dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 740 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 740 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Piaski

Gołaczewy,małopolskie

349 900 zł2 128 m² 164,43 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Uzbrojona i uporządkowana działka budowlano-usługowa! | Gołaczewy ul. Piaski zadzwoń: współpracując z homeon Sosnowiec biurem działającym na terenie Śląska i Zagłębia nie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Myśliwska

Gdynia,pomorskie

673 000 zł61 m² 10 984,20 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1992

To mieszkanie szczególnie dobrze sprawdzi się dla rodziny, która szuka wygodnej, funkcjonalnej przestrzeni do życia. Rozkład, który oddziela część dzienną od prywatnej, dwustronna ekspozycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dworcowa

Inowrocław,kujawsko-pomorskie

119 900 zł46 m² 2 607,09 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1899

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą mieszkania o powierzchni 45.99m , usytuowanego w samym sercu Inowrocławia przy ulicy Dworcowej 69. Lokal 11 o którym mowa to dwupokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Okrzei

Żary,lubuskie

237 000 zł55 m² 4 293,48 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Wyjątkowa okazja! Mieszkanie na sprzedaż w Żarach (zatorze) możliwa zamiana na kawalerkę Z dopłatą! Marzysz o mieszkaniu z potencjałem w dobrze skomunikowanej części Żar?.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Dorycka

Warszawa,mazowieckie

499 999 zł39 m² 12 916,50 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1966

Opiekun oferty tel. Funkcjonalne 2 pokoje w cichej okolicy, o powierzchni 37 m2 na Bielanach. Gotowa pod wynajem. Blisko uczelni wyższych. Podstawowe informacje: przytulne mieszkanie, ciche.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dworcowa

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

329 000 zł36 m² 9 189,94 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1981

Na sprzedaż 2-pokojowe, gotowe do wprowadzenia mieszkanie, z oddzielną kuchnią z oknem, położone na 10. piętrze w 11 piętrowym budynku z windą. Lokalizacja Mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

1 332 000 zł138 m² 9 630,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:200 m²

Zakup bezpośrednio od dewelopera - nie płacisz prowizji I podatku pcc Nowoczesny Dom szeregowy z 2 miejscami postojowymi oraz ogrodem w cichej, zielonej okolicy. Lokalizacja: wrocław,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Czarna Białostocka,podlaskie

399 000 zł49 m² 8 142,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:317 m²

Polecamy Państwu na sprzedaż nietuzinkową nieruchomość położoną w Czarnej Białostockiej, miasteczku otoczonym Puszczą Knyszyńską, leżącym w pobliżu Zalewu Czapielówka, oddalonym od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, ul. Lisia

Łochowo,kujawsko-pomorskie

280 000 zł808 m² 346,53 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Makler Poleca Na sprzedaż: atrakcyjna działka budowlana - Łochowo, ul. Lisia - 808 m Na sprzedaż oferujemy działkę budowlaną o powierzchni 808 m , położoną w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kluczborska

Wrocław,dolnośląskie

789 900 zł54 m² 14 764,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1907

Stylowe mieszkanie w kamienicy z duszą po generalnym remoncie, gotowe do zamieszkania! Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o niepowtarzalnym charakterze, położone na 1. piętrze zabytkowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Tenisowa

Gdańsk,pomorskie

649 000 zł56 m² 11 548 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Piękne 3 pokoje po generalnym remoncie na południu Gdańska. Mieszkanie składa się z: - przedpokoju - spiżarni - salonu z aneksem kuchennym - sypialni - pokoju - łazienki Do mieszkania przynależy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Sztormowa

Sianożęty,zachodniopomorskie

1 054 468 zł44 m² 23 900 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Najnowszy III etap inwestycji. Apartament od strony zachodniej Z widokiem na morze! bez prowizji I podatku pcc2% - Podana cena jest ceną brutto. Termin realizacji: IV kwartał 2025r. Przedmiotem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Lewartowskiego

Warszawa,mazowieckie

800 000 zł49 m² 16 326,50 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1956

[ cena do negocjacji ] [ kupujacy nie płaci prowizji ] księga wieczysta pełna własność grunty uregulowane możliwość zakupu na kredyt : Krótko: śródmieście / Centrum / Blisko Metro / 49 m2 / 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kapitańska

Gdynia,pomorskie

419 000 zł45 m² 9 284 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1958

2 pokoje 45,13 m2 - Gdynia Grabówek! Mieszkanie składa się z ustawnego salonu, sypialni, kuchni, przedpokoju oraz łazienki. W sypialni znajduje się wydzielona przestrzeń na garderobę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rekreacyjna uzbrojona, ul. Jelitkowska

Gdańsk,pomorskie

125 000 zł280 m² 446,43 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Mam Państwu do zaoferowania ogródek działkowy zlokalizowany na rod Oaza w Gdańsku Jelitkowie. Działka ma powierzchnię 280m2 i znajdują się na niej liczne nasadzenia (sosna, brzoza, jaśmin,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

384 093 zł28 m² 13 752 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Apartament w atrakcyjnej lokalizacji we Wrocławiu| Idealny produkt pod inwestycje| Wykończenie w cenie Kupujesz bezpośrednio od dewelopera bez dodatkowych opłat agentów! Zadzwoń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Jaktorów

Jaktorów,mazowieckie

1 449 900 zł167 m² 8 682 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 282 m²

Przedstawiamy do sprzedaży nowoczesny parterowy dom położony w zielonej, spokojnej okolicy. Dom wolnostojący, parterowy o pow. ok.167 m2 usytuowany na działce 1282m2. Dom ogrzewany pompą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Brześć Kujawski

Brześć Kujawski,kujawsko-pomorskie

199 000 zł52 m² 3 841,70 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro nieruchomości Bemo prezentuje na sprzedaż mieszkanie o powierzchni użytkowej 51,80 m2, zlokalizowane w bloku w Starym Brześciu na 1 piętrze. Mieszkanie składa się z 2 pokoi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Zalewowa

Sztutowo,pomorskie

339 500 zł32 m² 10 543,50 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Mieszkanie w sercu nadmorskiego raju! Z gwarantowaną stopą zwrotu 9,33% rocznie przez 3 lata. Szukasz nieruchomości z wysoką stopą zwrotu? Ta inwestycja to doskonała okazja! Oferuje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biurowiec

Września,wielkopolskie

1 590 000 zł442 m² 3 597,29 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:2 134 m²

Szukasz powierzchni magazynowo-biurowej? Chcesz w komfortowych warunkach przyjmować swoich kontrahentów i partnerów biznesowych? Liczy się dla Ciebie duża powierzchnia i dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Zygmunta Krasińskiego

Kraków,małopolskie

647 000 zł32 m² 19 981,50 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Przytulne 2-pokojowe mieszkanie W centrum krakowa aleja krasińskiego, stare miasto, jubilat, wawel lokalizacja: na sprzedaż mieszkanie zlokalizowane przy Alei Zygmunta Krasińskiego w prestiżowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Niedurnego

Katowice,śląskie

348 000 zł44 m² 7 909,09 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferuję na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 44m 2 zlokalizowane w Katowicach, zawodzie ul Niedurnego. Mieszkanie znajduje się na pierwszym piętrze odnowionej kamienicy. W skład mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Galla Anonima

Poznań,wielkopolskie

340 000 zł32 m² 10 493,80 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Polecam na sprzedaż 1 pokojowe mieszkanie położone na 4 piętrze w niskim 4 piętrowym bloku z cegły przy ul. Galla na poznańskich Jeżycach. Na powierzchnię 32,40m2 składają się: - pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Kopanino

Kopanino,kujawsko-pomorskie

259 000 zł2 996 m² 77,44 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Marzysz o własnym domu w spokojnym miejscu blisko natury, ale jednocześnie z szybkim dostępem do miasta? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Oferujemy atrakcyjną działkę budowlaną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Dzikiej Gruszy

Słomin,mazowieckie

1 279 000 zł94 m² 13 622,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:42 m²

Na sprzedaż nowoczesny i komfortowy segment o powierzchni całkowitej 93,89 m (użytkowa 86,78 m ), zlokalizowany przy ul. Dzikiej Gruszy w Słominie. Idealny wybór dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

552 966 zł27 m² 20 427,30 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie 1 pokojowe położone na 1 piętrze w 5-piętrowym apartamentowcu z windą w świetnej lokalizacji tuż obok Dworca Głównego nowa jakość wpleciona w historyczną tkankę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Kamieniec Wrocławski

Kamieniec Wrocławski,dolnośląskie

630 000 zł83 m² 7 615,13 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Gotowe! bez prowizji l bez pcc! zakup od dewelopera! W cenie miejsce postojowe! piękna lokalizacja! wszystkie media! bezczynszowe! Gorąco polecam mieszkanie trzy pokojowe położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Kraków,małopolskie

729 000 zł47 m² 16 042 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Szanowni Państwo, prezentujemy Państwu przestronne, dwupokojowe mieszkanie w Krakowie - dzielnica Łagiewniki. Nieruchomość Prezentowana nieruchomość to dwupokojowe mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Włoska

Kraków,małopolskie

621 000 zł40 m² 15 525 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2009

Mieszkanie Oferuję Państwu 1-pokojowe mieszkanie o powierzchni 40 m 2 ul Włoska Nieruchomość usytuowana jest na trzecim piętrze pięciopiętrowego budynku 2009 roku. Składa się z: salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wiaduktowa

Wrocław,dolnośląskie

689 739 zł58 m² 11 890 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Oferujemy na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie w nowoczesnym budynku. Mieszkanie jest dwustronne, z ekspozycją na zachód oraz północ, co zapewnia optymalne nasłonecznienie po południu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Dobrzykowice

Dobrzykowice,dolnośląskie

782 572 zł118 m² 6 650 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:338 m²

Bez prowizji! bez pcc! zakup od dewelopera! wysoki standard wykończenia! ogrzewanie podłogowe W całym budynku, rolety elektryczne na parterze drogi wewnętrzne Z kostki brukowej! Dla inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

669 300 zł70 m² 9 628,83 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej okolicy, oraz bliskości terenów zielonych? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci zamkniętego osiedla, oraz pełnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Kraków

Kraków,małopolskie

817 713 zł70 m² 11 700 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

We speak English. Do not hesitate to contact us! uwaga! oferta W programie "0% prowizji". Koszty umowy pośrednictwa ponosi właściciel nieruchomości. Cena w ofercie jest ceną promocyjną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grochowska

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

339 000 zł37 m² 9 162,16 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Zapraszamy do zakupu mieszkania w doskonałej lokalizacji, w bardzo dobrej cenie. Ciepłe, wygodne, ustawne mieszkanie, usytuowane na 3 piętrze przy ul. Grochowskiej 1e w Kołobrzegu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Sucha Huta

Sucha Huta,pomorskie

90 000 zł1 500 m² 60 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Bardzo ładna działka budowlana w Suchej Hucie, gmina Przywidz. Oferujemy do sprzedaży ładnie położoną działkę gruntu o powierzchni 1500 mkw. znajdującą się w miejscowości Sucha.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Poznań

Poznań,wielkopolskie

598 179 zł54 m² 11 100 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Dwustronne 3 pokojowe z dwoma balkonami mieszkanie w świetnej lokalizacji! Kup mieszkanie taniej! Skorzystaj z rabatów do końca miesiąca! Zadzwoń i dowiedz się więcej:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Kraków,małopolskie

860 000 zł69 m² 12 463,80 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

MB Estates ma przyjemność zaprezentować na sprzedaż bardzo atrakcyjne mieszkanie o powierzchni 69 m2. Mieszkanie znajduje się na parterze w czteropiętrowym budynku. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Żarnowskiego

Chełm,lubelskie

439 000 zł37 m² 11 817 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Szukasz eleganckiego, nowego mieszkania w prestiżowej lokalizacji Chełma - gotowego do zamieszkania od zaraz? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Na sprzedaż nowoczesne mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kochanowskiego

Warszawa,mazowieckie

575 000 zł38 m² 15 131,60 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Do sprzedania: mieszkanie dwupokojowe, rozkładowe, z oddzielną, widną kuchnią, w dobrym stanie do wprowadzenia na 3- piętrze (bez windy). W dzielnicy Bielany, w zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wólka Cycowska

Wólka Cycowska,lubelskie

584 900 zł127 m² 4 608,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:900 m²

Na sprzedaż wolnostojący dom jednorodzinny, położony w miejscowości Wólka Cycowska gm. Cyców o powierzchni użytkowej wynoszącej 126,92 m2. Budynek usytuowany jest w I linii zabudowy na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem, ul. Czereśniowa

Gdańsk,pomorskie

469 000 zł28 m² 18 571,40 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Kawalerka w Gdańsku - gotowa do wprowadzenia! Mieszkanie w dzielnicy Ujeścisko-Łostowice, na kameralnym osiedlu złożonym z sześciu 3-piętrowych budynków. Doskonała lokalizacja.