dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 168 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 168 ogłoszeń

450 000 zł36 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie do remontu o powierzchni 36m2 przy ul. Ślicznej. Lokal znajduje się w doskonale skomunikowanej części miasta, blisko centrum, dworca pkp i pks, galerii.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem

Wrocław,dolnośląskie

1 690 000 zł180 m² 9 722,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:503 m²

*** osiedle karłowice *** *** 6 pokoi *** *** 2 łazienki *** *** osobna kawalerka W piwnicy *** *** garaż dwustanowiskowy*** *** mały strych *** *** piwnica *** *** kawalerka W przyziemiu ***.

Szczegóły ogłoszenia

Dom Kęty

Kęty,małopolskie

249 900 zł160 m² 1 561,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Przedwojenny budynek murowany o powierzchni zabudowy 180mkw położony jest w Ketach bezpośrednio przy ulicy Krakowskiej niedaleko ronda w kierunku Krakowa. Budynek murowany, kryty dachówką.

Szczegóły ogłoszenia

749 000 zł302,30 m² 2 477,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:6 200 m²

Dom w otoczeniu natury | Bory Tucholskie | agroturystyka | staw | 6200 m2 Z przyjemnością prezentujemy wyjątkową nieruchomość położoną w kameralnej i niezwykle urokliwej.

Szczegóły ogłoszenia

149 000 zł1 033 m² 144,24 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

*Działka pod zabudowę 1033 m2 przy jeziorze Kiersztanowskim w miejscowości Kiersztanowo k. Mrągowa uwaga : Jeżeli ta oferta Ci się spodoba, a nie posiadasz całej kwoty na jej zakup,.

Szczegóły ogłoszenia

659 000 zł61,20 m² 10 767,97 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1981

Oferta na wyłączność Tylko u Nas w biurze. Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego, słonecznego, dwustronnego 3-pokojowego mieszkania o powierzchni 61,2.

Szczegóły ogłoszenia

895 000 zł220 m² 4 068,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:560 m²

Przedstawiam Państwu dom na sprzedaż w Żukowie przy ul. Gdyńskiej 79. Lokalizacja jest bardzo atrakcyjna ze względu na bliskość Trójmiasta, samego Żukowa oraz obwodnicy. Do centrum zaledwie.

Szczegóły ogłoszenia

279 000 zł60,17 m² 4 636,86 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

!Zapraszamy również na nasze profile w social mediach: sajdak_nieruchomosc i , gdzie oferujemy Państwu filmiki z poszczególnych nieruchomości! Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

339 000 zł38,80 m² 8 737 zł/m²

 

Piętro:parter/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie o pow. 38,80m2 2pok. parter z loggia na os. Millenium w Nowym Sączu. Mieszkanie składa się z dwóch pokoi, przedpokoju, jasnej kuchni, łazienki z wc. W pokojach na.

Szczegóły ogłoszenia

Działka

Suchacz,warmińsko-mazurskie

65 000 zł918 m² 70,81 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Polecamy do sprzedaży działki w Suchaczu, gminie Tolkmicko. w pobliżu punktu widokowego przy Wzgórzu Klepacza. Grunt składający się z dwóch niezabudowanych, sąsiadujących z sobą.

Szczegóły ogłoszenia

728 000 zł137 m² 5 313,87 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:100 m²

Biuro Nieruchomości Expander zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży segmentu w stanie deweloperskim, zlokalizowanego w Częstochowie przy ul. św. Brata Alberta. To idealna.

Szczegóły ogłoszenia

1 650 000 zł8 173 m² 201,88 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Jeśli szukasz dobrze wyeksponowanego gruntu usługowohandlowego w Łomży, przy jednej z głównych ulic miasta i z gotowym potencjałem pod realizację obiektu ok. 1000 m ta.

Szczegóły ogłoszenia

49 900 zł801 m² 62,30 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Pięknie położone działki budowlane pod lasem, w pobliżu jezior drężno (studnica) I wierzchowo. Kupujący nie płaci 2% pcc. Cena zawiera podatek vat. Oferujemy do sprzedaży działki.

Szczegóły ogłoszenia

589 000 zł1 402 m² 420,11 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania działka budowlana o powierzchni 1402 m2 w Ruścu koło Nadarzyna. Działka przy gminnej drodze utwardzonej. Działka w kształcie prostokąta o szerokości od drogi ok 21.

Szczegóły ogłoszenia

330 000 zł1 000 m² 330 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania działka budowlana inwestycyjna w przepięknej części Osowca ( gm. Żabia Wola ) Lokalizacja: osowiec gm. Żabia Wola Powierzchnia : 1000 m2 Wymiary: 24 x 41 prostokąt Rodzaj.

Szczegóły ogłoszenia

75 000 zł23 m² 3 260,87 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1900

NA sprzedaż lokal W centrum dzierżoniowa Jeśli szukasz taniej alternatywny na zainwestowanie środków lub szukasz miejsca, w którym chciałbyś prowadzić działalność. lub przekształcić je.

Szczegóły ogłoszenia

198 000 zł2 200 m² 90 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Na sprzedaż atrakcyjna działka letniskowa objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego (mpzp), przeznaczona pod zabudowę rekreacyjną, położona w zielonej i spokojnej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

50 000 zł5 400 m² 9,26 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

działka rolna

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

429 000 €113 m² 3 796,46 €/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

OD 418 000,00 eur Mieszkania charakteryzują się najwyższą jakością materiałów i dbałością o detale. Prywatne Solaria i Ogrody. Apartamenty na najwyższych piętrach posiadają.

Szczegóły ogłoszenia

409 000 zł49 m² 8 346,94 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Oferujemy Państwu na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie, położone na IV piętrze bloku z windą usytuowanego w doskonałej lokalizacji przy ul. Konstantego Maciejewicza Osiedle Reda Szczecin -.

Szczegóły ogłoszenia

150 000 zł1 485 m² 101,01 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działki na sprzedaż łupowo, gm. Bogdaniec, pow. Gorzowski, woj. Lubuskie Na sprzedaż 3 atrakcyjne, graniczące ze sobą działki położone w miejscowości Łupowo, gmina Bogdaniec, powiat gorzowski,.

Szczegóły ogłoszenia

420 000 zł1 700 m² 247,06 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

| do sprzedania działka budowlano-rolna położona w bardzo dobrej lokalizacji w Bosutowie (gmina Zielonki). Sprzedawana nieruchomość to działka wydzielana z większego areału (wydzielana.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł200 m² 6 000 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:15 000 m²

Polecamy Państwu nieruchomości położone w pasie nadmorskim bezpośrednio przy trasie Kamień Pomorski- pobierowo. W skład oferty wchodzi: - dom wolnostojący o powierzchni całkowitej 200.

Szczegóły ogłoszenia

413 868 zł1 092 m² 379 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana - Czaple, gmina Żukowo Numer działki: 194/100 Powierzchnia: 1092 m Lokalizacja: czaple, gmina Żukowo, powiat kartuski, woj. pomorskie Atuty nieruchomości Spokojna.

Szczegóły ogłoszenia

1 750 000 zł176,91 m² 9 892,04 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:700 m²

| na sprzedaż 6-pokojowy dom o pow. 176,91 m2, na działce o pow. 700 m2 , zlokalizowany w Szeligach (gm. Ożarów Mazowiecki). Dom położony w spokojnej okolicy. Dobry dojazd do.

Szczegóły ogłoszenia

120 000 zł5 000 m² 24 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Działka rolna, o powierzchni łącznej 5000 m2 (0,5 ha), położone w Miejscowości Wymysłowo Stawiska, w powiecie radziejowskim, niedaleko Piotrkowa Kujawskiego, w województwie.

Szczegóły ogłoszenia

470 000 zł452 m² 1 039,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:452 m²

Budynek rekreacji indywidualnej - Bystre, gmina Baligród Drewniany domek z poddaszem użytkowym, kominkiem i tarasem - idealny na wypoczynek lub wynajem Przedstawiamy urokliwy, drewniany budynek.

Szczegóły ogłoszenia

340 000 zł39,72 m² 8 559,92 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Wyjątkowe mieszkanie w klimatycznej, przedwojennej kamienicy idealne dla osób ceniących charakter, wygodę i centralną lokalizację. Lokal wyróżnia się przestronną, otwartą strefą dzienną.

Szczegóły ogłoszenia

149 000 zł1 000 m² 149 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana Biała Niżna, gm. Grybów, pow. nowosądecki, woj. małopolskie. Nieruchomość o powierzchni 10 arów. Najważniejsze atuty: wszystkie media dostępne na działce prąd,.

Szczegóły ogłoszenia

190 000 zł952 m² 199,58 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

NA sprzedaż 2 działki W rutkach Malowniczo położone 2 działki o łącznej powierzchni 952 m 2 w Rutkach, gm. Margonin. Działki płaskie, w kształcie prostokąta, nieogrodzone.

Szczegóły ogłoszenia

244 500 zł815 m² 300 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż atrakcyjne działki budowlane położone w miejscowości Bogdaszowice, gmina Kąty Wrocławskie zaledwie kilkanaście minut od granic Wrocławia. Informacje podstawowe:Lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

182 160 zł1 012 m² 180 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Twój pośrednik, twój sąsôd. Do sprzedaży oferuję Państwu 3 działki budowlane o powierzchni od 1012 mkw do 2558 mkw. w Warznie (gmina Szemud). Działki przeznaczone pod zabudowę.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

829 000 zł120 m² 6 908,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:330 m²

Dom w stanie deweloperskim | Sadowie. Dom o pow. użytkowej 116 m.kw. składa się z dwóch kondygnacji: - parter: salon z aneksem kuchennym o pow. 48 m.kw., wiatrołap, łazienka,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

492 000 zł41,56 m² 11 838,31 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Zapraszam do zapoznania się z ofertą 2 pokojowego mieszkania w stanie deweloperskim o powierzchni 41,56 m2, położonego na nowoczesnym, i monitorowanym osiedlu - na bydgoskim Wzgórzu.

Szczegóły ogłoszenia

7 500 000 zł600 m² 12 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

dom wolnostojący | 600 m2 | 6 sypialni | 6 łazienek | garaż na 2 samochody | piękny ogród Home One ma przyjemność zaprezentować jedną z najlepszych nieruchomości jaką kiedykolwiek mieliśmy.

Szczegóły ogłoszenia

1 142 000 zł4 570 m² 249,93 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka powierzchni ok. 4570m2 , w kształcie foremnego prostokąta - nieruchomość usytuowana jest w gm. Mszczonów, z wyjazdem do ulicy asfaltowej. Działka w miejscowym.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł73,50 m² 12 231,29 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1964

Przestronne 4-pokojowe mieszkanie z potencjałem | Kraków ul. Stachiewicza | 73,5 m2 english below W ogłoszeniu oprócz zdjęć przedstawiających aktualny stan mieszkania zamieszczono również.

Szczegóły ogłoszenia

310 000 zł102,82 m² 3 014,98 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Poszukujecie przestronnego mieszkania w kamienicy z ogromnymi możliwościami aranżacyjnymi. Koniecznie zapoznaj się z poniższą ofertą dostępną wyłącznie w naszym biurze! Na.

Szczegóły ogłoszenia

1 080 000 zł68 m² 15 882,35 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Przy zakupie mieszkania Zapraszam do zapoznania się z ofertą komfortowego 3-pokojowego mieszkania z dużym balkonem, zlokalizowanego na 1. piętrze nowoczesnego budynku z 2023 roku.

Szczegóły ogłoszenia

460 000 zł27,07 m² 16 992,98 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1965

Uwaga - super okazja - przepiękna słoneczna kawalerka na Warszawskiej Woli blisko metra. To idealne miejsce dla osób ceniących komfort oraz doskonałą lokalizację. W okolicy mnóstwo parków.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Kawalerka

Gdańsk,pomorskie

473 945 zł27,36 m² 17 322,55 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Inwestycyjna kawalerka - Gdańsk nad Motławą | Tylko do końca Sierpnia w promocyjnej cenie! Bez prowizji Bez podatku pcc 15 minut pieszo do ul. Długiej | 5 minut autem do centrum | Idealna pod najem.