dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 569 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 569 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka rolna ogrodzona Pomlewo

Pomlewo,pomorskie

2 050 000 zł29 856 m² 69 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Nowa oferta W mio casa nieruchomości! Przedmiotem oferty jest położona w malowniczej okolicy zabudowana nieruchomość gruntowa o powierzchni 2,9856 ha położona w Hucie Dolnej, przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Kilińskiego

Łódź,łódzkie

9 500 000 zł1 112 m² 8 543,17 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferujemy na sprzedaż działkę zlokalizowaną w Łodzi przy ul. Kilińskiego o powierzchni 3069m2 wraz z budynkiem biurowym 3- kondygnacyjnym o powierzchni 1112m2 oraz innymi obecnymi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Michałowice

Michałowice,małopolskie

895 000 zł130 m² 6 884,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:400 m²

Oferta dostępna tylko w naszym biurze! Po odbiorach technicznych, gotowa do zamieszkania dostępna ostatnia połówka! Dom w zabudowie bliźniaczej położone w podkrakowskich Michałowicach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Trzebińska

Krzeszowice,małopolskie

474 000 zł70 m² 6 752,14 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

A3-5. Do sprzedaży ostatnie mieszkania w Młoszowej 4 pokojowe z balkonem - 70 m2 w cenie 474.000 zł. Nie płacisz pcc 2% Nie płacisz prowizji biura! Inwestycja na granicy miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka

Przeczyce,śląskie

122 300 zł1 223 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka w Przeczycach 1223 m2 blisko lasu (100m)! Działka 1223 m2 w Przeczycach. Nieopodal działki las w odległości 100m, a jezioro Przeczyckie - 1km. Działka ma w przybliżeniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana przy lesie, ul. Słoneczna

Koziegłowy,śląskie

150 000 zł3 500 m² 42,86 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Dzień dobry, mam na sprzedaż działkę budowlano-rolną o powierzchni 3500 m2 w kształcie prostokąta (wymiary: szerokość od frontu 25m, długość 200m ). Znajduje się ona bezpośrednio przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Gliwice

Gliwice,śląskie

329 000 zł34 m² 9 676,47 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy Państwu do sprzedaży częściowo wyposażone, komfortowe mieszkanie na 9. piętrze 10. piętrowego bloku z widokiem na panoramę Gliwic. Mieszkanie posiada przynależną piwnicę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona Krzywa

Krzywa,dolnośląskie

57 000 zł918 m² 62,09 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Na sprzedaż działki budowlane w spokojnej miejscowości Krzywa gmina Chojnów. Tylko 15 minut autem do Bolesławca i 7 minut do Chojnowa. Kupujący zwolniony z opłaty prowizyjnych oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, ul. Warszawska

Mińsk Mazowiecki,mazowieckie

3 300 000 zł940 m² 3 936,17 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka z budynkiem usługowymi na sprzedaż! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki na której posadowiony jest budynek usługowo-mieszkalny. Działka o powierzchni 940m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka

Kania Góra,łódzkie

95 000 zł855 m² 111,11 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:kwadrat

Nr oferty: gs-901 ul. Jałowcowa / 855 m.kw. (obok druga działka 855 m.kw.) WAŻNE: teren na którym leży nieruchomość nie jest objęty Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego, przyszły proces.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Jaktorów

Jaktorów,mazowieckie

380 000 zł70 m² 5 429 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 110 m²

Na Pięknej Działce Nowy Przestronny dom wolnostojący. Przedstawiamy do sprzedaży Dom wolnostojący o powierzchni ok. 70 mkw, posadowiony na pięknej, dużej działce ok. 1100 mkw, w Holendrach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Poznań,wielkopolskie

589 000 zł41 m² 14 503,80 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Chcesz zamieszkać w nowoczesnym, spokojnym i kameralnym miejscu, w bliskim sąsiedztwie lasu ? Jednocześnie cenisz sobie szybki dojazd do Centrum ? Marzysz o lokalizacji, która zadowoli.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kazimierza Wielkiego

Kraków,małopolskie

790 000 zł41 m² 19 268 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1982

Nieruchomości Stare Miasto to oferty z całego Krakowa i okolic zapraszamy na naszą stronie nieruchomoscistaremiasto za zapytanie ze strony gwarantujemy rabat. Do sprzedania mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Wabcz,kujawsko-pomorskie

179 000 zł54 m² 3 343 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

! oferta na wyłączność! tylko W naszym biurze! Na sprzedaż odrębna własność lokalu mieszkalnego z murowanym garażem w miejscowości Wabcz, gmina Stolno, powiat chełmiński,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Miśkowcówka

Rabka-Zdrój,małopolskie

330 000 zł2 739 m² 120,48 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Prime elite poleca Piękna działka budowlana w Rabce Zdrój z widokiem na panoramę gór, w cichej i spokojnej okolicy oddalonej od centrum Rabki Zdrój o 1300m. W najbliższym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem

Rzeszów,podkarpackie

638 597 zł120 m² 5 300 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Biuro Nieruchomości Royal Broker Prezentuje: mieszkania na 1 piętrze o powierzchni 120,49 m2 przy ulicy Aroniowej w Rzeszowie. Z Dwoma Balkonami i Dwoma miejscami postojowymi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wejherowo

Wejherowo,pomorskie

339 000 zł46 m² 7 290,32 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Dwustronne ustawne mieszkanie - 2 pokoje | balkon | 2 piętro | wejherowo nanice - pełne zaplecze handlowo-usługowe | szkoły komunikacja lokalizacja: nieruchomość położona jest w pobliżu centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Besko

Besko,podkarpackie

440 000 zł120 m² 3 667 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Dom W besku W powiecie sanockim zaledwie 10km od rymanowa zdroju 15 km od iwonicz zdroju 20 km od sanoka po remoncie do wejścia bez nakładów finansowych Ok 110m2 budynek z lat 70-tych po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jasielska

Poznań,wielkopolskie

480 420 zł37 m² 12 886,80 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Ostatnie wolne mieszkania w kameralnej inwestycji deweloperskiej, na Podolanach! ja_sielska to nowoczesne, zamknięte osiedle składające się z trzech pięciokondygnacyjnych budynków. Ostatni, 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka Nowy Sącz

Nowy Sącz,małopolskie

270 000 zł25 m² 10 800 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż kawalerka o powierzchni 25m2 zlokalizowana na II piętrze w IV piętrowym bloku w Nowym Sączu na oś: kochanowskiego. W skład nieruchomości wchodzi. -1 pokój -kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Kościuszki

Wrocław,dolnośląskie

1 074 468 zł55 m² 19 363 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Opiekun oferty tel. ** I speak English (scroll down) ** nie zwlekaj umów się na darmowe spotkanie Z naszym niezależnym doradcą kredytowym Niższe koszty około transakcyjne/ brak pcc Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Czereśniowa

Warszawa,mazowieckie

679 000 zł45 m² 15 089 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Nowe, księga wieczysta, bez 2% pcc, na sprzedaż gotowe do odbioru 2 pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim w zrealizowanej inwestycji Zielone Aleje na Starych Włochach, obok Parku Stawy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Ciechocinek

Ciechocinek,kujawsko-pomorskie

540 000 zł100 m² 5 400 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:455 m²

Mały parterowy dom w Ciechocinku z zagospodarowaną działką o pow.455m 2 Oferujemy do sprzedaży dom parterowy wolnostojący o powierzchni całkowitej 100m 2 , powierzchni użytkowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Korfantego

Radlin,śląskie

299 000 zł63 m² 4 873,02 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Duże mieszkanie o powierzchni 63 m2 w samym sercu Radlina. Znakomita lokalizacja, wszystko na wyciągnięcie ręki sklepy, poczta, bank , bazarek, przychodnia, basen co znacznie ułatwia życie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

699 001 zł53 m² 13 289 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Krzyki Jagodno lux/52m/garaz /komorka/2 balkony! Polecamy mieszkanie we Wrocławiu (nowe Miasto Jagodno) 52m2 + podziemny parking (szersze miejsce) + wysokie pomieszczenie gospodarcze 4,73 m2 na korytarzu + 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Magazyn Siedlce

Siedlce,mazowieckie

6 500 zł100 m² 65 zł/m²

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Sprzedam trzy budynki gospodarcze z 1938r, z bala. Wymiary: 9m 4.60m - 3000zł 7m 4.60m - 2000zł 6m 3.60m - 1500zł Cena przy zakupie wszystkich razem: 5000zł. Budynki są w solidnym stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna z dojazdem asfaltowym Rożnowo Nowogardzkie

Rożnowo Nowogardzkie,zachodniopomorskie

499 800 zł29 400 m² 17 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Dzień dobry, polecam Państwu działkę na sprzedaż z perspektywą. Poniżej przedstawiam jej cechy: powierzchnia: 2,94 ha, dz. nr. 564/2, wymiary: ok.74x410m., prostokąt, Miejsce: Rożnowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Chmurna

Wrocław,dolnośląskie

1 449 999 zł300 m² 4 833,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:320 m²

Na sprzedaż nietuzinkowy i oryginalny dom w zabudowie bliźniaczej przy ul. Koreańskiej na Brochowie we Wrocławiu. Dom z klimatem, potencjałem oraz "duszą" dzięki detalom, dekoracjom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

789 900 zł121 m² 6 528 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:726 m²

Przedstawiam do sprzedaży Nowy dom - 1/2 bliźniaka w bardzo ładnej bryle budynku. Przestronny i funkcjonalny o powierzchni ok. 121 m2, usytuowany na dużej, przestronnej działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Starościn

Starościn,lubelskie

619 000 zł140 m² 4 421,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:819 m²

Domy wolnostojące parterowe w stanie Deweloperskim o powierzchni 140 m2, na działce o pow.819 m2 w miejscowości Starościn. Na parterze 109,41 m2: -Wiatrołap 3,66 m2. -Kotłownia 4,50.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wójtowo

Wójtowo,warmińsko-mazurskie

980 000 zł150 m² 6 533 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 177 m²

Bresdom Nieruchomości przedstawiam do sprzedaży wolnostojący dom w Wójtowie. Budynek 2-kondygnacyjny (parter plus poddasze użytkowe) z tarasem, wybudowany w 2010 roku o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Zachodnia

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

80 000 zł15 m² 5 483,21 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Uwaga okazja! Biuro Gozdan Nieruchomości ma do zaoferowania garaż numer 10 o powierzchni 14,59m2 na Jarotach przy ul. Zachodniej 13. Garaż nie posiada żadnych obciążeń. W razie jakichkolwiek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Chełmżyńska

Warszawa,mazowieckie

490 000 zł39 m² 12 684 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

0% prowizji! Inwestycja od dewelopera, bez pcc 2%. Wysokość pomieszczeń:2.67 Cena brutto m. p. w garażu podziemnym: liczba poziomów garażu podziemnego: -1 Cena brutto m2 komórki lokatorskiej: 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Szałwiowa

Niepołomice,małopolskie

599 000 zł61 m² 9 866,58 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Zakup od dewelopera bez podatku pcc! oraz prowizji dla Biura! Mam przyjemność zaoferować do sprzedaży w bardzo okazyjnej cenie mieszkanie o powierzchni 60,71 m 2 mieszczące się na 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Curie-Skłodowskiej

Słupsk,pomorskie

279 000 zł35 m² 7 987 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Nowa inwestycja Osiedle Słowińskie ul. Marii Skłodowskiej Curie 0% prowizji, 0% podatku pcc Nowobudowany budynek na Osiedlu Słowińskim to trzypiętrowa bryła mieszcząca 50 lokali mieszkalnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

654 000 zł45 m² 14 395,80 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Stylowy zrewitalizowany lokal W sąsiedztwie ostrowa tumskiego I rynku kompaktowe lokale inwestycyjne Nasze lokale dają wiele możliwości aranżacji - ich uniwersalne metraże mają ogromny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bokserska

Warszawa,mazowieckie

850 000 zł42 m² 20 000 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie zlokalizowane na warszawskim Mokotowie. Lokalizacja Mieszkanie znajduje się na Mokotowie przy ul. Bokserskiej. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Belwederska

Warszawa,mazowieckie

1 549 000 zł63 m² 24 525 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1937

Szanowni Państwo, z przyjemnością pragnę przedstawić Państwu dwupokojowe mieszkanie w Kamienicy przy ul. Belwederskiej w Warszawie, której budowa rozpoczęła się w 1937 r.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Gorzów Wielkopolski

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

450 000 zł58 m² 7 718,70 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

Oferta wstrzymana. Przestronne mieszkanie 3 pokojowe z oddzielną kuchnią o pow 58,30 mkw położone na os. Sady na 2 piętrze w 3 pietrowym bloku z 2005r. Dobry standard: okna pcv.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

1 850 000 zł217 m² 8 525,35 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:581 m²

Na sprzedaż piętrowy, wolnostojący dom o powierzchni 217m2. Dom jest usytuowany na ogrodzonej działce o powierzchni 581 m2, w spokojnej i prestiżowej dzielnicy Ołtaszyna. Można.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Krzyżówki

Warszawa,mazowieckie

842 000 zł50 m² 16 809,70 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Piękne mieszkanie w spokojnej, zielonej okolicy nad kanałkiem Żerańskim. Idealna dla rodziny jak i pod inwestycje. Salon z kuchnią : podłoga drewno egzotyczne + gres szklane parapety.