dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 670 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 670 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ołowiana

Wrocław,dolnośląskie

640 000 zł51 m² 12 549 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1994

Polecam 2 pokojowe mieszkanie, osobna kuchnia. Mieszkanie w budynku z 1994 roku położone w bocznej cichej uliczce, jednocześnie blisko ścisłego centrum. Pełen rozkład, dwustronne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Boguszów-Gorce

Boguszów-Gorce,dolnośląskie

215 000 zł51 m² 4 215,69 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą wyjątkowego 2-pokojowego mieszkania , położonego na bardzo wysokim parterze w kamienicy , w spokojnej części Boguszowa. Mieszkanie składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Podborowisko

Podborowisko,podlaskie

199 000 zł10 000 m² 19,90 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam Piękna działkę pod Dom! Bardzo praktyczna działka, wiele możliwości. Obręb Krzywiec Powierzchnia: 1 ha Działka prostokątna o wymiarach 76x140 metrów. Nieruchomość znajduję się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Dmowskiego

Poznań,wielkopolskie

413 320 zł30 m² 13 777,30 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Kompaktowa kawalerka w nowej inwestycji premium o podwyższonym standardzie na poznańskim Górczynie - bezpośrednio przy nowo projektowanym 12 ha miejskim parku. Idealne dla/pod: > studenta,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem

Poznań,wielkopolskie

381 520 zł25 m² 15 200 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Kawalerka o pow. 25,1 m2 w doskonałej lokalizacji przy Rondzie Rataje w Poznaniu. Idealne dla/pod: studenta, singla pary na start wynajem/booking - pewna lokata kapitału ze stałymi zyskami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Poznań

Poznań,wielkopolskie

604 600 zł60 m² 10 076,70 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Polecam na sprzedaż 4 pokojowe mieszkanie w nowoczesnej inwestycji położonej w zielonej dzielnicy Winogrady w Poznaniu. Rabaty dla zdecydowanych Klientów! - 0% prowizji - brak podatku pcc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Poznań

Poznań,wielkopolskie

849 990 zł83 m² 10 249,50 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Polecam na sprzedaż mieszkanie 5 pokojowe w nowoczesnej inwestycji położonej w dzielnicy Grunwald w Poznaniu. Uwaga! Istnieje możliwość już wejścia na budowę i zobaczyć.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Poznań

Poznań,wielkopolskie

565 000 zł46 m² 12 409,40 zł/m²

 

Piętro:10/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie 2 pokojowe o pow. 45,19 m2 w nowoczesnej inwestycji położonej w dzielnicy Nowe Miasto - Rataje w Poznaniu. Promocja! - 300 zł/m2! Odlicz od ceny 11 300 zł tj. Cena finalna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Poznań

Poznań,wielkopolskie

433 593 zł30 m² 14 414,70 zł/m²

 

Piętro:6/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Oferta promocyjna na ostatnie mieszkania dla zdecydowanych Klientów! Klucze w grudniu 2025 r.! atrakcyjne, kompaktowe mieszkanie w prestiżowej lokalizacji na poznańskich Jeżycach! Idealne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Poznań,wielkopolskie

596 818 zł55 m² 10 851,20 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie 3 pokojowe w nietuzinkowej, klimatycznej willowej inwestycji położonej w dzielnicy Nowe Miasto - Starołęka w Poznaniu. Prace budowlane - aktualnie na etapie końcowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Witnica,lubuskie

449 000 zł63 m² 7 153,10 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Szukasz idealnego miejsca dla siebie i swojej rodziny? - Prezentujemy Państwu mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 62,77 m2 usytuowane na 3 piętrze w niskim bloku z 2018r. - spełni twoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Dargocice

Dargocice,zachodniopomorskie

3 600 000 zł45 000 m² 80 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż kompleks działek w wyjątkowej lokalizacji! Oferta obejmuje 26 działek budowlanych oraz jedną usługową, wszystkie z wydanymi warunkami zabudowy. Kompleks działek znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Owsiana

Rumia,pomorskie

429 000 zł37 m² 11 594,60 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Zakup nowego, własnego mieszkania z całą pewnością jest bardzo poważną życiową inwestycją. Nasze biuro pomoże Państwu w jej podjęciu oraz bezpiecznie przeprowadzi przez wszystkie etapy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Pułtusk

Pułtusk,mazowieckie

349 000 zł62 m² 5 584 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1984

Mieszkanie na sprzedaż na Skarpie Górnej, idealne dla osób ceniących ciszę i spokój. W pobliżu przychodnia Eskulap, sklepy osiedlowe, supermarkety, siłownie, banki. Piętro- trzecie Liczba.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Makowa

Kiełczów,dolnośląskie

399 990 zł30 m² 13 333 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2016

Polecam na sprzedaż piękną kawalerkę, o łącznej powierzchni 29,31m2, która jest usytuowana na pierwszym piętrze w dwupiętrowym bloku mieszkalnym z 2016r w Kiełczowie przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bolesława Chrobrego

Katowice,śląskie

359 000 zł50 m² 7 108,91 zł/m²

 

Piętro:12/14

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania zlokalizowanego przy ul. Chrobrego w Katowicach. Lokal położony na 12 piętrze w 14-piętrowym bloku. Na nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Siedzikówny Inki

Warszawa,mazowieckie

790 000 zł37 m² 21 467,40 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Do sprzedaży wyjątkowy apartament z komórką i miejscem w hali garażowej, położony na I pietrze w kameralnym budynku z 2015 r. Komfortowe, bardzo funkcjonalne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Reymonta

Wrocław,dolnośląskie

1 824 000 zł108 m² 16 935,90 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Największe Mieszkanie wraz z najlepszym Widokiem na Osiedlu - 107,7 m z Balkonem i Widokiem na Odrę! Na sprzedaż oferujemy absolutnie wyjątkowy apartament o powierzchni 107 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Obrońców Westerplatte

Ruda Śląska,śląskie

214 000 zł37 m² 5 783,78 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Szanowni Państwo, mam przyjemność przedstawić ofertę sprzedaży przestronnej kawalerki położonej w Rudzie Śląskiej Wirek przy ulicy Westerplatte 14,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka leśna

Kamionka,lubelskie

11 000 zł1 700 m² 6,47 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż: działka leśna 1700 m Oferujemy wyjątkową działkę o powierzchni 1700 m , położoną w samym sercu lasu. Idealna dla miłośników natury, ciszy i spokoju. Wymiary:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Janickiego

Poznań,wielkopolskie

1 582 755 zł117 m² 13 530,10 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2026

Szukasz idealnej perspektywy inwestycyjnej? Miejsca do życia? To nowoczesne mieszkanie z potencjałem. Paczkomat na osiedlu, life Services i Smart Home to technologie, które ułatwią życie Tobie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Trawna

Ostrowiec Świętokrzyski,świętokrzyskie

350 000 zł190 m² 1 842,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:867 m²

Uwaga! wynagrodzenie biura pokrywa sprzedający! Informacji o nieruchomości udziela Pani tel: idealny dom dla dużej rodziny (możliwość adaptacji dla dwóch rodzin) w bardzo miłym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Polinezyjska

Warszawa,mazowieckie

875 000 zł69 m² 12 736,50 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie zaledwie 500 metrów od stacji metro imielin na cichym osiedlu Z widokiem na zieleń Funkcjonalny rozkład pomieszczeń | Dodatkowe pomieszczenia: piwnica w cenie + możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Wonorze

Wonorze,kujawsko-pomorskie

499 000 zł161 m² 3 096,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:899 m²

Sprzedaż bezpośrednia! mw Biuro Nieruchomości prezentuje Państwu na sprzedaż dom w stanie surowym zamkniętym o pow. użytkowej 126,28m2 (161,14m2 po podłodze) na działce o pow.899m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Szczęsne

Szczęsne,mazowieckie

559 000 zł1 540 m² 362,99 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Szukasz miejsca, w którym odpoczniesz od miejskiego zgiełku, nie rezygnując z wygody życia codziennego? Ta działka to idealna przestrzeń pod Twój przyszły dom! Najważniejsze atuty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Optyków

Warszawa,mazowieckie

745 000 zł31 m² 24 032,30 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Z przyjemnością prezentuję nietuzinkową ofertę sprzedaży mieszkania na warszawskiej Pradze Południe, ul. Optyków 3a, 100 metrów do ch Promenada! Tel: mam przyjemność zaprezentować Państwu jasne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Brwinów

Brwinów,mazowieckie

1 349 900 zł140 m² 9 658 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:550 m²

Przedstawiamy nowoczesny dom w stanie deweloperskim 1/2 bliźniaka o powierzchni ok. 140 m dom nr.1 lok. 1 przedstawiam na sprzedaż wyjątkowy Dom w zabudowie bliźniaczej, położony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

429 000 zł48 m² 8 900,41 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Funkcjonalne mieszkanie 3. pokojowe po remoncie ul. Dworcowa 55 | Osiedle Kormoran / Pojezierze Z przyjemnością prezentujemy ofertę sprzedaży zadbanej i funkcjonalnej nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

950 000 zł135 m² 7 029 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:399 m²

Szukasz miejsca, gdzie codzienność będzie komfortowa, a weekendy pełne relaksu? To idealna propozycja dla Ciebie i Twojej rodziny! Nieruchomość w stanie deweloperskim ( lokal zewnętrzny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna ogrodzona, ul. Kilińskiego

Sierpc,mazowieckie

4 600 000 zł11 600 m² 396,55 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Oferujemy szeroko pojęty kompleks 3 działek inwestycyjnych bezpośrednio przy dk 10 oraz z dodatkowym wjazdem dw 560 w miejscowości Sierpc o łącznej powierzchni ponad 11600 m2. Na terenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Brzeg,opolskie

332 915 zł61 m² 5 500 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przestronne, nowoczesne mieszkanie w stanie deweloperskim o powierzchni 60,53 m , położone w miejscowości Brzeg. Nieruchomość znajduje się na pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Narutowicza

Grudziądz,kujawsko-pomorskie

259 000 zł75 m² 3 453 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Dzień dobry ;) Szukasz mieszkania dla swojej rodziny? Interesuje Cię tylko lokal w nowych budynkach z cegły? Chcesz wykończyć i wyposażyć mieszkanie zgodnie ze swoim gustem? Zapoznaj.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana

Możne,warmińsko-mazurskie

140 000 zł3 584 m² 39,06 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Możne, gmina Olecko, na sprzedaż działki budowlane o powierzchniach od 1624 do 3874 m2. Na sprzedaż działki budowlane położone w mazurskiej wsi Możne oddalonej o 3 km od Olecka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

770 660 zł68 m² 11 300 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Jeśli szukasz przestronnego, gotowego mieszkania blisko centrum, ze sprawnym dojazdem na do strategicznych punktów Wrocławia, ta opcja może Ci się spodobać. Bez prowizji i podatku pcc - kupujesz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z loggią Płock

Płock,mazowieckie

809 000 zł219 m² 3 694,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:880 m²

Sprzedam dom wolnostojący w dzielnicy Borowiczki, oddalony od Petrochemii. Powierzchnia całkowita 219 m2, użytkowa 107 m2, działka 880 m2. Przyłącza: woda, gaz, prąd, kanalizacja, zainstalowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Krakowskie Przedmieście

Warszawa,mazowieckie

1 249 000 zł60 m² 20 921,30 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Wyjątkowe mieszkanie z duszą w samym sercu Starego Miasta! Szukasz mieszkania z klimatem, które połączy urok historycznej Warszawy z wygodą codziennego życia? Mamy coś dla Ciebie!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Grota-Roweckiego

Sosnowiec,śląskie

300 000 zł53 m² 5 647,59 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Prezentujemy Państwu atrakcyjne mieszkanie na sprzedaż w cichej i spokojnej dzielnicy Sosnowca .Pogoń to dzielnica o bogatej historii i unikalnym charakterze łącząca dziedzictwo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Janickiego

Poznań,wielkopolskie

794 320 zł66 m² 12 009,70 zł/m²

 

Piętro:5/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Burkatów,dolnośląskie

699 000 zł218 m² 3 213,79 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:907 m²

Duży dom jednorodzinny z możliwością indywidualnej aranżacji do własnych potrzeb. Doskonały dla rodziny, która potrzebuje większej przestrzeni do życia. Możliwość wydzielenia pomieszczeń na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Piwarskiego

Warszawa,mazowieckie

699 000 zł38 m² 18 640 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Serdecznie zapraszam osoby poszukujące gotowego do wprowadzenia lokum do zainteresowania się ofertą mieszkania przy ul. Piwarskiego na warszawskich Sielcach (dolny Mokotów) o powierzchni 37,5 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

1 080 240 zł90 m² 12 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:74 m²

Bliźniaki na Jagodnie | Gotowa inwestycja Opis lokalizacji: krzyki/jagodno Opiekun nieruchomości: tel. I speak english. Oferta działu deweloperskiego spd Nieruchomości. W ofercie posiadamy inne.