dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 317 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 317 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

Mieszkanie 3-pokojowe

Kielce,świętokrzyskie

499 000 zł58,59 m² 8 516,81 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta sprzedaży mieszkania kielce, ul. Nowowiejska 24 Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 58,58 m , zlokalizowane na 3. piętrze w 10-piętrowym budynku przy ul. Nowowiejskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

499 000 zł47,05 m² 10 605,74 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Termin realizacji:IV kwartał 2026

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 2-pokojowego mieszkania, składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki i balkonu. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

499 000 zł47,01 m² 10 614,76 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Termin realizacji:IV kwartał 2026

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

569 000 zł56,25 m² 10 115,56 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:IV kwartał 2026

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 3-pokojowego mieszkania, składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, dwóch sypialni, łazienki i balkonu. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

1 300 000 zł643 m² 2 021,77 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:20

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Budynek komercyjny stwarzający wiele możliwości biznesowych Szukasz nieruchomości z przestrzenią na handel lub usługi w bardzo dobrej lokalizacji z dodatkowym potencjałem w gruncie?.

Szczegóły ogłoszenia

1 179 000 zł46 m² 25 630,43 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Na sprzedaż Apartament na ostatnim piętrze | Żoliborz Artystyczny, warszawa | 45,53 m + balkon 11 m | 1 179 000 zł + miejsce garażowe (opcjonalnie) Dzień dobry, sprzedam bezpośrednio.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro

Szczecin,zachodniopomorskie

780 000 zł91,41 m² 8 532,98 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Wyremontowany lokal z bezpośrednim wejściem z ulicy i zamykanym, pięknie zagospodarowanym "przed-ogródkiem" Śródmieście, okolice ulicy Jagiellońskiej, 5 Lipca., niedaleko al. Piastów.

Szczegóły ogłoszenia

1 179 000 zł81,43 m² 14 478,69 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2017

Atuty: - w pełni urządzone mieszkanie; - 3 min pieszo do przystanku autobusowego; - 7 minut szkoła oraz przedszkole; - 20 min autem na plażę; - 15 min autem do centrum Gdyni; - supermarket LIDL 1km;.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

804 245 zł123,73 m² 6 500 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

2-pokojowy apartament składający się z salonu z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki, poddasza i tarasu. Lokal znajduje się w inwestycji Apartamenty Zimowa w w malowniczej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

823 615 zł126,71 m² 6 500 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

3-pokojowy apartament składający się z salonu z aneksem kuchennym, dwóch sypialni, łazienki, poddasza i tarasu. Lokal znajduje się w inwestycji Apartamenty Zimowa w w.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

539 097 zł78,13 m² 6 900 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

3-pokojowy apartament składający się z salonu z aneksem kuchennym, dwóch sypialni i łazienki. Lokal znajduje się w inwestycji Apartamenty Zimowa w w malowniczej miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

177 900 zł1 500 m² 118,60 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana położona w górach, uzdrowiskowej miejscowości Jedlina-Zdrój. Spokojna malownicza okolica z pięknymi widokami. Przeznaczenie w mpzp: teren zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

697 000 zł58,65 m² 11 884,06 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Oferta dostępna wyłącznie W elicie nieruchomości! Na sprzedaż komfortowe, 3-pokojowe mieszkanie z dwoma prywatnymi ogrodami, z własnym miejscem oarkingowym, położone na nowoczesnym,.

Szczegóły ogłoszenia

389 000 zł28 m² 13 892,86 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Bezpośrednio od Właściciela Do sprzedania przytulne i pięknie urządzone mieszkanie znajdujące się na ul Podwisłocze w Rzeszowie. Mieszkanie o powierzchni 27,62m2 które składa się z:.

Szczegóły ogłoszenia

1 050 000 zł49 m² 21 428,57 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1971

Mieszkanie o pow. 46,8m2 (w kw 49m2 wraz z piwnicą) na X kondygnacji w XI-piętrowym budynku z 1971r., z dwoma nowymi windami, na terenie ogrodzonej posesji, Śródmieście.

Szczegóły ogłoszenia

1 330 000 zł341,40 m² 3 895,72 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Dom z dużym potencjałem, blisko centrum Słupska: biznes, komfort i przestrzeń. Sprzedam dom piętrowy z ogrodem, zlokalizowany w Słupsku w atrakcyjnej, rozwojowej części.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł44 m² 6 795,45 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Okazja 2 pokoje ul. Wyszyńskiego Centrum. Na sprzedaż ustawne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 44 m , zlokalizowane w samym sercu Gliwic przy ul. Kardynała Stefana Wyszyńskiego. To.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

580 000 zł54,23 m² 10 695,19 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

2-pokojowy apartament z aneksem kuchennym i łazienką, mieszczący się w inwestycji Villa Solny w Ustroniu Morskim. Ceny komórek lokatorskich zaczynają się od 30750 zł./brutto. Ich.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 420 000 zł76,46 m² 18 571,80 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

2-pokojowy apartament z aneksem kuchennym, antresolą, łazienką i balkonem, mieszczący się w inwestycji Villa Solny w Ustroniu Morskim. Ceny komórek lokatorskich zaczynają się od.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 480 000 zł77,04 m² 19 210,80 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 358 000 zł139 m² 9 769,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:588 m²

Atrakcyjny, przestronny i energooszczędny dom wolnostojący w Luboniu. Ciekawa bryła architektoniczna budynku z dużymi przeszkleniami doskonale wpisuje się w nowoczesne trendy. To.

Szczegóły ogłoszenia

1 599 000 zł90 m² 17 766,67 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1960

Kraków Kazimierz ul. Szeroka 90 m2 Nieruchomość: na sprzedaż wyjątkowe, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 90 m , położone na 2. piętrze klimatycznej, wyremontowanej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

999 000 zł131 m² 7 625,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:672 m²

Osiedle domów jednorodzinnych z widokiem na Góry - Dobranowice k/wieliczki N20 Nieruchomości oferuje do sprzedaży kameralny kompleks sześciu nowoczesnych domów jednorodzinnych w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

385 800 zł1 286 m² 300 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

DO sprzedania przepiękna działka budowlana położona na mazańcu W olkuszu powierzchnia działki wynosi 1286 m2 w całości działka budowlana z dopuszczeniem usług, szerokość około 15.

Szczegóły ogłoszenia

803 000 zł56,12 m² 14 308,62 zł/m²

 

Piętro:4/16

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Plaza Tower II | 56,12 m | klimatyzacja | garaż Dodatkowy opis (do 50 znaków): nowe mieszkanie z klimatyzacją i garażem Opis ogłoszenia Na sprzedaż nowoczesne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

320 000 zł120 m² 2 666,67 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:1940

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość w nadmorskim Nowęcinie,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

737 940 zł60,24 m² 12 250 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie położone w nowoczesnym budynku dwukondygnacyjnym składający się z jedenastu budynków mieszkalnych jednorodzinnych, dwulokalowych w niskiej zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

665 000 zł43,94 m² 15 134,27 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż nowoczesny, 2-pokojowy apartament z balkonem, położony na pierwszym piętrze kameralnego budynku na nowoczesnym osiedlu Welocity w Gdyni Wiczlinie. Mieszkanie: funkcjonalny układ.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł120 m² 6 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:700 m²

Zamieszkaj blisko Krakowa. Zapraszamy do zapoznania się z ciekawą ofertą sprzedaży klimatycznego domu we wsi Tenczynek zaledwie 25 km od centrum Krakowa. Prezentujemy przestrzeń skrojoną dla.