dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 308 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 308 ogłoszeń

450 000 zł54,85 m² 8 204,19 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Przestronne, eleganckie, zadbane mieszkanie z tarasem i prywatnym ogródkiem Schodnia, ul. Długa (blisko Ozimka). Oferujemy na sprzedaż eleganckie, zadbane i bardzo funkcjonalne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

379 000 zł50,07 m² 7 569,40 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1981

Na sprzedaż jasne, w pełni rozkładowe mieszkanie o powierzchni 50,07 m , położone na 4. piętrze w zadbanym bloku po termomodernizacji, na osiedlu Chojny w dzielnicy Górna.

Szczegóły ogłoszenia

315 000 zł52 m² 6 057,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 071 m²

Nie szukaj dalej - oferta dostępna tylko W naszym biurze Trasa legnica/taczalin/jawor polecamy! Bardzo funkcjonalny dom wolnostojący o pow. użytkowej 52 m2, położony na dużej działce.

Szczegóły ogłoszenia

360 000 zł33 m² 10 909,09 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Mamy przyjemność przedstawić ofertę sprzedaży komfortowego mieszkania w Toruniu - Osiedle Mokre - blisko Starego Miasta. Mieszkanie świeżo po remoncie. Słoneczne i praktyczne, które będzie.

Szczegóły ogłoszenia

348 000 zł87 200 m² 3,99 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż urokliwy las o powierzchni niespełna 8,72 hektara, położony w malowniczej miejscowości Świrydy, w powiecie bielskim. Na działce rośnie: - ok. 20-letnia topola osiki - ok.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

339 000 zł34,53 m² 9 817,55 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Prezentujemy mieszkanie o powierzchni 34,53 metrów kwadratowych, które będzie zlokalizowane w nowej inwestycji - 'now' przy ul. Dowborczyków 18. Nieruchomość idealna dla osób ceniących.

Szczegóły ogłoszenia

1 639 000 zł166 m² 9 873,49 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 260 m²

Dom wolnostojący parterowy w Osowcu komfort i natura w jednym miejscu. Na sprzedaż przestronny dom jednorodzinny o powierzchni ok.136 m, położony w urokliwej i spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

675 000 zł27 m² 25 000 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1947

| mieszkanie znajduje się w modernistycznym, 3-piętrowym budynku, który powstał w 1947 roku,według projektu Barbary i Stanisława Brukalskich. Budynek położony jest na Starym Żoliborzu,.

Szczegóły ogłoszenia

389 000 zł425 m² 915,29 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:700 m²

Atrakcyjna oferta sprzedaży budynku produkcyjno-usługowego w Rokitnicy Mamy przyjemność zaprezentować budynek produkcyjno-usługowy o powierzchni 425 m2, zlokalizowany w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

1 700 000 zł1 708,38 m² 995,09 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Budynek biurowy w centrum Pucka, 600 m od plaży i mola. Atuty: - doskonała lokalizacja, - bliskość morza, - garaż, - piwnica, na ogrodzonym terenie mieści się murowany budynek biurowy.

Szczegóły ogłoszenia

445 000 zł27 m² 16 481,48 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

*** 2 kawalerki-dwupak-Gdańsk- 51,00m2 *** Biuro Nieruchomości view ma przyjemność przedstawić Państwu 2 kawalerki o łącznej powierzchni 51,00 m2. Gotowy biznes-2 kawalerki łączna cena.

Szczegóły ogłoszenia

2 412 700 zł104 900 m² 23 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka o pow. 10,49 ha (104900 m2) w miejscowości Likiec (tuż przy granicy z miejscowością Wólka) otoczona lasem w cichej i przepięknej okolicy w sąsiedztwie jeziora.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 450 000 zł157,55 m² 9 203,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:311 m²

Przedmiotem ogłoszenia jest dom nr "C1" w stanie deweloperskim o powierzchni 157,55 m , z ogrodem 262 m i garażem na dwa samochody. Układ pomieszczeń: 1. Przyziemie - Garaż -.

Szczegóły ogłoszenia

685 000 zł54 m² 12 685,19 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2003

Na sprzedaż komfortowe, w pełni umeblowane mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 54 m , położone w jednej z najbardziej zielonych i kameralnych części Wrocławia Krzyki,.

Szczegóły ogłoszenia

598 230 zł6 647 m² 90 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do zaoferowania działka położona w malowniczej miejscowości Uciechów, z której rozpościera się widok na górę Ślężę. Uciechów położony jest w gminie Dzierżoniów.

Szczegóły ogłoszenia

150 000 zł1 000 m² 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka pod zabudowę mieszkaniową z usługami położona na obrzeżach miasta. Działka budowlana o powierzchni 1000 mkw., w kształcie zbliżonym do kwadratu o wymiarach ok. 35.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł42,17 m² 16 575,76 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Atuty: - 12 minut samochodem do centrum Gdańska, - 7 minut samochodem do obwodnicy Trójmiasta, - mieszkanie gotowe do wprowadzenia, - umeblowane, - nowoczesne osiedle. Lokalizacja: nieruchomość położona.

Szczegóły ogłoszenia

174 000 zł1 200 m² 145 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Biuro Nieruchomości Dobry Adres ma Państwu do zaoferowania działki budowlane w Wojcieszycach Działka o powierzchni 1207m2 - dojazd drogą gminną asfaltową następnie ok 50m drogą utwardzona -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

582 730 zł30,67 m² 19 000 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2028

Apartament Nr 32: 30,67 m III piętro Śródmieście / Stare Miasto - Lublin To propozycja dla osób, które rozumieją różnicę między kawalerką w centrum a kompaktowym apartamentem.

Szczegóły ogłoszenia

669 000 zł84,93 m² 7 877,08 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1986

Oferuję na sprzedaż rodzinne 5-pokojowe mieszkanie w dzielnicy Bronowice, o powierzchni 84,93 m2. Zapraszam do zapoznania się ze szczegółami oferty: w skład 84,93 metrowego mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

130 860 zł1 454 m² 90 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana 1454 M2 przy ulicy dworskiej Do sprzedania działka budowlana z wydanymi warunkami zabudowy znajdująca się w interesującej lokalizacji w Sieradzu przy ulicy Dworskiej.

Szczegóły ogłoszenia

237 500 zł1 540 m² 154,22 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Piękna działka budowlana w malowniczej okolicy. Idealna na wymarzony dom. Jeżeli szukasz działki pod dom w malowniczej scenerii, blisko lasu to idealnie trafiłeś, bo możemy spełnić Twoje.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł1 983 m² 201,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 983 m²

Działka 1983 m - mpzp + usługi, wszystkie media, opole Lubelskie ul. Dolna Idealna pod dom, inwestycję lub działalność gospodarczą Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 1983 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

940 000 zł179 m² 5 251,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 140 m²

Nowoczesny dom 179 m w otoczeniu lasów Puszcza Mariańska Na sprzedaż nowy, funkcjonalny parterowy dom jednorodzinny w stanie deweloperskim, położony w spokojnej i zielonej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

439 000 zł90 m² 4 877,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:625 m²

Na ogrodzonej 6,30 arowej działce na osiedlu domków w Uniejowie przy ul Słonecznej do kupna wolnostojący domek. Piwnica z garażem pod całością budynku. Budowany w latach 60-tych,.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł1 920 m² 520,31 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana o łącznej powierzchni 1920m2 z przeznaczeniem pod zabudowę jednorodzinną / bliźniaczą położona blisko lasu z możliwością wybudowania 4 lokali mieszkalnych.

Szczegóły ogłoszenia

2 050 000 zł741 m² 2 767 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Działka budowlana, centrum Zacisza, mpzp, metro Zacisze, targówek, warszawa, mazowieckie Atrakcyjna uzbrojona działka budowlana objęta mpzp, blisko stacji metra Zacisze, w dzielnicy Warszawa-.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 000 zł130 m² 11 538,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:863 m²

Prezentujemy wyjątkowy dom jednorodzinny w Wilczynie, stworzony dla osób ceniących jakość, spokój i harmonię. Nieruchomość zachwyca przemyślanym układem, wysokim standardem wykonania oraz.

Szczegóły ogłoszenia

93 420 zł3 114 m² 30 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą działki o powierzchni 3114 m2 położonej w idealnej lokalizacji z widokiem na jezioro i las. Lokalizacja Działka znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł179,60 m² 4 114,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Na sprzedaż piętrowy dom wolnostojący o powierzchni całkowitej 179,6 m (powierzchnia użytkowa 120 m ), położony w spokojnej, zielonej okolicy Sułkowa. Dom został wybudowany.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

480 000 zł20,41 m² 23 517,88 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Lokal położony w dynamicznie rozwijającej się części Gdańska - dzielnicy Zaspa to propozycja stworzona dla osób szukających inwestycji idealnej pod wynajem krótkoterminowy.

Szczegóły ogłoszenia

1 345 000 zł36,27 m² 37 082,99 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Woli przy ul. Krochmalnej budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 5 piętrze w 6 piętrowym budynku. Rok budowy: 2020 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

159 000 zł2 222 m² 71,56 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana w spokojnej okolicy Oferujemy Państwu na sprzedaż niezabudowaną działkę o powierzchni 2.222 m 2 , położoną w drugiej linii zabudowy w Wodzisławiu Śląskim.

Szczegóły ogłoszenia

179 000 zł13 831 m² 12,94 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Nuży Cię miasto? Chciałbyś by jedynym co będzie Cię otaczać były przepiękne lasy? Pragniesz spokoju i ciszy, którą przerywać Ci będzie jedynie śpiew ptaków? Doskonale trafiłeś!.

Szczegóły ogłoszenia

330 000 zł52,97 m² 6 229,94 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe - Piła, ul. Roosvelta, i piętro Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 52,97 m , położone na pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

700 000 zł44 m² 15 909,09 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Tylko 3km na Stare Miasto | Słoneczne M | Taras 25m2 | 0% prowizji zapraszam do kontaktu Sandra Kołodziej |   Oferta mieszkania o powierzchni 44m , zlokalizowane w nowoczesnej.

Szczegóły ogłoszenia

99 500 zł1 000 m² 99,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki budowlanej o powierzchni 1000m2. Lokalizacja: kopalnia ul. Kwiatowa, gmina Konopiska wymiary działki: szerokość: 23m Długość: 47m.

Szczegóły ogłoszenia

259 000 zł37,20 m² 6 962,37 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Oferuję na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 37,2 m w spokojnej okolicy. Znajduje się na 3. piętrze czteropiętrowego bloku z lat 80-tych. Mieszkanie jest w pełni umeblowane.

Szczegóły ogłoszenia

680 000 zł103 m² 6 601,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 104 m²

Mam do zaoferowania przytulny dom w Kończycach Małych. Nieruchomość została zbudowana w latach 30. XX wieku, ale w 2019 roku przeszedł generalny remont. Wszystkie instalacje oraz inne.

Szczegóły ogłoszenia

445 000 zł9 010 m² 49,39 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działki z ogromnym potencjałem inwestycyjnym między innymi dzięki mającym powstać w oddalonym o 6km Łutynówku największym parku rozrywki w całej Europie (ponad dwukrotnie.

Szczegóły ogłoszenia

720 000 zł126 m² 5 714,29 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1998

Jedynie takie mieszkanie w Gostyninie, które daje poczucie życia jak w domu. Na sprzedaż przestronne, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 126 m (105,60 m użytkowej), położone.