dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 742 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

200 742 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Siemiradzkiego

Kraków,małopolskie

1 114 300 zł51 m² 22 000 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Wyjątkowy apartament 50,65m2 w ok ul Siemiradzkiego 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 50,65 m2, III p. (bez windy), , oddzielna jasna kuchnia ,łazienka z wc - po remoncie (wszystkie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Bydgoskie Przedmieście

Toruń,kujawsko-pomorskie

329 000 zł53 m² 6 231,06 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

2 pokoje, 52,8 m2, bydgoskie Przedmieście Idealne mieszkanie na start pod kredyt 2% lub jako inwestycja Zalety mieszkania: - słoneczne, okna na wschód i zachód - ciche, osłonięte od ulicy - duża.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Grzepnica

Grzepnica,zachodniopomorskie

259 000 zł1 463 m² 177,03 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta sprzedaży działki o powierzchni 1463 m2 , usytuowanych w pobliżu miejscowości Grzepnica, 3 km. od Dobrej, 14 km. od Polic. Doskonała lokalizacja dla ludzi, którzy chcą odpocząć od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Rumiankowa

Kicin,wielkopolskie

950 000 zł166 m² 5 729,79 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Firma Domy na Pokolenia ma przyjemność zaoferować kolejny piękny dom w Kicinie, zaledwie 11 minut od Ronda Śródka. Ogrzewany nowoczesną pompą ciepła, położony w zielonym, cichym zakątku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Aleja Lotników

Warszawa,mazowieckie

749 000 zł57 m² 13 235 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Rezerwacja. Na mieszkania podpisana jest umowa rezerwacyjna. Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania na Mokotowie, służewiu, które sprawdzi się zarówno dla rodziny z dziećmi, jak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Gnieźnieńska

Wrocław,dolnośląskie

699 000 zł61 m² 11 744,20 zł/m²

 

Piętro:parter/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

For english: call us / send us an E-mail / get in touch on whatsapp Pomagam w uzyskaniu kredytu 2%. Serdecznie polecam mieszkanie na sprzedaż na Starym Mieście. Lokalizacja: stare Miasto Ilość pokoi:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Andromedy

Głogów,dolnośląskie

136 000 zł33 m² 4 133,74 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Free home Nieruchomości ma przyjemność prezentować ofertę sprzedaży - przytulną kawalerkę z balkonem o powierzchni 32,80 m2, usytuowaną na 4. piętrze bloku mieszkalnego przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Bielkowo

Bielkowo,zachodniopomorskie

849 000 zł204 m² 4 170,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 019 m²

Zapraszam do zakupu wolnostojącego domu idealnego dla osób przedsiębiorczych. Dom o powierzchni całkowitej 203,57m2 (użytkowej: 133, 94m2) , a w tym: - wiatrołap 5,25m2, - salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

724 999 zł89 m² 8 188,38 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1940

Lokalizacja!/centrum/galeriadominikańska/3pokoje Centrum Rynek Top Lokalizacja- galeria Dominikanka 86,9m2 /3pokoje! Przedstawiam Państwu piękne mieszkanie w Kamienicy przy ul. Krasinskiego Top.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Cesarzowicka

Wrocław,dolnośląskie

550 000 zł49 m² 11 224,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Oferta na wyłączność Istnieje możliwość wynajęcia mieszkania całkowity koszt 3 600 zł. Polecam serdecznie, idealne pod inwestycję! lub dla małej rodziny. komórka lokatorska w cenie!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny klimatyzowany, Pasaż Ursynowski

Warszawa,mazowieckie

665 000 zł43 m² 15 501 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal na sprzedaż, znajdująca się w Warszawie przy ul. Pasaż Ursynowski. Dom wybudowany w 1990 r. w którym znajduje się zarówno lokale mieszkalnie, handlowe oraz handlowo-usługowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Śródmieście

Opole,opolskie

315 000 zł45 m² 6 992,23 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 2 pokojowe na sprzedaż Opole, dzielnica Śródmieście, ulica Fabryczna o powierzchni użytkowej 45,05 m położone na 4 piętrze w niskim budynku. Mieszkanie rozkładowe, jasne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Bohaterów Warszawy

Kielce,świętokrzyskie

442 888 zł48 m² 9 200 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

>M79 >nowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 48,14 m2 >zlokalizowane na parterze nowego budynku zlokalizowanego w centrum, przy ul. Bohaterów Warszawy W skład lokalu wchodzą: - salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Dmowskiego

Sosnowiec,śląskie

11 000 zł40 m² 275 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Przetarg w formie aukcji elektronicznej Numer przetargu: azm/dmbg Sosnowiec ul. Dmowskiego prawo użytkowania wieczystego zabudowanej działki gruntu nr 2875/8 o powierzchni 40 m . Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Winogrady

Poznań,wielkopolskie

399 000 zł47 m² 8 525,64 zł/m²

 

Piętro:6/16

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Niezależne 2pok/47m2 z balkonem i piwnicą, os. Zwycięstwa, piątkowo, poznań. Mieszkanie znajduje się na 6 piętrze 16 kondygnacyjnego bloku z dwiema nowymi windami i rowerownią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Chmielowice

Chmielowice,opolskie

329 000 zł261 m² 1 260,05 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu obiekt komercyjny z częścią mieszkalną położony w Chmielowicach. Nieruchomość składa się z działki o pow. 4,17 arów, na której.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bitwy Białostockiej

Białystok,podlaskie

426 000 zł46 m² 9 295,22 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

- rezerwacja - Zapraszamy na prezentację pięknego mieszkania znajdującego się na lubianym i bardzo dobrze skomunikowanym osiedlu Białostoczek. Lokal jest gotowy do wprowadzenia. Został.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zwycięska

Wrocław,dolnośląskie

519 996 zł37 m² 14 207,50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Krzyki/ołtaszyn/partynice/2pok./BALKON/PARK/LUX OKAZJA! GOTOWE DO ZAMIESZKANIA! Przedstawiamy Państwu na sprzedaż 2-pokojowy apartament po remoncie gotowy do zamieszkania. Mieszkanie 37,10 m2 znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Wierzbowa

Wieliczka,małopolskie

649 000 zł125 m² 5 192 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2023

5 pokojowe mieszkania z balkonem i miejscem postojowym N20 Nieruchomości oferuje na sprzedaż przestronne 5-pokojowe mieszkania o powierzchni 110 m 2 z balkonem i dwiema.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Piaszczysta

Kraków,małopolskie

744 226 zł63 m² 11 900 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Zakup od dewelopera, bez prowizji, bez podatku pcc. Możliwość wykończenia pod klucz. Prywatny park na terenie inwestycji 1ha Boisko wielofunkcyjne, siłownia zewnętrzna, 4 km ścieżek, trasy biegowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bulońska

Gdańsk,pomorskie

660 000 zł63 m² 10 492,80 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1984

W naszej ofercie przedstawiamy przestronne mieszkanie w idealnej lokalizacji. Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie z jasną kuchnią przynależną do salonu oraz dużą łazienką. Mieszkanie Znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Ikara

Bielsko-Biała,śląskie

484 000 zł71 m² 6 845,83 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Dzień dobry! sprzedam prywatnie bez pośredników Sprzedam moje mieszkanie w którym przeżyłem 35 lat swojego życia. Lokalizacja: ul. Ikara 5 Bielsko-Biała 43-382 Piętro: parter w bloku 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Moniuszki

Żagań,lubuskie

229 000 zł144 m² 1 590 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Żagań, garaże z nieruchomością gruntową o powierzchni 2000m2. Oferuję : Żagań, budynek gospodarczy w ciągu ,2 garaże i działka o powierzchni 2000m2 do zagospodarowania,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Puszkarska

Kraków,małopolskie

546 100 zł41 m² 13 310 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Kupuj bez prowizji, kupuj bez podatku pcc! promocja - kupując z nami mieszkanie do końca maja, otrzymujesz zwrot części kosztów notarialnych w wysokości 500 pln! Zwrot następuje już przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Mędłów

Mędłów,dolnośląskie

389 000 zł44 m² 8 942,53 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

2 pokoje 42m2 + taras 10m2 + komórka 1,5m2 + ogródek 65m2, ołtaszyn - mędłów lokal mieszkalny O pow. Całkowitej 43.5 m2: salon z aneksem kuchennym (23 m2) sypialnia (11 m2) łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

514 996 zł48 m² 10 751,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Centrum/szczepin/zielonogorska/rozkład/3pok/okazja Przedstawiamy Państwu na sprzedaż W pełni rozkładowe, dwustronne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 48,22 m2 + 2,7 m2 piwnica. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Narewska

Białystok,podlaskie

347 660 zł36 m² 9 582,69 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

*** 2 pokoje*** nowe budownictwo *** *** stan deweloperski *** Polecam atrakcyjne mieszkanie 2-pokojowe położone na trzecim piętrze w bloku z 2023 roku z windą na spokojnym osiedlu blisko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Śniadówko

Śniadówko,mazowieckie

850 000 zł128 m² 6 640,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Kupujący nie płaci wynagrodzenia. Opis nieruchomości: dom całoroczny, wolnostojący o powierzchni całkowitej 128 m2, usytuowany na dużej, zadbanej działce o powierzchni 2000 m2. Położenie:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Żórawina

Żórawina,dolnośląskie

998 999 zł124 m² 8 024,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:180 m²

Okazja/żórawina/lux/bliźniak/4pok./TARAS/OGRÓD! MEGA CENA! Przedstawiamy Państwu na sprzedaż piękny, słoneczny dom w zabudowie bliźniaczej dwulokalowej Dom położony na kameralnym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Jagiellońska

Gdańsk,pomorskie

459 000 zł38 m² 12 079 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie blisko plaży, nieruchomość zlokalizowana na 4 piętrze w budynku 4 piętrowym, gdańsk - Przymorze. Budynek z odnowioną elewacja oraz docieplony. Odnowione poszycie dachowe. Rok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Wygodna

Lublin,lubelskie

700 000 zł100 m² 7 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 213 m²

Przestronny dom na atrakcyjnej dzialce z dojazdem asfaltowym. Blisko szkoly, przedszkola, sklepow i komunikacji miejskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Śródmieście

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

349 900 zł58 m² 5 981,20 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1900

House Team Nieruchomości i Finanse zaprasza do zapoznania się z ofertą wyremontowanego i przestronnego mieszkanie trzypokojowego w centrum miasta o powierzchni około 58,50 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Kowale

Wrocław,dolnośląskie

648 888 zł57 m² 11 400 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

For english: call us / send us an E-mail / get in touch on whatsapp Українською інформація за телефоном або whatsapp Pomożemy uzyskać bezpieczny kredyt 2 % Bez pcc 0%.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona Sowia Wola Folwarczna

Sowia Wola Folwarczna,mazowieckie

168 000 zł800 m² 210 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania dwie działki budowlane o powierzchni 800m2 i 1000m2 w miejscowości Sowia Wola Folwarczna, gmina Czosnów. Istnieje możliwość połączenia działek i uzyskanie 1800m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Osiedle Szkolne

Kraków,małopolskie

360 000 zł31 m² 11 612,90 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Perfectestate ma przyjemność zaprezentować 1 pokojowe mieszkanie umiejscowione na 2 pietrze W mieszkaniu znajdują się: jasna Kuchnia, łazienka, pokój oraz przestronny przedpokój. mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Słupia

Słupia,świętokrzyskie

730 000 zł150 m² 4 866,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:4 900 m²

Duży ładny dom z tarasem, oczkiem wodnym i zielenią ogrodową w Wólce gm. Słupia Konecka pow. Konecki o pow. 150m2 na działce 4900m2. Budynek wybudowany w 2008r. ocieplony,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Osiedle Piastów

Kraków,małopolskie

618 800 zł60 m² 10 400 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie w stanie deweloperskim w inwestycji Piasta Park V. Planowany odbiór mieszkań na IV Kwartał 2024. Mieszkanie jest prosto od developera - zwolnione z podatku pcc!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Osiedle Bohaterów Września

Kraków,małopolskie

793 350 zł88 m² 9 000 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Zakup bez prowizji, bez pcc. Możliwość wejścia do budynku! Na sprzedaż 4 pokojowe mieszkanie w nowej inwestycji. Mieszkanie składa się z : - Salon z aneksem kuchennym - Sypialnia 2x -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Morelowa

Różyny,pomorskie

997 800 zł166 m² 5 999,28 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:450 m²

Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej w Różynach o powierzchni użytkowej 147,38 m wraz z garażem 18,95 m posadowiony na działce o powierzchni 450 m . Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Lema

Kraków,małopolskie

979 000 zł69 m² 14 188 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Oferujemy Państwu na sprzedaż nowy lokal mieszkalny w stanie deweloperskim. Przy zakupie tej nieruchomości są Państwo zwolnieni z wszelkich prowizji oraz podatku pcc. Zapraszamy na bezpłatną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Przedmieście Oławskie

Wrocław,dolnośląskie

599 000 zł57 m² 10 508,80 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1905

Mieszkanie 57m2 po generalnym remoncie według projektu architekta: nowe okna, drzwi , podłogi i instalacje, gazowe ogrzewanie(piec wielofunkcyjny), ocieplane od podłogi (wysoki parter) + bardzo duża.