dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 742 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

200 742 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kolejowa

Biała Podlaska,lubelskie

295 000 zł51 m² 5 889,33 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1997

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 50,60 m zlokalizowane przy ul. Kolejowej 8 w Białej Podlaskiej. Jeśli szukasz nieruchomości w świetnym punkcie miasta z potencjałem do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, Aleja Władysława Reymonta

Warszawa,mazowieckie

475 000 zł26 m² 18 269,20 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1974

Mieszkanie 1-pokojowe , usytuowane na 2 piętrze w 10-piętrowym bloku z windą -warszawa, bielany, ul. Władysława Stanisława Reymonta. Tuż obok kultowego Wolumenu i zaledwie kilka minut.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Żórawina

Żórawina,dolnośląskie

439 000 zł1 100 m² 399,09 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka objęta planem zagospodarowania przestrzennego, do zabudowy jednorodzinnej 1mn. Idealna dla klienta oczekującego ciszy, spokoju, przestrzeni oraz szybkiej komunikacji z Wrocławiem ( 8,5 km ).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Opolskich

Opole,opolskie

258 000 zł19 m² 13 305,80 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania o powierzchni 19,39 m , położonego w doskonałej lokalizacji przy ul. Książąt Opolskich. To idealna okazja dla tych,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

699 000 zł54 m² 13 065,40 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowe mieszkanie W centrum / cicha I spokojna okolica / bez prowizji doskonała lokalizacja blisko rzeki apartamenty Z przestronnymi tarasami i dużymi oknami stylowe I eleganckie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Głuszyca

Głuszyca,dolnośląskie

1 690 000 zł136 m² 12 426,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 600 m²

Do sprzedania nowoczesny, wolnostojący dom w Głuszycy o powierzchni użytkowej 136m2. Dom położony na działce o powierzchni 2600m2. Parter domu to przestrony salon z jadalnią,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wybickiego

Kraków,małopolskie

480 000 zł30 m² 16 000 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1975

Mieszkanie zlokalizowane jest przy ulicy Wybickiego, w 10-cio piętrowym budynku z lat 75-tych (ocieplony). Lokal o pow. 30 m2 znajduje się na 1 piętrze budynku. W skład wchodzą: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rymanowska

Wałbrzych,dolnośląskie

182 000 zł57 m² 3 170,18 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Na sprzedaż oferuję nieruchomość o powierzchni całkowitej 57.41m2 zlokalizowaną w Wałbrzychu - Nowe Miasto przy ulicy Rymanowskiej Usytuowana w kamienicy na cztero rodzinnej kamienicy na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Korzenna

Gdańsk,pomorskie

629 000 zł32 m² 19 552,40 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1956

Wyłącznie w naszej ofercie - miejsce, które otwiera drzwi marzeniom! Zapraszam do poznania wyjątkowej przestrzeni - idealnej zarówno jako inwestycja, jak i wymarzony dom wakacyjny. To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Żagańskich

Głogów,dolnośląskie

329 000 zł34 m² 9 617,07 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż: 2-pokojowe mieszkanie z piwnicą - parter, nowe budownictwo, pełne wyposażenie w cenie! Lokalizacja: głogów, osiedle Piastów Śląskich, ulica Książąt Żagańskich Budynek:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Tuchowska

Kraków,małopolskie

770 000 zł56 m² 13 819,10 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Dwa przestronne pokoje na Kurdwanowie Dzień dobry. Do sprzedaży oferuję przestronne mieszkanie o powierzchni 55,57m2 znajdujące się w budynku z 2002r. przy ulicy Tuchowskiej. Atutem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Opole

Opole,opolskie

430 000 zł49 m² 8 761,21 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przedstawiamy ofertę mieszkania, położonego na parterze w niskim bloku w Centrum Opola. Mieszkanie 2 - pokojowe o powierzchni przeszło 49 m2 się z salonu, oddzielnego pokoju, kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biurowiec

Częstochowa,śląskie

2 490 000 zł360 m² 6 916,67 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Powierzchnia działki:500 m²

Oferujemy na sprzedaż budynek biurowy o łącznej powierzchni 360 m , położony w dogodnej lokalizacji w centrum miasta. Idealny pod działalność biurową. Obiekt jest w bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Zielona Góra,lubuskie

534 900 zł39 m² 13 715,40 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Oferta w biurze prospace Na sprzedaż oferujemy wyjątkowe, niezamieszkane dotąd mieszkanie w nowoczesnym budynku z 2024 roku. Lokal został wykończony z dbałością o każdy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

647 145 zł59 m² 10 950 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania w świetnej lokalizacji? Zależy Ci na cichej okolicy i bliskości terenów zielonych ? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z miejscem parkingowym, ul. Gajowicka

Wrocław,dolnośląskie

369 000 zł24 m² 15 323,90 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

***okolice sky tower/powstańców śląskich*** ***ul. Gajowicka*** ***centrum*** ***kawalerka*** ***IV piętro*** ***winda*** Na sprzedaż mieszkanie jednopokojowe zlokalizowane w bloku przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Poznań

Poznań,wielkopolskie

520 920 zł40 m² 13 023 zł/m²

 

Piętro:5/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Atrakcyjne, kompaktowe mieszkanie w prestiżowej lokalizacji na poznańskich Jeżycach! Idealne dla/pod: > studenta, singla > pary na start > wynajem/booking - pewna lokata kapitału ze stałymi zyskami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Siedlanka

Siedlanka,podkarpackie

982 305 zł237 m² 4 150 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Chcesz zainwestować w miejsce, które zapewni Ci spokój, bezpieczeństwo i komfort na długie lata? Oferujemy domy jednorodzinne na wsi, gdzie odnajdziesz równowagę między życiem zawodowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Słoneczna

Grzędy,mazowieckie

275 000 zł1 152 m² 238,72 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Cena do negocjacji! Witam. Działka numer 157/5- powierzchnia 1152m2. Mpzp, media w trakcie podłączania. Utwardzony dojazd 8 m szerokości ( udział w gruncie). 2 min do Aleii Krakowskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Leśna

Laszczki,mazowieckie

1 098 000 zł138 m² 7 956,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:393 m²

Energooszczędne domy w zabudowie szeregowej pod Warszawą. Uroczo wkomponowane w istniejącą zabudowę ,osiedle pod Dębem" znajduje się w Laszczkach gmina Raszyn - 2 km od Janek. ".

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Wejherowo

Wejherowo,pomorskie

1 299 000 zł200 m² 6 495 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:767 m²

Dom jednorodzinny W willowej okolicy sąsiadujący Z lasem Zybertowo | Dom jednorodzinny | wejście do lasu bezpośrednio z posesji | Cicha, spokojna okolica | Rozwinięta infrastruktura *****.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Skomętno Wielkie

Skomętno Wielkie,warmińsko-mazurskie

106 000 zł1 540 m² 68,83 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka położona w miejscowości Skomętno Wielkie na Mazurach. Działka o powierzchni 1540 m2, gotowa na spełnienie Twoich marzeń o własnym zakątku wśród przyrody. Ta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Bandurskiego

Marki,mazowieckie

3 675 000 zł7 351 m² 499,93 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Ulica Bandurskiego. Działka w drugiej linii zabudowy nie objęta mpzp. Możliwa zabudowa szeregowa i wielorodzinna na podstawie warunków zabudowy. Oferta wysłana z systemu Galactica Virgo

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Asfaltowa

Wrocław,dolnośląskie

665 000 zł50 m² 13 300 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Bezpośrednio od właściciela. Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 48 m2, na zamkniętym osiedlu, z terenem zielonym na tyłach budynku gdzie znajduje się plac zabaw oraz miejsce spotkań wraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Gdańsk,pomorskie

470 000 zł60 m² 7 833,33 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1999

Grandestates ma przyjemność zaprezentować Państwu dwupokojowe mieszkanie z duszą, położone na ostatnim piętrze kameralnego budynku z 1999 roku, przy ul. Posejdona w Kowalach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Powstania Śląskiego

Gdynia,pomorskie

629 000 zł52 m² 12 105 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1969

Słoneczne 3 pokojowe mieszkanie z zabudowanym balkonem! Gdynia Redłowo - blisko morza! Dwustronne 3 -pokojowe mieszkanie o powierzchni 51,96 m2 zlokalizowane na parterze w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Madalin

Madalin,śląskie

169 000 zł1 550 m² 109,03 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Marzysz o własnym domu w spokojnej okolicy, ale z łatwym dostępem do miasta? Ta działka jest dla Ciebie! Lokalizacja: madalin, gm. Rędziny Powierzchnia: ok. 1550 m Wymiary: ok. 60.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Krakowska

Gorlice,małopolskie

235 000 zł52 m² 4 532,30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż duże, rozkładowe mieszkanie w Gorlicach przy ulicy Krakowskiej. Mieszkanie w stanie do generalnego remontu co daje możliwość zaaranżowania mieszkania od podstaw według swoich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kamieńskiego

Wrocław,dolnośląskie

480 000 zł43 m² 11 165,40 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

Na sprzedaż urokliwe mieszkanie w kamienicy z 1910 roku, zlokalizowane przy ulicy Kamieńskiego we Wrocławiu. Nieruchomość o powierzchni 42,99 m składa się z dwóch pokoi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Brwinów

Brwinów,mazowieckie

1 349 900 zł140 m² 9 658 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:550 m²

Przedstawiamy nowoczesny dom w stanie deweloperskim 1/2 bliźniaka o powierzchni ok. 140 m dom nr.1 lok. 1 przedstawiam na sprzedaż wyjątkowy Dom w zabudowie bliźniaczej, położony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. 17 Sierpnia

Pułtusk,mazowieckie

830 000 zł64 m² 12 968,80 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Prestiż, najwyższa jakość, doskonała lokalizacja! Na sprzedaż oferuję wyjątkowy i elegancki apartament, zaprojektowany przez pracownię architektoniczną z dbałością o każdy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Strażacka

Wrocław,dolnośląskie

999 000 zł95 m² 10 501,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:354 m²

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Widawa * Spokojne osiedle domów jednorodzinnych Układ: pomieszczenia Parter: -Salon z kuchnią -pom. Pomocnicze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Zblewo,pomorskie

715 000 zł130 m² 5 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 113 m²

Dom o powierzchni 130 m2 położony na działce 1113 m2 na kameralnym osiedlu przy lesie. (D6) Cena dotyczy domu w stanie deweloperskim. Osiedle: osiedle Leśny Zakątek w Zblewie to kameralne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Warszawa,mazowieckie

599 000 zł37 m² 16 189,20 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1966

2-pokojowe mieszkanie 37 m Wola, tuż przy Metrze Księcia Janusza Do sprzedaży przytulne i jasne mieszkanie o powierzchni 37 m , zlokalizowane na 3 piętrze budynku na warszawskiej Woli.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Piłsudskiego

Mińsk Mazowiecki,mazowieckie

455 000 zł34 m² 13 382,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Gotowe do wprowadzenia idealne mieszkanie w centrum z własnym miejscem w garażu podziemnym! Na sprzedaż komfortowe, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 33,9 m , położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Blatona

Warszawa,mazowieckie

880 000 zł68 m² 12 888,10 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Mieszkanie 3 -pokojowe Z balkonem I piwnicą na bemowie! księga wieczysta! lokal stanowiący odrębną nieruchomość. Lokalizacja: - ul. Jana Blatona, b. blisko skrzyżowania ulic: powstańców.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Głogów,dolnośląskie

329 000 zł48 m² 6 882,85 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nowoczesne, 3-pokojowe mieszkanie 47,8 m2 po generalnym remoncie na 2 piętrze gotowe do zamieszkania! Szukasz mieszkania, do którego możesz wprowadzić się od razu, bez dodatkowych kosztów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Aleksandry

Kraków,małopolskie

810 000 zł59 m² 13 738 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Bardzo ładne, nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 59 mkw. położone w zielonej okolicy na Bieżanowie Nowym przy ul. Aleksandry. Lokal dostępny w terminie 3 m-cy. Piętro: 1/4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Kraków,małopolskie

556 800 zł35 m² 16 000 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Nowe mieszkania bezpośrednio od dewelopera Kraków - Mistrzejowice system płatności 20/80 Nowa inwestycja deweloperska w północnej części Krakowa, to 9-piętrowy budynek, a w nim mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna ogrodzona

Sokołów,mazowieckie

3 591 000 zł5 700 m² 630 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Działka przemysłowa 5700 m Sokołów, gm. Michałowice Na sprzedaż działka przemysłowa o powierzchni 5700 m , położona w miejscowości Sokołów, gmina Michałowice (woj.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

758 120 zł72 m² 10 471,30 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Szukasz mieszkania we Wrocławiu? Zadzwoń! Przeprowadzę Cię przez cały proces zakupu nieruchomości! Zapraszamy na dni otwarte! Zadzwoń i dowiedź sie więcej! Tel: atuty mieszkania: dwustronna.