dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

199 985 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

199 985 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Białowieska

Wrocław,dolnośląskie

569 000 zł50 m² 11 380 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Prezentuję do sprzedaży mieszkanie 3-pokojowe z osobną kuchnią wraz z balkonem i piwnicą w topowej dzielnicy Popowice. Lokalizacja: ul. Białowieska 13 Wysokie parter W okolicy:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Siemiradzkiego

Lublin,lubelskie

329 000 zł66 m² 5 267,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:147 m²

Dom w zabudowie szeregowej - dzielnica Dziesiąta, lublin Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu w zabudowie szeregowej, położonego w spokojnej i dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Zegrzyńska

Legionowo,mazowieckie

670 000 zł64 m² 10 551,20 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie 4 pokojowe w bloku z lat 80-tych zlokalizowane w Legionowie. Mieszkanie znajduje się na pierwszym piętrze w niskim bloku. Na powierzchnię mieszkania składa się: - 4 pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Dzierżoniów

Dzierżoniów,dolnośląskie

750 000 zł4 015 m² 186,80 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Podana cena jest ceną netto do której należy doliczyc vat 23%. Przedmiotem sprzedaży jest grunt niezabudowany zlokalizowany w miejscowości Pilawa Dolna, tuż przy wjeździe do Dzierżoniowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Błonie

Błonie,mazowieckie

1 199 000 zł130 m² 9 257,97 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:392 m²

Nowy dom urządzony pod klucz na osiedlu zacisze polna! Dom na nowym kameralnym Osiedlu "zacisze Polna" przy ul.Polnej w Cybulicach Małych 15 minut drogi za Łomiankami w otulinie Puszczy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Oliwkowa

Gdynia,pomorskie

445 000 zł35 m² 12 678,10 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Otoczona lasami , położona w otulinie Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego , jedna z najspokojniejszych a jednocześnie świetnie skomunikowanych dzielnic Gdyni - Dąbrowa. Pełne zaplecze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Ziemi Michałowskiej

Toruń,kujawsko-pomorskie

350 000 zł47 m² 7 446,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:503 m²

Na sprzedaż mały dom z działką do remontu Powierzchnia: około 47m2 m Forma własności: pełna własność z kwdostępność: dostępne od rękistruktura: 3 pokoje, kuchnia, aneks.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bitwy pod Monte Cassino

Tarnów,małopolskie

407 000 zł60 m² 6 783,33 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż oferujemy spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu z księgą wieczystą, położone na 8. piętrze wieżowca przy ul. Bitwy pod Monte Cassino w Tarnowie. Mieszkanie: powierzchnia:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Zyblikiewicza

Kraków,małopolskie

1 870 000 zł99 m² 18 925,20 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1926

Polecamy! - do sprzedania 4-pokojowe mieszkanie 98,81 m2 na ul. Zyblikiewicza - dzielnica: (stare Miasto). Mieszkanie usytuowane jest na 4-piętrze w kamienicy z 1926r. Mieszkanie składa się Z:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Poziomkowa

Borkowo,pomorskie

490 000 zł56 m² 8 715,76 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie o cechach domu - bardzo niskie koszty utrzymania Mieszkanie jak dom, z osobnym wejściem, z balkonem lub ogródkiem. Bardzo niskie koszty utrzymania Nieruchomości. Na osiedlu są.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Dąbrowa Górnicza

Dąbrowa Górnicza,śląskie

490 000 zł68 m² 7 205,88 zł/m²

 

Piętro:parter/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Prezentujemy do sprzedaż M4 w Dąbrowie Górniczej osiedle Mydlice o następujących parametrach: 68,1 m 2 - trzy pokoje, osobna kuchnia, łazienka, wc, przedpokój balkon piwnica przynależna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

949 000 zł121 m² 7 842,98 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:220 m²

Przedmiotem oferty jest nowy dom na sprzedaż w zabudowie bliźniaczej na osiedlu Miedzyń! Nieruchomość o powierzchni 115 m2. i działka 203 m2. Specyfikacja budynku: - stan deweloperski.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Sosnowiec

Sosnowiec,śląskie

249 000 zł44 m² 5 659,09 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Prezentujemy na sprzedaż przestronne M3 w Sosnowcu, dzielnica Zagórze o następujących parametrach: 44,13 m 2 - dwa niezależne pokoje, kuchnia, łazienka, osobno wc, przedpokój balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Mazańcowicka

Czechowice-Dziedzice,śląskie

296 408 zł38 m² 7 900 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Z przyjemnością przedstawiamy 2-pokojowe mieszkanie w świetnej lokalizacji - nowa inwestycja, czechowice-Dziedzice! Na sprzedaż nowoczesne mieszkanie w stanie deweloperskim , zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Staroszkolna

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

229 000 zł40 m² 5 745,11 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

Zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą 2 pokojowego mieszkania do remontu, z dużym potencjałem, w odrestaurowanej kamienicy z ogrodem. Budynek Lokal mieszkalny znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Żabia Wola

Żabia Wola,mazowieckie

1 099 900 zł151 m² 7 294 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 550 m²

Przedstawiamy do sprzedaży Nowy, dom wolnostojący o powierzchni ok.150 m2 posadowiony na przestronnej, dużej działce o powierzchni ok. 2600 m2. Rozkład domu ; Parter : - wiatrołap -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Warszawa

Warszawa,mazowieckie

599 000 zł42 m² 14 261,90 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Bielany - piaski Mieszkanie z widokiem na Centrum Jeżeli szukasz mieszkania: - dobrze skomunikowanego - idealnego dla singla jak i pary - w świetnej lokalizacji dla studentów - jako lokaty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Opole

Opole,opolskie

579 000 zł62 m² 9 338,71 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Z przyjemnością oferujemy do kupienia 3 pokojowe mieszkanie o pow. 62 m2, które jest zlokalizowane w atrakcyjnej lokalizacji, na Opolskim zwm ie. Lokal jest po generalnym remoncie! Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Włodkowica

Warszawa,mazowieckie

480 000 zł26 m² 18 692 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

We speak pl/en/ua/ru Nowoczesna kawalerka na sprzedaż w inwestycji Nova Viva Garden - ul. Pawła Włodkowica 9, warszawa Przedstawiamy ofertę sprzedaży nowoczesnej kawalerki zlokalizowanej na 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona Baszkówka

Baszkówka,mazowieckie

366 000 zł1 200 m² 305 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferuję bardzo atrakcyjną działkę, o powierzchni 1200 m2. , położoną w gminie Piaseczno, w przepięknej miejscowości baszkówka. Wymiary : 27,0 m. X 37,0 m. Nieruchomość objęta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Gliwice,śląskie

359 000 zł49 m² 7 302,69 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Brak prowizji od kupujących! Oferujemy na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 49 m , znajdujące się w dogodnej lokalizacji w Gliwicach. Jest to doskonała propozycja zarówno dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

487 514 zł28 m² 17 300 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Osiedle realizowane we Wrocławskiej dzielnicy Krzyki, na terenach obejmujących historyczne zabudowania dawnego browaru E. Haasego. Obszar jest dobrze skomunikowany zarówno z centrum Wrocławia, jak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

934 588 zł75 m² 12 400 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej okolicy, bliskości terenów zielonych, oraz bliskości pięknego nowego kampusu Akademii Muzycznej ? Potrzebujesz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Daszyńskiego

Wrocław,dolnośląskie

377 000 zł36 m² 10 472,20 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1930

Mieszkanie jednopokojowe w Śródmieściu we Wroclawiu. 36m, kuchnia przechodnia, duze okno w lazience. ogrzewanie elektryczne. woda - bojler elektryczny. mieszkanie odswiezone, wszystkie meble.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Siechnice

Siechnice,dolnośląskie

1 054 850 zł133 m² 7 928,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:143 m²

Zapraszam do zakupu pięknych domów w zabudowie szeregowej z ogrodami. Otoczenie malowniczych terenów zielonych jest niewątpliwym atutem tego miejsca, docenianym przez osoby chcące mieć za.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Nowa Ruda

Nowa Ruda,dolnośląskie

235 000 zł37 m² 6 351,35 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Prezentujemy mieszkanie o powierzchni 37 m2 położone na trzecim piętrze w docieplonym, zadbanym bloku w Słupcu w Nowej Rudzie. Mieszkanie składa się z 2 pokoi, jasnej kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Żółkiewskiego

Kielce,świętokrzyskie

839 250 zł67 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Zachęcam do zapoznania się z ofertą wyjątkowego mieszkania, o powierzchni 67m2. Lokal mieszkalny znajduję się na osiedlu Baranówek. Jest to zaciszne osiedle, głównie zabudowane domkami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Grzybowska

Warszawa,mazowieckie

967 000 zł33 m² 29 303 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2018

Grzybowska 85 I Sprzedaż I Wola I 1 pokój Ulica Grzybowska to jeden z najbardziej prestiżowych adresów w Warszawie, w odległości około 2 km od centrum Warszawy. Luksusowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Dworcowa

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

449 000 zł34 m² 13 029,60 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

#Centrum Kawalerka Osobna Kuchnia Balkon# Oferujemy do sprzedaży 1 pokojowe mieszkanie z osobną, widną kuchnią usytuowane na pierwszym piętrze w bloku (wspólnota mieszkaniowa) w centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Żyrardów

Żyrardów,mazowieckie

1 490 000 zł132 m² 11 288 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 322 m²

Przedstawiamy do sprzedaży piękny Dom Wolnostojący o powierzchni ok. 132 m2, usytuowany na b.ładnej, dużej działce. Nieruchomość idealna dla osób ceniących komfortową lokalizację,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Grąsino

Grąsino,pomorskie

780 000 zł101 m² 7 747 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Wyjątkowe , duże mieszkanie z ogrodem, garażem i nowoczesnymi rozwiązaniami budowlanymi Grąsin koło Siemianic, 8 km od Słupska ważne: nie jest wymagana zgoda mswia przy zakupie przez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

415 350 zł39 m² 10 650 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania na sprzedaż o powierzchni 39m2 położonego w nowej inwestycji deweloperskiej powstającej na bydgoskim Okolu. Projekt zakłada budowę 32.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Klonowa

Kielce,świętokrzyskie

685 000 zł69 m² 9 985,42 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2002

Biuro Nieruchomości Oakestate ma przyjemność zaprezentować Państwu atrakcyjną ofertę sprzedaży gotowego do zamieszkania, w pełni umeblowanego mieszkania zlokalizowanego na zielonym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Jasionka

Jasionka,podkarpackie

799 000 zł111 m² 7 198,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:4 500 m²

Biuro Stoprocent Nieruchomości prezentuje ofertę domu na sprzedaż o powierzchni 111 m2. Nieruchomość sprzedawana w stanie deweloperskim, wszelkie prace budowlane zostały zakończone a dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Panewnicka

Katowice,śląskie

379 000 zł57 m² 6 621,24 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Zapraszamy do oglądania Mieszkanie znajduje się Katowicach Ligocie ul. Panewnicka 2a. Mieszkanie w stanie do remontu. Nieruchomość składa się z: 2 pokoi, kuchni, balkonu, łazienki z wc,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Legionów

Łódź,łódzkie

298 573 zł30 m² 9 879,98 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Lofty w historycznej fabryce - nowa, wyjątkowa inwestycja w Łodzi! Rezerwuj już dziś! Legionów 102 to unikalne lofty w sercu Łodzi, zlokalizowane w zabytkowej fabryce,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Wiaduktowa

Wrocław,dolnośląskie

402 128 zł30 m² 13 590 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne mieszkanie w atrakcyjnej lokalizacji - oferta sprzedaży Oferujemy na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 29,59 m , usytuowane na parterze w nowoczesnym budynku. Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Marmurowa

Jabłonna,mazowieckie

570 000 zł49 m² 11 668,40 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe, usytuowane na wyższym parterze w 2-piętrowym bloku bez windy z 2009 roku zlokalizowane w - Jabłonnie przy ul. Marmurowej. Ciche i spokojne osiedle.