dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

199 955 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

199 955 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Ruda Śląska

Ruda Śląska,śląskie

149 000 zł40 m² 3 725,93 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

W dniach 20.08-31.08 przebywam na urlopie. Dla biura nieruchomości. Oferuję Państwu do sprzedaży klimatyczne 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w Rudzie Śląskiej, dzielnica Nowy Bytom, ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Skoczów

Skoczów,śląskie

278 000 zł46 m² 6 043,48 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie znajduje się w ścisłym centrum Skoczowa. Lokal jest do kapitalnego remontu. Składa się z 3 pokoi, oddzielnej kuchni oraz łazienki. Przed zakupem wszystkie meble zostaną usunięte.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

1 080 000 zł98 m² 10 976,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:178 m²

Oferta zarezerwowana Dom w zabudowie szeregowej - dostępny szereg środkowy o powierzchni użytkowej 98,39m2 na działce o pow.178,30m2. Wrocław, psie Pole, polanowice Dom zaprojektowany jako.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Stokłosy

Gdańsk,pomorskie

712 000 zł87 m² 8 141,80 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Słoneczne mieszkanie 3 pokojowe z antresolą, która sprawia że jest jasne i przytulne. Istnieje możliwość zabudowy antresoli co daje dodatkowe ok 20m - łącznie 108m w cenie 87m!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Goszczyńskiego

Gdańsk,pomorskie

1 270 000 zł80 m² 15 788,20 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Taras 34 m , 4 pokoje i tylko 10 minut do centrum! Szukasz mieszkania z dużą przestrzenią na zewnątrz, świetnym układem i idealnym położeniem? Ta nieruchomość łączy komfort,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana

Głuszyca Górna,dolnośląskie

149 900 zł1 522 m² 98,49 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż oferujemy Państwu działkę położoną w zacisznym i zielonym zakątku Głuszycy Górnej. Działka zlokalizowana jest na uboczu, skąd rozpościerają się widoki na okoliczne góry.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy Wągrowiec

Wągrowiec,wielkopolskie

1 400 000 zł1 398 m² 1 001,43 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Polecam na sprzedaż biura zlokalizowane w odległości 500 m od ścisłego centrum Wągrowca. Przedmiotem sprzedaży jest prawo użytkowania wieczystego działek o łącznej powierzchni 1905.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Dukt

Ciele,kujawsko-pomorskie

199 999 zł1 421 m² 140,75 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Wymarzona działka w Cielu - idealne miejsce na Twój dom Dostępna atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 1421 m (37m x 42m) w spokojnej, malowniczej okolicy Ciela (gmina Białe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. 15 Sierpnia

Sochaczew,mazowieckie

2 990 000 zł852 m² 3 509,39 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:708 m²

Domy Mieszkalne Dobra Inwestycja na Długie Lata Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość składająca się z trzech praktycznie niezależnych domów, które aktualnie są połączone, ale istnieje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Osowiec

Osowiec,mazowieckie

999 000 zł154 m² 6 466 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:650 m²

Przedsprzedaż! Przedstawiamy do sprzedaży bardzo ładny dom w zabudowie bliźniaczej. 1/2 bliźniaka w stanie deweloperskim - o powierzchni ok. 155m2, posadowiony na bardzo ładnej działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Poznań

Poznań,wielkopolskie

959 000 zł69 m² 13 828,40 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

* zakup bezpośrednio od dewelopera - 0% prowizji, bez podatku pcc. * mieszkanie wykończone pod klucz - z pełnym wyposażeniem, sprzętami agd, meblami - gotowe do wprowadzenia. * lokalizacja: osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Osiedle Poziomkowe

Suchy Las,wielkopolskie

489 000 zł49 m² 9 959,27 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

+rezerwacja+ *** kupuj bezpiecznie *** ***oferta licencjonowanego pośrednika to gwarancja bezpiecznej transakcji*** Nowa oferta! Polecam mieszkanie 3-pokojowe położone na os. Poziomkowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Częstochowa

Częstochowa,śląskie

215 000 zł31 m² 7 014,68 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Ofertą sprzedaży jest atrakcyjna kawalerka o pow 30,65 mkw położona na trzecim piętrze w bloku z cegły. Układ mieszkania jest bardzo fajny i na takiej pow znajduje się duży salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Poznań

Poznań,wielkopolskie

439 000 zł52 m² 8 502,81 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1962

Rezerwacja! Chcielibyście zamieszkać na południowym Grunwaldzie, w cichym mieszkaniu w niskim bloku z cegły? mieszkanie: - dwupokojowe o pow. 51,63 m2 - do generalnego remontu -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

795 000 zł93 m² 8 557,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Dzień dobry na sprzedaż atrakcyjny bliźniak w Przęsocinie Powierzchnia użytkowa: 92,90 m Dodatkowo stryszek o powierzchni po podłodze ok. 33 m2ogródek o powierzchni ok. 118 m2dwa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Legionowo,mazowieckie

680 000 zł64 m² 10 708,70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Stylowe 3-pokojowe mieszkanie po remoncie Legionowo, ul. Mickiewicza | 63,5 m | gotowe do zamieszkania! Zamieszkaj w komfortowym, przestronnym mieszkaniu w sercu Legionowa! To idealna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Więckowskiego

Łódź,łódzkie

339 000 zł31 m² 10 935,50 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2018

Kawalerka Z balkonem! * Mieszkanie w Centrum Łodzi - Apartamentowiec "dom na Polesiu", ul. Więckowskiego 54. Budynek z 2018 r. posiada windę oraz wszelkie udogodnienia dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Szewska

Lublin,lubelskie

539 000 zł38 m² 14 128,40 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Nowoczesne mieszkanie - ul. Szewska, ścisłe centrum Lublina! Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 38,15 m , zlokalizowane w samym sercu miasta - przy ul. Szewskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Fabryczna

Białystok,podlaskie

419 000 zł60 m² 6 983,33 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Zapraszam do zapoznania się z ofertą jasnego, rozkładowego mieszkania położonego przy ulicy Fabrycznej w Białymstoku, usytuowanego na 2 piętrze 11-piętrowego bloku. Na metraż 60m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Młynek

Łódź,łódzkie

1 500 000 zł170 m² 8 823,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:950 m²

Przedstawiamy Państwu dom o pow. 170 m2 położonym na działce 950 m2 w malowniczej, zielonej okolicy wschodniej części dzielnicy Chojny. To nowoczesne osiedle składa się z siedmiu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka leśna Stróżówka

Stróżówka,małopolskie

83 000 zł9 500 m² 8,74 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Do sprzedania las o powierzchni ok. 0,95 ha w Stróżówce. Działka w kształcie prostokąta o bokach ok. 180 m x 55 m. Porośnięta starym lasem jodłowo - dębowym. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Żeglugi Wiślanej

Warszawa,mazowieckie

759 000 zł67 m² 11 345,30 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Cisza i zielona przestrzeń za oknem a w środku przemyślany układ mieszkania z przestronną częścią dzienną. Do tego nowe agd, klimatyzacja oraz po generalnym remoncie to wszystko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Widokowa

Czeladź,śląskie

639 000 zł124 m² 5 153,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:292 m²

Oferujemy domy w zabudowie szeregowej znajdują się w Czeladzi ul. Widokowa. Cena zawiera: - wykończenie w stanie surowym zamkniętym, - na zewnątrz ocieplenie, elewacja, rolety.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Nowa

Kraków,małopolskie

1 200 000 zł48 m² 25 000 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1801

Nieruchomość Oferuję Państwu 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 48 m2 na ul. Nowa / pl. Nowy Lokal usytuowany jest na 2-pietrze kameralnej kamienicy z 1801 roku. Mieszkanie znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Ostrownica

Ostrownica,mazowieckie

89 000 zł1 900 m² 46,84 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż: działka rolno-budowlana 1900 m Ostrownica, gm. Kazanów Na sprzedaż atrakcyjna działka rolno-budowlana o powierzchni 1900 m , położona w malowniczej miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Westerplatte

Malbork,pomorskie

399 000 zł58 m² 6 903 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przestronne mieszkanie z garażem, po generalnym remoncie gotowe do wprowadzenia! Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowego mieszkania o powierzchni 57,80 m,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Plac Mikołaja Kopernika

Opole,opolskie

1 200 000 zł151 m² 7 959,14 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:1950

I ponad 150 m2 I siedem niezależnych pokoi I balkon z widokiem na plac Kopernika I pierwsze piętro I częściowo po remoncie I wymieniona instalacja elektryczna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, al. Okrężna

Inowrocław,kujawsko-pomorskie

459 000 zł58 m² 7 873,07 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Komfortowe, wyremontowane mieszkanie w prestiżowej lokalizacji oferta na wyłączność biura Prestige Nieruchomości. Klucze w biurze. Biuro Prestige Nieruchomości z dumą prezentuje ofertę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Podolany

Podolany,świętokrzyskie

137 000 zł38 m² 3 577,02 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Dzień dobry, sprzedam (bezpośrednio - więc brak prowizji - duże oszczędności dla kupującego) rozkładowe i ustawne mieszkanie o powierzchni 38,3 mkw znajdujące się na wysokim parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

949 999 zł70 m² 13 571,40 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Okazja! ekskluzywny, dwupoziomowy apartament Z ogródkiem, garażem I komórką lokatorską W znajomotej cenie! Marzysz o domu, który łączy nowoczesny design, najwyższy standard.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Sędowo

Sędowo,kujawsko-pomorskie

280 000 zł138 m² 2 028,99 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:3 026 m²

Spełnij marzenie i zamieszkaj w otulinie lasu! Oferta na wyłączność Biura Nieruchomości Prestige. Prestige Nieruchomości prezentuje częściowo zabudowaną działkę o powierzchni 3026.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rekreacyjna przy lesie

Poznań,wielkopolskie

89 000 zł300 m² 296,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż prawo do działki rod, ulica Melchiora Wańkowicza w Poznaniu. Dlaczego warto? Działka: 300m2 Domek: 35m2 (ocieplony) Domek jest bardzo zadbany, regularnie konserwowany, z bieżącymi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Masarska

Kraków,małopolskie

1 285 000 zł52 m² 24 711,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż nowoczesny, 3-pokojowy apartament o powierzchni 52 m , zlokalizowany na parterze nowego budynku z 2023 roku. Nieruchomość: mieszkanie zostało zaprojektowane przez architekta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Futoma

Futoma,podkarpackie

870 000 zł206 m² 4 223,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:4 000 m²

Do sprzedania dom jednorodzinny w gminie Błażowa w sołectwie Futoma-Matulnik. Sprzedaż nieruchomości z działką ok. 40 ar, istnieje możliwość kupna całości działki-100 ar.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sienkiewicza

Wałbrzych,dolnośląskie

399 000 zł92 m² 4 319,12 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

Do sprzedaży oferujemy Państwu wyjątkowe, trzypokojowe mieszkanie usytuowane w wałbrzyskiej dzielnicy Śródmieście, przy ulicy Sienkiewicza. Mieszkanie o powierzchni użytkowej 92,38m 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Klaudyn

Klaudyn,mazowieckie

1 500 000 zł147 m² 10 186,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:7 200 m²

| nieruchomość zabudowana domem mieszkalnym jednorodzinnym wybudowanym w stanie surowym zamkniętym, z cegły, z dachem krytym papą. Działka jest częściowo ogrodzona z wprowadzonym.