dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 882 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

200 882 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka budowlana Bytom

Bytom,śląskie

176 120 zł629 m² 280 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Marzysz o własnym domu w spokojnej, zielonej okolicy? Ta działka budowlana w Bytomiu-Stolarzowicach to idealne miejsce, by zrealizować Twoje plany. Działki są położone na granicy Bytomia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Jagiellońska

Gdańsk,pomorskie

2 789 000 zł93 m² 29 998,90 zł/m²

 

Piętro:8/12

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Oferta dostępna tylko W ossa nieruchomości! Prezentujemy inteligentny apartament w inwestycji Jagiellońska 13 z bezpośrednim widokiem na Zatokę Gdańską i Park im. Ronalda Reagana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Giżycko,warmińsko-mazurskie

390 000 zł48 m² 8 176 zł/m²

 

Piętro:2/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Biuro nieruchomości m2estate ma przyjemność zaprezentować wyremontowane mieszkanie w bardzo dobrej lokalizacji w Giżycku przy ulicy Tadeusza Kościuszki. Mieszkanie o powierzchni 47,70 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Wilczopole

Wilczopole,lubelskie

269 000 zł1 914 m² 140,54 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana położona w spokojnej części miejscowości Wilczopole, gmina Głusk. W sąsiedztwie nowe domy jednorodzinne i dwurodzinne oraz pola uprawne, co.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Zielona Góra

Zielona Góra,lubuskie

6 999 999 zł5 000 m² 1 400 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Powierzchnia działki:-

Nowa cena! Na sprzedaż: wyjątkowy Obiekt Inwestycyjny w Centrum Zielonej Góry - 5000 m. Przedmiot oferty: przedstawiamy na sprzedaż atrakcyjny i unikalny kompleks budynków o łącznej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Warszawska

Legionowo,mazowieckie

527 000 zł48 m² 10 979,20 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie o powierzchni 48 m , położone na 2. piętrze w 4-piętrowym budynku bez windy, przy ul. Warszawskiej - w bezpośrednim sąsiedztwie mcdonalda i Urzędu Miasta. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Starołęcka

Poznań,wielkopolskie

990 000 zł63 m² 15 817,20 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Zapraszam do zapoznania się z ofertą wyjątkowego apartamentu w prestiżowej inwestycji Warta Residence przy ul. Starołęckiej w Poznaniu. To miejsce, gdzie komfort łączy się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Warszawa,mazowieckie

759 000 zł62 m² 12 261,70 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1988

Zakup wyłącznie za gotówkę Mam przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkowe mieszkanie w odległości 3 minut od Galerii Północnej na Warszawskim Tarchominie. Doskonała lokalizacja: liczne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Tęczowa

Ćmielów,świętokrzyskie

129 000 zł3 002 m² 42,97 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana Ćmielów, ul. Tęczowa 3002 m Oferujemy działkę o powierzchni 3002 m , położoną w spokojnej części Ćmielowa przy ulicy Tęczowej. Działka objęta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Wrocław,dolnośląskie

2 850 000 zł105 m² 27 220,60 zł/m²

 

Piętro:34/48

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Na sprzedaż Apartament o powierzchni 104m2 w wieży Skytower na 34 piętrze z południową ekspozycją. Apartament wykończony z wysokiej jakości materiałów, gotowy do zamieszkania. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Radziszów

Radziszów,małopolskie

495 000 zł101 m² 4 919,01 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:500 m²

Przestrzeń mieszkalna, ogród do odpoczynku, zielona okolica, komunikacja miejska i kolej w bliskiej okolicy - to wszystko znajdziesz w tej ofercie. Rama Home zaprasza do zakupu domu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Tarnów,małopolskie

419 000 zł50 m² 8 380 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Oferujemy na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 50 m , zlokalizowane na parterze w czteropiętrowym bloku przy ulicy Długiej w Tarnowie. To doskonała propozycja dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Matejki

Poznań,wielkopolskie

886 061 zł81 m² 10 900 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Czy marzysz o przestrzeni, która łączy funkcjonalność, elegancję i prestiż? Apartament M25 w inwestycji Lofty Matejki to miejsce, w którym spełniają się te marzenia. 81,29.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Żagań,lubuskie

280 000 zł72 m² 3 916,08 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Żagań ulica Joselewicza, na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 71,50m2 ,parter kamienicy. Oferuję na sprzedaż mieszkanie do remontu i własnej aranżacji o powierzchni 71,50m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

1 299 000 zł800 m² 1 624 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:30

 

Powierzchnia działki:1 089 m²

NA sprzedaż budynek, kamienica W bezpośrednim sąsiedztwie kompleksu stara kopalnia. Budynek 3 kondygnacyjny o powierzchni ok.800m2 w całości podpiwniczony, posadowiony na działce 1089m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Gdynia

Gdynia,pomorskie

490 000 zł46 m² 10 712,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 46 m2, ustawne. Położone na 3 piętrze w 4-piętrowym budynku w dzielnicy Babie Doły - Gdynia. Nieruchomość składa się z: salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Moniuszki

Wałbrzych,dolnośląskie

279 000 zł58 m² 4 785,59 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Do sprzedania mieszkanie znajdujące się w centrum Wałbrzycha, ok. 150 metrów od uczelni Angelusa Silesiusa. Spokojne miejsce, blisko Rynek, sklepy. Budynek kilkurodzinny zbudowany z cegły, nowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Chmielna

Gdańsk,pomorskie

1 094 300 zł42 m² 26 330,60 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Apartament na wyspie spichrzów Stan deweloperski | Ulubiona całoroczna turystyczna część Gdańska | Blisko zabytków i atrakcji miasta ***** rozkład pomieszczeń: lokal w stanie deweloperskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Mogilska

Kraków,małopolskie

833 560 zł36 m² 22 900 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

* mieszkanie wykończone W wysokim standardzie* * zdjęcia przedstawiają aktualny stan mieszkania* * noho - młyny mogilska* * nowoczesna I jedyna taka inwestycja W krakowie stworzona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Kunice

Kunice,małopolskie

2 500 000 zł10 730 m² 232,99 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Tylko u nas! Prezentuję na sprzedaż działkę o powierzchni 1,073 ha, położoną w malowniczej, spokojnej i urokliwej miejscowości Kunice w gminie Gdów w powiecie wielickim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Podwale

Wrocław,dolnośląskie

1 247 000 zł96 m² 12 938,40 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1899

Nieruchomość o niezwykłym potencjale inwestycyjnym i aranżacyjnym w jednej z najpiękniejszych i najlepiej usytuowanych kamienic we Wrocławiu Opiekun oferty: nr. licencji pfrn.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, ul. Różana

Nowa Wieś,mazowieckie

715 000 zł593 m² 1 205,73 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Mam przyjemność zaoferować do sprzedaży działkę budowlaną o powierzchni 593 m (18,54 x 32 m) położoną przy ul. Różanej w Nowej Wsi - jednej z najchętniej wybieranych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Kleeberga

Wołomin,mazowieckie

1 350 000 zł158 m² 8 544,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:654 m²

**na sprzedaż: jednorodzinny dom wolnostojący w Wołominie** Z przyjemnością przedstawiamy na sprzedaż komfortowy dom idealny dla rodziny, usytuowany w małym, zamkniętym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Świdnica,dolnośląskie

419 000 zł54 m² 7 759 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 53 m, położone na parterze w zadbanym budynku. To idealna propozycja dla rodzin, par, osób starszych lub inwestorów szukających nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Chełmżyńska

Warszawa,mazowieckie

494 618 zł37 m² 13 350 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Oferujemy Państwu mieszkanie na sprzedaż. Nieruchomość położona jest w Warszawa, w dzielnicy Rembertów, przy ulicy Chełmżyńska. Do nieruchomości prowadzi droga: asfaltowa. Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna, ul. Polna

Marciszów,dolnośląskie

50 000 zł9 719 m² 5,14 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Działka rolna na sprzedaż - Marciszów | 9719 m | 50 000 zł | Oferta na wyłączność Lokalizacja: marciszów, działka nr 175/4 Powierzchnia: 9719 m Cena: 50 000 zł Oferta dostępna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Nowe Chechło

Nowe Chechło,śląskie

990 000 zł104 m² 9 519,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:535 m²

Funkcjonalny dom parterowy! wykończony pod klucz! bardzo dobra lokalizacja! Do sprzedania nowoczesny, komfortowy dom parterowy o powierzchni użytkowej 104m2, usytuowany w Nowym Chechle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Osiedle Jagiellońskie

Kraków,małopolskie

525 000 zł40 m² 13 224,20 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Lokalizacja Kraków - Bieńczyce - Osiedle Jagiellońskie W pobliżu aleja Generała Władysława Andersa, ul. Władysława Broniewskiego, marii Dąbrowskiej, kocmyrzowska. Okolica otacza się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Bagno

Warszawa,mazowieckie

494 000 zł20 m² 24 540,50 zł/m²

 

Piętro:9/15

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1974

Kawalerka w ścisłym centrum, kuchnia w przedpokoju, łazienka z kabiną. Idealne położenie: -150m od stacji metra "świętokrzyska" - 250m do pkin oraz dworca Warszawa Centralna mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Piasta Kołodzieja

Kraków,małopolskie

548 197 zł38 m² 14 250 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Zakup od dewelopera 0% prowizji brak 2%pcc kraków - mistrzejowic wysoki standard we speak english Przedmiotem sprzedaży jest 2 -pokojowe mieszkanie usytuowane na 1/8 o metrażu 38.47 m2 składające.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala ogrodzona

Dębica,podkarpackie

4 299 000 zł1 280 m² 3 358,59 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:3 100 m²

Biuro nieruchomości Dream House Brokers ma przyjemność przedstawić Państwu do wynajęcia dużą halę magazynową zlokalizowaną w Dębicy przy ul. Drogowców o powierzchni 1280 m 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wrzeciono

Warszawa,mazowieckie

650 000 zł46 m² 14 130,40 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1966

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować 3 pokojowe mieszkanie na warszawskich Bielanach przy ul. Wrzeciono. Nieruchomość znajduje się na 3 piętrze w 4 piętrowym budynku. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Chełmońskiego

Kraków,małopolskie

990 000 zł64 m² 15 480,80 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Mieszkanie na sprzedaż: salon z aneksem kuchennym + pokój dziecięcy + sypialnia + łazienka + wc + przedpokój o łącznej powierzchni 63,95 m przy ul. Chełmońskiego. Lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Reymonta

Wrocław,dolnośląskie

629 000 zł40 m² 15 725 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Dostępne są również inne metraże, układy, a przy tym ceny mieszkań- zadzwoń po więcej info. Zakup bez prowizji oraz bez konieczności opłacania podatku pcc 2%! Mieszkanie z Balkonem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Luboń

Luboń,wielkopolskie

550 000 zł49 m² 11 257,60 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Na sprzedaż nowoczesne, świeżo wykończone mieszkanie 49,3 m w Luboniu, tuż obok Poznania! Na sprzedaż oferujemy komfortowe, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 49,3 m , usytuowane na 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Porąbki

Rzeszów,podkarpackie

739 000 zł121 m² 6 091,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Na sprzedaż skrajny dom w zabudowie bliźniaczej z garażem w bryle. Kameralne osiedle przy ul. Porąbki w Rzeszowie. **ostatnie wolne** Dom z 4 pokojami o powierzchni 121,31 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Lublin

Lublin,lubelskie

460 900 zł38 m² 12 068,60 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Deweloperskie mieszkania lublin Apartamenty o najwyższym współczynniku atrakcyjności dla nietuzinkowych i wymagających osób. Jedyna inwestycja najbliżej Uniwersytetu Medycznego! Najlepsza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Produkcyjna

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

448 875 zł47 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nie płacisz prowizji I podatku pcc 2% - kup mieszkanie w stanie deweloperskim termin oddania mieszkania : grudzień 2025 Zachęcamy do zapoznania się z propozycją zakupu mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna Mszczonów

Mszczonów,mazowieckie

338 000 zł3 600 m² 93,89 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka usługowa w Radziejowice-Parcel! Działka usługowa o powierzchni 3600 m kw., położona w Radziejowice-Parcel, koło Mszczonowa. Oferta idealna pod działalność gospodarczą,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Dunaj

Dunaj,mazowieckie

739 000 zł127 m² 5 818,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 600 m²

Marzysz o spokoju, prywatności i bliskości natury? To ten komfortowy dom z garażem i ogrodem z bezpośrednim wyjściem na las jest dla Ciebie. Poranki z kawą na tarasie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne