dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 168 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 168 ogłoszeń

1 990 000 zł1 102,80 m² 1 804,50 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:3 960 m²

Polecamy obiekt pod magazyn, lekką produkcje, hurtownie itp. Budynek składa się z trzech niezależnych pomieszczeń, części biurowej oraz zaplecza socjalnego. Jedna część magazynu około 500 mkw.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 210 788 zł74,74 m² 16 200 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Bracia Sadurscy mają przyjemność zaprezentować na sprzedaż inwestycję. Położenie między centrum handlowym Bonarka a strategicznym rondem Matecznego zapewnia bliskość malowniczego Podgórza.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł51,60 m² 13 546,51 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Na sprzedaż lokal handlowo-usługowy (51,60 m2) położony w przyziemiu w budynku mieszkalnym, w Gdańsku, dzielnica Ujeścisko. Lokal składa się z: dużego pomieszczenia- sala główna (ok.

Szczegóły ogłoszenia

125 000 zł3 026 m² 41,31 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Sprzedam atrakcyjną działkę o powierzchni 3 000 m w spokojnej, wiejskiej okolicy. Numer działki: 321405_5.0006.335/12 Obręb: Storkowo (0006) Gmina: Ińsko Powiat: stargardzki Województwo:.

Szczegóły ogłoszenia

639 000 zł53,30 m² 11 988,74 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Uwaga to naprawdę jest wyjątkowa oferta jak na samo centrum miasta. Do sprzedania komfortowe mieszkanie 2 pokojowe położone przy al. Wojska Polskiego w odnowionej kamienicy. Lokal o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

590 735 zł55,14 m² 10 713,36 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Marzysz o nowym 3-pokojowym mieszkaniu w spokojnej okolicy, w którym komfort spotyka się z funkcjonalnością? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

100 000 zł12 237 m² 8,17 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Biuro nieruchomości poleca działkę leśną w Kudryczach, gm. Załudów (15 km od samego centrum Białegostoku - ok. 25 min. samochodem), o powierzchni 12237 m2. Działka nr 293, lasy(lsiv).

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

416 622 zł34,48 m² 12 083 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

- topowa lokalizacja w centrum miasta wysoki i stabilny popyt na najem - Zainwestuj w prestiż - nowoczesna, elegancka architektura klasy premium - świetna komunikacja i wszystko pod.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł13 100 m² 38,09 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka inwestycyjna na sprzedaż o pow. 13 100 m - Koza Wielka, gm. Perzów. Na sprzedaż atrakcyjna działka inwestycyjna o powierzchni 13 100 m , położona w malowniczej.

Szczegóły ogłoszenia

1 950 000 zł844 m² 2 310,43 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:garaż wolnostojący

Opis nieruchomości Budynek biurowy blisko portu w Gdyni. Przedmiotem sprzedaży jest prawo użytkowania wieczystego działki o numerze ewidencyjnym 1324/11 o powierzchni 2925 m oraz prawo.

Szczegóły ogłoszenia

410 000 zł6 049 m² 68 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Atrakcyjna nieruchomość gruntowa złożona z dwóch niezabudowanych działek o łącznej pow. 6049 m2 (811 m2 + 5238 m2) położona w Małym Rudniku gmina Grudziądz bezpośrednio przy drodze.

Szczegóły ogłoszenia

295 000 zł2 000 m² 147,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Sprzedam uzbrojoną działkę nad morzem budowlaną z możliwością wybudowania np.: domu, domku/domków letniskowych, pensjonatu, budynku apartamentowego, budynku gospodarczego. Więcej informacji na.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł5 600 m² 53,39 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania atrakcyjna działka budowlana położona w Radawcu Małym, gm. Konopnica w pierwszej linii zabudowy bezpośrednio przy szosie asfaltowej. Dla działki wydane zostały warunki zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł82 445 m² 8,48 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Jdk Nieruchomości przedstawia Państwu na sprzedaż działki rolne w miejscowości Marysin, gmina Młodzieszyn o łącznej powierzchni 8,2445 ha. Szczegóły nieruchomości: działka o nr.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł1 000 m² 250 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka 1000 m Janinów | stabilna inwestycja w rozwijającej się okolicy Bezpieczna lokata kapitału i miejsce pod przyszły dom Na sprzedaż działka o powierzchni 1000.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

549 000 zł58,36 m² 9 407,13 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Biuro Rzeszowskie Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować wyjątkową ofertę - nowoczesne, 3-pokojowe mieszkanie na parterze z ogromnym ogrodem, zlokalizowane w otoczeniu pięknej natury.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł150 m² 3 660 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:487 m²

Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą domu na sprzedaż, który mieści się w centrum Lubartowa. Powierzchnia użytkowa to około 150m2, w całości podpiwniczony (ok. 90m2). Dom.

Szczegóły ogłoszenia

2 999 000 zł19 000 m² 157,84 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Szukasz terenu inwestycyjnego? Ta oferta jest dla Ciebie. Przedmiotem oferty jest nieruchomość gruntowa położona we wsi Głębiewek, gm. Kutno w powiecie kutnowskim, oznaczonej w ewidencji.

Szczegóły ogłoszenia

700 000 zł160 m² 4 375 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 700 m²

Marzysz o nieruchomości, która łączy komfort mieszkania z możliwością generowania dochodu? A może szukasz przestronnego domu dla dużej rodziny, gdzie każdy znajdzie swoją.

Szczegóły ogłoszenia

2 080 000 zł1 600 m² 1 300 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Podkowa Leśna wyjątkowa działka 1600 m w sercu Podkowy Leśnej. Marzysz o rezydencji wśród zieleni, z szybkim dojazdem do Warszawy? Ta działka o powierzchni 1600 m w Podkowie.

Szczegóły ogłoszenia

1 300 000 zł69,10 m² 18 813,31 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Targówku przy ul. Samarytanka budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 5 piętrze w 6 piętrowym budynku Rok budowy: 2008 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

230 000 zł12 783 m² 17,99 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Przedstawiam Państwu piękną działkę rolną w Podolanach. Działka położona jest przy drodze gminnej na szczycie i zboczu wzniesienia. świetna inwestycja, biorąc pod uwagę rozwój.

Szczegóły ogłoszenia

49 000 zł2 740 m² 17,88 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka rolna 2740 m - Radostków, ul. Zachodnia, gmina Mykanów Na sprzedaż działka rolna o powierzchni 2740 m , położona w spokojnej i zielonej okolicy, w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

559 000 zł988 m² 565,79 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka budowlana ok. 988 m mpzp wrocław pawłowice Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni ok. 500 m , położona we Wrocławiu (pawłowice). Nieruchomość powstała w wyniku.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

497 118 zł85,71 m² 5 800 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Do sprzedania dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 85,71 m2 w zabudowie szeregowej przy ul. Czapskiego w Tarnowie wyjątkowa oferta! Opis nieruchomości: powierzchnia użytkowa: 85,71.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący

Toruń,kujawsko-pomorskie

1 730 000 zł134 m² 12 910,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 176 m²

Dom wolnostojący o powierzchni całkowitej 178 m Na sprzedaż dom wolnostojący o całkowitej powierzchni 178 m , znajdujący się na dużej działce o powierzchni 2131 m .

Szczegóły ogłoszenia

13 810 400 zł17 263 m² 800 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży działki objęte mpzp z przeznaczeniem do zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej, wolno stojącej. Powierzchnia zabudowy działek nie więcej niż 20%. Udział powierzchni biologicznie.

Szczegóły ogłoszenia

99 000 zł1 254 m² 78,95 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Lokalizacja: gościejewo, gm. Rogoźno Typ działki: budowlana Miejscowy Plan Zagospodarowania Przestrzennego Powierzchnia: 1254 m cena 99 000 zł Powierzchnia 1060 m2 cena 90 000 zł w trakcie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

782 308 zł52,46 m² 14 912,47 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Rezerwacja oferty/ Klasyczne, 3 pokojowe mieszkanie z loggią i tarasem, dwustronne, narożne o powierzchni 52,46m2 w świetnej południowej lokalizacji - na wrocławskich krzyki/partynice.

Szczegóły ogłoszenia

1 199 000 zł58 m² 20 672,41 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż eleganckie 2-pokojowe mieszkanie z balkonem Wrocław - Krzyki, borek / Południe, ul. Turniejowa 10b Na sprzedaż wyjątkowe, w pełni umeblowane mieszkanie, położone na pierwszym.

Szczegóły ogłoszenia

531 696 zł66,88 m² 7 950 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie z ciekawym potencjałem aranżacyjnym w zrewitalizowanej kamienicy w dobrze skomunikowanej części poznańskiej Wildy. Mieszkanie Mieszkanie 2-pokojowe z oddzielną kuchnią,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

770 000 zł116,76 m² 6 594,72 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:172 m²

Biuro Reformacka Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować nowoczesną inwestycje domów w zabudowie szeregowej zlokalizowanych przy ul. Magicznej, w sąsiedztwie ul. Jana Pawła II.

Szczegóły ogłoszenia

815 000 zł57 m² 14 298,25 zł/m²

 

Piętro:4/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

3-pokojowe mieszkanie 54 m | Gotowe do zamieszkania | Blisko jeziora i komunikacji Prezentuję ustawne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 54 m , położone na 4. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

495 000 zł57 m² 8 684,21 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1975

Lokal mieszkalny o powierzchni 57,90 m2, usytuowany na drugim piętrze w czteropiętrowym budynku położonym przy ulicy Pana Tadeusza, na olsztyńskim Osiedlu Pojezierze. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

875 000 zł176 m² 4 972 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Dom wolnostojący jedno- lub dwurodzinny | Żyrardów | działka 1.055 m Przedstawiamy Na sprzedaż solidny dom wolnostojący z dwoma lokalami mieszkalnymi (nie wyodrębnionymi formalnie),.

Szczegóły ogłoszenia

2 600 000 zł170 m² 15 294,12 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Na sprzedaż lokal gastronomiczny o powierzchni około 170m2 - Lublin, konstantynów W cenie lokalu pełne wyposażenie widoczne na zdjęciach - nowe umeblowanie, klimatyzacja, wentylacja,.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Magnice

Magnice,dolnośląskie

600 000 zł1 500 m² 400 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Oferta dotyczy sprzedaży działki budowlanej o powierzchni 1500 m2 w Magnicach, gm. Kobierzyce /wrocław. Działka płaska, słoneczna w dobrej lokalizacji. Z Magnic do Bielan.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł2 751 m² 181,39 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana - lipowa /k. Żywca! 499.000,00 zł Do sprzedania piękna, dobrze nasłoneczniona działka budowlana z widokiem na góry z gminną drogą dojazdową. Teren lekko nachylony,.

Szczegóły ogłoszenia

145 000 zł2 330 m² 62,23 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż: działka budowlana w malowniczej miejscowości Michałki tylko 66,50 zł/m! Jeśli marzysz o własnym kawałku ziemi w otoczeniu przyrody, z dala od miejskiego zgiełku ta.

Szczegóły ogłoszenia

1 127 089 zł5 123,13 m² 220 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na spzedaż nieruchomość gruntowa o powierzchni 5123 m2 położona w miejscowości Wielgolas Brzeziński, w gminie Halinów. Jest to działka typowo budowlana, przeznaczona w Miejscowym.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Trzebawie

Trzebawie,zachodniopomorskie

250 000 zł1 400 m² 178,57 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka we wsi Trzebawie, gm. Węgorzyno, pow. łobeski. Bezpośrednie dojście do jeziora Woświn(linia brzegowa). Na działce jest umiejscowiony dom/domek drewniany z wodą.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij