dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 010 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 010 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z garażem

Warszawa,mazowieckie

1 160 000 zł74 m² 15 675,70 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Komfortowe, nowe, świeżo wykończone Z pięknym widokiem na panoramę miasta. Oferujemy do sprzedaży komfortowe 3-pokojowe mieszkanie o pow. 74 m2, usytuowane na 4/4p z windą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem

Rzeszów,podkarpackie

499 000 zł73 m² 6 858,16 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Biuro Stoprocent Nieruchomości prezentuje wyjątkowe 4 pokojowe mieszkanie o powierzchni 73m2 znajdujące się na pierwszym piętrze w niskim loftowym bloku przy ul. Krakowskiej. Mieszkanie 73 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Naramowice

Poznań,wielkopolskie

710 000 zł76 m² 9 342 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Przytulny domek z dużym ogródkiem w cenie mieszkania - willowa dzielnica Poznania gotowe do odbioru! Osiedle Miętowa Park to kameralne osiedle domów z zacisznymi ogródkami w trzech.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Złote Łany

Bielsko-Biała,śląskie

439 000 zł60 m² 7 338,68 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zapraszamy na prezentację mieszkania bardzo słonecznego w niskim bloku z balkonem na osiedlu Złote Łany. Blok zlokalizowany jest w ustronnej lokalizacji otoczonej zielenią i posiada.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Piasta Kołodzieja

Kraków,małopolskie

642 276 zł60 m² 10 794,50 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Do sprzedaży 3-pokojowe mieszkanie w nowym budownictwie na Mistrzejowicach Główne atuty nieruchomości: bliskość komunikacji miejskiej rozkład pomieszczeń położenie z dala od głównej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Nowodworce

Nowodworce,podlaskie

985 000 zł170 m² 5 794,12 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:700 m²

Na sprzedaż nieruchomość w miejscowości Nowodworce gmina Wasilków. Dom wolnostojący o powierzchni ok. 170m2 w stanie surowym zamkniętym. Rozkład według projektu: parter:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Oficerska

Wrocław,dolnośląskie

470 000 zł47 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Okazja/47m2-3pok/centrum Do sprzedania mieszkanie 47 m2 w budynku przy ul. Oficerskiej (krzyki) wysoki parter z przynależną piwnicą. 3 pokoje do remontu-jasne i słoneczne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Wyspiańskiego

Piła,wielkopolskie

158 000 zł30 m² 5 302,01 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1975

Rezrwacja! na sprzedaż! Kawalerka o powierzchni 29,8 m 2! Piła, ul. Wyspiańskiego! Ogrzewanie i ciepła woda z sieci miejskiej! Do mieszkania przynależy piwnica o powierzchni 3,3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Husarska

Lipków,mazowieckie

2 090 000 zł218 m² 9 587,16 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu nowoczesny dom w podwarszawskim Lipkowie w gminie Stare Babice. Dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni całkowitej 218mkw wraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Prądnik Biały

Kraków,małopolskie

595 000 zł50 m² 11 838,40 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Nowe 2-pokojowe mieszkanie, gotowe do odbioru! 6km od centrum miasta - Prądnik Biały! Główne atuty nieruchomości: bliskość komunikacji miejskiej cicha i spokojna okolica rozkład pomieszczeń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Gołębiewo

Gołębiewo,pomorskie

99 000 zł1 000 m² 99 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Lokalizacja: gołębiewo Wielkie, wieś w Polsce położona w gminie Trąbki Wielkie, w powiecie gdańskim, województwie pomorskim. Leży około 3 km na południe od Trąbek Wielkich, 15 km na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Toruńska

Gdańsk,pomorskie

1 699 000 zł91 m² 18 670,30 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Atuty: - wyjątkowy wystrój w jednolitym stylu - pełne umeblowanie i wyposażenie - przestronny balkon z pięknym widokiem na Motławę - miejsce postojowe w garażu podziemnym - tuż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Warszawska

Kielce,świętokrzyskie

578 233 zł65 m² 8 900 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

C24 > V piętro > 64,97 M2 > wschód-zachód > balkon 5,36 M2 + balkon 13,36 M2 > 578 233 zł > 3 pokoje Zadzwoń i zapytaj o szczegóły! Rzut mieszkania z parametrami w kolekcji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Batalionów Chłopskich

Warszawa,mazowieckie

849 000 zł61 m² 13 820,60 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Trzypokojowe mieszkanie w nowym budynku na Bemowie. Salon z aneksem kuchennym i wyjściem do ogródka, dwie sypialnie, łazienka z wanną, osobne wc oraz przedpokój z szafą. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rekreacyjna Stare Czaple

Stare Czaple,pomorskie

65 000 zł500 m² 130 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Działki rekreacyjne!pięknie położone działki rekreacyjne! Witam serdecznie mam do sprzedania piękne działki w liczbie 7. Działki rekreacyjne nad rozlewiskiem 50m do jeziora o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Złocieniec

Złocieniec,zachodniopomorskie

299 000 zł270 m² 1 107,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Na sprzedaż budynek do wykończenia położony w miejscowości Wierzchowo przy jednej z głównych ulic tej miejscowości - Plac Orła Białego. Po drugiej stronie ulicy znajduje się parking.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Wrocław,dolnośląskie

569 000 zł51 m² 11 159 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Ciesz się komfortem i elegancją w tym wyjątkowym mieszkaniu na Lipie Piotrowskiej, ul. Czarnuszkowa. To doskonała propozycja dla osób poszukujących mieszkania o wysokim standardzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Próchnika

Łódź,łódzkie

800 000 zł103 m² 7 766,99 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1910

Przedstawiam mieszkanie podzielone na 5 pokoi, wyposażonych w elektroniczne zamki z kartami zbliżeniowymi, które zapewniają wygodny wynajem poprzez całkowitą zdalną obsługę wynajmu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

909 999 zł162 m² 5 617 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:410 m²

Przedstawiamy do sprzedaży Dom w zabudowie bliźniaczej- 1/2 Bliźniaka o powierzchni ok. 162 m2 posadowiony na działce o powierzchni ok. 410 m2. lokal 1b Dom znajduje się w atrakcyjnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

449 000 zł51 m² 8 873,52 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedania słoneczne mieszkanie w niskim budynku. 3 pokoje oddzielne, łazienka, wc, kuchnia- razem powierzchnia 50,60 cm2 Pokój dzienny ok. 17m2. bardzo słoneczny i ustawny, na podłodze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka Poznań

Poznań,wielkopolskie

271 512 zł22 m² 12 570 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Szukasz atrakcyjnej nieruchomości w centrum Poznania? Zadzwoń - umów się na spotkanie. Zapraszam na prezentację lokali pokazowych. Atrakcyjne lokale inwestycyjne na wynajem: - nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Wrocław,dolnośląskie

449 000 zł36 m² 12 849,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 36,5 m 1 piętro w 4-piętrowym bloku bez windy z 1976 roku na wrocławskim, biskupinie Blok po termoizolacji wokół niska zabudowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Żubrów

Białystok,podlaskie

429 000 zł42 m² 10 332,40 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

** oferta dostępna tylko W biurze nieruchomości nowe horyzonty** *** nie zwlekaj piękne mieszkanie na parterze na zacisznym osiedlu dojlidy*** Zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wojciecha

Katowice,śląskie

315 000 zł44 m² 7 178,67 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Sprzedam mieszkanie w bloku po termomodernizacji z nową windą i wyremontowaną klatką schodową przy ulicy Wojciecha na Giszowcu. Mieszkanie składa się z dużego salonu, pokoju,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. 11 Listopada

Szklarska Poręba,dolnośląskie

520 000 zł125 m² 4 161,33 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Nieruchomości Dudek prezentują Państwu parter domu z ogrodem w Szklarskiej Porębie. Budynek murowany, dwukondygnacyjny posadowiony na działce o powierzchni 1598 m2. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Ożarów Mazowiecki

Ożarów Mazowiecki,mazowieckie

1 290 000 zł140 m² 9 149 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:270 m²

Zamieszkaj już w gotowym segmencie. Prezentowana nieruchomość to działka o powierzchni gruntu 270 m2 oraz budynek mieszkalny o powierzchni 141m2. Spokojna okolica przy lesie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Lizbońska

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

490 000 zł130 m² 3 775,62 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Proponujemy do sprzedaży mieszkanie na prestiżowym osiedlu Europejskie w Gorzowie Wlkp. Powierzchnia mieszkania to 129,7800 m2 w tym użytkowej 57,05.Obecnie w skład mieszkania wchodzi: 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Zabrze

Zabrze,śląskie

550 000 zł136 m² 4 044,12 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1900

Duże mieszkanie z niskimi opłatami ?! Prezentujemy Państwu bardzo ciekawą nieruchomość. Dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni136m 2 w centrum Zabrza. Mieszkanie mieści się na trzecim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Orląt Lwowskich

Kielce,świętokrzyskie

331 000 zł37 m² 8 945,95 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Biuro Nieruchomości Golden House prezentuje: mieszkanie w stanie deweloperskim w świetnej lokalizacji! Na sprzedaż mieszkanie w stanie deweloperskim o powierzchni 37 m2 zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Dzielnica VI Bronowice

Kraków,małopolskie

1 885 368 zł92 m² 20 400 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Uwaga! oferta W programie "0% prowizji". Koszty umowy pośrednictwa ponosi właściciel nieruchomości. Nowa inwestycja w Bronowicach Małych Termin realizacji: gotowe Pięknie doświetlony,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Sarmacka

Warszawa,mazowieckie

960 000 zł53 m² 18 113 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Wyjątkowe mieszkanie w Miasteczku Wilanów, jest to wyjątkowe miejsce do zamieszkania. Pełne życia i miejsc, które warto odwiedzić. Idealne na inwestycję, idealne do zamieszkania:) mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wolności

Zielonka,mazowieckie

525 000 zł48 m² 11 036,40 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 47,57m2, usytuowane na 1 piętrze. Budynek z roku 2010, bez windy. Kameralne, zamknięte osiedle. Mieszkanie jest atrakcyjnie wykończone, wnętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Pułaskiego

Częstochowa,śląskie

209 000 zł38 m² 5 500 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Prezentujemy Państwu do sprzedaży, przestronne, jasne, 2-pokojowe mieszkanie w ścisłym centrum Częstochowy, z widokiem na park im. Staszica oraz Klasztor Jasnogórski. Prezentowane mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Sieradz,łódzkie

450 000 zł200 m² 2 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:485 m²

Kamienica na starym mieście Biuro Nieruchomości oferuje na sprzedaż kamienicę w sercu starego miasta o powierzchni około 200 m2, kamienica oraz budynki gospodarcze posadowione na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Zalasewo

Zalasewo,wielkopolskie

521 424 zł61 m² 8 547,93 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Gotowe mieszkanie 3-pokojowe z balkonem w Zalasewie. Nowe, wykończone przez developera. Brak pcc i prowizji. Możliwa rezerwacja teraz - zakup w kredycie 2% Zadzwoń - zapytaj.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna uzbrojona Maszków

Maszków,małopolskie

120 000 zł3 600 m² 33 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Do sprzedaży działka rolno-rekreacyjna położona w Maszkowie gmina Iwanowice. Działka płaska zalesiona położona bezpośrednio nad Dłubnią. Bliski dojazd do Krakowa Treść niniejszego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Mleczarska

Piaseczno,mazowieckie

534 000 zł52 m² 10 241,70 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

2 pokoje Piaseczno | Dwa pokoje Nowa Iwiczna | Dwa pokoje | Sprzedaż | Great Home przedstawia Państwu dwupokojowe mieszkanie (z możliwością przerobienia na trzy pokoje), zlokalizowane w Nowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Niewielka

Warszawa,mazowieckie

625 000 zł47 m² 13 297,90 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

Hampton Homer oferuje na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 47 m2, w budynku powstałym w 2004r Mieszkanie położone na 4 piętrze z 4 w budynku z windą. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Rzemieślnicza

Wrocław,dolnośląskie

799 000 zł76 m² 10 582,80 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż piękne, przestronne mieszkanie o łącznej powierzchni 75,5m , usytuowane w okolicy ul. Rzemieślniczej. Mieszkanie składa się z: - pokoju dziennego (21m ), - dwóch sypialni (15,69m.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Unisławy

Szczecin,zachodniopomorskie

370 000 zł47 m² 7 872,34 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

*W pigułce* 2-pokojowe, w pełni wyposażone mieszkanie (46,68 m2) z balkonem francuskim, położone jest na 3. piętrze niskiego, ocieplonego bloku przy ul. Unisławy w Centrum Szczecina,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Marysińska

Łódź,łódzkie

339 000 zł38 m² 8 851,17 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Oferuję na sprzedaż pięknie wykończone dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 38,3m2 zlokalizowane przy ul. Marysińskiej. Doskonała lokalizacja sprawia że mieszkanie świetnie sprawdzi się jako.