dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

199 963 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

199 963 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Szewska

Lublin,lubelskie

539 000 zł38 m² 14 128,40 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Nowoczesne mieszkanie - ul. Szewska, ścisłe centrum Lublina! Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 38,15 m , zlokalizowane w samym sercu miasta - przy ul. Szewskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Fabryczna

Białystok,podlaskie

419 000 zł60 m² 6 983,33 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Zapraszam do zapoznania się z ofertą jasnego, rozkładowego mieszkania położonego przy ulicy Fabrycznej w Białymstoku, usytuowanego na 2 piętrze 11-piętrowego bloku. Na metraż 60m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Młynek

Łódź,łódzkie

1 500 000 zł170 m² 8 823,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:950 m²

Przedstawiamy Państwu dom o pow. 170 m2 położonym na działce 950 m2 w malowniczej, zielonej okolicy wschodniej części dzielnicy Chojny. To nowoczesne osiedle składa się z siedmiu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka leśna Stróżówka

Stróżówka,małopolskie

83 000 zł9 500 m² 8,74 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Do sprzedania las o powierzchni ok. 0,95 ha w Stróżówce. Działka w kształcie prostokąta o bokach ok. 180 m x 55 m. Porośnięta starym lasem jodłowo - dębowym. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Żeglugi Wiślanej

Warszawa,mazowieckie

759 000 zł67 m² 11 345,30 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Cisza i zielona przestrzeń za oknem a w środku przemyślany układ mieszkania z przestronną częścią dzienną. Do tego nowe agd, klimatyzacja oraz po generalnym remoncie to wszystko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Widokowa

Czeladź,śląskie

639 000 zł124 m² 5 153,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:292 m²

Oferujemy domy w zabudowie szeregowej znajdują się w Czeladzi ul. Widokowa. Cena zawiera: - wykończenie w stanie surowym zamkniętym, - na zewnątrz ocieplenie, elewacja, rolety.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Nowa

Kraków,małopolskie

1 200 000 zł48 m² 25 000 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1801

Nieruchomość Oferuję Państwu 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 48 m2 na ul. Nowa / pl. Nowy Lokal usytuowany jest na 2-pietrze kameralnej kamienicy z 1801 roku. Mieszkanie znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Ostrownica

Ostrownica,mazowieckie

89 000 zł1 900 m² 46,84 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż: działka rolno-budowlana 1900 m Ostrownica, gm. Kazanów Na sprzedaż atrakcyjna działka rolno-budowlana o powierzchni 1900 m , położona w malowniczej miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Westerplatte

Malbork,pomorskie

399 000 zł58 m² 6 903 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przestronne mieszkanie z garażem, po generalnym remoncie gotowe do wprowadzenia! Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowego mieszkania o powierzchni 57,80 m,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Plac Mikołaja Kopernika

Opole,opolskie

1 200 000 zł151 m² 7 959,14 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:1950

I ponad 150 m2 I siedem niezależnych pokoi I balkon z widokiem na plac Kopernika I pierwsze piętro I częściowo po remoncie I wymieniona instalacja elektryczna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, al. Okrężna

Inowrocław,kujawsko-pomorskie

459 000 zł58 m² 7 873,07 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Komfortowe, wyremontowane mieszkanie w prestiżowej lokalizacji oferta na wyłączność biura Prestige Nieruchomości. Klucze w biurze. Biuro Prestige Nieruchomości z dumą prezentuje ofertę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Podolany

Podolany,świętokrzyskie

137 000 zł38 m² 3 577,02 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Dzień dobry, sprzedam (bezpośrednio - więc brak prowizji - duże oszczędności dla kupującego) rozkładowe i ustawne mieszkanie o powierzchni 38,3 mkw znajdujące się na wysokim parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

949 999 zł70 m² 13 571,40 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Okazja! ekskluzywny, dwupoziomowy apartament Z ogródkiem, garażem I komórką lokatorską W znajomotej cenie! Marzysz o domu, który łączy nowoczesny design, najwyższy standard.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Sędowo

Sędowo,kujawsko-pomorskie

280 000 zł138 m² 2 028,99 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:3 026 m²

Spełnij marzenie i zamieszkaj w otulinie lasu! Oferta na wyłączność Biura Nieruchomości Prestige. Prestige Nieruchomości prezentuje częściowo zabudowaną działkę o powierzchni 3026.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rekreacyjna przy lesie

Poznań,wielkopolskie

89 000 zł300 m² 296,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż prawo do działki rod, ulica Melchiora Wańkowicza w Poznaniu. Dlaczego warto? Działka: 300m2 Domek: 35m2 (ocieplony) Domek jest bardzo zadbany, regularnie konserwowany, z bieżącymi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Masarska

Kraków,małopolskie

1 285 000 zł52 m² 24 711,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż nowoczesny, 3-pokojowy apartament o powierzchni 52 m , zlokalizowany na parterze nowego budynku z 2023 roku. Nieruchomość: mieszkanie zostało zaprojektowane przez architekta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Futoma

Futoma,podkarpackie

870 000 zł206 m² 4 223,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:4 000 m²

Do sprzedania dom jednorodzinny w gminie Błażowa w sołectwie Futoma-Matulnik. Sprzedaż nieruchomości z działką ok. 40 ar, istnieje możliwość kupna całości działki-100 ar.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sienkiewicza

Wałbrzych,dolnośląskie

399 000 zł92 m² 4 319,12 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

Do sprzedaży oferujemy Państwu wyjątkowe, trzypokojowe mieszkanie usytuowane w wałbrzyskiej dzielnicy Śródmieście, przy ulicy Sienkiewicza. Mieszkanie o powierzchni użytkowej 92,38m 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Klaudyn

Klaudyn,mazowieckie

1 500 000 zł147 m² 10 186,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:7 200 m²

| nieruchomość zabudowana domem mieszkalnym jednorodzinnym wybudowanym w stanie surowym zamkniętym, z cegły, z dachem krytym papą. Działka jest częściowo ogrodzona z wprowadzonym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

575 300 zł33 m² 17 593,30 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Kup mieszkanie bez prowizji - prosto od dewelopera! Doradzimy Ci na każdym etapie zakupu - od wyboru mieszkania, przez kredyt, do finalizacji transakcji. Porównaj z nami tysiące mieszkań.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Koncertowa

Lublin,lubelskie

618 000 zł57 m² 10 777,80 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie trzypokojowe zlokalizowane na parterze inwestycji realizowanej przy ul. Koncertowej. Mieszkanie usytuowane w spokojnej części osiedla, od strony ul. Dereckiego. Mieszkanie nr 4 b1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Sarabandy

Warszawa,mazowieckie

2 250 000 zł148 m² 15 229,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:332 m²

Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą nowoczesnego domu w zabudowie bliźniaczej, w inwestycji qhouse na Ursynowie. Dane techniczne: nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Piastowska

Wrocław,dolnośląskie

650 000 zł74 m² 8 747,14 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1927

Opiekun oferty: pośrednik w obrocie nieruchomościami Oferta w rezerwacji! Oferta wyłącznie w sdp Nieruchomości! Zapraszam do zapoznania się z ofertą jasnego 3 -pokojowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Grabowa

Kobylarnia,kujawsko-pomorskie

1 150 000 zł160 m² 7 187,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:990 m²

Na sprzedaż nowy dom o pow. 130m2 wybudowany w 2024r, oddany do użytkowania w sierpniu 2024r.,posadowiony na działce o pow. 990m2. W Kobylarni przy ul. Grabowej. Kupujący.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Jędrusik

Warszawa,mazowieckie

1 824 000 zł80 m² 22 800 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

Zoliborz 4 pokoje winda budynek ogrodzony dwustronne płn/wsch druga strona płd /zach kuchnia w aneksie z salonem (24,79 m2) 3 sypialnie ( 10,88 : 10,01 ; 10,48 m2) łazienka z oknem!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Chołoniewskiego

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

139 000 zł27 m² 5 205,99 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1920

Z przyjemnością prezentuje Państwu ofertę zakupu kawalerki znajdującej się przy ulicy Chołoniewskiego w Bydgoszczy. Nieruchomość zlokalizowana jest na parterze oficyny w zrewitalizowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Włościańska

Warszawa,mazowieckie

649 000 zł42 m² 15 270,60 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 42,5 m2 zlokalizowane w Warszawie przy ul. Włościańskiej. Całość mieści się na 9 pietrze w 10 piętrowym bloku z 1974 roku. Osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna, ul. Cisowa

Wilczyce,dolnośląskie

656 320 zł2 051 m² 320 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Odkryj niezwykłe możliwości inwestycyjne na terenie dynamicznie rozwijającej się okolicy tuż obok Wrocławia! Tylko u nas - nie szukaj dalej :-) Biuro Nieruchomości team4home prezentuje Państwu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Tomaszowice

Tomaszowice,małopolskie

720 000 zł1 395 m² 516,13 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Rezerwacja Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni ok.14ar w Tomaszowicach gm. Wielka Wieś pod Krakowem. Działka w drugiej linii zabudowy z urządzonym wjazdem z drogi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym

Rzeszów,podkarpackie

554 895 zł42 m² 13 275 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Bezpieczna transakcja bez prowizji od klienta kupującego, bez podatku Mamy przyjemność zaprezentować 2 pokojowe mieszkanie z tarasem i miejscem postojowym w garażu podziemnym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Spiżowa

Wrocław,dolnośląskie

375 000 zł38 m² 9 984,03 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Na sprzedaż mieszkanie do remontu idealne również jako inwestycja pod wynajem Wrocław| ul. Spiżowa. Zapraszam Państwa na prezentację 2-pokojowego mieszkania o powierzchni 37,5m2 z osobną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Strzelecka

Szczecin,zachodniopomorskie

549 000 zł70 m² 7 842,86 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2006

Oferujemy na sprzedaż przestronne mieszkanie dwupoziomowe położone w Śródmieściu Szczecina. Lokal jest jasny, ustawny i daje ogromny potencjał aranżacyjny. Położenie w centrum miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Kartuska

Gdańsk,pomorskie

399 000 zł34 m² 11 846,80 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Kawalerka z świetną komunikacja z centrum Gdańska dzięki bliskości Armii Krajowej. Mieszkanie pozwala też na wydzielenie kuchni lub sypialni po odbiorze. Gotowa inwestycja na Gdańskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Ostródzka

Warszawa,mazowieckie

2 000 000 zł240 m² 8 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:214 m²

Nowoczesny dom, który zachwyca światłem | 240 m | Taras 40 m | Warszawa, targówek Marzysz o przestrzeni, która zachwyca od progu, emanuje światłem i została zaprojektowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Wrocław,dolnośląskie

780 000 zł65 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Oferuję na sprzedaż mieszkanie znajdujące się na osiedlu Gaj przy ul. Krynickiej. Opis mieszkania: * Powierzchnia i układ: * 3 pokoje * oddzielna kuchnia, * łazienka połączona z toaletą *.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Derdowskiego

Szczecin,zachodniopomorskie

479 000 zł44 m² 10 906,20 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1982

Oferujemy do sprzedaży jasne i słoneczne, 2 pokojowe mieszkanie, znajdujące się na 8 piętrze wysokiego budynku z lat 80-tych, z pięknym widokiem na panoramę Szczecina, usytuowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Waryńskiego

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

370 000 zł36 m² 10 393,30 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż wykończone w wysokim standardzie 2-pokojowe mieszkanie na bydgoskim osiedlu Błonie. Przedstawiam Państwu komfortowe, jasne i ciepłe mieszkanie o powierzchni 35,6.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Jastrzębie-Zdrój,śląskie

199 000 zł35 m² 5 685,71 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Dwupokojowe mieszkanie na sprzedaż, 35 m2 w centrum Jastrzębia-Zdroju przy ulicy Śląskiej, wygodne pierwsze piętro, gwarantowane miejsce parkingowe za szlabanem. Cena to 199000 zł. Doskonałe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

1 191 582 zł79 m² 15 160,10 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

To nowoczesna inwestycja klasy premium zlokalizowana w centrum Wrocławia. Zastosowanie materiałów spełniających najwyższe standardy, wykorzystanie funkcjonalnych rozwiązań, plus niepowtarzalna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem, ul. Piaszczysta

Kraków,małopolskie

459 000 zł27 m² 17 050,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2027

Ostatnie wolne kawalerki dostępne w tym etapie! Zakup od dewelopera - brak 2% pcc, 0% prowizji Oferowane mieszkanie: powierzchnia użytkowa: ok. 27 m2 m Układ: - przedpokój - salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Rzeszów,podkarpackie

479 000 zł47 m² 10 105,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

3 pokoje w centrum Rzeszowa. Gotowe do zamieszkania. Gotowe do wynajmu. Nic nie musisz robić tylko wejść albo liczyć przelew. Cena uczciwa, mieszkanie atrakcyjne, spokój? W pakiecie. Szukasz.