dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 213 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 213 ogłoszeń

375 000 zł2 799 m² 133,98 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Daniel wieczorkowski Agent prowadzący   Działka budowlana w Jasienicy świetna lokalizacja Na sprzedaż działka budowlana w malowniczej miejscowości Jasienica, zaledwie 15 minut jazdy.

Szczegóły ogłoszenia

980 000 zł39,59 m² 24 753,73 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Apartament przy samej plaży w Niechorzu - luksus, spokój i morze na wyciągnięcie ręki! Marzysz o porannej kawie z widokiem na wydmy i szumem morza? Teraz możesz to mieć!.

Szczegóły ogłoszenia

829 000 zł206 m² 4 024,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:196 m²

Wyjątkowy dom z potencjałem przy ul. Garncarskiej w Złotowie Szukasz miejsca, które stanie się bezpieczną przystanią dla Twojej rodziny, a może przestrzeni, która pozwoli połączyć.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

447 480 zł50,85 m² 8 800 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Biuro Klimczak Nieruchomości jako jedyne biuro sprzedaży dewelopera pik invest w ramach wyłącznego zlecenia ma przyjemność zaprezentować nowoczesne nieruchomości w standardzie deweloperskim.

Szczegóły ogłoszenia

265 000 zł1 124 m² 235,77 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Agnieszka imielska Agent prowadzący   Jeśli marzysz o miejscu na dom, w otoczeniu pól, lasu, z widokiem gór na horyzoncie i w sąsiedztwie domów jednorodzinnych to ta.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

449 000 zł26,16 m² 17 163,61 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Oferta dostępna W biurze nieruchomości pepper house! Przedstawiam Państwu wyjątkowe mieszkanie zlokalizowane w dzielnicy Siedlce, w pięknym Gdańsku, które zachwyci każdego miłośnika.

Szczegóły ogłoszenia

1 770 000 zł59 m² 30 000 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Granaria. To oferta dla osób ceniących prestiż, komfort oraz unikatowy charakter miejsca, w którym codzienność zyskuje wakacyjny rytm. Niebanalna lokalizacja, wysoki standard wykończenia oraz.

Szczegóły ogłoszenia

260 000 zł2 089 m² 124,46 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 2089 m , położona w bardzo dobrej lokalizacji, w sąsiedztwie zabudowy mieszkaniowej i usługowej. Nieruchomość stanowi idealną.

Szczegóły ogłoszenia

485 000 zł4 900 m² 98,98 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka na sprzedaż z potencjałem inwestycyjnym do podziału na 4, gmina Ostrów Wielkopolski, okolice Ostrowa Wielkopolskiego, wtórek, grunt na sprzedaż. Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana.

Szczegóły ogłoszenia

90 000 zł1 501 m² 59,96 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

? działki budowlane w malowniczej Kościernicy, gmina Polanów ? ? Na sprzedaż: działka nr 82/16 o powierzchni 0,1501 ha w urokliwej miejscowości Kościernica - tylko 20 km od Koszalina, 13.

Szczegóły ogłoszenia

539 000 zł67,27 m² 8 012,49 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przedstawiam Państwu dwupokojowe, przestronne mieszkanie na sprzedaż, usytuowane na drugim piętrze w kamienicy znajdującej się w Gliwicach Śródmieściu przy ulicy Krupniczej,.

Szczegóły ogłoszenia

54 000 zł4 899 m² 11,02 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka przy drodze asfaltowej. Jeżeli szukasz dużej działki z możliwością dokupienia kolejnych metrów- tu się nie zawiedziesz. Jeżeli szukasz dużej działki z bezpośrednim dojazdem.

Szczegóły ogłoszenia

240 000 zł1 677 m² 143,11 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Zakopane. Działka rolna o powierzchni 1677 m2 zlokalizowana w malowniczym zakątku Zakopanego z przepięknym, panoramicznym widokiem na Tatry i Gubałówkę. Według Miejscowego Planu.

Szczegóły ogłoszenia

344 000 zł1 600 m² 215 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Działka budowlana 1600 m2 w Rozgartach.Dojazd drogą asfaltową.Media w granicach działki. Piękna działka o powierzchni 1600 m2 w Rozgartach. Warunki zabudowy -zabudowa mieszkaniowa.

Szczegóły ogłoszenia

1 790 000 zł204 m² 8 774,51 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:700 m²

Okazja - bez prowizji! Nowoczesny Dom Wolnostojący Premium - Turka, osiedle Borek! Zielone Osiedle! Tylko 10 minut od centrum Lublina! 2025 rok! Pod klucz! Gotowy do zamieszkania! Wyjątkowa.

Szczegóły ogłoszenia

345 000 zł65,81 m² 5 242,36 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1983

3 pokoje do własnej aranżacji | 65,81m2 | balkon | spokojna okolica - godula Na sprzedaż przestronne i bardzo ustawne mieszkanie o powierzchni 65,81 m , położone na 3. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

4 950 000 zł1 723 m² 2 872,90 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana w odległości ok. 200m od morza i pięknej piaszczystej plaży. Zgodnie z aktualnym Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego przeznaczona pod zabudowę usług.

Szczegóły ogłoszenia

90 000 zł3 600 m² 25 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy Państwu na sprzedaż działkę w miejscowości Jasienica Rosielna (powiat brzozowski, woj. podkarpackie). Powierzchnia działki wynosi 36 ar. Nieruchomość posiada bezpośredni dostęp do.

Szczegóły ogłoszenia

1 150 000 zł120 m² 9 583,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 081 m²

Terranest Biuro Nieruchomości oferuje na sprzedaż przestronny dom jednorodzinny położony w urokliwej miejscowości Stara Wieś w powiecie brzozowskim. Dom znajduje się na osiedlu niskiej.

Szczegóły ogłoszenia

559 000 zł59,90 m² 9 332,22 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż oferuję przestronne mieszkanie zlokalizowane w prawobrzeżnej części Szczecina osiedle Zdroje. Lokal znajduje się na 7 piętrze w 11-piętrowym budynku z windą, co zapewnia.

Szczegóły ogłoszenia

109 900 zł1 074 m² 102,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest aktualna i sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Atuty Doskonałe miejsce do wybudowania domu w cichej i spokojnej okolicy, z dala od miejskiego.

Szczegóły ogłoszenia

1 069 000 zł59 m² 18 118,64 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Szukasz komfortowego mieszkania w prestiżowej inwestycji na warszawskiej Ochocie? Zapraszam do Triton Park przy ul. Grójeckiej - apartamentowca o podwyższonym standardzie, który oferuje pełną.

Szczegóły ogłoszenia

85 000 zł1 109 m² 76,65 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Ewa   Przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży dwóch działek o powierzchniach; 1108m2, 1105m2,. Działki znajdują się przy lesie ( około 50m2), do jeziora około 800m. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 169 000 zł56,59 m² 20 657,36 zł/m²

 

Piętro:7/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

3 pokojowy apartament Z wyjątkowym tarasem O pow. Blisko 50m2. Stare miasto - blisko odry - oddanie 2q 2026 R. *** bez prowizji *** W odznaczających się harmonijną i stonowaną.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł55,16 m² 8 139,96 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Ścisłe centrum | 2 sypialnie | Idealne pod inwestycję Na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie w samym sercu miasta - ul. Niemcewicza. Świetna lokalizacja, która gwarantuje wygodę życia na co dzień.

Szczegóły ogłoszenia

290 000 zł43 m² 6 744,19 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Wyłącznie w naszym biurze! Oferujemy na sprzedaż mieszkanie o pow. 43m2, położone w Gliwicach w dzielnicy Sośnica. Położone w budynku 10 piętrowym na 9 piętrze, składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

480 000 zł73,99 m² 6 487,36 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:garaż

Lokal biurowy położony na 2 piętrze w budynku biurowym z 2021r. przy ul. Wiosennej w Dąbiu. Budynek 3-piętrowy z windą. Przestronne klatki schodowe, stolarka okienna częściowo.

Szczegóły ogłoszenia

106 000 zł3 935 m² 26,94 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż unikalna nieruchomość gruntowa położona w malowniczej miejscowości w Kozłówka o powierzchni 3935m2. Działka rolna o powierzchni 3935m2 o nieregularnym kształcie.

Szczegóły ogłoszenia

1 499 900 zł171,75 m² 8 733,04 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:463 m²

Oferta tylko u Nas! Na sprzedaż dom inwestycyjny w Górnym Karpaczu - ul. Karkonoska Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość położona w świetnej lokalizacji w Karpaczu, idealna zarówno.

Szczegóły ogłoszenia

262 000 zł48 m² 5 458,33 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Na sprzedaż jasne, funkcjonalne i gotowe do wprowadzenia mieszkanie o powierzchni 48 m , zlokalizowane przy ul. Słowackiego w Skarżysku Kamiennej. To idealna propozycja dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

1 360 000 zł2 718 m² 500,37 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Oferujemy do sprzedaży działki budowlane o łącznej pow.2718 mkw usytuowane u zbiegu ulic Poniatowskiego i Głębocznica.Wyśmienita lokalizacja,samo centrum Nałęczowa przy wejściu do.

Szczegóły ogłoszenia

379 000 zł62,22 m² 6 091,29 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1981

Przestronne 4 pokoje przy ul. Poniatowskiego 35 tutaj poczujesz luz Szukasz mieszkania, w którym nie będziesz musiał co rano uprawiać slalomu między meblami, a każdy domownik w końcu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

691 730 zł81,38 m² 8 500 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Nowe 4-pokojowe mieszkanie z ogródkiem - 81,38 m , Tarnów, ul. Skrzyszowska Na sprzedaż przestronne, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 81,38 m z prywatnym ogródkiem 32,30 m .

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

899 000 zł141 m² 6 375,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:325 m²

Agentka prowadząca:jolanta zabielska po więcej szczegółów zapraszamy na stronę re/max Home Pro Dom bliźniak w stanie deweloperskim o powierzchni 141 mkw w atrakcyjnej lokalizacji Tychy,.

Szczegóły ogłoszenia

645 000 zł58 m² 11 120,69 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie do umeblowania z balkonem na południu Rzeszowa na ul. Miłosza opis nieruchomości: - mieszkanie o powierzchni: 58 m2 - piętro: pierwsze z 1 - balkon -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

440 278 zł39,23 m² 11 222,99 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Nowość w Murapolu: mobilny doradca klienta - dla Twojej wygody. - przyjedziemy do Ciebie lub zdalnie przedstawimy ofertę - prezentacja mieszkań i inwestycji, informacje, warunki.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł17 501 m² 11,37 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Północ Nieruchomości oferuje do sprzedaży działkę usługową położoną w Nawojowie Łużyckim, gm. Lubań. Szczegóły oferty: - powierzchnia działki to 17501 m2. - kształt nieregularny - teren.

Szczegóły ogłoszenia

1 190 000 zł41,50 m² 28 674,70 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż 2 pokojowy apartament wykończony w bardzo wysokim standardzie. *doskonała lokalizacja pomiędzy Trójmiejskim Parkiem Krajobrazowym, a pełną infrastrukturą miasta! * inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

529 000 zł37 m² 14 297,30 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1967

2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Woli przy ul. Sowińskiego budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 9 piętrze w 10 piętrowym budynku Rok budowy: 1967 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

678 600 zł56,52 m² 12 006,37 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Z przyjemnością przedstawiamy Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży mieszkania, które spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Lokalizacja: obrońców Lublina Powierzchnia: 56,5 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal handlowy

Pyrzyce,zachodniopomorskie

239 000 zł74,84 m² 3 193,48 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Dzień dobry Zapraszamy na prezentację i do zakupu :) Lokal użytkowy w ścisłym centrum Pyrzyc - ulica 1 Maja. Powierzchnia użytkowa 74.84 m2. Lokal w stanie " do wykończenia". Stan.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij