dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 742 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

200 742 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kiedrowskiego

Gdańsk,pomorskie

769 736 zł61 m² 12 573,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

" sprawdź na co Cię stać z Expander - bezpłatnie skonsultuj swoją zdolność kredytową ". Zadzwoń teraz, umów się na spotkanie. Polecam Państwu wygodne mieszkanie w atrakcyjnej inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Starogardzka

Gdańsk,pomorskie

453 000 zł36 m² 12 614,90 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie - Gdańsk - inwestycja renomowanego dewelopera Idealne miejsce zarówno do życia, jak i jako nieruchomość inwestycyjna, która pracuje na Ciebie! Kontakt: nowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Gdynia

Gdynia,pomorskie

384 000 zł43 m² 8 930,23 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1993

Na sprzedaż bardzo przytulna i przestrzenna, kawalerka położona w Gdyni Dąbrowie, pod lasem. Nieruchomość: - salon z możliwością wydzielenia części sypialnianej - Spora kuchnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Lublin,lubelskie

439 000 zł30 m² 14 821,10 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Stylowe, w pełni umeblowane dwupokojowe mieszkanie na lubelskim Węglinie! Na sprzedaż nowoczesne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 29,62 m , położone na parterze kameralnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Poleska

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

765 000 zł45 m² 16 865,10 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

#Bardzo Blisko Plaży 2 Pokoje 45 M2 Komfortowo Basen# Oferujemy do sprzedaży komfortowy apartament w pełnej formie własności w obsłudze profesjonalnego operatora wynajmu z gwarancją.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Dolnobrzeska

Wrocław,dolnośląskie

2 200 000 zł355 m² 6 197,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:400 m²

Klimatyczny segment dla konesera. Polecam skrajny segment w grupie 4 budynków o powierzchni 355m2 na działce około 400m2. Powierzchnia domu daje możliwości wykorzystania go na lokum dla rodziny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Komputerowa

Warszawa,mazowieckie

1 555 000 zł80 m² 19 437,50 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2019

Prezentowane mieszkanie ma powierzchnię 80 m2, na którą składa się: część dzienna, a więc salon z aneksem kuchennym (27,33 m2), przeszklony gabinet, który zwiększa funkcjonalność.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Chodkiewicza

Kraków,małopolskie

1 212 000 zł50 m² 24 000 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Mam przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkowy lokal mieszkalny o powierzchni 50,50 m + loggia 2,56 m , zlokalizowany w ekskluzywnym projekcie mieszkaniowym soho Residence.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Leśna

Jabłonna,mazowieckie

395 000 zł35 m² 11 234,40 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2003

Na sprzedaż mieszkanie jednopokojowe o powierzchni 35,16 m , zlokalizowane na parterze kameralnego bloku przy ul. Leśnej w Jabłonnie (powiat legionowski). Mieszkanie dwustronne, umeblowane,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Tyniec Mały

Tyniec Mały,dolnośląskie

6 249 000 zł15 000 m² 416,60 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Działka dla inwestora! Tyniec Mały działka budowlana o powierzchni 15 000m2, teren płaski , wymiary 127 m x 118m. Dostęp do drogi publicznej z asfaltową jezdnią. Sąsiedztwo to zabudowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Westerplatte

Tarnów,małopolskie

519 000 zł84 m² 6 156,58 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1986

Na sprzedaż duże, rozkładowe, ustawne, widokowe, czteropokojowe mieszkanie o powierzchni 84,30 m2, położone na dziesiątym piętrze wieżowca przy ul. Westerplatte w Tarnowie. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Konstancin-Jeziorna

Konstancin-Jeziorna,mazowieckie

1 690 000 zł188 m² 8 989,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 250 m²

Avenue Estate prezentuje dom wolnostojący z pięknym ogrodem. Klasyczna bryła budynku o powierzchni użytkowej ok 170 m2 uroczo zatopiona w zieleni, na działce o pow.1250 m2. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Siechnice

Siechnice,dolnośląskie

460 083 zł39 m² 11 730,80 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Oferta bezpośrednio od dewelopera, bez pcc, bez prowizji od kupującego! Wybudowanych zostanie 11 budynków wielorodzinnych 2-piętrowych w zabudowie wolnostojącej z komórkami na tych samych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Gdańsk

Gdańsk,pomorskie

566 816 zł53 m² 10 716,90 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie 3 pokojowe w promocyjnej cenie! Oddanie już w sierpniu! Kup mieszkanie taniej! Skorzystaj z rabatów do końca miesiąca! Najważniejsze atuty tego mieszkania Dobrze doświetlone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Bałtycka

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

1 450 000 zł80 m² 18 095,60 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Oferujemy do sprzedaży obiekt turystyczny składający się z dwóch lokali położonych na pierwszym piętrze apartamentowca znajdującego się w zachodniej dzielnicy Kołobrzegu przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Niedomice

Niedomice,małopolskie

109 000 zł45 m² 2 422,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:200 m²

Ciekawa alternatywa dla mieszkania w bloku. Niedomice oddalone są od granic Tarnowa o zaledwie dziesięć kilometrów, bez problemu dotrzesz do niego jadąc dobrej jakości drogą wojewódzką nr.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Opole

Opole,opolskie

499 000 zł48 m² 10 395,80 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Okazja! Opolski Dom Inwestycyjny prezentuje Państwo komfortowe 3 pokojowe mieszkanie na osiedlu Armii Krajowej. Rozkład: -salon z aneksem kuchennym -2 sypialnie -łazienka -przedpokój -balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Gdynia,pomorskie

526 000 zł53 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Na sprzedaż mieszkanie przy ulicy Krawieckiej w Gdyni na Obłużu. Dane nieruchomości: - pomieszczenia: salon z wyjściem na balkon, dwie sypialnie, oddzielna kuchnia, łazienka z kabiną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Radomierzyce

Radomierzyce,dolnośląskie

950 000 zł290 m² 3 275,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 847 m²

Energooszczędny dom z charakterem - Radomierzyce Pełna niezależność, komfort przez cały rok i gotowość do zamieszkania od zaraz - ten dom to połączenie funkcjonalności i nowoczesnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Koronowo

Koronowo,kujawsko-pomorskie

369 900 zł50 m² 7 398 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Makler poleca Do sprzedania mieszkanie w Koronowie o powierzchni 50m składające się z salonu z aneksem kuchennym, dwóch sypialni, łazienki z wc.Lokal usytuowany na czwartym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kazimierza Wielkiego

Gdańsk,pomorskie

739 000 zł53 m² 14 017,50 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Szukasz pięknej, 3-pokojowej gotowej do wprowadzenia nieruchomości z ogromnym ogrodem i zadaszonym miejscem parkingowym ? To mieszkanie jest dla Ciebie! oferta tylko U nas bez prowizji Ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Równoległa

Warszawa,mazowieckie

850 000 zł55 m² 15 454,50 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Mieszkanie słoneczne, taras 13 m. Dodatkowo płatne 60 tys. zł dwa podziemne miejsca garażowe. Winda z garażu. Osiedle zamknięte monitorowane, 100.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Wawrzyńca

Poznań,wielkopolskie

449 420 zł39 m² 11 500 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Od Dewelopera Atrakcyjne 2 pokojowe na poznańskich Jeżycach - 11 500zł/m2 Bez prowizji Bez pcc Doradzimy Ci na każdym etapie zakupu - od wyboru mieszkania, przez kredyt, do finalizacji transakcji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Frezjowa

Dobra,zachodniopomorskie

1 190 000 zł150 m² 7 933,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Na sprzedaż praktycznie nowy bo z 2017 r. bliżniak w cichej części Dobrej Szczecińskiej. Dom 150m2 na działce o pow. 500m2 Parter Salon z otwartą kuchnią Pokój łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Podwale

Wrocław,dolnośląskie

1 047 228 zł53 m² 19 600 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Trzypokojowe mieszkanie do wykończenia w inwestycji przy samym ch Renoma. Z balkonu rozpościera się widok na Odrę! Opiekun nieruchomości: tel. Otoczenie nieruchomości: nowoczesna inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Kraśnicza Wola

Kraśnicza Wola,mazowieckie

1 500 000 zł6 000 m² 250 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka położona w atrakcyjnej lokalizacji, która łączy spokój z wygodnym dostępem do głównych tras komunikacyjnych. Regularny, prostokątny kształt parceli daje dużą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Wola Kruszyńska

Wola Kruszyńska,łódzkie

169 000 zł3 000 m² 56,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Sprzedam wyjątkową działkę pod budowę domu Wola Kruszyńska, gm. Bełchatów Marzysz o domu na skraju lasu, w otoczeniu ciszy i zieleni, a jednocześnie blisko miasta? Ta oferta jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Lubomierska

Wrocław,dolnośląskie

509 000 zł35 m² 14 542,90 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

WE also speak english, contact us via phone / whatsapp / email for all details Przedstawiam nowoczesne, 2-pokojowe mieszkanie z balkonem w nowym budynku przy ul. Lubomierskiej we Wrocławiu na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Strzegomska

Wrocław,dolnośląskie

439 412 zł30 m² 14 800 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Oferta działu deweloperskiego sdp Nieruchomości Opiekun nieruchomości: tel. Mieszkanie 1-pokojowe do własnej aranżacji. Inwestycja zostanie oddana do użytku w I Q 2026 roku. Możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wrzeciono

Warszawa,mazowieckie

532 000 zł37 m² 14 378,40 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1967

Mieszkanie 2 pokojowe usytuowane na 5 piętrze w wysokim bloku zlokalizowane na warszawskich Bielanach przy ulicy Wrzeciono. 3, które znajduje Blok z dwiema windami, klatka schodowa po remoncie. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Opole

Opole,opolskie

300 000 zł33 m² 9 090,91 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1984

Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe w Opolu, nowy zwm, osiedle Armii Krajowej, o powierzchni użytkowej około 33 m2, położone na czwartym piętrze w zadbanym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Jasna

Ochojno,małopolskie

1 150 000 zł220 m² 5 227,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:900 m²

Dom stylowy drewniany, 1927, moze byc sprzedany z antycznymi meblami, oc gazowe na parterze

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Rzeszów,podkarpackie

435 000 zł34 m² 12 645,30 zł/m²

 

Piętro:3/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Tylko u nas! Na sprzedaż mieszkanie na Osiedlu Nova Graniczna w Rzeszowie. Mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 34,40m2 położone na 3 piętrze nowoczesnego budynku na prestiżowym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Kameralna

Wancerzów,śląskie

690 000 zł121 m² 5 688,84 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:362 m²

Na sprzedaż nowoczesny i funkcjonalny dom w zabudowie bliźniaczej, położony w spokojnej, zielonej okolicy w miejscowości Wancerzów, zaledwie 10 km od centrum Częstochowy. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

305 000 zł47 m² 6 524,06 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Do sprzedaży rozkładowe mieszkanie w zlokalizowane przy Alei Fontann w Szczecinie. Z dużego korytarza wchodzi się do pokoi ( ok. 17 i 12 m2 ) , widnej kuchni ( ok. 8m2)i łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Królewiecka

Wrocław,dolnośląskie

630 000 zł48 m² 13 204,80 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Oferuje na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie o powierzchni 47,71 m , zlokalizowane przy ul. Królewieckiej we Wrocławiu. Mieszkanie składa się z: - przestronnego salonu z wyjściem na balkon,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Białystok,podlaskie

359 000 zł34 m² 10 405,80 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1966

Okazja - najlepsza lokalizacja w Białymstoku, ścisłe centrum miasta Al. Piłsudskiego 26. Mieszkanie po generalnym remoncie sprzed kilku lat - znajduje się w klimatycznej kamienicy.