dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

199 984 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

199 984 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Lublin

Lublin,lubelskie

630 000 zł53 m² 11 993,20 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szukasz mieszkania w spokojnej i zielonej okolicy, a jednocześnie dobrze skomunikowanego z centrum Lublina? Mam przyjemność zaprezentować nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

849 000 zł86 m² 9 849 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:400 m²

Dom na bardzo ładnej Działce w Pięknym Rejonie. Przedstawiamy Do sprzedaży Dom - 1/2 Bliźniaka o powierzchni ok. 86mkw, usytuowany w pięknym rejonie miasta. Zdjęcia to wizualizacja,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Rzeszów,podkarpackie

799 000 zł94 m² 8 545,45 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2024

Joker house nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie w zabudowie szeregowej znajdujące się w dzielnicy Biała. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Szareckiego

Warszawa,mazowieckie

1 190 000 zł76 m² 15 720 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1983

Na sprzedaż mieszkanie po kapitalnym remoncie, o powierzchni 75,70 m (wraz z piwnicą), na pierwszym piętrze. Mieszkanie: mieszkanie jest dwustronne, wschodnio-zachodnie, z przestronnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Jaźwiny

Jaźwiny,dolnośląskie

449 000 zł3 567 m² 125,88 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż 2 działki objęte mpzp we wsi Jaźwiny, gm. Trzebnica. Piękna położone w otoczeniu lasów, w okolicy nowa, pojedyncza zabudowa jednorodzinna. Prąd i woda na działce. działki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Mikołajki

Mikołajki,warmińsko-mazurskie

1 150 000 zł163 m² 7 066,49 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:964 m²

Mam przyjemność przedstawić ofertę domów w sercu Warmii i Mazur, w Mikołajkach. Domy znajdują się na pięknym, zamkniętym osiedlu. Niewątpliwie jedną z największych zalet.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Pabianice,łódzkie

2 100 000 zł351 m² 5 978 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:2 792 m²

Jeżeli poszukują Państwo wyjątkowego domu o wysokim standardzie z dużą działką - to ta alternatywa spełni oczekiwania. Lokalizacja: ksawerów - okolice Łodzi oraz Pabianic. Dom położony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna ogrodzona, ul. Karmelkowa

Wrocław,dolnośląskie

1 050 000 zł5 088 m² 206 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Opiekun oferty: tel. Na sprzedaż działka o powierzchni 5088 m2, położona przy ul. Karmelkowej w zielonej i spokojnej części Wrocławia, tuż przy Parku Klecińskim. Otoczenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wólczańska

Łódź,łódzkie

320 000 zł48 m² 6 629 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1909

2-pokojowe mieszkanie Śródmieście. Opis lokalizacji: śródmieście blisko deptaka w Centrum, 2 pokoje do generalnego remontu. Opiekun oferty: tel. Otoczenie nieruchomości: mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Żary,lubuskie

365 000 zł58 m² 6 293,10 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Inwestor artur mikołajczyk Kupujący nie ponosi opłat pcc przy zakupie. Mieszkanie bezczynszowe w budowie położone na poddaszu w bloku 14-lokalowym przy ul. Bogatki w Żarach o pow.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

907 605 zł96 m² 9 477,91 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Wrocław Fabryczna Maślice tu powstała nowa inwestycja w otoczeniu pięknych, zielonych terenów. Proponuję Państwu mieszkanie 3-pokojowe z antresolą i z dwoma balkonami! Blok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Smoleńska

Warszawa,mazowieckie

765 000 zł56 m² 13 751,60 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Szukasz idealnego miejsca dla siebie i swojej rodziny 1+2 lub 2+2 ? Prezentujemy 3- pokojowe narożne mieszkanie o funkcjonalnym układzie o powierzchni 55,63 m znajdujące przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Szarotki

Szczecin,zachodniopomorskie

468 000 zł75 m² 6 240 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2002

Ulica Szarotki w szczecińskiej dzielnicy Śródmieście. Blisko centrum, a jednak z dala od uciążliwego ruchu i hałasu. Kompletnie wyposażone mieszkanie trzypokojowe, położone na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Przepilińskiego

Cieszyn,śląskie

1 590 000 zł450 m² 3 533,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:12

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Letnia Promocja niższa cena na wakacje! Oferta specjalna obowiązuje przy podpisaniu umowy przedwstępnej w lipcu lub sierpniu 2025 r. skorzystaj z okazji i zarezerwuj tę wyjątkową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

876 435 zł81 m² 10 798,80 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Oferta bezpośrednia - brak prowizji - brak pcc Mieszkanie dom Wrocław Jagodno Oglądaj inwestycje ze mną - umów tutaj tel Nowa inwestycja już dostępna do oglądania W ramach naszej inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Energetyczna

Wrocław,dolnośląskie

552 951 zł27 m² 20 173 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2027

Opiekun oferty tel: nowoczesny apartament 27,41 m w prestiżowej inwestycji na wrocławskich Krzykach Na sprzedaż wyjątkowy apartament o powierzchni 27,41 m, położony w nowoczesnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Książenice

Książenice,mazowieckie

1 750 000 zł220 m² 7 962 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Nowy Dom ok. 220m2, usytuowany na Dużej Działce. Oferujemy na sprzedaż Bardzo Ładny, przestronny Dom - 1/2 bliźniaka o metrażu ok. 220 m2, posadowiony na przestronnej działce o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Ładna

Ładna,małopolskie

835 000 zł6 958 m² 120,01 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Oferujemy do sprzedaży działkę budowlaną o pow. 69,58 ara. Działka położona jest w I linii zabudowy od drogi A4 Tarnów -rzeszów, po prawej stronie jezdni, pomiędzy skrętem na Skrzyszów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Sportowa

Rzeszów,podkarpackie

630 000 zł83 m² 7 600,43 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1987

Na sprzedaż mieszkanie 4-pokojowe zlokalizowane przy ul. Sportowej w Rzeszowie. Mieszkanie o powierzchni 82,89 m2, usytuowane jest na 8 piętrze w bloku z 10 - piętrowym z 1987.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

1 070 000 zł90 m² 11 862,50 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2019

Makler nieruchomości poleca mieszkanie na osowej górze! Przedstawiam Państwu atrakcyjne, dwupoziomowe mieszkanie z garażem i ogródkiem. Nieruchomość mieści się na Osowej Górze. Łączna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Drewnowska

Łódź,łódzkie

367 900 zł37 m² 9 916,44 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Mieszkanie "perełka", której nie można przegapić - warte swojej ceny, wykończone z dbałością o detale, z nowym sprzętem agd i klimatyzacją w pakiecie! Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Barlinecka

Poznań,wielkopolskie

575 000 zł343 m² 1 676,38 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Sprzedam działkę budowlaną 343 m z projektem domu w prestiżowej lokalizacji Ławica, poznań Oferuję wyjątkową działkę budowlaną o powierzchni 343 m , położoną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Janiszowska

Warszawa,mazowieckie

1 350 000 zł680 m² 1 985,29 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1939

Agencja Westate Wola prezentuje ofertę inwestycyjną, udział w prawie współwłasności w przedwojennej kamienicy zlokalizowanej na Warszawskim Okęciu przy ul.Janiszowskiej 25 Jest to doskonała.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jedności Narodowej

Wrocław,dolnośląskie

660 000 zł39 m² 16 910 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

2 pok. blisko Odry. Doskonałe skomunikowanie. Opiekun oferty: licencja pfrn nr 30802 tel. Układ pomieszczeń: - salon z aneksem 19,96 m2 - Sypialnia 9,45m2 - Łazienka 4.29 m2 - Przedpokój 5,33 m2 -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Stanisława Augusta

Rzeszów,podkarpackie

399 000 zł39 m² 10 329 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

2 pokoje + kuchnia | parter | 1,5 km od Rynku Biuro nieruchomości dk Brokers prezentuje wyjątkową ofertę sprzedaży mieszkania zlokalizowanego przy ul. Króla Augusta 19 w Rzeszowie. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z miejscem parkingowym Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

324 940 zł23 m² 14 000 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Bez prowizji | bez pcc | ostatnie apartamenty na partynicach Tylko w naszym biurze: apartament pod klucz ze sprawdzonym operatorem najmu! Krzyki / Partynice - doskonała lokalizacja Blisko stacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

392 058 zł22 m² 17 589 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Oferta bezpośrednio od dewelopera, bez pcc, bez prowizji od kupującego! Budynek posiada 4 piętra z podziemną halą garażową. Na parterze zlokalizowane są lokale handlowe wraz z recepcją.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Aleja Dwudziestolatków

Warszawa,mazowieckie

645 000 zł47 m² 13 723,40 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować trzy pokojowe mieszkanie z balkonem i piwnicą. Lokal składa się z: - 3 pokoi - zamkniętej kuchni z oknem - łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka leśna Słuszewo

Słuszewo,pomorskie

31 900 zł400 m² 79,75 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka leśna o powierzchni 400 m2, położona w miejscowości Słuszewo. Słuszewo - kaszubska wieś, położona w gminie Gniewino, w powiecie wejherowskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Tykocka

Knyszyn,podlaskie

579 000 zł131 m² 4 409,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 817 m²

*** rezerwacja *** Przestronny dom z dużą działką w Knyszynie - świetny wybór dla rodziny i inwestora. Nieruchomość o pow. użytkowej ok. 131,30 m położona jest na gruncie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Nowogródzka

Wrocław,dolnośląskie

599 000 zł38 m² 15 842,40 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Sprzedam nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie z balkonem ul. Nowogródzka, wrocław, psie Pole Cena: 599 000 zł Powierzchnia: 37,81 m Cena za m : 15 850,90 zł Szukasz nowoczesnego, gotowego do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Świętochów

Świętochów,mazowieckie

490 000 zł4 800 m² 102,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

W naszej ofercie znajduje się działka budowlana o powierzchni 4 800 m , położona w spokojnej i malowniczej okolicy w Świętochowie koło Tarczyna. Teren objęty jest miejscowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Niepodległości

Częstochowa,śląskie

300 000 zł49 m² 6 153,85 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Północ Nieruchomości Częstochowa anmp4 prezentuje: na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni całkowitej 48,75m zlokalizowane w dzielnicy Ostatni Grosz przy al. Niepodległości,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Tamka

Gdańsk,pomorskie

759 900 zł62 m² 12 256,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Apartament zlokalizowany w gdańskiej dzielnicy Stogi. Blisko Centrum! Możliwość wykończenia pod klucz. Kontakt : nie pobieramy prowizji! Mamy w ofercie mieszkania z całego Trójmiasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Przejezdna

Warszawa,mazowieckie

665 000 zł49 m² 13 590,80 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Szukasz wygodnego, dobrze zaplanowanego mieszkania dla siebie i rodziny? Ta oferta może Cię zainteresować. Mieszkanie znajduje się w niskim, kameralnym budynku z 2016 roku, położonym przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Bałków

Bałków,świętokrzyskie

65 000 zł3 300 m² 19,70 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka w Bałkowie (woj. świętokrzyskie, gm. Radków) Szukasz ciszy i spokoju w otoczeniu zieleni i pięknych lasów? Ta działka Ci to zapewni! W pobliżu działki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Prałkowce

Prałkowce,podkarpackie

190 000 zł5 450 m² 34,86 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Przedstawiamy Państwu ofertę przestrzennej działki budowlanej, położonej w miejscowości Prałkowce gmina Krasiczyn na trasie Prałkowce - Zalesie. Jest to działka, na terenie której gmina.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Obrońców Wybrzeża

Gdańsk,pomorskie

1 430 000 zł67 m² 21 248,10 zł/m²

 

Piętro:4/17

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Nowoczesny apartament 3-pokojowy | Spektrum, przymorze | 71 m | Gdańsk westate Gdańsk prezentuje stylowe i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 67 m , położone na prestiżowym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

947 920 zł88 m² 10 743,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Dni otwarte 5.07 | Kup dom taniej! Skorzystaj z większych rabatów! Można oglądać! Umów się na prezentacje Piękny dom szeregowy, położony w cichej okolicy blisko centrum, jest idealnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

438 064 zł29 m² 15 200 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Oferta bezpośrednia - brak prowizji - brak pcc Mieszkanie dom Wrocław Krzyki Oglądaj inwestycje ze mną - umów tutaj tel Nowa inwestycja już dostępna do oglądania W ramach naszej inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Koszykarska

Kraków,małopolskie

489 000 zł26 m² 19 176,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2016

Polecamy! mieszkanie 1- pokojowe 25,5M2 do wejścia W spokojnej okolicy! Mam przyjemność przedstawić mieszkanie znajdujące się na ul. Koszykarskiej. Nieruchomość położona jest na 2 piętrze.