dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 222 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

200 222 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka budowlana Korczyn

Korczyn,świętokrzyskie

399 000 zł20 000 m² 19,95 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

*** tylko W naszym biurze *** W sprzedaży posiadamy 3 działki rolno-budowlane sąsiadujące ze sobą o powierzchni około 2,1ha Dojazd do nieruchomości gruntowej z dwóch stron. Od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Warszawa

Warszawa,mazowieckie

860 845 zł61 m² 13 860 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Mieszkanie o powierzchni 61,24 m2 składa się z: - salon z aneksem kuchennym 24,63 m2 - sypialnia 11,87 m2 - hol 8,67 m2 - łazienka 4,98 m2 - pokój 9,20 m2 Oraz balkon o powierzchni 5,22 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Ciołka

Warszawa,mazowieckie

1 189 000 zł60 m² 19 976,50 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Bez prowizji! Bez podatku od Cesji! Gotowe już na koniec czerwca 2024 r.! apartament o powierzchni 59,52 m2, trzy pokoje, garderoba, balkon, pierwsze piętro, w stanie deweloperskim, miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana Kamień Pomorski

Kamień Pomorski,zachodniopomorskie

250 000 zł3 000 m² 83,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka 100m od rzeki Dziwnej 9km od Kamienia Pomorskiego w cichej i spokojnej okolicy. Działka jest wydzielona z większego areału w pobliżu znajdują się domy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Brzeska

Elbląg,warmińsko-mazurskie

219 000 zł43 m² 5 093 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie dwupokojowe na parterze w kamienicy trzypiętrowej. Budynek zadbany, dach i elewacja po remoncie. Parking dla mieszkańców za budynkiem. Mieszkanie dwustronne, widne. Nowe drzwi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Bielsko-Biała

Bielsko-Biała,śląskie

403 000 zł43 m² 9 411,49 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Nowa inwestycja w Bystrej koło Bielska Białej! Bystra Park to nowa inwestycja zlokalizowana w miejscowości Bystra w bliskiej odległości od Szczyrku i Bielska Białej! Apartamentowiec.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Szybowcowa

Jeżów Sudecki,dolnośląskie

1 620 000 zł208 m² 7 769,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 600 m²

Dom w Jeżowie Sudeckim, stan nowy z 2023 roku. Przedstawiam Państwu Dom wybudowany z najlepszych jakościowo materiałów. Położony w malowniczej części Jeżowa Sudeckiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Korczoka

Gliwice,śląskie

484 500 zł57 m² 8 500 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż apartament o powierzchni 57 m2 do własnej aranżacji w kameralnym budynku. Główne atuty nieruchomości: blisko parku cicha i spokojna okolica niska zabudowa Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Domek letniskowy Radawa

Radawa,podkarpackie

250 000 zł45 m² 5 555,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:-

Klasyczny domek letniskowy w miejscowości Radawa na Podkarpaciu 17 km od Jarosławia oraz 48 km do Przemyśla nad Zalewem Radawskim. Dookoła kilkanaście domków rekreacyjnych, ale w zasięgu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Pawłowice

Pawłowice,śląskie

199 000 zł130 m² 1 530,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 380 m²

Dom wolnostojący centrum pawłowic oferta na wyłączność biura Dom wolnostojący ( do kapitalnego remontu) na działce o powierzchni 1380m2 w atrakcyjnej lokalizacji w centrum miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Racławicka

Wrocław,dolnośląskie

440 000 zł40 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Na sprzedaż mieszkanie na ulicy Racławickiej Mieszkanie 2 pokojowe w pełni rozkładowe piękny widok na zieleń z salonu i pokoju Pełna własność z księgą wieczystą bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Prądnicka

Kraków,małopolskie

1 150 000 zł58 m² 19 827,60 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

English below Українською нижче Infinity Estate z przyjemnością prezentuje na sprzedaż unikatowy apartament po remoncie w centrum Krakowa przy ulicy Prądnicka 8. Nieruchomość:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

1 050 000 zł59 m² 17 712,60 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

*rezerwacja* Oferuję Państwu na sprzedaż mieszkanie w stanie deweloperskim, zlokalizowane w spokojnej i dobrze skomunikowanej części Wawra. Mieszkanie o powierzchni 59,28.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

375 000 zł44 m² 8 561,64 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Wombat nieruchomości poleca do zakupu 2-pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim, o powierzchni 43,8m 2 w Świdnicy. Mieszkanie usytuowane na parterze apartamentowca, z dużym tarasem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Stankiewicza

Gdańsk,pomorskie

425 347 zł42 m² 10 065 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu przestronne, dwupokojowe mieszkanie na 1 piętrze, o powierzchni 42,26 m2, położone na nowym i urokliwym osiedlu. Mieszkanie ma bardzo prosty układ hol.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Łukowska

Warszawa,mazowieckie

603 750 zł48 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:1/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Cena czyni to mieszkanie super atrakcyjnym :-) Praga Południe - Witolin ulica Łukowska: świetnie położone komunikacyjnie, w pobliżu Promenady, miedzy Gocławiem i Grochowem - wszędzie blisko!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Korbielów

Korbielów,śląskie

500 000 zł114 m² 4 385,96 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:698 m²

Dom przy stacji kolejki linowej Korbielów Dom, który stanowi doskonałą bazę dla miłośników narciarstwa i górskich wędrówek. Wybudowany w latach 80-tych XX wieku dom murowany pokryty jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Dominów

Dominów,lubelskie

769 999 zł126 m² 6 125,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:600 m²

Okazja oferta dewelopera! bez prowizji biura nieruchomości oraz bez podatku pcc! gmina głusk - dominów! Projekt domu powiększony - Archon - Dom w Arkadiach 3 Prestiżowe mini osiedle domków.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Stargard

Stargard,zachodniopomorskie

1 440 000 zł14 400 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Działka o powierzchni ok 14400m2 w drugiej linii zabudowy pod produkcję uciążliwą lub magazyn - obrzeża Stargardu - kluczewo/golczewo Oferta sprzedaży nieruchomości gruntowej niezabudowanej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Brzozowa

Miłoszyce,dolnośląskie

1 080 000 zł124 m² 8 711,79 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 026 m²

!Piękny Dom w Miłoszycach/gotowy/duża Działka z ogrodem, cisza, las! Gotowy do zamieszkania! Idealny dla rodziny! Oferujemy na sprzedaż piękny, piętrowy, 120 metrowy dom wolnostojący przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Osiedle Centrum B

Kraków,małopolskie

505 000 zł32 m² 15 781,20 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1956

Wyremontowane mieszkanie 32 M2 W doskonałej lokalizacji W nowej hucie N20 Nieruchomości oferuje do sprzedaży wyremontowane mieszkanie 1-pokojowe o pow. 32 m2 w doskonałej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bałuki

Szczecin,zachodniopomorskie

358 000 zł34 m² 10 654,80 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Z przyjemnością przedstawiam Państwu atrakcyjne dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 33,6 m , usytuowane na piątym piętrze w sercu miasta, tuż przy ch Kaskada. To doskonała propozycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Topiel

Warszawa,mazowieckie

850 000 zł43 m² 19 767,40 zł/m²

 

Piętro:9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

Digital Broker prezentuje 2-pokojowe mieszkanie na ul. Topiel 15b lokal znajduje się na 9 piętrze w budynku 10 piętrowym z 1973 roku. Idealne rozwiązanie na cele inwestycyjne lub jako mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Słowiańska

Orzesze,śląskie

159 999 zł926 m² 172,79 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana zgodnie z mpzp - 18mn Teren zabudowy jednorodzinnej w Orzeszu Jaśkowicach przy ul. Słowiańskiej. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą działki budowlanej w cichym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Bystrzyca Górna

Bystrzyca Górna,dolnośląskie

100 000 €2 927 m² 34 €/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy Państwu na sprzedaż przepiękną działkę położoną w Bystrzycy Górnej, koło Świdnicy. Działka znajduje się w spokojnej okolicy pełnej zielonych terenów, blisko lasu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Dickensa

Warszawa,mazowieckie

525 000 zł26 m² 20 192,30 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1962

Oferujemy na sprzedaż kawalerkę na Ochocie. Mieszkanie: powierzchnia: 26 m2 Liczba pokoi: 1 Piętro: 1 Czynsz: 500 zł Stan lokalu: do zamieszkania Forma własności: pełna własność z założoną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Wagów

Warszawa,mazowieckie

780 000 zł47 m² 16 595,70 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Ładne 2 pokojowe mieszkanie 47 m2 Ciche położone blisko metra Natolin (5 minut na piechotę) oraz niedaleko Lasu Kabackiego (10 minut). Budynek strzeżony z ochroną. Mieszkanie ma dwa pokoje:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Koński Kierat

Szczecin,zachodniopomorskie

400 000 zł34 m² 11 764,70 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Witam serdecznie, do zaoferowania mam przepiękne, umeblowane mieszkanie na Starym mieście. Apartament składa się z dużego pokoju z aneksem kuchennym, łazienki, garderoby i piwnicy. Nad.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Aleja Solidarności

Warszawa,mazowieckie

798 950 zł42 m² 19 000 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1956

Na sprzedaż przytulne, słoneczne mieszkanie położone w Śródmieściu przy Al. Solidarności 95/99. Lokal jest dwustronny, znajduje się na szóstym piętrze (kamienica z lat 50.) i składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Bielskiego

Przemyśl,podkarpackie

360 000 zł45 m² 8 000 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Mieszkanie 3-pokojowe z miejscem parkingowym w garażu podziemnym, komórką lokatorską i dużym tarasem. Osiedle Infiore Park to kompleks nowoczesnych i komfortowych apartamentów,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Wróbli

Katowice,śląskie

659 000 zł63 m² 10 527,20 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Apartament o bardzo wysokiej jakości budowy, wykonania i w bezcennej lokalizacji! Apartament jest zlokalizowany na osiedlu Ptasim w Katowicach. To doskonała lokalizacja na Brynowie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Czarnieckiego

Wrocław,dolnośląskie

420 000 zł27 m² 15 730,30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1972

Na sprzedaż przytulna kawalerka znajdująca się w zielonej, spokojnej okolicy. Lokalizacja: wrocław - Szczepin Ilość pokoi: 1 Metraż: 26,7 mkw. Kuchnia: półotwarta Piętro: 4/4 lokal składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bergiela

Gdańsk,pomorskie

559 000 zł56 m² 9 982,14 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Mieszkanie w spokojnej okolicy dla rodziny lub pod wynajem w Gdańsku przy ul. Bergiela lokalizacja: mieszkanie znajduje się w spokojnej dzielnicy Zakoniczyn w Gdańsku. Jest doskonale.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Plebiscytowa

Orzesze,śląskie

445 000 zł97 m² 4 582,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:800 m²

Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży domu jednorodzinnego położonego w Orzeszu przy ul. Plebiscytowej, województwo śląskie, powiat mikołowski. Dom jest do wykończenia i własnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

590 000 zł91 m² 6 476,40 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1905

Mam na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 97m2 położoną na parterze w zadbanej kamienicy. W mieszkaniu wykorzystano materiały najwyższej jakości. Podłoga w salonie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana

Smolno,pomorskie

179 000 zł895 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą działki pod zabudowę jednorodzinną w miejscowości Smolno. Działka znajduje się w super lokalizacji. Na skraju osiedla domków.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem Gliwice

Gliwice,śląskie

344 000 zł54 m² 6 311,93 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Nowa niższa cena! Oferuję na sprzedaż dwie kawalerki w jednej z bardziej prestiżowych dzielnic Gliwic. Mieszkania( 30,5m oraz 24m) znajdują się na parterze, posiadają własne miejsca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Poznań

Poznań,wielkopolskie

469 900 zł46 m² 10 215,20 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zakupu nieruchomości położonej przy na poznańskich Jeżycach. Mieszkanie znajduje się na 6 piętrze w 10 piętrowym bloku z wielkiej płyty. Mieszkanie o powierzchni 46 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Ruda Śląska

Ruda Śląska,śląskie

340 000 zł37 m² 9 189,19 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 37m2 w skład którego wchodzi: - salon - sypialnia - kuchnia - przedpokój - łazienka z wc Do lokalu przynależy piwnica. Lokal po kapitalnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Toruń

Toruń,kujawsko-pomorskie

610 000 zł59 m² 10 253,80 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1961

Sprzedam mieszkanie w Toruniu na Osiedlu Młodych. Powierzchnia 59,49m2. Blok z cegły, czwarte piętro. Wspólnota mieszkaniowa. Niski czynsz (poniżej 500 zł z wodą i ogrzewaniem],.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Rokietnica

Rokietnica,wielkopolskie

659 000 zł105 m² 6 276,19 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:400 m²

Często unosisz się na skrzydłach fantazji rozmyślając o swoim domu poza miejskim zgiełkiem, z niesamowitym widokiem na naturę? Brzmi przyjemnie, prawda? I takie może być! Prezentujemy.