dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 847 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 847 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Tamka

Gdańsk,pomorskie

759 900 zł62 m² 12 256,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Apartament zlokalizowany w gdańskiej dzielnicy Stogi. Blisko Centrum! Możliwość wykończenia pod klucz. Kontakt : nie pobieramy prowizji! Mamy w ofercie mieszkania z całego Trójmiasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Przejezdna

Warszawa,mazowieckie

665 000 zł49 m² 13 590,80 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Szukasz wygodnego, dobrze zaplanowanego mieszkania dla siebie i rodziny? Ta oferta może Cię zainteresować. Mieszkanie znajduje się w niskim, kameralnym budynku z 2016 roku, położonym przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Bałków

Bałków,świętokrzyskie

65 000 zł3 300 m² 19,70 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka w Bałkowie (woj. świętokrzyskie, gm. Radków) Szukasz ciszy i spokoju w otoczeniu zieleni i pięknych lasów? Ta działka Ci to zapewni! W pobliżu działki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Prałkowce

Prałkowce,podkarpackie

190 000 zł5 450 m² 34,86 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Przedstawiamy Państwu ofertę przestrzennej działki budowlanej, położonej w miejscowości Prałkowce gmina Krasiczyn na trasie Prałkowce - Zalesie. Jest to działka, na terenie której gmina.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Obrońców Wybrzeża

Gdańsk,pomorskie

1 430 000 zł67 m² 21 248,10 zł/m²

 

Piętro:4/17

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Nowoczesny apartament 3-pokojowy | Spektrum, przymorze | 71 m | Gdańsk westate Gdańsk prezentuje stylowe i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 67 m , położone na prestiżowym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

947 920 zł88 m² 10 743,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Dni otwarte 5.07 | Kup dom taniej! Skorzystaj z większych rabatów! Można oglądać! Umów się na prezentacje Piękny dom szeregowy, położony w cichej okolicy blisko centrum, jest idealnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

438 064 zł29 m² 15 200 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Oferta bezpośrednia - brak prowizji - brak pcc Mieszkanie dom Wrocław Krzyki Oglądaj inwestycje ze mną - umów tutaj tel Nowa inwestycja już dostępna do oglądania W ramach naszej inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Koszykarska

Kraków,małopolskie

489 000 zł26 m² 19 176,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2016

Polecamy! mieszkanie 1- pokojowe 25,5M2 do wejścia W spokojnej okolicy! Mam przyjemność przedstawić mieszkanie znajdujące się na ul. Koszykarskiej. Nieruchomość położona jest na 2 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Siercza

Siercza,małopolskie

949 000 zł121 m² 7 842,98 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:450 m²

Sprzedaż bezpośrednia bez prowizji. Na sprzedaż: jeden segment bliźniaka według projektu Dom pod miłorzębem 20 (gb) komfort i nowoczesność w idealnej lokalizacji! Lokalizacja: siercza koło.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Janickiego

Poznań,wielkopolskie

687 900 zł58 m² 11 759 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

. Szukasz najlepszej okazji mieszkaniowej. w najbardziej prestiżowej lokalizacji Poznania?. zadzwoń i odbierz klucze już w tym roku. Mieszkania od dewelopera + Nie płacisz pcc + nie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Olsztyn

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

849 900 zł62 m² 13 754,70 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Osiedle Panorama położone jest w ścisłym centrum miasta. Dostęp do wszelkich usług i znakomita komunikacja. W pobliżu linia tramwajowa oraz liczne sklepy wielkopowierzchniowe. Samo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Osiedle Tysiąclecia

Stargard,zachodniopomorskie

249 000 zł37 m² 6 729,73 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie 1-pokojowe (kawalerka) o pow. 35,47 m2 położone na III piętrze bloku na Os. Tysiąclecia w Stargardzie. Lokal składa się z pokoju z balkonem, dużej kuchni, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Ryżowa

Warszawa,mazowieckie

950 000 zł78 m² 12 179,50 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą 3-pokojowego mieszkania, które łączy komfort, funkcjonalność i doskonałą lokalizację. To idealna propozycja dla rodzin poszukujących.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Stolarza

Kraków,małopolskie

748 907 zł62 m² 12 050 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Nowoczesne 3-pokojowe mieszkania Z garażem I komórką lokatorską W nowej inwestycji na bieżanowie N20 Nieruchomości oferuje na sprzedaż mieszkania o powierzchni ok. 63 m2 usytuowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wróblowice

Wróblowice,dolnośląskie

428 000 zł48 m² 8 991,60 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Oferta bezpośrednia - brak prowizji - brak pcc Mieszkanie dom Wrocław Leśnica / Lutynia Wróblowice Oglądaj inwestycje ze mną - umów tutaj tel Nowa inwestycja już dostępna do zakupu, gotowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Ku Rzece

Warszawa,mazowieckie

960 000 zł58 m² 16 551,70 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Na sprzedaż, stylowy oraz ustawny apartament z klimatyzacją, który idealnie sprawdzi się jako lokal zarówno dla singla, rodziny jak i pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Krochmalna

Warszawa,mazowieckie

890 000 zł48 m² 18 541,70 zł/m²

 

Piętro:9/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Apartament trzypokojowy po generalnym remoncie w pełni wyposażony gotowy do zamieszkania. Podstawowe informacje: - apartament o pow. 49 m znajduje się w znakomitej lokalizacji, samym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Wrocław,dolnośląskie

729 000 zł43 m² 16 953,50 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie w prestiżowej lokalizacji: apartamentowiec "dyrekcyjna 33" wybudowany przez atal w 2014 r. Mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 43 m2 z dużym balkonem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

530 000 zł47 m² 11 252,70 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Opiekun oferty Pośrednik Obrotu Nieruchomościami Zapraszam do zapoznania się z ofertą 2-pokojowego przestronnego mieszkania o powierzchni 47,10 m2, znajdującego się na dobrze skomunikowanym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak

Warszawa,mazowieckie

1 500 000 zł130 m² 11 513,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:242 m²

Zapraszamy do zapoznania się z naszą inwestycją osiedla zacisze ursynów, która składa się z domów w zabudowie bliźniaczej oraz czterolokalowej - aż 18 lokali w ofercie! 2 miejsca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Grzybiany

Grzybiany,dolnośląskie

440 000 zł2 200 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana uzbrojona Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki budowlanej uzbrojonej w Grzybianach zaledwie 10 minut od Legnicy. Szczegóły nieruchomości: typ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Klasztorna

Wrocław,dolnośląskie

761 400 zł56 m² 13 500 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Studio| Klimatyczne| Krzyki Opis lokalizacji: krzyki, pawia Opiekun nieruchomości: hubert Szymczak tel. Przestronny loft o powierzchni 56,40 m2 na pierwszym piętrze w południowej części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Jaracza

Łódź,łódzkie

180 000 zł19 m² 9 625,67 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1910

Oferuję na sprzedaż funkcjonalną kawalerkę o powierzchni 18,7 m , zlokalizowaną w samym sercu Łodzi. Mieszkanie mieści się na parterze kamienicy i stanowi idealną propozycję.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Sołtysowska

Kraków,małopolskie

670 000 zł38 m² 17 710,80 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Biuro Rama Home prezentuje wyjątkową okazję - nowoczesne, 2-pokojowe mieszkanie na zamkniętym osiedlu przy ul. Sołtysowskiej w Krakowie, gotowe do wprowadzenia od zaraz! To idealne rozwiązanie dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Skoroszewska

Warszawa,mazowieckie

869 000 zł61 m² 14 269,30 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2003

Uprzejmie prezentuję świeżo wyremontowane 3-pokojowe mieszkanie położone przy ul. Skoroszewskiej 2b na warszawskim Ursusie. Mieszkalnie znajduje się na trzecim piętrze sześciopiętrowego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Nowa

Rudnik Wielki,śląskie

259 000 zł3 700 m² 70 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Biuro nieruchomości Jura Estate ma przyjemność zaprezentować atrakcyjną działkę na sprzedaż, położoną w spokojnej i zielonej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kolejowa

Biała Podlaska,lubelskie

295 000 zł51 m² 5 889,33 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1997

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 50,60 m zlokalizowane przy ul. Kolejowej 8 w Białej Podlaskiej. Jeśli szukasz nieruchomości w świetnym punkcie miasta z potencjałem do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, Aleja Władysława Reymonta

Warszawa,mazowieckie

475 000 zł26 m² 18 269,20 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1974

Mieszkanie 1-pokojowe , usytuowane na 2 piętrze w 10-piętrowym bloku z windą -warszawa, bielany, ul. Władysława Stanisława Reymonta. Tuż obok kultowego Wolumenu i zaledwie kilka minut.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Żórawina

Żórawina,dolnośląskie

439 000 zł1 100 m² 399,09 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka objęta planem zagospodarowania przestrzennego, do zabudowy jednorodzinnej 1mn. Idealna dla klienta oczekującego ciszy, spokoju, przestrzeni oraz szybkiej komunikacji z Wrocławiem ( 8,5 km ).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Opolskich

Opole,opolskie

258 000 zł19 m² 13 305,80 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania o powierzchni 19,39 m , położonego w doskonałej lokalizacji przy ul. Książąt Opolskich. To idealna okazja dla tych,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

699 000 zł54 m² 13 065,40 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowe mieszkanie W centrum / cicha I spokojna okolica / bez prowizji doskonała lokalizacja blisko rzeki apartamenty Z przestronnymi tarasami i dużymi oknami stylowe I eleganckie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Głuszyca

Głuszyca,dolnośląskie

1 690 000 zł136 m² 12 426,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 600 m²

Do sprzedania nowoczesny, wolnostojący dom w Głuszycy o powierzchni użytkowej 136m2. Dom położony na działce o powierzchni 2600m2. Parter domu to przestrony salon z jadalnią,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wybickiego

Kraków,małopolskie

480 000 zł30 m² 16 000 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1975

Mieszkanie zlokalizowane jest przy ulicy Wybickiego, w 10-cio piętrowym budynku z lat 75-tych (ocieplony). Lokal o pow. 30 m2 znajduje się na 1 piętrze budynku. W skład wchodzą: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rymanowska

Wałbrzych,dolnośląskie

182 000 zł57 m² 3 170,18 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Na sprzedaż oferuję nieruchomość o powierzchni całkowitej 57.41m2 zlokalizowaną w Wałbrzychu - Nowe Miasto przy ulicy Rymanowskiej Usytuowana w kamienicy na cztero rodzinnej kamienicy na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Korzenna

Gdańsk,pomorskie

629 000 zł32 m² 19 552,40 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1956

Wyłącznie w naszej ofercie - miejsce, które otwiera drzwi marzeniom! Zapraszam do poznania wyjątkowej przestrzeni - idealnej zarówno jako inwestycja, jak i wymarzony dom wakacyjny. To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Żagańskich

Głogów,dolnośląskie

329 000 zł34 m² 9 617,07 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż: 2-pokojowe mieszkanie z piwnicą - parter, nowe budownictwo, pełne wyposażenie w cenie! Lokalizacja: głogów, osiedle Piastów Śląskich, ulica Książąt Żagańskich Budynek:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Tuchowska

Kraków,małopolskie

770 000 zł56 m² 13 819,10 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Dwa przestronne pokoje na Kurdwanowie Dzień dobry. Do sprzedaży oferuję przestronne mieszkanie o powierzchni 55,57m2 znajdujące się w budynku z 2002r. przy ulicy Tuchowskiej. Atutem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Opole

Opole,opolskie

430 000 zł49 m² 8 761,21 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przedstawiamy ofertę mieszkania, położonego na parterze w niskim bloku w Centrum Opola. Mieszkanie 2 - pokojowe o powierzchni przeszło 49 m2 się z salonu, oddzielnego pokoju, kuchni,.