dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

199 988 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

199 988 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom szeregowy Dobrzykowice

Dobrzykowice,dolnośląskie

470 000 zł97 m² 4 865,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:224 m²

Bez prowizji! bez pcc! świetne warunki fanasowanie - jedynie 1000 zł opłaty rezerwacyjnej, reszta na koniec inwestycji! Gorąco polecam domy w zabudowie szeregowej położone w gminie Czernica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Leśna

Chrząstawa Wielka,dolnośląskie

650 000 zł122 m² 5 327,87 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Looking for apartment? - we will help you to find A perfect place- call us! zobacz nieruchomość bez wychodzenia Z domu - skontaktuj się Z naszym doradcą! gotowe do odbioru czerwiec 2023 Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kamieńskiego

Wrocław,dolnośląskie

598 302 zł70 m² 8 600 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Opiekun oferty: tel. Przestronne, słoneczne mieszkanie. 4-pokojowe mieszkanie o projektowanej powierzchni 69,57 m2 znajduje się na 3 piętrze 4-piętrowego budynku z windą. Nieruchomość do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Bolesławice

Bolesławice,dolnośląskie

890 000 zł170 m² 5 235 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 016 m²

Przedstawiam Państwu atrakcyjny dom wolnostojący z użytkowym poddaszem oraz garażem w bryle, wybudowany na działce 10 arowej, położony w odległości 3 km od Bolesławca. Proponowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Piastów,mazowieckie

1 150 000 zł167 m² 6 886,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:49 m²

Kameralna inwestycja w spokojnej części Piastowa idealne miejsce dla rodzin szukających wytchnienia od zgiełku Warszawy bez konieczności rezygnowania z miejskiej infrastruktury. W skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Wrocławska

Kraków,małopolskie

1 871 625 zł150 m² 12 500 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Newstate rei ma przyjemność zaprezentować ofertę lokalu użytkowego do zakupu o powierzchni 148,3 m2 w budynku położonym w nowo powstałym kompleksie apartamentów bezpośrednio przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Osiedle Piastów

Kraków,małopolskie

525 840 zł50 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:parter/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie w stanie deweloperskim w inwestycji Piasta Park IV. Mieszkania gotowe do odbioru! Mieszkanie jest prosto od developera - zwolnione z podatku pcc! Prezentujemy Państwu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Mickiewicza

Boguchwała,podkarpackie

253 298 zł31 m² 8 200 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Kolejny etap budowy już W sprzedaży! nova boguchwała to inwestycja składająca się z sześciu nowoczesnych budynków wielorodzinnych, czterokondygnacyjnych. Osiedle zaprojektowane jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Lubań,dolnośląskie

324 000 zł54 m² 6 000 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1910

Lubań / ul.Marii Skłodowskiej-Curie/ mieszkanie3-pokojowe pow. 54m2/ po remoncie / ustawne / jasne / słoneczne / blisko parku nieruchomość: na sprzedaż wyjątkowe, piękne mieszkanie 3 pokojowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Nowy Świat

Tarnów,małopolskie

379 000 zł56 m² 6 819 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Witam. Oferuję na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie z balkonem ,piwnicą i strychem w świetnej lokalizacji. Powierzchnia użytkowa 55,58 m2. Wysoki standard wykończenia .Wszystkie instalacje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Krzyki

Wrocław,dolnośląskie

506 344 zł52 m² 9 648,32 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Sprzedaż od dewelopera, bez prowizji Możliwość skorzystania z programu kredyt 2% oraz bez wkładu własnego - bezpłatna pomoc w uzyskaniu finansowania Możliwość kontaktu telefonicznego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Kołobrzeska

Gdańsk,pomorskie

369 000 zł23 m² 15 836,90 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Jeśli szukasz przytulnej kawalerki dla siebie lub pod wynajem, idealnie trafiłeś! atuty: - 25 minut spacerem do Parku Reagana - idealne na wynajem - położenie w rozwiniętej pod względem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

759 800 zł122 m² 6 228 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:230 m²

Bardzo Ładna Okolica. Przedstawiamy do sprzedaży nowy Dom w okolicy zabudowy jednorodzinnej, dom o powierzchni ok.122 m2, posadowiony na ładnej działce. Rozkład Domu. Parter : 46,45 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Bieńczyce

Kraków,małopolskie

385 000 zł44 m² 8 720,27 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Czynsz: 400.00 zł; Budynek: blok, cegła, z lat 80-tych w dobrym stanie; Standard mieszkania: do remontu; Dodatkowo: kaloryfery, piwnica, nie ma balkonu; W pobliżu: apteki, bankomat, banki,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Artemskiej

Wrocław,dolnośląskie

608 423 zł51 m² 11 972,10 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 50,82m2 na wrocławskim Jagodnie. Mieszkanie składa się z następujących pomieszczeń: - przestronny salon z wyjściem na balkon - Kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, Osiedle Józefa Strusia

Kraków,małopolskie

365 000 zł26 m² 13 841,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1968

Lokalizacja Mieszkanie zlokalizowane jest na parterze w czteropiętrowym bloku (około 1968) os. Józefa Stusia, dzielnica Nowa Huta. Parking publiczny przed blokiem. Okolica charakteryzuje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Ślądkowice

Ślądkowice,łódzkie

176 000 zł2 077 m² 84,74 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlano-letniskowa z projektem domu, położona w miejscowości Ślądkowice, w gminie Dłutów, powiecie pabianickim, woj. łódzkim, o powierzchni 2077.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Maksymilianowo

Maksymilianowo,kujawsko-pomorskie

139 000 zł1 269 m² 109,54 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Biuro makler poleca! Przedmiotem oferty jest działka budowlana zlokalizowana w bardzo korzystnej lokalizacji Maksymilianowa. Bezpośrednie sąsiedztwo lasu sprawia, że każdego dnia na wyciągnięcie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Olesin

Warszawa,mazowieckie

670 000 zł1 600 m² 418,75 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana z możliwością podziału. Zabudowa jednorodzinna, bliźniacza, czterolokalowa. Sąsiedztwo - zabudowa jednorodzinna Wymiary: 35 x 45 Kształt: prostokąt Media: prąd, wodociąg.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą, ul. Słowackiego

Poznań,wielkopolskie

3 900 000 zł537 m² 7 260 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:20

 

Powierzchnia działki:212 m²

Polecam na sprzedaż kamienicę na Jeżycach ul. Sienkiewicza. Czytelny adres. Centrum Jeżyc! Budynek został wybudowany w latach 30-tych XX wieku na działce o powierzchni 212m. Zrealizowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Tysiąclecia

Katowice,śląskie

320 000 zł38 m² 8 421 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni ok.38 m2 w Katowicach przy ul. Chrobrego.(os.Tysiąclecia) Lokal znajduje się na 9 piętrze. W mieszkaniu wymieniona instalacja elektryczna, wodno.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Gumińska

Warszawa,mazowieckie

1 949 000 zł89 m² 22 003 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Mieszkanie 88,58M2, 3 pokoje, wola, ul. Gumińska rezerwacja Na sprzedaż: mieszkanie w wysokim standardzie wyposażenia, znajdujące się w zielonej, bezpiecznej okolicy, na dobrze zagospodarowanym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Ojrzanowo

Ojrzanowo,kujawsko-pomorskie

89 500 zł1 142 m² 78,37 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Prezentujemy na sprzedaż ładną, równą działkę budowlaną o pow. 1143m zlokalizowaną w miejscowości Ojrzanowo, gm. Łabiszyn. Działka jest w kształcie prostokąta o wymiarach ok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Gajowicka

Wrocław,dolnośląskie

489 900 zł53 m² 9 243,40 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

7 min od centrum. Blisko do uniwersytetu ekonomicznego. Świetna lokalizacja, meszkanie 2-pokojowe, 53 mkw, 3 piętro, po remoncie, w bloku 4-ro piętrowym, do zamieszkania bez dużych nakładów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Śródmieście

Wrocław,dolnośląskie

670 000 zł56 m² 11 964,30 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1997

Na sprzedaż dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 56m2, w centrum Wrocławia Pierwszy poziom: kuchnia Salon Balkon Drugi poziom: dwie sypialnie Duży balkon wc Łazienka Mieszkanie bardzo dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Pomorska

Gdańsk,pomorskie

549 000 zł47 m² 11 582,30 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Atuty: - atrakcyjna lokalizacja - świetna komunikacja - kilkanaście minut od stacji skm - bliskość terenów zielonych - spokojna i cicha okolica - świetna inwestycja mieszkanie: na sprzedaż,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Przewóz

Kraków,małopolskie

787 497 zł70 m² 11 300 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe w nowo oddanej do użytkowania inwestycji. Płaszów ul. Przewóz zakup bezpośrednio od dewelopera metraż: 69,69 m2 piętro 3/5 cena: 787 497 pln Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Okrągła

Wapnica,zachodniopomorskie

599 000 zł1 328 m² 451,05 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

W naszej ofercie niezwykle malowniczo położona działka w Wapnicy (gmina Międzyzdroje), położona przy ulicy Okrągłej na skraju Wolińskiego Parku Narodowego. Działka cześciowo uzbrojona tj.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Mateckiego

Poznań,wielkopolskie

388 548 zł45 m² 8 600 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży 2 pokojowego mieszkania w kameralnej inwestycji, gotowa już w czerwcu 2023 r. (oferta biura sprzedaży dewelopera). Mieszkanie 2-pokojowe =.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Górnicza

Żernica,śląskie

769 000 zł103 m² 7 466,02 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:365 m²

Domy energooszczędne w zabudowie szeregowej - inwestycja zrealizowana - budowa zakończona w czerwcu 2023r. Lokalizacja Żernica koło Gliwic. Każdy z nich ma powierzchnię ok. 103 m i.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Centrum

Kielce,świętokrzyskie

359 000 zł49 m² 7 341,51 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta bez prowizji od kupującego! Tylko w Home Perfect! Jeśli szukasz klimatycznego i nietuzinkowego mieszkania w ścisłym Centrum Kielc, ta oferta na pewno Cię zainteresuje! To idealne.