dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

199 964 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

199 964 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Mizikowskiego

Stare Babice,mazowieckie

620 000 zł996 m² 622,49 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania działka położona w Starych Babicach w dwunastej linii zabudowy od ulicy Mizikowskiego, przeznaczone pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną mn1.7, 30% zabudowy, 2,5 kondygnacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka Poznań

Poznań,wielkopolskie

270 000 zł22 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Szukasz atrakcyjnej nieruchomości w centrum Poznania? Zadzwoń - umów się na spotkanie. Zapraszam na prezentację lokali pokazowych. Atrakcyjne lokale inwestycyjne na wynajem: - nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

509 000 zł50 m² 10 133,40 zł/m²

 

Piętro:parter/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Biuro Makler poleca: nowa inwestycja w Centrum Bydgoszczy! Kupujący nie płaci podatku pcc! oraz prowizji do biura! Mieszkanie trzypokojowe o powierzchni 50,23m2, na parterze nowo powstałego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

658 902 zł62 m² 10 576,30 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Okazja/ołtaszyn/partynice/wysoka/3pok./OGRÓDEK/HIT TOP - PARTYNICE OŁTASZYN - 60m2 z ogródkiem - miejsce postojowe w cenie! Super lokalizacja! Mieszkanie 3 pokojowe W cenie mieszkania:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

329 992 zł36 m² 9 217,65 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Tanio!/kozanów/wiślańska/2pok./WINDA/OKAZJA! OKAZJA! MEGA CENA! Przedstawiamy Państwu na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie do remontu zlokalizowane na wrocławskim Kozanowie przy ul.Wiślańskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kowalczyka

Warszawa,mazowieckie

625 000 zł52 m² 11 904,80 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Opiekun oferty tel. 3- pokojowe mieszkanie o powierzchni 52,5 m2 z dwoma miejscami parkingowymi na Żeraniu. Podstawowe informacje: mieszkanie w bardzo dobrym stanie wizualnym oraz technicznym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

519 997 zł37 m² 14 130,30 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Toplokalizacja/legnicka/placjanapawła/2pok./HIT POLECAM umeblowane mieszkanie dwupokojowe z odrębną kuchnią oraz łazienką. Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 37 m 4 piętro.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Dzielnica VI Bronowice

Kraków,małopolskie

1 124 240 zł75 m² 14 950 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Uwaga! oferta W programie "0% prowizji". Koszty umowy pośrednictwa ponosi właściciel nieruchomości. Nowa inwestycja w Bronowicach Małych Termin realizacji: gotowe Pięknie doświetlony,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Okrzei

Kielce,świętokrzyskie

429 000 zł49 m² 8 755,10 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Biuro Nieruchomości twoje M Prezentuje na sprzedaż Przytulne mieszkanie dwupokojowe w samym centrum miasta! Doskonała lokalizacja nieruchomości, ulica Stefana Okrzei, idealna pod inwestycję!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Romanówka

Siedlce,mazowieckie

415 000 zł60 m² 6 912,06 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1992

Prezentowana nieruchomość to mieszkanie przy ulicy Romanówka w Siedlcach, położone na 1 piętrze w trzypiętrowym bloku. W skład 60,04 m2 wchodzi: pokój dzienny - 25 m2 sypialnia - 10,5.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Czyżkówko

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

519 000 zł42 m² 12 211,80 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Biuro Makler poleca: do sprzedaży mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 42,00m2 na 2 piętrze nowo powstałego budynku Inwestycja świetnie nadaję się dla osób ceniących wysoki standard mieszkań.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bochenka

Kraków,małopolskie

395 000 zł32 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Rezerwacja do 8.08 Do sprzedaży 8 letnie, jasne przestronne ( wysokość 2,7m ) mieszkanie na ulicy Bochenka. Mieszkanie i blok w bardzo dobrym stanie, niskie opłaty! Bardzo dobrze skomunikowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Wodzisław Śląski,śląskie

219 900 zł42 m² 5 236,96 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Przestronne 2 pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie o pow. 37,99 mkw na drugim piętrze w niskim bloku. Prace remontowe objęły:- wymianę drzwi wewnętrznych oraz zewnętrznych - wymianę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Górczewska

Józefów,mazowieckie

450 000 zł1 000 m² 450 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Bardzo ładne otoczenie i działka. Sosny, brzozy, grzyby, przestrzeń, niedaleko Wisła, rezerwat. Teren lekko wzniesiony, niezalewowy (górki), graniczy z terenem rezerwatu przyrody. Spokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jadwigi

Piekary Śląskie,śląskie

220 000 zł48 m² 4 536,08 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż mieszkanie do zamieszkania lub odświeżenia według własnej aranżacji o powierzchni 48,50m2 zlokalizowane w Piekarach Śląskich przy ul. Królowej Jadwigi. Mieszkanie usytuowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wójta Radtkego

Gdynia,pomorskie

470 000 zł33 m² 14 368,70 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1955

Wyłączna oferta dostępna jedynie w biurze realty zone! Pragniemy przedstawić Państwu kawalerkę pełną potencjału, doskonałą dla inwestorów, singli lub młodych par, pragnących stworzyć.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Strzelecka

Mosina,wielkopolskie

880 000 zł211 m² 4 170,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:803 m²

Szukasz wolnostojącego domu w spokojnej i przyjaznej okolicy z szybkim dojazdem do centrum? Mamy idealną ofertę dla Ciebie! Dom jednorodzinny o pow. całkowitej 172,5 m2, położony na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

724 998 zł89 m² 8 189,29 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1940

Centrum/galeriadominikańska/3pokoje/toplokalizacja Centrum Rynek Top Lokalizacja- galeria Dominikanka 86,9m2 /3pokoje! Przedstawiam Państwu piękne mieszkanie w Kamienicy przy ul. Krasinskiego Top.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Pomorska

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

269 000 zł48 m² 5 812,50 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Sprzedam mieszkanie 3 pokojowe osobna kuchnia balkon piwnica - pomorska dolinki gorzów wielkopolski Sprzedam ładne mieszkanie - 3 pokoje, 9 piętro, wysoki blok, ulica Pomorska Gorzów Wielkopolski.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Muzyczna

Lublin,lubelskie

460 000 zł58 m² 7 933,77 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Posiadamy w sprzedaży mieszkanie 3-pokojowe, w pełni rozkładowe, usytuowane na III piętrze w budynku IV-piętrowym wybudowanym z cegły w 1970 roku. Budynek świeżo po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Kondratowicza

Warszawa,mazowieckie

662 240 zł41 m² 16 000 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Zapraszam na prezentację w pełni urządzonego mieszkania gotowego do wprowadzenia się. Mieszkanie znajduje się na trzecim piętrze budynku z 2012r. Głównymi atutami są lokalizacja i stan.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rekreacyjna Żurawieniec

Żurawieniec,łódzkie

223 000 zł2 502 m² 89,13 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Szukasz działki w cichej i spokojnej okolicy? Planujesz budowę domu z dala od zgiełku miasta? Jeśli tak mam świetną propozycję! Oferuję na sprzedaż działkę o powierzchni 2502.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Jaktorów

Jaktorów,mazowieckie

699 000 zł132 m² 5 295 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:550 m²

Zewnętrzne biuro dewelopera przedstawia - Przedstawiamy do sprzedaży Dom -bardzo Ładna Bryła Budynku - 1/2 Bliźniaka, przestronny i funkcjonalny o powierzchni ok. 130 m2, usytuowany na dużej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Jasionka

Jasionka,podkarpackie

469 000 zł131 m² 3 873,79 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Kupujący nie płaci podatku pcc 2%. Biuro dobry Adres ma przyjemność zaoferować Państwu nieruchomość położoną w Jasionce w Strefie Ekonomicznej Trzebownisko. Dom idealnie nadaje się do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Raczkowska

Suwałki,podlaskie

112 000 zł1 192 m² 93,96 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Zamieszkaj już dziś z dala od zgiełku miasta!zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki budowlanej o powierzchni 1192m2, leżącej w miejscowości Raczki. Doskonale.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Sośnica

Gliwice,śląskie

462 861 zł94 m² 4 898 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1920

Oferujemy Państwu do sprzedaży umeblowane mieszkanie z bardzo dużym potencjałem, usytuowane na pierwszym piętrze dwupiętrowej klimatycznej kamienicy z ładnej cegły w cichej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Rydlówka

Kraków,małopolskie

950 220 zł53 m² 18 000 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie 3.B.1.02 950 220 zł 18 000 zł/m2 Parametry mieszkania w prezentacji zdjęciowej >terrmin oddania: 2025-01-30 >komórka lokatorska: tak >miejsce parkingowe w garażu podziemnym: tak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Śliwa

Śliwa,warmińsko-mazurskie

99 000 zł1 537 m² 64,41 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trójkąt

Zapraszam do zakupu działki położonej w zwartej zabudowy wsi Śliwa - oddalonej 8 km od Zalewa i 11 km od Miłomłyna. Oferta szczególnie atrakcyjna dla osób poszukujących spokojnego miejsca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Rzeszów,podkarpackie

729 000 zł93 m² 7 812,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:250 m²

Mam przyjemność przedstawić Państwu nowo powstającą inwestycję szeregówek w Rzeszowie - osiedle Baranówka! Główne atuty tej inwestycji to: * wysoki standard wykonania * nowoczesna bryła.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Myślenice

Myślenice,małopolskie

15 000 000 zł500 m² 30 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:10

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do sprzedania oferujemy dochodową nieruchomości o powierzchnie 1, 15 hektara stację benzynową z długoterminową umową najmu na przelotowej zakopiance Kompleks obejmuje: - stację -restaurację.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Łużycka

Kraków,małopolskie

450 000 zł47 m² 9 568,36 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Dwupokojowe mieszkanie Z balkonem oraz piwnicą ul. Łużycka - piaski nowe N20 Nieruchomości oferuje na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 47,03 m2 (wraz z piwnicą 2,03 m2).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Sołtysowicka

Wrocław,dolnośląskie

259 003 zł18 m² 14 365,10 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Lokal-Mikrokawalerka-18m2 ul. Sołtysowicka top Na sprzedaż lokal /mikrokawalerka przy ul. Sołtysowickiej. 3 piętro w budynku z windą i całodobową ochroną, 18 metrów kwadratowych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Włodkowica

Kraków,małopolskie

442 000 zł36 m² 12 277,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Rezerwacja Jasne mieszkanie nieopodal Tauron Areny i Parku Lotników. Ciekawa opcja pod kątem wynajmu. Jeden lub dwa pokoje - w zależności od wizji nowego właściciela. Zapraszam lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wałowa

Gdańsk,pomorskie

870 000 zł48 m² 18 076 zł/m²

 

Piętro:3/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Apartament, gdańsk Śródm., w cenie miejsce w hali! MIESZKANIE: Na sprzedaż nowoczesne mieszkanie/apartament na osiedlu Bastion Wałowa zlokalizowanym w samym sercu Gdańska - idealne dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna

Częstochowa,śląskie

199 000 zł860 m² 231,40 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

do sprzedania działka budowlana o pow. 860m2 w dzielnicy Dźbów w sąsiedztwie nowej zabudowy jednorodzinnej. działka narożna co pozwala na dowolne zagospodarowanie może pod zabudowę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Narewka

Narewka,podlaskie

602 090 zł279 m² 2 158 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:-

Informuję o możliwości wzięcia udziału w pierwszej licytacji w nieruchomości w postaci: miejscowość: tarnopol, tarnopol 30a Przedmiotem licytacji są działki o numerach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wieczysta

Wrocław,dolnośląskie

690 821 zł52 m² 13 285 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż trzypokojowe, w pełni rozkładowe mieszkanie o powierzchni 52m2 w bardzo dobrej lokalizacji. Mieszkanie składa się z następujących pomieszczeń: - trzech oddzielnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Stanica

Stanica,śląskie

178 000 zł1 100 m² 161,82 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Oferta zarezerwowana! tylko U nas na sprzedaż działka budowlana (1100m2) w Stanicy w drugiej linii zabudowy. W pobliskiej okolicy znajduje się parę nowych domów jednorodzinnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Chachaja

Wrocław,dolnośląskie

586 345 zł59 m² 9 955 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nr oferty: aw207-rz oraz podatku pcc. Zakup bezpośrednio od dewelopera. Zalety mieszkania: - położenie 2-stronne: wschodnie/ północne - możliwość wydzielenia oddzielnej kuchni - realizacja 2025-01 - 5.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Mieszczańska

Wrocław,dolnośląskie

557 000 zł40 m² 13 995 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Zapraszam do kontaktu. Podczas spotkania otrzymają Państwo najważniejsze informacje dotyczące tej nieruchomości. tel. Układ pomieszczeń: obecny: salon z aneksem kuchennym (31,62 m2) Łazienka (4,1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Piecki-Migowo

Gdańsk,pomorskie

631 810 zł59 m² 10 697,80 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Oferta bezpośrednia- bez prowizji dostępny kredyt 2% Na sprzedaż : Mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 59,06 m2, z ekspozycją zachodnią jest usytuowane na parterze. Salon z aneksem.