zł77 m² 10 909,10 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Przedstawiam na sprzedaż, 3-pokojowe mieszkanie z ogródkiem i miejscem postojowym. Idealne dla rodziny z dziećmi, spokojna okolica. W pobliżu szkoła, przedszkole, apteka, przystanek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Załom

Szczecin,zachodniopomorskie

735 000 zł149 m² 4 932,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:250 m²

***oferta Z rynku pierwotnego! kupujący nie płaci pcc*** domy gotowe do wydania tylko jeden segment W tej cenie Oferta sprzedaży funkcjonalnych domów w zabudowie szeregowej powstających.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zielona

Gdańsk,pomorskie

1 150 000 zł83 m² 13 882,20 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1910

Na sprzedaż mieszkanie na Dolnym Mieście, w spokojnej i cichej jego południowej części, 100 metrów od terenów zielonych czyli opływu Motławy, które widać z okien. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Mogilany

Mogilany,małopolskie

550 000 zł5 100 m² 107,84 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Oferta na wyłączność Do sprzedaży działka mieszkalno usługowa o pow. 51 ar w Mogilanach k/krakowa. Nieruchomość w obowiązującym planie zagospodarowania przeznaczona pod zabudowę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Lubin

Lubin,dolnośląskie

275 000 zł62 m² 4 414,13 zł/m²

 

Piętro:8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży duże mieszkanie w samym sercu miasta. Tylko U nas :). Lokal znajduje się na 8 piętrze w wieżowcu przy ul. Niepodległości. Piękna panorama lubina :). Powierzchnia mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Okólna

Kraków,małopolskie

399 000 zł37 m² 10 784 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Niższa cena dla klienta gotówkowego! Możliwość otrzymania kredytu "bezpieczny kredyt 2%" Nie wiesz, czy spełniasz wymogi? Zadzwoń! Udzielamy bezpłatnych porad w zakresie uzyskania kredytu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Nowowiejska

Wrocław,dolnośląskie

499 000 zł64 m² 7 766,54 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania zadbane mieszkanie z balkonem w kamienicy, blisko Wzgórza Słowiańskiego. Idealna propozycja dla inwestorów oraz dla osób ceniących klimat starych kamienic. Możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Mickiewicza

Lublin,lubelskie

499 000 zł55 m² 9 072,73 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1963

Piękne mieszkanie 3-pokojowe, świetnie położone w os. Mickiewicza na lsm. Zostało niedawno solidnie wyremontowane i efektownie wykończone. Idealne dla rodziny - w osiedlu są żłobki,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Mirsk

Mirsk,dolnośląskie

120 000 zł55 m² 2 181,82 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

! oferta na wyłączność - nie szukaj dalej! Biuro Nieruchomości Dobry Adres ma Państwu do zaoferowanie mieszkanie 2-pokojowe na 3 piętrze kamiennicy do remontu w Mirsku. Na powierzchnię 55m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Krzyki

Wrocław,dolnośląskie

542 200 zł56 m² 9 725,56 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Sprzedaż od dewelopera, bez prowizji Możliwość skorzystania z programu kredyt 2% oraz bez wkładu własnego - bezpłatna pomoc w uzyskaniu finansowania Możliwość kontaktu telefonicznego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zeusa

Gdańsk,pomorskie

415 066 zł59 m² 6 990 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Nowa inwestycja w Gdańsku Kowalach z planowanym odbiorem na wrzesień 2024r. Cztery budynki w średniowysokiej zabudowie z szeroką ofertą mieszkań trzy i dwupokojowych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Salino

Salino,pomorskie

207 648 zł3 296 m² 63 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż dwie działki w Salinie w gminie Gniewino, 300 m od Jeziora Salińskiego: -nr. 205/20 o powierzchni 3296 m2 - cena 63zł/m2 - razem 207 648 zł -nr.205/23 o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna uzbrojona, ul. Poziomkowa

Żerniki Wrocławskie,dolnośląskie

999 000 zł7 293 m² 137 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta tylko w naszym biurze nieruchomości, tel: działka położona w Żernikach Wrocławskich przy ul. Poziomkowej. Sposób korzystania z działki wg ksiąg wieczystych to grunty rolne. Wg.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Boguszów-Gorce

Boguszów-Gorce,dolnośląskie

115 000 zł60 m² 1 901,14 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

| biuro Nieruchomości willa prezentuje: do sprzedania dwupokojowe mieszkanie w atrakcyjnej cenie, zlokalizowane w cichym i spokojnym miejscu z ładnymi widokami na okoliczne góry.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Pruszków,mazowieckie

475 000 zł48 m² 9 895,83 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie w Pruszkowie o pow. 48m2. Mieszkanie po remoncie, bardzo ładnie i gustownie wykończone, częściowo umeblowane, możliwość zamieszkania od zaraz bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Lipowa

Wysoka,dolnośląskie

549 000 zł70 m² 7 803,84 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Mam Państwu do zaoferowania na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie, znajdujące się na wysokim parterze w 1 piętrowym budynku mieszkalnym , w okolicy ulicy Lipowa, chabrowa w Wysoka gm.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Bobrowiec,mazowieckie

849 000 zł126 m² 6 721 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:621 m²

849 000 zł | sprzedaż | 126,32 m2 | półbliźniak | kamionka piaseczno przedsprzedaż nowej inwestycji osiedle borowa! Przedmiotem sprzedaży jest dom jednorodzinny w zabudowie dwulokalowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro Rawa Mazowiecka

Rawa Mazowiecka,łódzkie

268 000 zł59 m² 4 557,82 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

0% prowizji od kupującego!wynagrodzenie pośrednika pokrywa sprzedający! Oferuję do sprzedania lokal użytkowy wolnostojący piętrowy o powierzchni 58,80 m2. Nieruchomość usytuowana jest na terenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wólczańska

Łódź,łódzkie

249 000 zł47 m² 5 297,87 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Przedmiotem sprzedaży jest 2 pokojowe mieszkanie, znajdująca się w Łodzi przy ul. Wólczańskiej, obok Centralu, o pow. 47 m2, na parterze w kamienicy z 1920r. Mieszkanie posiada.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Maćkowy

Gdańsk,pomorskie

476 200 zł55 m² 8 658,18 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Promocje do końca tygodnia - na mieszkania oraz miejsca postojowe - Rabaty >50.000 PLN Pomagamy w uzyskaniu finansowania dotyczącego kredytu 2%: 1. Bezpłatne spotkanie z doradcą kredytowym ws.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bobrzyńskiego

Kraków,małopolskie

825 000 zł60 m² 13 636,40 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Z narożnym balkonem przy parku. Garaż i komórka! Zespół Annderson przedstawia atrakcyjnie zlokalizowane mieszkanie na sprzedaż na Ruczaju. Budynek jest położony w ostatniej linii zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Rzeczypospolitej

Gdańsk,pomorskie

415 000 zł38 m² 10 921 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 38m2, przy ul. Rzeczypospolitej, gdańsk Przymorze. W jego skład wchodzą: - 2-oddzielne pokoje - kuchnia - łazienka - przedpokój - balkon Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Żory

Żory,śląskie

310 000 zł56 m² 5 535,71 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Z przyjemnością przedstawiam Państwu wyjątkowe mieszkanie położone w Żorach przy Os. Pawlikowskiego Mamy do zaoferowania 3-pokojowe mieszkanie o pow. 56 m2 w centrum Żor znajdujące.