dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 165 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 165 ogłoszeń

630 000 zł200 m² 3 150 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:2 100 m²

NA sprzedaż dom W bereście Z potencjałem inwestycyjnym Dom z dużą działką i dodatkowym domkiem letniskowym - w Bereście k. Krynicy-Zdrój Na sprzedaż przestronny dom.

Szczegóły ogłoszenia

920 000 zł118 m² 7 796,61 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:975 m²

Agent prowadzący: marcin hus po więcej szczegółów zapraszamy na stronę re/max Home Pro Zamieszkaj w sercu natury! Na sprzedaż wyjątkowy dom z pół-bala o powierzchni 118 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

420 000 zł4 800 m² 87,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka W kaplitynach gmina barczewo! oferujemy do sprzedaży działkę O powierzchni 4 800 M 2 Z przeznaczeniem W planie zagospodarowania przestrzennego do zabudowy mieszkaniowej.

Szczegóły ogłoszenia

169 900 zł19 m² 8 942,11 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1939

Na sprzedaż kawalerka położona w ścisłym centrum Rybnika, tuż obok Urzędu Miasta lokalizacja idealna dla osób ceniących bliskość kultury, restauracji, sklepów oraz miejskiej infrastruktury.

Szczegóły ogłoszenia

75 000 zł1 201 m² 62,45 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Przedstawiam do sprzedaży niedużą działkę o powierzchni 1201 m2, położoną na ulicy Klimontowskiej w Osieku. Wjazd na działkę bezpośrednio z drogi asfaltowej, po sąsiedzku zabudowa.

Szczegóły ogłoszenia

429 000 zł65,10 m² 6 589,86 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1988

3 pokoje | 65,1 m | 1 piętro | Pszczółki ul. Rataja | duży potencjał aranżacyjny Na sprzedaż funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 65,1 m , położone na 1. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

251 000 zł7 979 m² 31,46 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Duże działki pod lasem - jędrychówko, gmina morąg Numery działek: 384/2, 384/3, 384/5 | Blisko Morąga | warunki zabudowy| Przepiękna, cicha lokalizacja! Szukasz dużej działki w spokojnej,.

Szczegóły ogłoszenia

118 000 zł875 m² 134,86 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

30 lat doświadczenia na rynku nieruchomości! miejscowość garby, gmina krzykosy, powiat średzki 8 km od Środy Wielkopolskiej Polecam działkę w pięknym otoczeniu lasu - sosnowo-brzozowego.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł58,44 m² 11 105,41 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Apartament posiada 3 pokoje powierzchnię 58,44mkw oraz Ogród 80mkw./ Doskonała lokalizacja / Piękny Design / Osiedle Pomarańczowa / w cenie dwa miejsca postojowe przed budynkiem / Ekskluzywne.

Szczegóły ogłoszenia

300 160 zł1 876 m² 160 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Zapraszamy do zapoznania się z atrakcyjną ofertą sprzedaży działki budowlano-usługowej zlokalizowanej w sercu Nieborowa. Numer ewidencyjny działki: 311/2 Powierzchnia: 1876 m2 Działka jest.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

949 900 zł132,80 m² 7 153 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:550 m²

Przedstawiamy do sprzedaży Bardzo ładny Dom w zabudowie bliźniaczej - 1/2 Bliźniaka w stanie deweloperskim - o powierzchni ok. 133 m2, posadowiony na bardzo ładnej działce.

Szczegóły ogłoszenia

723 000 zł60,38 m² 11 974,16 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

Gorąco zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży funkcjonalnego mieszkania o powierzchni 60,39 m , położonego na czwartym piętrze w zadbanym budynku na osiedlu Polonia. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

279 000 zł37 m² 7 540,54 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 37 m położone na pierwszym piętrze budynku na osiedlu Przylesie w bydgoskim Fordonie. Mieszkanie składa się z salonu, dodatkowego pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

1 590 000 zł515,99 m² 3 081,46 zł/m²

 

Rodzaj budynku:obiekt biurowo-handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Na sprzedaż funkcjonująca restauracja, pub oraz część mieszkalna. Obiekt gastronomiczny zlokalizowany w centrum miejscowości Góra Świętej Anny, gmina Leśnica, województwo opolskie. Obiekt.

Szczegóły ogłoszenia

170 000 zł3 000 m² 56,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Professional Nieruchomości Lisowski siedziba- zgierz ul. 1 maja 3 Przedstawia ofertę sprzedaży działki w Skotnikach Działka budowlano usługowa o powierzchni 3000m z budynkiem gospodarczym.

Szczegóły ogłoszenia

360 000 zł3 005 m² 119,80 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Polecam, na sprzedaż działka rolno o pow. 3005 mkw w zlokalizowana Jagodni gm. Siedlce. Polecam na sprzedaż działkę rolną o pow. 3005 mkw i wymiarach 25 m x 122.

Szczegóły ogłoszenia

Dom Dłużec

Dłużec,dolnośląskie

3 200 000 zł300 m² 10 666,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:gospodarstwo rolne

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:6 900 m²

Sprzedaż na wyłączność Kategoria: dom z zabudowaniami gospodarczymi Lokalizacja: dłużec Powierzchnia domu: około 300 m2 Powierzchnia działki: 5600 m2 plus 1300 m2 Pokoje: 8 największe zalety!.

Szczegóły ogłoszenia

65 000 zł10 000,10 m² 6,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Na sprzedaż działka 65/1 o powierzchni 10.000,1m2 w obrębie Komorówko w gminie Trzebnica. Powierzchnia działki: 10.000,1m2 Numer działki: 65/1 Polecam i zapraszam do kontaktu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

640 000 zł45 m² 14 222,22 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Oferujemy Państwu mieszkanie w gotowej inwestycji przy ul. Federowicza/ Bunscha w dzielnicy ruczaj Mieszkanie 45m2 w cenie 640 000 zł Usytuowanie: 1 piętro w 3 piętrowym bloku -.

Szczegóły ogłoszenia

429 000 zł35,29 m² 12 156,42 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Oferta dostępna tylko w naszym biurze. Mieszkanie dostępne od zaraz, umów się na prezentację już dzisiaj. Jednopokojowe mieszkanie o powierzchni 32,73 m2, położone w Gdańsku przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 400 000 zł181,20 m² 7 726,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:800 m²

Nowoczesny komfortowy dom z antresolą to idealne rozwiązanie dla osób ceniących elegancką prostotę. Duże przeszklenia pozwalają na bliskie obcowanie z przyrodą, co daje poczucie relaksu,.

Szczegóły ogłoszenia

630 000 zł95,20 m² 6 617,65 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Wyjątkowa propozycja dla osób, które chcą mieszkać w samym sercu miasta, a jednocześnie cieszyć się ciszą i spokojem. To adres, który łączy komfort codziennego życia z pełnym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

597 000 zł161,52 m² 3 696,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 504 m²

Zamieszkaj tam, gdzie natura spotyka komfort, a przestrzeń daje pełną wolność aranżacji. Przedstawiam ofertę sprzedaży domu w stanie surowym otwartym, wybudowanego według znanego.

Szczegóły ogłoszenia

210 000 zł2 100 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Oferta na wyłączność - tylko W naszym biurze! Do sprzedania atrakcyjna działka rolna o pow. 21 arów położona w miejscowości Czajowice gm. Wielka Wieś, tuż przy bramie do Ojcowskiego.

Szczegóły ogłoszenia

65 000 zł800 m² 81,25 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka rekreacyjna w Lipowej Działka o pow. 800 m 2 położona jest w Lipowej k/żywca. Działka płaska w kształcie prostokąta, nieogrodzona i niezabudowana.

Szczegóły ogłoszenia

1 350 000 zł156,24 m² 8 640,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 625 m²

Prezentujemy do sprzedaży zabudowaną działkę w miejscowości Radziwiłłów gmina Puszcza Mariańska powiat Żyrardowski. Działka o powierzchni 1625,1 m2 zabudowana domem wolnostojącym,.

Szczegóły ogłoszenia

150 000 zł650 m² 212,91 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy do sprzedaży ustawną działkę w kształcie regularnym (prostokąt) usytuowaną na płaskim terenie w Orzeszu dzielnica Zawiść o wymiarach 20X33 Bardzo dobra lokalizacja. Cisza.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

699 000 zł50,17 m² 13 932,63 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Proponujemy do zakupu nowe mieszkanie na ul. Feliksa Wrobela 77 ( Rybitwy). Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze i składa się z salonu z aneksem kuchennym, dwóch sypialni, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

989 640 zł54,98 m² 18 000 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie położone w ścisłym centrum Krakowa - Stare Miasto, przy ul. Aleja Słowackiego 6. Budynek w którym znajduje się nieruchomość to kamienica z lat 30 po.

Szczegóły ogłoszenia

249 000 zł4 400 m² 56,59 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka 4400 m2 Z warunkami zabudowy! tylko W metrohouse! nie szukaj dalej.! Mamy do zaoferowanie atrakcyjną działkę o powierzchni 4400 m2. Cena to 249 tys. zł, czyli niespełna 57 zł za.

Szczegóły ogłoszenia

119 000 zł1 238 m² 96,12 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Tarnówka działka o pow. 1238 m2 gm. Tarnówka, powiat złotowski Przeznaczona pod zabudową mieszkaniową Działka gruntu rolna o pow. 1238 m2 Działka płaska, w kształcie prostokąta.

Szczegóły ogłoszenia

1 650 000 zł4 157 m² 396,92 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka położona na pograniczu Płoni oraz Puszczy Bukowej ul. Trzcinowa, bliskie sąsiedztwie nowo wybudowanych domów jednorodzinnych. Bezpośrednie sąsiedztwo działki od strony.

Szczegóły ogłoszenia

749 000 zł18 573 m² 40,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Zakrzewo gm. Linia. Duża działka! Działka nie jest objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego. Z uwagi na swoje korzystne położenie i wielkość stwarza potencjalnemu.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł119,27 m² 7 537,52 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kamienica

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Powierzchnia działki:237 m²

Atrakcyjna kamienica w centrum Brzeska z dochodem pasywnym i potencjałem rozbudowy! Na sprzedaż niska, urokliwa kamienica o powierzchni ok. 120 m, położona w doskonałej.

Szczegóły ogłoszenia

90 000 zł4 400 m² 20,45 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta na wyłączność - tylko U nas! Biuro Nieruchomości oakestate ma przyjemność przedstawić Państwu ofertę sprzedaży działki leśnej o powierzchni 4,400 m2. Na sprzedaż działka.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł3 200 m² 93,44 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana o łącznej powierzchni 3200m , położona w miejscowości Stróża, w gminie Pcim, powiat myślenicki. Nieruchomość składa się z trzech działek.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł71,98 m² 12 489,58 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Nowoczesne mieszkanie 3-pokojowe z tarasem i widokiem na Telegraf - Bella Vista, kielce Biuro Nieruchomości oakestate ma przyjemność przedstawić Państwu wyjątkową ofertę, która spełni.

Szczegóły ogłoszenia

330 000 zł1 000 m² 330 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Mam przyjemność zaprezentować Państwu atrakcyjnie położoną działkę w Dziechcińcu w gminie Wiązowna w powiecie otwockim. Teren o pow 1000 m2 i wymiarach 28x36 x 41.

Szczegóły ogłoszenia

2 557 200 zł2 131 m² 1 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy dużą, kształtną działkę, położoną w przepięknej, rezydencjalnej, leśnej okolicy. Jest to jedna z ostatnich takich działek. Położenie: działka położona jest między ulicami.

Szczegóły ogłoszenia

829 000 zł147 m² 5 639,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:830 m²

Wyłączna sprzedaż W ossa nieruchomości! W ofercie sprzedaży zadbany dom jednorodzinny, wolnostojący z pompą ciepła, fotowoltaiką i kominkiem położony na ogrodzonej działce 830.

Szczegóły ogłoszenia

419 000 zł34,78 m² 12 047 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Sprzedane! Mieszkanie na drugim piętrze w 4-piętrowym bloku z windą. Blok wybudowany w 2015 roku znajduje się w cichej i spokojnej okolicy. Dookoła wiele miejsc parkingowych.