dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

199 962 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

199 962 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Rolnicza

Tarnów,małopolskie

679 000 zł190 m² 3 395 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:340 m²

Kochasz miejskie życie a jednocześnie marzy Ci się dom z kawałkiem ziemi? Ta nieruchomość w okolicach centrum Tarnowa to idealne miejsce dla Ciebie! Przedstawiam na sprzedaż, nie lada.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kurkowa

Leszno,wielkopolskie

313 125 zł42 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Nowa inwestycja w zielonej, prestiżowej dzielnicy Leszna - Grzybowo. Nowo wybudowane kameralne Osiedle Kurkowe to kompleks trzech trzykondygnacyjnych nowoczesnych budynków z windą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. 28 Czerwca 1956 r.

Poznań,wielkopolskie

549 000 zł49 m² 11 259,20 zł/m²

 

Piętro:5/13

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą nieruchomości znajdującej się w inwestycji Red Park, położonej w południowej części Poznania, skąd blisko na Wildę, rataje, luboń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Gdynia,pomorskie

365 000 zł32 m² 11 230,80 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta dostępna tylko W mio casa! idealne mieszkanie na start lub lokata kapitału Z wysoką stopą zwrotu! W cenie darmowa konsultacja Z biurem projektowym mozaika! Zapraszam na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Karpacz

Karpacz,dolnośląskie

1 740 000 zł224 m² 7 750,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 274 m²

Oferuję do sprzedaży piekny dom położony w poszukiwanej dzielnicy Karpacza. Budynek mieści na parterze przestronny salon z wyjsciem do ogrodu połączony z kuchnia, dwie sypialnie ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Moniuszki

Głogów,dolnośląskie

249 000 zł46 m² 5 401,30 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1981

Wyjątkowa propozycja od free home biuro Nieruchomości Głogów! Prezentujemy na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 46,10 m , usytuowane na ulicy Moniuszki, w bezpośrednim sąsiedztwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Radogoszcz

Łódź,łódzkie

315 000 zł54 m² 5 833,33 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Oferta obejmuje sprzedaż 2 pokojowego mieszkania o pow. 54mkw na 4 pietrzę w niskim bloku na Radogoszczu Wschodzie. Mieszkanie jest w pełni rozkładowe. Do nieruchomości przynależy balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Hubala

Wola Zaradzyńska,łódzkie

370 000 zł2 384 m² 155,20 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

W sprzedaży działka o pow. 2384 m2 w Woli Zaradzyńskiej Działka posiada Plan Zagospodarowania Przestrzennego Prąd, kanalizacja na działce Woda, gaz w ulicy Szerokość 17.40 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wysoki standard, ul. Niepodległości

Stargard,zachodniopomorskie

1 150 000 zł270 m² 4 259,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 843 m²

Oferujemy Państwu wyjątkową nieruchomość na sprzedaż, która położona jest w spokojnej okolicy, w sąsiedztwie domków jednorodzinnych , w bliskiej odległości miasta Stargard. -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Godebskiego

Kraków,małopolskie

1 190 000 zł297 m² 4 007 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 450 m²

TA oferta tylko U nas! zapraszamy do współpracy Więcej informacji: martalub biuro:w godz. 9-17 od poniedziałku do piątku; e-mail:. Wszystkie oferty na stronie: mamy przyjemność zaprezentować.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kajdasza

Wrocław,dolnośląskie

485 000 zł36 m² 13 472,20 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Jagodno- kajdasza | gotowe 2 pok Polecam na sprzedaz gotowe mieszkanie. 36 m2 prszy ulicy Kajdasza. Do mieszkania przynalezy balkon o powierzchni 4.5 m2. Mozliwosc dokupienia mebli,pralki i td. Jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Iwiny

Iwiny,dolnośląskie

469 000 zł43 m² 10 907 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Bezpośrednio od dewelopera/bez pcc/bez prowizji. Przedmiotem sprzedaży są dostępne wyłącznie w naszym biurze apartamenty na osiedlu Miodowa Aleja. W sprzedaży posiadamy wiele kombinacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Skarpowa

Gdańsk,pomorskie

629 000 zł52 m² 12 096,20 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Atuty: - brak podatku pcc - Spokojna okolica - Blisko Starego Miasta - Idealny stan - gotowe do wprowadzenia Lokalizacja: gdańsk Siedlce, bardzo dobrze skomunikowana część miasta. Zapewnia dogodny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Górna

Łapy,podlaskie

125 000 zł24 m² 5 260,94 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Ogłoszenie bezpośrednio od właściciela. Sprzedam mieszkanie 1-pokojowe o powierzchni 23,76 m w Łapach przy ul. Górnej, blisko dworca pkp, w pobliżu szkoła, apteka , sklepy. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Zakrzów

Wrocław,dolnośląskie

554 000 zł64 m² 8 674 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Dział deweloperski sdp nieruchomości Opiekun oferty: tel. Trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 63,87 m2 z balkonami, w nowej, czteropiętrowej inwestycji na Zakrzowie! Otoczenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bolesława Krzywoustego

Wrocław,dolnośląskie

515 500 zł63 m² 8 199 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Opiekun oferty: tel. Oferta działu deweloperskiego sdp Nieruchomości - co zyskuje Klient: - nie płaci podatku pcc, - obsługę dedykowanego agenta, który asystuje w całym procesie zakupu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kochanowskiego

Prochowice,dolnośląskie

295 000 zł51 m² 5 784,31 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zapraszam serdecznie do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania w kamienicy znajdującej się w Prochowicach Oferta sprzedaży dotyczy mieszkania o łącznej powierzchni 51m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, Grabiszyn

Wrocław,dolnośląskie

370 000 zł25 m² 14 624,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

kawalerka 25,3 m2 / świetna lokalizacja! Na sprzedaż piękna kawalerka o powierzchni 25,30 m2. Mieszkanie usytuowane na parterze w niskim 4 piętrowym budynku z lat 70 tych. Pod budynkiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Potęgowska

Gdańsk,pomorskie

370 000 zł39 m² 9 472,61 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe, w stanie deweloperskim, o powierzchni 39,06 m2, zlokalizowane na 1 piętrze, 5 kondygnacyjnego budynku. Budynek, w którym mieści się lokal położony jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kossutha

Warszawa,mazowieckie

600 000 zł50 m² 12 021,60 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Aktualizacja: do 4.08.2023 jest rezerwacja na to mieszkanie. Dzień dobry, w swojej ofercie posiadamy na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 49,91 m2 na Bemowie, przy ul. Lajosa Kossutha.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Wichrowe Wzgórze

Poznań,wielkopolskie

539 000 zł65 m² 8 292 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż 5-pokojowe inwestycyjne mieszkanie w niskim bloku na Os. Wichrowe Wzgórza na poznańskich Winogradach. Lokal o powierzchnia prawie 65 mkw składa się z 5 niezależnych pokoi (6,8.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Szubin

Szubin,kujawsko-pomorskie

1 600 000 zł250 m² 6 400 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:980 m²

Szukasz nowoczesności W eleganckim wydaniu ? Oferujemy przepiękny dom w otoczeniu zieleni na osiedlu nowych domów. Dojazd asfaltem. Niedaleko do Centrum Szubina, sklepów. Dom tzw. inteligentny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Koralowa

Lublin,lubelskie

388 190 zł35 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Ofertą sprzedaży jest mieszkanie w stanie deweloperskim, salon z aneksem plus sypialnia usytuowane od strony wschodniej. Na nieruchomość o powierzchni 35,29m składają się następujące.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Bytom

Bytom,śląskie

387 500 zł127 m² 3 051,18 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Bytom - ul. Batorego Szanowni Państwo na sprzedaż prezentuje się 4 pokojowe mieszkanie położone w pięknym budynku przy ul. Batorego w Bytomiu. Lokalizacja daje nam wszystko czego potrzebujemy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Piaseczno,mazowieckie

572 000 zł72 m² 7 977,68 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2004

Pomagamy W uzyskaniu kredytowania skorzystaj Z kredytu 2% Prezentuję Państwu trzy pokojowe mieszkanie w Piasecznie o metrażu 71,7 m2. Mieszkanie jest dwupoziomowe, bardzo ładnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Sadowa

Elbląg,warmińsko-mazurskie

139 000 zł22 m² 6 406 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Myślisz o niewielkim mieszkaniu na dobry początek dla siebie i może dla drugiej połowy? A może po prostu myślisz o inwestycji? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Przedstawiamy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z ogródkiem, ul. Szklarska

Kraków,małopolskie

230 000 zł25 m² 9 311,74 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż kawalerka z aneksem kuchennym oraz łazienką o łącznej powierzchni 26,7 m2 znajdująca się na parterze w kameralnym budynku wielorodzinnym. Mieszkania jest w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Brzozowa

Nowa Łuka,podlaskie

580 000 zł270 m² 2 148,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:900 m²

Polecamy całoroczny dom z 2011 r. w Nowej Łuce ( gm. Narewka pow. Hajnowski) o pow. 240 m2 na działce pow. 900 m2. Ogrzewanie -olej opałowy. Media: prąd, woda, kanalizacja. Dom obecnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Zakrzewo

Zakrzewo,pomorskie

570 000 zł9 500 m² 60 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Lokalizacja: zakrzewo urokliwa wieś kaszubska w Polsce położona w województwie pomorskim, w powiecie wejherowskim, w gminie Linia, otoczona licznymi jeziorami i lasami. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Zycha

Ząbki,mazowieckie

845 000 zł149 m² 5 662,02 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:135 m²

Segmenty na Zycha to idealna inwestycja dla Ciebie i Twojej rodziny! Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą, która obejmuje 6 nowoczesnych domów w zabudowie szeregowej. Domy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Elbląg,warmińsko-mazurskie

835 000 zł107 m² 7 806,66 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Apartament w stylu loftowym, 3 pokojowy. Kupisz go w stanie deweloperskim i urządzisz według własnego uznania. Mieszkanie położone na I piętrze w restaurowanej, pięknej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Świętosława

Dębica,podkarpackie

234 999 zł50 m² 4 699,98 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro nieruchomości Dream House Brokers ma przyjemność przedstawić Państwu mieszkanie na sprzedaż, zlokalizowane w Dębicy przy ul.Świętosława. Nieruchomość o powierzchni 50 m2 usytuowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Jagodno

Wrocław,dolnośląskie

550 597 zł63 m² 8 755 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Opiekun oferty: tel. Oferta działu deweloperskiego sdp Nieruchomości bez podatku pcc 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 62,89 m2 z balkonem położone na 1 piętrze. Mieszkanie jest w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wielicka

Kraków,małopolskie

600 000 zł47 m² 12 766 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie w bloku z 2013 roku, o powierzchni: 47 mkw., położone w zielonej okolicy w Podgórzu przy ul. Wielickiej. Wykupione wieczyste użytkowanie gruntu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Radosna

Gdynia,pomorskie

765 000 zł87 m² 8 752,86 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2004

Pragniemy zaoferować na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie o powierzchni 85,30 m2, usytuowane na drugim piętrze budynku trzykondygnacyjnego, wybudowanego w 2004 roku przez inwestora Targo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sikorskiego

Koszalin,zachodniopomorskie

265 000 zł51 m² 5 237,15 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 3 pokojowe na I piętrze w bloku! Do kapitalnego remontu. Mieszkanie słoneczne, rozkładowe o pow. 50,6m2 usytuowane przy ul. Sikorskiego w Koszalinie. Położone na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Grzegórzecka

Kraków,małopolskie

633 105 zł38 m² 16 500 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż Mieszkanie w inwestycji Wiślane Tarasy 2.0. Lokal zlokalizowany jest na 3 piętrze. Mieszkanie składa się z: -Przedpokój -salon z aneksem kuchennym -łazienka Do mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Lublin,lubelskie

486 350 zł49 m² 9 984,60 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Trzypokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 48,71 m2 (całkowita 51,85m2) na pierwszym piętrze w 5-cio kondygnacyjnym bloku z 2013 r. zlokalizowane jest przy ul. Antoniego Słomkowskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, Mileszki

Łódź,łódzkie

199 500 zł1 237 m² 161,28 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Pięknie położona działka budowlana w okolicy domy całoroczne, cisza i spokój. , brak Planu Zagospodarowania Przestrzennego, trzeba wystąpić o warunkami zabudowy Otoczenie domy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z parkingiem, ul. Stara Stocznia

Gdańsk,pomorskie

1 600 000 zł86 m² 18 604,70 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Avenue Estate prezentuje lokal użytkowy w najlepszej możliwej lokalizacji oraz z najpewniejszym najemcą jaki jest Duzy Ben! Lokalizacja Inwestycja Brabank zlokalizowana jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Sławka

Kraków,małopolskie

1 059 001 zł84 m² 12 557,80 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie w stanie deweloperskim zlokalizowane przy ulicy Walerego Sławka na Podgórzu Duchackim. Deweloper planuje odbiory mieszkań na III Q 2023. Mieszkanie jest prosto od.