dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

199 963 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

199 963 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z kominkiem Szczawno-Zdrój

Szczawno-Zdrój,dolnośląskie

700 000 zł103 m² 6 782,95 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż oferuje wyjątkowe mieszkanie położone na zamkniętym Osiedlu Solicowo. Mieszkanie mieści się na pierwszym piętrze budynku i składa się z : dwóch pokoi, salonu , kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Kuźnica Nowa

Kuźnica Nowa,śląskie

79 000 zł737 m² 107,19 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy na sprzedaż działkę zabudowaną o powierzchni 7,37 ar, która mieści się w Kuźnicy Nowej przy ul. Słonecznej. Informacje O nieruchomości: kształt: prostokąt o wymiarach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka

Borek Stary,podkarpackie

130 000 zł1 035 m² 125,60 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy do sprzedaży działkę znajdującą się w miejscowości Borek Stary - gmina Tyczyn. Od stolicy podkarpacia leży w odległości 15 km. Prezentowana nieruchomość : położona jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Brzoskwiniowa

Warszawa,mazowieckie

2 220 000 zł1 931 m² 1 149,07 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

***** Działka pod dom lub bliźniaki - pum 960 wstępna koncepcja zakłada 8 lokali mieszkalnych z ogródkami, każdy po ok.120 m2 ***** ul. Brzoskwiniowa, okolice ul. Mrówczej! ****** super.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Gminna

Pokrówka,lubelskie

130 000 zł1 113 m² 116,80 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferuję na sprzedaż atrakcyjną działkę budowlaną o powierzchni 1113m w miejscowości Pokrówka, zaledwie 1,5 km od Chełma. To idealne miejsce dla osób, które cenią spokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Gdańsk,pomorskie

700 195 zł57 m² 12 241,20 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Inwestycja idealnie wkomponowuje się w krajobraz Górnego Tarasu Gdańska, łączy dwie dzielnice: morenę oraz Jasień. W odległości 100 metrów zlokalizowane są dwa przystanki tramwajowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Aleja Weissa

Strzyżów,podkarpackie

375 971 zł58 m² 6 450 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Strzyżów - mieszkanie B10 w stanie deweloperskim 58,29 m2 na piętrze budynku wielorodzinnego (dziesięć mieszkań) w bardzo ładnym miejscu - inwestycja o podwyższonym standardzie przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Pohulanka

Warszawa,mazowieckie

1 070 000 zł68 m² 15 643,30 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż bardzo ustawne, 3 pokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią na Targówku. Idealne dla osób, które szukają mieszkania przestronnego, wykończonego wysokiej jakości produktami. To świetna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Połaniecka

Chełm,lubelskie

399 000 zł73 m² 5 473,25 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż komfortowe M5 zlokalizowane przy ul. Połanieckiej w Chełmie. Spokojna lokalizacja i funkcjonalny układ jeśli szukasz przestrzeni dla siebie i rodziny, to mieszkanie może być.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem

Łochowo,kujawsko-pomorskie

763 000 zł118 m² 6 474,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:512 m²

Nowoczesne osiedle domów w Łochowie! Marzysz o własnym domu z ogródkiem, ale cenisz sobie wygodę mieszkania? Mamy coś idealnego dla Ciebie! Nowe zielone osiedle w Łochowie, zaledwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Toruńska

Warszawa,mazowieckie

790 000 zł58 m² 13 620,70 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Millennium Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie trzypokojowe usytuowane przy ulicy Toruńskiej na warszawskim Targówku. O mieszkaniu: lokal ma powierzchnię 58 mkw, na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Koluszki

Koluszki,łódzkie

379 000 zł55 m² 6 863,46 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Apartament Koluszki - są już po odbiorach, gotowe do zamieszkania. Mam przyjemność zaprezentować Państwu Apartamenty Koluszki wyjątkowy, zamknięty kompleks apartamentów położony w zielonej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Zakopane,małopolskie

590 000 zł35 m² 17 012,70 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową propozycją inwestycyjną w Zakopanem! Ten apartament jest nie tylko doskonałą inwestycją finansową, ale także oferuje niezapomniane doznania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Daglezjowa

Rabowice,wielkopolskie

268 900 zł996 m² 269,98 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Rezerwacja Na sprzedaż działka budowlana położona w Rabowicach (gm. Swarzędz). Rabowice to jedna z najbardziej pożądanych lokalizacji na wschodnich obrzeżach Poznania - chętnie wybierana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Osowiec

Osowiec,mazowieckie

700 000 zł125 m² 5 600 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Przedstawiamy Do sprzedaży, bardzo ładny - Nowy Bliźniak w Osowcu o powierzchni całkowitej ok.125 m2. Parter w stanie deweloperskim, poddasze do własnej aranżacji w stanie surowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Warszawa

Warszawa,mazowieckie

250 000 zł28 m² 8 874,69 zł/m²

 

Piętro:suterena/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1939

*Wyłącznie u nas* Szukasz lokalu w kamienicy? Zależy Ci na świetnej lokalizacji? Nie mogłeś lepiej trafić! Chcesz umówić prezentację/potrzebujesz więcej informacji? Dzwoń ->lub pisz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Białołęcka

Warszawa,mazowieckie

683 380 zł55 m² 12 450 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż: nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie w doskonałej lokalizacji - 54,89 m Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży komfortowego mieszkania o powierzchni 54,89 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, ul. Żbicza

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

3 611 700 zł4 013 m² 900 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż atrakcyjny teren inwestycyjny Olsztyn, redykajny, ul. Żbicza 4 013 m pod zabudowę jednorodzinną Na sprzedaż wyjątkowy kompleks 6 działek o łącznej powierzchni 4 013 m,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Opole,opolskie

650 000 zł75 m² 8 632,14 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1900

Oferujemy na sprzedaż przestronne, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 75,30 m , zlokalizowane w zabytkowej kamienicy w samym sercu miasta. Mieszkanie znajduje się w doskonałej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Warszawska

Warszawa,mazowieckie

630 000 zł37 m² 17 073,20 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2006

Na sprzedaż przytulna kawalerka z ogródkiem - Warszawa Wesoła Zielona (english below) Prezentujemy na sprzedaż mieszkanie 1-pokojowe o powierzchni 37 m , zlokalizowane na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Cicha

Pruszcz Gdański,pomorskie

375 000 zł38 m² 9 814,18 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Komfortowe, przestronne mieszkanie, idealne dla osób ceniących sobie funkcjonalność i wygodę. Duży taras doskonałe miejsce na poranną kawę, relaks po pracy czy spotkania z bliskimi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Teklinów

Teklinów,łódzkie

459 850 zł65 m² 7 085,52 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Firma Expander prezentuje mieszkanie znajdujące się na drugim piętrze w miejscowości Teklinów o łącznej powierzchni 64,9 m2. W skład mieszkania wchodzą: - pokój z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym

Rzeszów,podkarpackie

577 275 zł45 m² 12 900 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Bezpieczna transakcja bez prowizji od klienta kupującego, bez podatku Mamy przyjemność zaprezentować 2 pokojowe mieszkanie z tarasem i miejscem postojowym w garażu podziemnym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Gdańsk

Gdańsk,pomorskie

992 939 zł66 m² 15 101,70 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Apartamenty przy jaśkowym lesie Jaśkowa Dolina | Sąsiedztwo lasu | Ochrona | Wyjątkowe części rekreacyjne | Ostatnie lokale ***** opis inwestycji: nowoczesna inwestycja w sąsiedztwie lasów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Milanówek

Milanówek,mazowieckie

2 099 900 zł201 m² 10 432 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:800 m²

Na sprzedaż : Nowoczesny dom ok.201 m w spokojnej części Milanówka, bez podatku PCC! Mamy przyjemność zaoferować Państwu wyjątkowy, nowoczesny dom o powierzchni 201 m, położony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Warszawa,mazowieckie

1 199 000 zł83 m² 14 390,30 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie w Wilanowie Wysokim. Mieszkanie znajduje się na drugim piętrze w dwupiętrowym budynku z lat 80 - tych. (brak windy). Mieszkanie składa się z: - salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

363 000 zł32 m² 11 397,20 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej okolicy, oraz bliskości terenów zielonych? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci zamkniętego osiedla, oraz pełnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Mogilska

Kraków,małopolskie

320 000 zł15 m² 21 038,80 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1935

Do sprzedaży atrakcyjne i bardzo zgrabne mieszkanie położone na 2 piętrze w kamienicy przy ul. Mogilskiej (okolice Ronda Mogilskiego, 5 minut piechotą do uek, ). FILM z wnętrza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Grunwaldzka

Zambrów,podlaskie

170 000 zł23 m² 7 311,83 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1979

Prezentujemy Państwu atrakcyjne mieszkanie przy ulicy Grunwaldzkiej w Zambrowie, idealne do zamieszkania lub pod inwestycję. Informacje o mieszkaniu: rozkładowe mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Michalczyka

Wrocław,dolnośląskie

1 095 000 zł61 m² 17 942 zł/m²

 

Piętro:suterena/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Apartament Z ogrodem nad odrą - wyjątkowa przestrzeń do własnej aranżacji Nowoczesne osiedle nad rzeką | Prywatny ogród 70 m2 | Taras 11 m ***** rozkład pomieszczeń: * Salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wolin

Wolin,zachodniopomorskie

512 000 zł100 m² 5 120 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:2 600 m²

Oferuję na sprzedaż dom o powierzchni 100 m2 z poddaszem do adaptacji oraz budynkiem gospodarczym 60 m2 zlokalizowany na przestronnej działce o powierzchni 2600m2 położony zaledwie 100.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Piaseczno

Piaseczno,kujawsko-pomorskie

260 000 zł5 000 m² 52 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferujemy na sprzedaż działkę budowlaną położoną nad jeziorem Orłowskim - jezioro w woj. kujawsko-pomorskim, w powiecie lipnowskim, w gminie Wielgie, leżące na terenie Pojezierza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Łosienek

Łosienek,świętokrzyskie

695 000 zł397 m² 1 750,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 029 600 m²

Łosienek, gmina Piekoszów 50% udziału w nieruchomości za 695 000 złto zaledwie 2530% szacunkowej obecnej wartości całego kompleksu (2,352,6 mln zł) Wyjątkowa szansa inwestycyjna!sprzedawana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Pilotów

Kraków,małopolskie

790 000 zł53 m² 15 019 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

3 pokoje na olszy! lokalizacja: nieruchomość położona przy ul. Pilotów, dzielnica Olsza. Okolica posiada doskonale rozwiniętą infrastrukturę handlowo-usługową: liczne sklepy, serenada, kawiarnie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Radostków,śląskie

509 000 zł231 m² 2 203,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:26 659 m²

Północ Nieruchomości Częstochowa anmp4 prezentuje: na sprzedaż Dom Twoich Marzeń! Unikatowa nieruchomość tylko 10km do Częstochowy w miejscowości Radostków gmina Mykanów. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Tarnowskie Góry

Tarnowskie Góry,śląskie

835 000 zł151 m² 5 529,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:510 m²

Na sprzedaż: dom wolnostojący o powierzchni 151 m2 - stan deweloperski do wykończenia. Powierzchnia użytkowa: 151 m2 + strych. Lokalizacja: tarnowskie góry/pniowiec. Działka: 510m2 /.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Piasta Kołodzieja

Kraków,małopolskie

1 019 681 zł87 m² 11 784,10 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Zakup od dewelopera 0% prowizji brak 2%pcc kraków - mistrzejowic wysoki standard we speak english Przedmiotem sprzedaży jest 4 -pokojowe mieszkanie usytuowane na 3/8 o metrażu 86.72 m2 składające.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna Stare Bystre

Stare Bystre,małopolskie

110 000 zł11 724 m² 9,38 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż pakiet działek rolnych Lokalizacja: stare Bystre (gm. Czarny Dunajec) Nr ewid. działek: - 1528/1 i 1500/1 powierzchnia: 7225m2 - 1167 powierzchnia: 1536m2 - 1170 powierzchnia: 2963m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Miłoszyce,dolnośląskie

749 000 zł126 m² 5 925,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:318 m²

Przedstawiamy Państwu nowe domy - bezpośrednio od dewelopera - bez podatku pcc - bez prowizji dla Kupującego promocja! 1. Drugie miejsce postojowe gratis 2. Klimatyzacja gratis Zadzwoń po szczegóły!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana przy lesie Kochanówka

Kochanówka,mazowieckie

99 000 zł6 900 m² 14,35 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt