dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 009 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 009 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Skorzęcka

Witkowo,wielkopolskie

142 350 zł949 m² 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Ofertą sprzedaży jest działka o powierzchni 949 m2, usytuowana u zbiegu ulic Kosynierów Miłosławskich i Skorzęckiej. Działka objęta została mpzp, który przewiduje powstanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Barzkowice,zachodniopomorskie

159 000 zł45 m² 3 523,94 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Barzkowice Urokliwa wieś 18km od Stargardu. Gratka dla miłośników przyrody, z dala od zgiełku miasta. - XIX - wieczny pałac - zabudowania folwarczne - ponad 12 ha parku - ogromne drzewa pomnikowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

360 000 zł38 m² 9 473,68 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Na sprzedaż: eleganckie 2-pokojowe mieszkanie 38 m , Bydgoszcz, bartodzieje K omfortowe, w pełni wyremontowane mieszkanie o powierzchni 37,9 m , położone na 5. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Kołbaskowo

Kołbaskowo,zachodniopomorskie

1 380 000 zł25 244 m² 54,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka o powierzchni 2,5244 ha położona w Kołbaskowie 12 km od centrum Szczecina. W sąsiedztwie budownictwo jednorodzinne. Działka posiada dostęp do drogi publicznej, gminnej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Myszków

Myszków,śląskie

590 000 zł124 m² 4 773,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 700 m²

Na sprzedaż przestronny i funkcjonalny dom w zabudowie bliźniaczej ,który mieści się w Myszkowie, dzielnica Mrzygłód przy ul. Spacerowej. To idealna propozycja dla rodziny/osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Żerniki Małe

Żerniki Małe,dolnośląskie

1 970 000 zł246 m² 8 008,13 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Mam ogromną przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkowy dom zlokalizowany zaledwie 12 km od centrum Wrocławia, w Żernikach Małych. Marzysz o domu, w którym codzienność staje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kliniska Wielkie

Kliniska Wielkie,zachodniopomorskie

865 000 zł160 m² 5 416,07 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:295 m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą nowego domu w zabudowie bliźniaczej na kameralnym osiedlu w Kliniskach Wielkich. Oferta 0% prowizji - wynagrodzenie pokrywa Sprzedający. Istnieje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Słowacka

Szczecin,zachodniopomorskie

369 000 zł36 m² 10 250 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2001

Duża kawalerka z balkonem 36 mkw. Znajduje się na pierwszym piętrze w dwupiętrowym bloku na spokojnym osiedlu. W skład mieszkania wchodzą: -pokój dzienny; -kuchnia; -łazienka;.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Czarna Dąbrówka

Czarna Dąbrówka,pomorskie

119 000 zł2 201 m² 54,07 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Gko.6840.2.18.2025.AT OGŁOSZENIE O PRZETARGU Wójt Gminy Czarna Dąbrówka ogłasza I przetarg ustny nieograniczony w dniu 04 września 2025 r. o godz. 11:00 na sprzedaż nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Plater

Zgierz,łódzkie

220 000 zł32 m² 6 875 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Kupuj bezpiecznie oferta licencjonowanego pośrednika to gwarancja bezpiecznej transakcji opis nieruchomości: mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 2 piętrowym bloku z cegły zlokalizowanym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Komorowska

Otrębusy,mazowieckie

1 430 000 zł150 m² 9 533,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Przedmiotem sprzedaży jest nowy, pięciopokojowy dom w pobliżu Pałacyku Otrębusy. Dom jest przestronny i niezwykle funkcjonalny o powierzchni 150 m2. Działka 1000 m kw (25m.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wagrowska

Poznań,wielkopolskie

664 000 zł71 m² 9 352,11 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Kup mieszkanie bez prowizji - skorzystaj z najlepszych ofert na rynku! Funkcjonalne mieszkanie w nowoczesnej inwestycji położonej w dzielnicy Nowe Miasto/ Rataje w Poznaniu, blisko Ronda.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kosynierów

Rzeszów,podkarpackie

439 000 zł37 m² 11 738 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie przy ul. Kosynierów w Rzeszowie. Mieszkanie o powierzchni 37,4 m2, usytuowane jest na pierwszym piętrze w niskim bloku. W jego skład wchodzą: 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Łęczna,lubelskie

443 538 zł54 m² 8 200 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Oferujemy sprzedaż mieszkań w nowej inwestycji Polesie Park w Łęcznej! To idealna okazja, aby nabyć nowoczesny apartament w atrakcyjnej lokalizacji. Wgn centrum sprzedaży! bez prowizji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Kielce

Kielce,świętokrzyskie

399 739 zł63 m² 6 335 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Idealane mieszkanie inwestycyjne! roi 10-12%! uwaga - trwa remont nieruchomości! obecnie przepropwadzany jest remont klatek schodowych, następnie będzie wykonany remont elewacji oraz dachu Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Gliwice

Gliwice,śląskie

456 120 zł45 m² 10 181,20 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Przestronne 3 pokoje |skorzystaj z rabatów do końca miesiąca! Zapraszamy na dni otwarte Zadzwoń i dowiedź się więcej: najważniejsze atuty tego mieszkania Idealne mieszkanie na start.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Aleje Jerozolimskie

Warszawa,mazowieckie

795 000 zł42 m² 18 928,60 zł/m²

 

Piętro:1/12

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1969

Informacje ogólne Lokalizacja: warszawa Stara Ochota, aleje Jerozolimskie 141 Metraż: 42 m Piętro: 1 / 12 (budynek z windą) Rok budowy: 1969 Stan prawny: odrębna własność z księgą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem

Warszawa,mazowieckie

599 000 zł30 m² 19 966,70 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2002

Funkcjonalna kawalerka na Ursynowie przy metro Kabaty. Forma własności: pełna własność, można posiłkować się kredytem. Mieszkanie z balkonem paryskim, na parterze w 3 piętrowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zakole

Gdańsk,pomorskie

539 900 zł36 m² 14 791,80 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Zachęcam do zapoznania się z atrakcyjną ofertą 2 pokojowego mieszkania w nadmorskiej dzielnicy Gdańska - Stogi. Idealna propozycja zarówno do własnego zamieszkania jak i zakupu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Sośnina

Kombornia,podkarpackie

350 000 zł80 m² 4 375 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:2 100 m²

Możliwość zamiany na inną nieruchomość! oferta bez prowizji! Przedstawiamy na sprzedaż dom w miejscowości Kombornia (gmina Korczyna, powiat krośnieński, woj. podkarpackie) przy ul. Sośnina.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Dietla

Kraków,małopolskie

550 000 zł35 m² 15 714,30 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2021

Wyjątkowa oferta - nieruchomość przy plantach dietlowskich najlepszą cenę oraz wszystkie niezbędne informacje wraz Z wyliczeniami kosztów uzyskasz wyłącznie Z naszą firmą - zapraszamy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Grabskiego

Siechnice,dolnośląskie

595 000 zł56 m² 10 682,20 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Sprzedam komfortowe 3-pokojowe mieszkanie z balkonem- siechnice, ul. Władysława Grabskiego. Idealne miejsce do życia - dla rodziny, pary lub inwestora! Z przyjemnością prezentuję jasne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Franciszkańska

Koszalin,zachodniopomorskie

374 880 zł43 m² 8 804,13 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

0% prowizji od kupującego. Mieszkanie dostępne już od września 2025r Słoneczne i nowe, 2-pokojowe mieszkanie z dużym balkonem w bloku z windą. Mieszkanie w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Brwinów

Brwinów,mazowieckie

1 340 000 zł156 m² 8 597 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:600 m²

Przedstawiamy do sprzedaży dom w zabudowie bliźniaczej - 1/2 Bliźniaka o powierzchni ok. 155,87 m2, usytuowane na ładnej działce ok. 600 m2 w bardzo dobrej lokalizacji Brwinowa. Zdjęcia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

289 000 zł45 m² 6 474,01 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Makler nieruchomości poleca Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 44,64 m - Bydgoszcz, wyżyny Na sprzedaż oferujemy mieszkanie o powierzchni 42 m powierzchni użytkowej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Gdynia,pomorskie

1 130 000 zł77 m² 14 752 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1991

| jasne | 3 pokoje | duża kouchnia Z jadalnią | cicha okolica | 1km do morza | balkon | Na sprzedaż komfortowe, 3-pokojowe mieszkanie o funkcjonalnym układzie z łazienką oraz osobnym wc,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Odargowo

Odargowo,pomorskie

300 000 zł1 500 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Działka: oferujemy na sprzedaż piękną, narożną działkę położoną w Odargowie - pięknej, spokojnej wsi Kaszubskiej, przy świeżo wyremontowanej drodze. Okolica jest cicha, pełna pięknej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Nowa Wieś

Nowa Wieś,podkarpackie

450 000 zł130 m² 3 461,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący ,stan surowy zamknięty, zlokalizowany w spokojnej okolicy -nowa Wieś. Doskonale zlokalizowany, dojazd drogą asfaltową, doskonałe połączenie z Rzeszowem, kilka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Rzeczna

Przemyśl,podkarpackie

380 000 zł60 m² 6 301,82 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1974

Sprzedam mieszkanie spółdzielcze własnościowe z odrębną księgą wieczystą. Powierzchnia 60.3m : cztery pokoje przearanżowane na trzy, oddzielna kuchnia z oknem, łazienka, osobne wc. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Komuny Paryskiej

Wrocław,dolnośląskie

471 500 zł33 m² 14 240,40 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Inwestycja mieszkaniowa przy ulicy Komuny Paryskiej to kameralny kompleks złożony z dwóch pięciokondygnacyjnych budynków z parkingiem podziemnym położony w sercu Wrocławia, na Starym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Częstochowska

Karczew,mazowieckie

1 499 999 zł180 m² 8 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:627 m²

Szukasz przestrzeni, która łączy komfort życia z możliwością rozwoju Twojej działalności? Ten wyjątkowy dom w Karczewie, z przestronną halą produkcyjną lub magazynową, to miejsce,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Kochanówka

Kochanówka,mazowieckie

449 000 zł101 m² 4 445,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:9 813 m²

Na sprzedaż: dom jednorodzinny z dużą działką i zabudowaniami gospodarczymi Kochanówka, gm. Sienno, pow. Lipsko, woj. mazowieckie Jeśli szukasz miejsca, które zapewni Ci spokój, przestrzeń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bednarska

Wrocław,dolnośląskie

499 000 zł42 m² 11 741,20 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Opiekun oferty: licencja pfrn 30928 Zapraszam do zapoznania się z ofertą 2 - pokojowego mieszkania po remoncie - 5 minut od przystanku tramwajowego! Najważniejsze informacje: - bardzo dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Ordona

Warszawa,mazowieckie

694 000 zł39 m² 17 795 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

0% prowizji! Inwestycja od dewelopera, bez pcc 2%. Posiadamy również inne mieszkania w tej inwestycji Zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszą ofertą Wola, to nowoczesna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Kopalniana

Katowice,śląskie

240 000 zł25 m² 9 600 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2027

nr 29 Świetna inwestycja! Do sprzedania pakiet inwestycyjny - mieszkanie 4 pokojowe z w nowej inwestycji centrum Katowic - 15 minut pieszo do Spodka, 20 min do dworca pkp, rynku. W sumie 96,72 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Chłodna

Gdańsk,pomorskie

535 000 zł48 m² 11 030,90 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1900

Atuty : - 5 minuty pieszo do Gdańskiej Starówki, mariny, wyspy Spichrzów - Mieszkanie do remontu - Budynek oraz ulica po rewitalizacji - Doskonała lokata kapitału - 300m do przystanku tramwajowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Chmielna

Gdańsk,pomorskie

999 000 zł47 m² 21 255,30 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Na sprzedaż: 2-pokojowe mieszkanie w prestiżowej inwestycji Chmielna Park - Gdańsk, wyspa Spichrzów Mieszkanie o powierzchni 47 m , zlokalizowane przy ul. Chmielnej 72 - w cenionej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament wysoki standard

Rewal,zachodniopomorskie

384 867 zł26 m² 14 900 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Zapraszamy na dni otwarte do biura sprzedaży na terenie inwestycji w Rewalu ul. Klifowa 22, przez całe wakacje w piątek - sobota - niedziela w godzinach od 12 do 17. Oferta dotyczy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Bierutowska

Wrocław,dolnośląskie

359 000 zł26 m² 13 547,20 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Zapraszamy do zakupu nowoczesnej kawalerki w stylu loft. To lokal użytkowy 26,5 m2 na II piętrze we Wrocławskim Parku Biznesu na ulicy Bierutowskiej 57b, w zrewitalizowanym budynku oddanym do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Komedy

Wrocław,dolnośląskie

780 000 zł61 m² 12 770,10 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Rezerwacja do dnia 29.07 Funkcjonalnie urządzone mieszkanie z dobrym klimatem. Skradnie serca osób, które cenią sobie wygodne rozwiązania przy jednoczesnym zachowaniu ponadczasowej stylistyki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem

Bytom,śląskie

155 000 zł42 m² 3 653,08 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1929

Do sprzedaży! Mieszkanie w Śródmieściu Bytomia , przy cichej ulicy położone na wysokim parterze , o powierzchni łącznej 42,43 m2 składające się z pokoju z aneksem kuchennym ,.