dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 741 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 741 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jadwigi

Lublin,lubelskie

664 000 zł54 m² 12 321,40 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż przedstawiam mieszkanie zlokalizowane na nowo wybudowanym osiedlu Europejskim tbv Oslo. Świetna lokalizacja! Szybki dojazd do Świdnika czy Piask, jak i do centrum Lublina. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna Dobrzykowice

Dobrzykowice,dolnośląskie

1 000 000 zł8 100 m² 123 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Opiekun oferty: tel.: *Oferta dostępna tylko w SDP Nieruchomości Podstawowe informacje: Dobrzykowice, gm. Czernica. Działka budowlana, powierzchnia 8100 m2, uzbrojona, posiada mpzp. Lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Iwaszkiewicza

Wrocław,dolnośląskie

499 000 zł35 m² 14 359,70 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

CO sprzedajemy? Dwupokojowe mieszkanie (ok. 35 m2) na parterze z tarasem i ogródkiem, zlokalizowane w dwupiętrowym niskim budyku z 2016 r. z windą i garażem podziemnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Piltza

Kraków,małopolskie

899 000 zł55 m² 16 345,50 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Mam przyjemność zaprezentować Państwu 3 pokojowe mieszkanie zlokalizowane na ulicy Piltza na Ruczaju. Apartament: mieszkanie z ekspozycją wschodnią zlokalizowane jest na 4 piętrze budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Strzelecka

Katowice,śląskie

585 000 zł48 m² 12 124,30 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Oferujemy do sprzedaży gotowy apartament zlokalizowany samym Centrum Katowic. Apartament z inwestycji Nova Mikołowska. Nieruchomość znajduje się na trzecim piętrze w 4 kondygnacyjnym budynku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka siedliskowa przy lesie Kotły

Kotły,podlaskie

220 000 zł1 567 m² 140,40 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferuję działkę budowlaną oznaczoną na załączonych zdjęciach numerem   m^2) z wydanymi warunkami zabudowy jednorodzinnej, piętrowej w miejscowości Kotły pod Bielskiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Otrębusy

Otrębusy,mazowieckie

850 000 zł109 m² 7 777 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:533 m²

Przedstawiamy do sprzedaży atrakcyjny Dom wolnostojący o powierzchni całkowitej ok. 109.30 m2 usytuowany na działce 533 m Dom sprzedawany w stanie surowym otwartym Działka częściowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Malczewskiego

Rzeszów,podkarpackie

539 000 zł50 m² 10 780 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

Prezentujemy państwu mieszkanie o powierzchni użytkowej 49,9m, położone na parterze w niskim bloku przy ul. Malczewskiego w Rzeszowie. Mieszkanie dwustronne, składa się z: -pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Rzeszów,podkarpackie

499 000 zł49 m² 10 162,90 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Wyłącznie w Biurze Park Nieruchomości! Prezentujemy Państwu na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o pow. 49 m2 przy ulicy Kosynierów na osiedlu 1000-lecia. Nieruchomość znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Malawa

Malawa,podkarpackie

389 000 zł58 m² 6 740,60 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Przedsprzedaż mieszkań W zabudowie szeregowej malawa k. Rzeszowa Nowoczesne osiedle w spokojnej i dobrze skomunikowanej lokalizacji! Bez podatku pccbez prowizjistan deweloperski Jeśli.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Stefanowicza

Kraków,małopolskie

651 000 zł44 m² 14 748,50 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Apartament w kameralnej inwestycji na Prądniku Białym - zakup bez prowizji i pcc. 2 pokojowe, funkcjonalne mieszkanie zlokalizowane jest na parterze nowej, kameralnej inwestycji składającej się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Gródek nad Dunajcem

Gródek nad Dunajcem,małopolskie

1 550 001 zł73 m² 21 358,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:75 m²

Dwupoziomowy apartament 72,6 m z tarasem 38 m i szeroką panoramą Jeziora Rożnowskiego w Lemon Resort spa z widokiem na taflę wody. Twój prywatny azyl, miejsce, w którym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka

Pyskowice,śląskie

640 000 zł3 306 m² 193,59 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Prezentujemy gotowy teren inwestycyjny wraz z budynkami do adaptacji. 3306 m2. Budynek główny 9m x 18m. Miejscowy Plan zagospodarowania przestrzennego : tereny usług - oznaczone symbolem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Borkowo

Borkowo,pomorskie

490 000 zł56 m² 8 715,76 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Lokal C8 to 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 56,22 m2, zlokalizowane na piętrze w Osiedlu Kowalove w Gdańsku. Mieszkanie oferuje balkon o powierzchni 5 m2 oraz dodatkową przestrzeń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zielona

Gdynia,pomorskie

429 000 zł47 m² 9 050,63 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Na sprzedaż przestronne i jasne mieszkanie o powierzchni 47,4 m , zlokalizowane w Gdyni przy ul. Zielonej 28. Lokal znajduje się na 4 (ostatnim) piętrze w budynku bez windy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Iwiny

Iwiny,dolnośląskie

960 000 zł128 m² 7 506,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:121 m²

Zapraszam do zakupu pięknych domów w zabudowie szeregowej z ogrodami. Otoczenie malowniczych terenów zielonych jest niewątpliwym atutem tego miejsca, docenianym przez osoby chcące mieć za.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Częstochowa

Częstochowa,śląskie

541 198 zł63 m² 8 600 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Łódzka City 23 , - Bliżej centrum się nie da! Zamieszkaj tam, gdzie komfort spotyka się z nowoczesnością Łódzka City 23 , to nowoczesny budynek, które łączy idealną lokalizację.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Mińsk Mazowiecki

Mińsk Mazowiecki,mazowieckie

930 000 zł120 m² 7 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:236 m²

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować dom w inwestycji Wiosenny Zakątek II etap zlokalizowany w Wólce Mińskiej przy ul. Wiosennej. Oddanie IV kwartał 2025! Nowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

339 000 zł43 m² 7 883,72 zł/m²

 

Piętro:parter/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Tylko U nas! Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie typu M-3 o powierzchni 43 m2 położone w Bydgoszczy na osiedlu Bartodzieje W skład mieszkania wchodzi: -pokój dzienny ok 16m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Międzynarodowa

Warszawa,mazowieckie

720 000 zł49 m² 14 693,90 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Z przyjemnością prezentuję Państwu 3-pokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią i balkonem, położone na Saskiej Kępie. Stan prawny Pełna własność z księgą wieczystą - grunty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Krasnobrodzka

Warszawa,mazowieckie

649 500 zł46 m² 13 997,80 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Przedstawiam Państwu na sprzedaż 2-pokojwe mieszkanie usytuowane na parterze w bloku przy ulicy Krasnobrodzkiej. Lokal usytuowany jest na parterze, ma bardzo wygodny i funkcjonalny układ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

455 900 zł86 m² 5 288,86 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Wombat nieruchomości oferuje na sprzedaż przestronne, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 86,20 m , usytuowane na 3. piętrze w zadbanej kamienicy. Mieszkanie składa się z: - salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Józefosław

Józefosław,mazowieckie

657 324 zł53 m² 12 400 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

657 324 pln | mieszkanie | 53 m2 | józefosław I 2 balkony bez podatku pcc! bez prowizji! Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania od dewelopera, na nowo powstającym osiedlu - miasteczku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Jana z Kolna

Gdańsk,pomorskie

310 000 zł25 m² 12 340,80 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Nowoczesne mieszkania blisko centrum Gdańska - świetna lokalizacja i atrakcyjna cena Szukasz mieszkania w świetnej lokalizacji, z szybkim dostępem do Śródmieścia i pełną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Kraków,małopolskie

879 000 zł54 m² 16 335,90 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż oferuję mieszkanie trzypokojowe o metrażu 54,42 m2 w inwestycji zlokalizowanej w dzielnicy Śródmieście / Prądnik Czerwony. Inwestycja Dominikanów wybudowana przez znanego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, al. Rejtana

Rzeszów,podkarpackie

530 000 zł58 m² 9 150,55 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 57,92 m w Rzeszowie, ul. Rejtana. Oferujemy Państwu przestronne mieszkanie idealne pod inwestycję na wynajem. Lokal znajduje się na 4. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Biesiekierz

Biesiekierz,zachodniopomorskie

460 000 zł4 699 m² 97,89 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana z wydanymi warunkami (bezterminowymi) zabudowy i zezwoleniem budowlanym (wygasłym) na budowę domu z możliwością zmiany warunków w/g potrzeb kupującego Działka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Rzeszów,podkarpackie

409 000 zł52 m² 7 926,36 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

Wyłącznie w ofercie biura Stoprocent Nieruchomości! Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą mieszkania na sprzedaż o powierzchni 51,6 m2 przy ulicy Mikołajczyka 12.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z kominkiem, ul. Przystankowa

Zabrze,śląskie

415 000 zł77 m² 5 389,61 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1910

Marzysz o własnym zielonym azylu, gdzie po pracy odpoczniesz przy ognisku, zrelaksujesz się w saunie lub przygotujesz domowe specjały na grillu? To mieszkanie spełni wszystkie Twoje oczekiwania!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Jasionka

Jasionka,podkarpackie

120 000 zł1 150 m² 104,35 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam działkę budowlaną o powierzchni. . 11. 5a zlokalizowana w miejscowości Jasionka, gm Dukla. Działka położona w malowniczej okolicy w Beskidzie Niskim z widokiem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna z dojazdem utwardzonym Obręb

Obręb,mazowieckie

700 000 zł12 500 m² 56 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Dzień dobry, na sprzedaż oferuje, piękną działka rolna w cichej okolicy. Teren suchy, lekko urozmaicony, porośnięty nielicznymi samosiejkami brzozy. W okolicy zabudowa domów jednorodzinnych,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Bolesława Chrobrego

Zabrze,śląskie

82 000 zł41 m² 2 000 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1907

- mieszkanie bezczynszowe - Za budynkiem ogródek - Do remontu kapitalnego - Właściciele lokali samodzielnie zarządzają

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Bolesława Chrobrego

Zabrze,śląskie

246 500 zł85 m² 2 900 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1907

- mieszkanie bezczynszowe, właściciele lokali samodzielnie zarządzają. Nie ma też żadnych długów - Ogrzewanie centralne na paliwo stałe - Okna są plastikowe - Mieszkanie ma domofon - Do mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Bielsko-Biała

Bielsko-Biała,śląskie

400 000 zł46 m² 8 658,01 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Bielsko- biała oś. Kopernika rozkład pomieszczeń: przedpokój, po prawej stronie od wejścia pokój, dalej łazienka i salon połączony z kuchnią oraz z pokojem z balkonem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Akacjowa

Ciężków,łódzkie

2 200 000 zł29 838 m² 73,73 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Kontakt Na sprzedaż działka zlokalizowana Ciężkowie (gmiona Aleksandrów Łódzki ) o powierzchni 29928 mkw stanowiąca doskonałą inwestycję dla osób zainteresowanych Budową Osiedla Domów Jej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Klimeckiego

Kraków,małopolskie

580 000 zł27 m² 21 481,50 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Mieszkanie 27 m2 na sprzedaż na ul. Klimeckiego, kraków Lokalizacja: mieszkanie położone w bardzo dobrej lokalizacji. Znajduje się w bliskiej odległości od centrum, a zarazem nieopodal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kaszubska

Wrocław,dolnośląskie

499 000 zł32 m² 15 584 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Agent prowadzący: tel. Nr licencji pfrn 30960 tylko w sdp Nieruchomości! Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania na sprzedaż w świetnej lokalizacji. Mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Wyszyńskiego

Góra Kalwaria,mazowieckie

630 000 zł59 m² 10 642 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

630 000 zł I Sprzedaż I 59 m2 I Mieszkanie | Góra Kalwaria I Wyszyńskiego Przedmiotem sprzedaży jest 2 -pokojowe mieszkanie z ogródkiem na strzeżonym osiedlu przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

1 289 900 zł103 m² 12 475 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:430 m²

Przedstawiamy do sprzedaży Dom po remoncie do wprowadzenia. Dom wolnostojący, parterowy na wysokim podpiwniczeniu o powierzchni ok.103 m2 , posadowiony na działce ok. 425 m2 w bardzo dobrej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Piaseczno

Piaseczno,mazowieckie

2 286 000 zł276 m² 8 282,61 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 262 m²

2 286 000 zł | sprzedaż | 276 M2 | dom na działce 1262 M2 | basen zewnętrzny I gołków | zalesie dolne Link do wirtualnego spaceru: przedmiotem sprzedaży jest funkcjonalny dom wolnostojący.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Włocławek

Włocławek,kujawsko-pomorskie

189 000 zł33 m² 5 658,68 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mapa Nieruchomości prezentuje mieszkanie na sprzedaż w niskim bloku na osiedlu Południe. Lokal położony jest na II piętrze i składa się z : - Pokoju , - Sypialni, - kuchni, - łazienki,.