dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

199 968 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

199 968 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany, POM

Kielce,świętokrzyskie

1 816 800 zł151 m² 12 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Charakterystyka >lokal usługowy nr.1 >powierzchnia lokalu 151,4 m2 >ilość pomieszczeń 6 >kondygnacja : parter > cena 12 000 zł za m2 >wysoki standard oraz znakomita jakość Lokal składa się >1 LOKAL.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią, Śródmieście

Warszawa,mazowieckie

550 000 zł28 m² 19 642,90 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Sprzedam wyremontowane mieszkanie, położone na Muranowie w dzielnicy Śródmieście, w bardzo zielonej i zabytkowej okolicy (niedaleko Muzeum Historii Żydów Polskich). W okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Kierska

Kiekrz,wielkopolskie

429 000 zł851 m² 504,11 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Zainwestuj dla wzrostu wartości lub zamieszkaj w najbardziej pożądanej lokalizacji w okolicy Poznania Na sprzedaż działka nr 918 o powierzchni 851m2 w okolicy Jeziora Kierskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Serock

Serock,mazowieckie

1 300 000 zł195 m² 6 666,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:290 m²

Okazjia! -200 000 zł. ZA gotowy dom pod klucz Bezpośrednio od dewelopera. Opis osiedla: pangea to kameralne osiedle ekskluzywnych bliźniaków, zaprojektowanych zgodnie ze współczesnymi wymaganiami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Łyskowskiego

Toruń,kujawsko-pomorskie

317 000 zł39 m² 8 128,21 zł/m²

 

Piętro:parter/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

To wyjątkowa propozycja! Niezwykle przytulny, zadbany i doskonale urządzony lokal mieszkalny, w którym każdy poczuje się jak u siebie. Przedstawiam Państwu mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Włocławek

Włocławek,kujawsko-pomorskie

421 596 zł57 m² 7 450,01 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Oferuję na sprzedaż ostanie mieszkanie dwu pokojowe. Mieszkanie gotowe do odbioru! Poniżej najdziesz najważniejsze informacje na temat inwestycji:- Inwestycja znajduje się budynku o atrakcyjnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Kapuściska

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

348 900 zł52 m² 6 683,91 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Biuro Makler poleca serdecznie! Ustawne i bardzo funkcjonalne mieszkanie w ocieplonym bloku czteropiętrowym na Kapuściskach. Oferowana nieruchomość jest usytuowana na 2 piętrze. Blok położony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Głogoczów

Głogoczów,małopolskie

285 000 zł1 164 m² 244,85 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka w Głogoczowie o pow. 11,64 ara, budowlana (obowiązujący pzp), w 2.linii zabudowy, w kształcie zbliżonym do prostokąta. Składa się niejako z 2 części, na wyższej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Bohaterów

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

325 000 zł42 m² 7 661,48 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie w Fordonie o powierzchni 42m2. Lokalizacja - Lokal mieści się na osiedlu Bohaterów. Otoczenie bloku jest bardzo ciche i spokojne. Budynek umiejscowiony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Góra Kalwaria

Góra Kalwaria,mazowieckie

1 450 000 zł171 m² 8 478 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 080 m²

Oferujemy na sprzedaż parterowy dom w stanie deweloperskim na granicy Góry Kalwarii i Krzaków Czaplinowskich. Nieruchomość o powierzchni 171 m2 znajduje się w pięknej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Warszawa,mazowieckie

797 000 zł45 m² 17 578,30 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 45,34 mkw. na szóstym piętrze z dużym tarasem o powierzchni 14 mkw. Od dewelopera bez podatku pcc i dodatkowych opłat! Funkcjonalny układ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

279 000 zł49 m² 5 682,28 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1989

Z przyjemnością prezentuje Państwu ofertę zakupu dwupokojowego mieszkania na osiedlu Fordon w Bydgoszczy. Nieruchomość zlokalizowana jest na trzecim piętrze niskiego bloku z 1989 roku przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Domek letniskowy Kania Góra

Kania Góra,łódzkie

195 000 zł50 m² 3 900 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:1 002 m²

Oferujemy do sprzedaży dom letniskowy o powierzchni niespełna 50 m 2 , ulokowany na ładnie zagospodarowanej i zadbanej działce budowlanej o powierzchni ponad 1000 m 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Koło

Koło,wielkopolskie

52 500 zł1 250 m² 42 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Sprzedam działki budowlane 5 km do miasta Koło! Powierzchnia działki -od 1250-1350 m2. Na działki wydana decyzja o warunkach zabudowy. Działki o regularnym kształcie uzbrojone w energię.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Rumia,pomorskie

320 000 zł44 m² 7 356,32 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1966

2 pokoje | słoneczne | dobrze skomunikowane | do własnej aranżacji | lokalizacja: nieruchomość położona jest w centrum Rumi. Charakteryzuje się świetną komunikacją z Trójmiastem oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Witolińska

Warszawa,mazowieckie

760 000 zł60 m² 12 666,70 zł/m²

 

Piętro:6/15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 60m2. Lokal usytuowany jest na osiedlu Gocławek na Pradze Południe, przy ulicy Witolińskiej 8. Mieszkanie znajduje się na 6 piętrze w 15 piętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Warszawa,mazowieckie

765 000 zł60 m² 12 750 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Oferuję Państwu świetnie wykończone 3-pokojowe mieszkanie z loggią i oddzielną toaletą. Budynek jest zlokalizowany na Gocławiu, w budynku z Wielkiej Płyty z 1974 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem, ul. Ogrodowa

Łódź,łódzkie

251 400 zł26 m² 2 992,86 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Sprzedaż od dewelopera, bez prowizji Możliwość kontaktu telefonicznego w godzinach 8:00 20:00 oraz umówienia się na spotkanie w tygodniu 9:00 17:30 lub w sobotę 9:00 13:30 Dla Inwestora:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Częstochowa,śląskie

216 000 zł57 m² 3 802,82 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Biuro Centrum Nieruchomości oferuje do sprzedaży mieszkanie 56,8m2 usytuowane na czwartym piętrze w czteropiętrowym bloku w dzielnicy Raków. Mieszkanie: w skład, którego wchodzą: -duży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Północ

Częstochowa,śląskie

269 999 zł53 m² 5 094,32 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Centrum Nieruchomości oferuje do sprzedaży mieszkanie 53m2 usytuowane na czwartym piętrze w czteropiętrowym bloku w dzielnicy Północ. W skład mieszkania wchodzą: -przestronny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

315 000 zł55 m² 5 748,18 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1991

Rezerwacja biuro nieruchomości luxm przedstawia mieszkanie 3 pokojowe o pow. 54,80 m2 wraz z balkonem o powierzchni 4,20 m2 oraz przynależną piwnicą o powierzchni 4,5 m2 na os.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Kozanów

Wrocław,dolnośląskie

335 000 zł36 m² 9 394 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Opiekun oferty: 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni ok. 36m2. Położone na cichym, zielonym osiedlu na Kozanowie. Otoczenie nieruchomości: nieruchomość położona na zielonym Kozanowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Kaniów

Kaniów,śląskie

380 000 zł120 m² 3 166,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Zapraszamy do zapoznania się Z oferta sprzedaży domu po częściowym remoncie W kaniowie Budynek wybudowany metodą tradycyjną murowaną z cegły. Usytuowany na około 10 arowej działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Wójcice

Wójcice,dolnośląskie

95 000 zł900 m² 105,56 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana w Wójcicach, o powierzchni 900 m2, pod dom jednorodzinny dwuspadowy, posiada warunki zabudowy., wydane warunki na przyłącze energetyczne oraz wodociągowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Technologów

Zielona Góra,lubuskie

319 000 zł63 m² 5 055,47 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

*Umowa Przedwstępna* Szanowni Państwo, serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży dużego,trzypokojowego mieszkania z balkonem, w budynku na Osiedlu Zastalowskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Walentego

Rzeszów,podkarpackie

513 314 zł110 m² 4 650 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż nowe 4-pokojowe mieszkanie w Rzeszowie - przy ul. Św. Walentego. Nowe mieszkanie na sprzedaż na piętrze niskiego budynku w zabudowie szeregowej. - niezależne wejście (mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Podleśna

Warszawa,mazowieckie

467 000 zł41 m² 11 502 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1964

Do sprzedaży 2 pokojowe mieszkanie na Bielanach, przy ul. Podleśnej, w pobliżu metra Słodowiec, obok rezerwat przyrody Lasek Bielański, uczelnia awf. Uregulowane grunty, możliwość posiłkowania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jawornicka

Poznań,wielkopolskie

445 000 zł56 m² 7 946,43 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie trzypokojowe w świetnej lokalizacji przy ul. Jawornickiej 7 w Poznaniu. Przy budynku piękne tereny zielone z ławkami, wybieg dla psów, ogrodzone boisko sportowe. Przystanek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Aleja Jana Pawła II

Kraków,małopolskie

793 800 zł47 m² 16 800 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Zakup od dewelopera, bez prowizji, bez podatku pcc. Możliwość wykończenia pod klucz. Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie położone bezpośrednio przy Parku Lotników. Mieszkanie składa się z :.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Jedności Narodowej

Wrocław,dolnośląskie

620 000 zł48 m² 12 916,70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1945

Przedstawiam Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży mieszkania położonego w samym centrum miasta, przy ulicy Jedności Narodowej 61. Lokalizacja: lokalizacja tego mieszkania jest niezwykle atrakcyjna,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Choszczno

Choszczno,zachodniopomorskie

379 000 zł48 m² 7 863,07 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Oferta sprzedaży przestronnego, ciepłego, słonecznego trzypokojowego mieszkania z loggią, po kapitalnym remoncie o powierzchni 48,20 m 2 zlokalizowanego w centrum Choszczna. Usytuowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem

Kraków,małopolskie

1 395 000 zł150 m² 9 300 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:461 m²

Wolnostojący dom na sprzedaż Dom wolnostojący wybudowany z 1995 roku o łącznej powierzchni 280 m2, w tym powierzchni mieszkalnej ok 150 m2. Trzykondygnacyjny, częściowo podpiwniczony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Antoniuk Fabryczny

Białystok,podlaskie

890 000 zł76 m² 11 732,10 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Pragnę zaprezentować Państwu stylowe mieszkanie o powierzchni 75,86 m2 znajdujące się w nowoczesnej inwestycji zlokalizowanej na osiedlu Wysoki Stoczek w Białymstoku. Osiedle jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Klimontowska

Warszawa,mazowieckie

1 350 000 zł183 m² 7 377,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:170 m²

Atrakcyjny segment środkowy gotowy do zamieszkania w Wawrze. Osiedle wybudowane w latach 2007-2008 przy ulicy Klimontowskiej. Media miejskie( woda , kanalizacja) Dom ogrzewany gazem. Okolica cicha.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Międzylesie

Szczytniki,wielkopolskie

870 000 zł117 m² 7 406,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:281 m²

Polecam uwadze piękny dom w zabudowie bliźniaczej w Szczytnikach, w cichej okolicy. Dom o powierzchni użytkowej 117,5 m2 plus garaż 16,24 m2 z 2015 r. Dom znajduje się przy lesie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wrocławska

Białystok,podlaskie

459 000 zł47 m² 9 828,69 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Przytulne dwa pokoje w nowszym budownictwie nieruchomości zaprasza do zapoznania się z ofertą mieszkania znajdującego się na osiedlu Zielone Wzgórza, przy ul. Wrocławskiej. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Wola Batorska

Wola Batorska,małopolskie

790 000 zł100 m² 7 900 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:4 943 m²

Do sprzedania duży dom wraz budynkiem gospodarczym. Możliwa zabudowa mieszkaniowa na całej działce Główne atuty nieruchomości: bliskość komunikacji miejskiej bliskość terenów zielonych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Wojcieszyce

Wojcieszyce,dolnośląskie

139 000 zł1 001 m² 139 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Biuro Nieruchomości Dobry Adres ma Państwu do zaoferowania działki budowlane w Wojcieszycach. Działki o regularnych kształtach, objęte Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna przy lesie Ispina

Ispina,małopolskie

26 000 zł3 600 m² 7,22 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Proponujemy Państwu na sprzedaż działkę rolną znajdującą się w Ispini. Działka w kształcie prostokąta ma powierzchnię około 36 arów. Jej wymiary, to ok. 15 metrów szerokości oraz 225.