dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 740 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 740 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Wałbrzych,dolnośląskie

179 000 zł34 m² 5 291,16 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1936

Na sprzedaż - jasne i przestronne mieszkanie po generalnym remoncie | Stary Zdrój Mam przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży 2-pokojowego mieszkania o powierzchni 33m , zlokalizowanego na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Wrocław,dolnośląskie

620 000 zł62 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Ragnar: björnie, mój synu, czy widzisz tę osadę na Kleczkowie? 61,72 m ziemi, którą można nazwać własną. Spokojna okolica, z dala od bitewnego zgiełku, lecz blisko centrum idealne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Tysiąclecia

Gdańsk,pomorskie

544 000 zł41 m² 13 236 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Szukasz mieszkania w zielonej, spokojnej części Gdańska, z dużym potencjałem aranżacyjnym? To propozycja dla Ciebie! atuty: cicha i spokojna okolica idealne miejsce do życia, piękny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Miodowa

Iwiny,dolnośląskie

1 389 000 zł158 m² 8 809,54 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż skrajne, trzypoziomowe mieszkanie z ogrodem 460 m2 i tarasem położone na parterze w budynku w niskiej zabudowie szeregowej. Nowa inwestycja nowoczesnego, zamkniętego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Milanówek

Milanówek,mazowieckie

829 900 zł85 m² 9 741 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:360 m²

Przedstawiam do sprzedaży dom w zabudowie bliźniaczej - 1/2 bliźniak - stan deweloperski o pow. ok. 85 m2 posadowiony na ładnej działce o pow. ok 360 m2, położony w atrakcyjnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Gorzyce

Gorzyce,śląskie

150 000 zł2 823 m² 53 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Nowa niższa cena! Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni całkowitej 2823 m2 położona w spokojnej części Gorzyc. -nieruchomość znajduje się w 1 linii zabudowy -posiada.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Ogrody Romanów

Łódź,łódzkie

1 250 000 zł89 m² 14 015 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:600 m²

W pełni umeblowany, gotowy do zamieszkania dom na Romanowie nie czekaj, zakochaj się od pierwszego wejrzenia! Przyjdź i poczuj ten klimat nieruchomości która Cię zachwyci. Z przyjemnością.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Opole

Opole,opolskie

589 000 zł48 m² 12 392,20 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Okazja! Opolski Dom Inwestycyjny prezentuje Państwu gotowiec inwestycyjny w Śródmieściu. Rozkład: 1. lokal 2 pokojowy 28,10m2 2. lokal 1 pokojowy 17,60m2 Całkowity metraż nieruchomości: 47,53m2 +.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Przyjaźni

Wrocław,dolnośląskie

679 000 zł61 m² 11 131,20 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Dwustronne trzypokojowe mieszkanie z osobną kuchnią, balkonem, przynależną piwnicą w budynku z windą z własnymi miejscami postojowymi pod budynkiem tylko dla mieszkańców osiedla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Egiertowo

Egiertowo,pomorskie

1 190 000 zł300 m² 3 966,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 834 m²

Atuty: dwa niezależne budynki, propozycja idealna do prowadzenia przydomowej działalności. Dogodna lokalizacja, przy drodze krajowej, możliwość sprawnego przemieszczania się w stronę Trójmiasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Lindego

Kraków,małopolskie

702 000 zł41 m² 17 307,70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż przestronne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 40,56 m , położone w dzielnicy Bronowice - nowym świeżym miejscu na mapie Krakowa. W skład mieszkania wchodzą: salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie

Rzeszów,podkarpackie

299 900 zł1 123 m² 267,05 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Mam przyjemność zaprezentować działkę budowlaną o powierzchni 11,23 ar, zlokalizowaną zaledwie 1,8 km od ul. Jana Pawła II w Rzeszowie, w spokojnej okolicy z niską zabudową. *.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Osiedlowa

Sieraków Śląski,śląskie

69 500 zł946 m² 73,47 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:kwadrat

Biuro Nieruchomości bmc przedstawia na sprzedaż działkę budowlaną w Sierakowie Śląskim, gmina Ciasna, powiat lubliniecki. Działki w trakcie podziału, ich wymiar i powierzchnia może.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Wrocław,dolnośląskie

569 000 zł50 m² 11 330,20 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Czujesz ten klimat? To mieszkanie w Wrocław-Fabryczna to połączenie uroku starej ceglanej kamienicy z nowoczesnym, miejskim vibe m. 50 m , rozkładowe i pełne potencjału idealne dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Spełnionych Marzeń

Czosnówka,lubelskie

1 510 000 zł158 m² 9 556,96 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 463 m²

Na sprzedaż, nowoczesny, energooszczędny parterowy dom z dużą działką 1463 m Nieruchomość położona jest w miejscowości Czosnówka, województwie lubelskim, w powiecie bialskim,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Hokejowa

Gdańsk,pomorskie

499 000 zł41 m² 12 082,30 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Agencja Westate Gdańsk oferuje na sprzedaż atrakcyjne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 41,3 m , położone na 2. piętrze kameralnego, trzypiętrowego budynku z 2022 roku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Ekonomiczna

Nowa Sól,lubuskie

549 000 zł62 m² 8 854,84 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Oferta premium dostępna tylko w naszym biurze nieruchomości. EN biuro nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu komfortowe mieszkanie 3-pokojowe w nowym budownictwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Słupecka

Poznań,wielkopolskie

694 000 zł75 m² 9 196,93 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie z klimatem w willi miejskiej - z widokiem na park i z murowanym garażem! Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie w jednej z najbardziej urokliwych części Poznania - na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Curie-Skłodowskiej

Zabrze,śląskie

819 000 zł75 m² 10 990,30 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie w Zabrzu z loggią i opcją garażu - gotowe do wprowadzenia! Lokalizacja: zlokalizowane w prestiżowej dzielnicy Zabrza, przy ul. Marii.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Janiki

Janiki,śląskie

320 000 zł219 m² 1 461,19 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:2 885 m²

Polecamy do sprzedaży dom z potencjałem, janiki woj. śląskie położony w malowniczej i spokojnej miejscowości Janiki, w gminie Panki, powiat kłobucki, województwo śląskie.Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Klonowa

Szczucin,małopolskie

599 000 zł150 m² 3 993,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

NA sprzedaż dom W małopolsce -powiat dąbrowski Dom położony w bliskiej odległości od centrum Szczucina (550 m od rynku ) na 12 arowej zagospodarowanej działce na osiedlu domów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Kasprzaka

Warszawa,mazowieckie

1 110 000 zł51 m² 21 764,70 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Opis nieruchomości Przedmiotem oferty jest nowoczesne mieszkanie o powierzchni 50,50 m , zlokalizowane przy ulicy Kasprzaka 31b, na prestiżowym, nowoczesnym osiedlu w centrum Warszawy. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

899 000 zł60 m² 14 973,30 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Oferta bezpośrednia - brak prowizji - brak pcc Mieszkanie dom Wrocław Szczepin Oglądaj inwestycje ze mną - umów tutaj tel Nowa inwestycja już dostępna do zakupu W ramach naszej inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wiczlińska

Gdynia,pomorskie

424 000 zł36 m² 11 810,60 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Twoje miejsce w zielonym sercu Trójmiasta.Nie masz czasu, by doczytać ogłoszenie do końca? Zapamiętaj najważniejsze: Osiedle otoczone Trójmiejskim Parkiem Krajobrazowym Kameralna zabudowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Kobierzyńska

Kraków,małopolskie

1 546 560 zł115 m² 13 500 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:podziemna hala garażowa

|R| Property prezentuje lokal handlowo - usługowy w dzielnicy Ruczaj przy ulicy Kobierzyńskiej w Krakowie. Lokalizacja: lokal znajduje się jednej z głównych arterii dzielnicy Ruczaj.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Klikuszowa

Klikuszowa,małopolskie

290 000 zł3 011 m² 96,31 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Rezerwacja! Zacznij dzień od widoku na Tatry i kawy na tarasie. To miejsce łączy spokój górskiej wsi z wygodą świetnej lokalizacji - do Nowego Targu tylko 5 minut jazdy! Oferta idealna dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Piotrawin

Piotrawin,lubelskie

13 445 400 zł7 767 m² 1 731,09 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kompleks budynków

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:187 000 m²

Informuję o możliwości wzięcia udziału w przetargu w nieruchomości w postaci: syndyk masy upadłości Fruvitaland Spółki z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kątowa

Kraków,małopolskie

709 000 zł43 m² 16 499,90 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

Nieruchomość W samym centrum przy dworcu pkp! Oferuję Państwu 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 38,93 m2 na ul. Kątowej , Lokal usytuowany jest na parterze 2- piętrowej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Łęczna,lubelskie

300 612 zł37 m² 8 200 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2027

Oferujemy sprzedaż mieszkań w nowej inwestycji Polesie Park w Łęcznej! To idealna okazja, aby nabyć nowoczesny apartament w atrakcyjnej lokalizacji. Wgn centrum sprzedaży! bez prowizji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

520 000 zł32 m² 16 049,40 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Oferta od dewelopera bez prowizji dla biura I podatku pcc 2%! Zapraszam do zakupu lokalu usługowego z funkcją mieszkalną. Kawalerka jest wykończona pod klucz z meblami( aneks kuchenny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Wnuka

Solec nad Wisłą,mazowieckie

499 000 zł170 m² 2 935,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 489 m²

Szukasz domu w cichej i spokojnej okolicy z dala od gwaru miasta ? Przedstawiam Ci na sprzedaż nieruchomość z domem o powierzchni 170 m2 usytuowanym przy ulicy J. Wnuka na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Piła

Piła,wielkopolskie

490 000 zł69 m² 7 087,07 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż: 3-pokojowe mieszkanie na os. Górnym w Pile - 67 m z ogrodem zimowym i wyjściem na zewnątrz. Podstawowe informacje Powierzchnia: 67 m Liczba pokoi: 3 Piętro: parter.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

1 080 000 zł98 m² 10 976,70 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Elegancki dom z ogrodem na kameralnym osiedlu we Wrocławiu - idealne miejsce dla Twojej rodziny. Odkryj przestronny, 4-pokojowy dom z dużym ogrodem na ekskluzywnym osiedlu - idealne połączenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Grabowo

Grabowo,zachodniopomorskie

700 000 zł90 m² 7 777,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:2 356 m²

Obiekt stanowi budynek jednokondygnacyjny, niepodpiwniczony, działka zagospodarowana, dużo zieleni, nasadzeń,dojście do budynku i dojazd nawierzchnia utwardzona

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Krzywa

Łomża,podlaskie

1 100 000 zł425 m² 2 588,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:330 m²

dom jendno rodzinny ocieplony nowe okna trzy szybowe nowy dach nowe drzwi wejściowe garażowe.po więcej informacji proszę się kontaktować przez email  

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Ostrowskiego

Wrocław,dolnośląskie

379 000 zł25 m² 14 980,20 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1979

Na sprzedaż jasne i przestronne mieszkanie o powierzchni 25,3 m , położone w doskonałej lokalizacji przy ulicy Aleksandra Ostrowskiego we Wrocławiu. Mieszkanie znajduje się na 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Jowisza

Straszyn,pomorskie

699 000 zł78 m² 8 961,54 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie położone na 1 piętrze w dwupiętrowym bloku o powierzchni 78 m2. Nieruchomość składa się z: - salonu z wyjściem na balkon z aneksem kuchennym otwartym z oknem -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Głuszyca

Głuszyca,dolnośląskie

175 000 zł6 100 m² 28,69 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Oferuję do sprzedaży dużą, uzbrojoną działkę zlokalizowana w Głuszycy, miejsce na dom lub prowadzenia działalności usługowej. W miejscowym planie oznaczona A-mn/u1 - Tereny Zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Szczecin,zachodniopomorskie

799 000 zł76 m² 10 539,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Oferta na wyłączność. Przedstawiamy Państwu nietuzinkowe mieszkanie położone w nowym budynku z windą, wybudowanym w 2023 roku na osiedlu Bukowe w Szczecinie. W okolicy pełna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Osiedle Na Wzgórzach

Kraków,małopolskie

480 000 zł41 m² 11 707,30 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 40,5 m2 położone na osiedlu Na Stoku w Krakowie. Lokal znajduje się zaledwie 11 km od Rynku Głównego i 1 km od wjazdu na obwodnicę Krakowa,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ćwiklińskiej

Kielce,świętokrzyskie

399 900 zł40 m² 9 997,50 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Na sprzedaż: 2-pokojowe mieszkanie - Osiedle Słoneczne Wzgórze, kielce Cena: 399 900 zł - do negocjacji Powierzchnia: 39,6 m + piwnica Piętro: 2 z 9 | Blok z windą Opis nieruchomości.