dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

199 962 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

199 962 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bukowska

Skawina,małopolskie

449 000 zł48 m² 9 354 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedania mieszkanie w centrum Skawiny o pow.48,30m2. Nieruchomość składa sie z trzech pokoi osobnej kuchni ,łazienki i wc .Mieszkanie odświeżone umeblowane i gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Miłakowo

Miłakowo,warmińsko-mazurskie

190 000 zł109 m² 1 748,90 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Szukasz mieszkania z potencjałem w malowniczej lokalizacji? Sprawdź naszą ofertę! Lokalizacja: nieruchomość zlokalizowana jest w malowniczej miejscowości Miłakowo, w otoczeniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, al. Zwycięstwa

Gdynia,pomorskie

1 266 350 zł76 m² 16 631,90 zł/m²

 

Piętro:7/16

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

? porównaj z nami tysiące mieszkań deweloperskich w jednym miejscu! Na sprzedaż przestronny, 3-pokojowy apartament o powierzchni 76,14 m , zlokalizowany na 7. piętrze nowoczesnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bony

Gliwice,śląskie

690 000 zł105 m² 6 571,43 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

W sprawie oferty właściciel mieszkania prosi o kontakt z agentem nieruchomości. Oferujemy do sprzedaży przepiękne mieszkanie położone w odnowionej kamienicy przy ul. Królowej Bony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Pilaszków

Pilaszków,mazowieckie

1 760 000 zł209 m² 8 433,16 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Warszawa Zachodnia | Dom Pod Warszawą | Dom Wolnostojący | Sprzedaż Domu | Dom Z Dużą Działką | Dom Ożarów Mazowiecki | Gmina Ożarów Mazowiecki | Dom Blisko Babic Przedmiotem sprzedaży jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Krucza

Wrocław,dolnośląskie

749 000 zł63 m² 11 885,10 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1961

Mam przyjemność zaoferować Państwu w pełni rozkładowe, klimatyczne mieszkanie z balkonem, usytuowane na wysokim parterze zadbanej kamienicy przy ul. Kruczej 71. Mieszkanie blisko centrum,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rekreacyjna Klimkówka

Klimkówka,małopolskie

440 000 zł1 263 m² 348,38 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Przedmiotem sprzedaży jest działka o powierzchni 12,63 a położona w miejscowości Klimkówka (gmina Ropa). Działka o lekkim nachyleniu północno-wschodnim. Zgodnie z miejscowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

975 000 zł119 m² 8 187,77 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2024

Nowa inwestycja na wrocławskim Ołtaszynie to idealna propozycja dla osób, które cenią sobie spokój i znakomitą lokalizację. Powstało tu kameralne osiedle domów szeregowych i dużych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

1 190 000 zł116 m² 10 258,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:175 m²

Oferta deweloperska 0% prowizji 0%pcc Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży ostatniego lokalu na kameralnej inwestycji składającej się z 5 budynków z zabudowie czterolokalowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Chmielna

Gdańsk,pomorskie

1 478 000 zł69 m² 21 370,70 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

* inwestycja premium * Z przyjemnością przedstawiamy Państwu Inwestycję Granaria. Wyjątkowa inwestycja na Wyspie Spichrzów. Topowa lokalizacja oraz ekstrawagancki charakter. Przedstawiony lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Adamieckiego

Radzionków,śląskie

520 000 zł119 m² 4 375,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:412 m²

Oferujemy państwu dom o powierzchni użytkowej 118,85m2 ,na działce o powierzchni 412m2 w doskonałej lokalizacji Radzionków ul.Karola Adamieckiego. Nieruchomość gruntowa zabudowana domem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym, ul. Ogrody

Skawina,małopolskie

359 000 zł28 m² 12 821 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Do sprzedania jednopokojowe mieszkanie o pow 27,28m2 położone w Skawinie przy ul. Ogrody Lokal składa się z pokoju z balkonem ( kratka) półotwartej kuchni ,łazienki .Mieszkanie po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy

Boguchwała,podkarpackie

850 000 zł90 m² 9 444,44 zł/m²

 

Rodzaj budynku:obiekt handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:736 m²

Biuro Dobry Adres Nieruchomości oferujemy na sprzedaż obiekt handlowo-usługowy z zapleczem biurowym w Boguchwale. Cena zawiera przejęcie całej funkcjonującej od lat działalności. Spółka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Dąbrowa Górnicza

Dąbrowa Górnicza,śląskie

349 000 zł52 m² 6 763,57 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szukasz mieszkania z klimatyzacją? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie. Na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 51,6 m2, położone w Dąbrowie Górniczej przy ul. Tysiąclecia. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana Warszawa

Warszawa,mazowieckie

160 000 zł18 m² 8 928,57 zł/m²

 

Piętro:suterena/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1939

*Wyłącznie u nas* Szukasz lokalu w kamienicy? Zależy Ci na świetnej lokalizacji? Nie mogłeś lepiej trafić! Chcesz umówić prezentację/potrzebujesz więcej informacji? Dzwoń ->lub pisz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

414 900 zł57 m² 7 278,95 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Klimatyczne mieszkanie w sercu Świdnicy - z widokiem na wieżę ratuszową! wombat nieruchomości oferuje na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie zlokalizowane bezpośrednio w Rynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, ul. Kresowa

Toruń,kujawsko-pomorskie

280 000 zł799 m² 350,44 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta sprzedaży atrakcyjnie położonej nieruchomości gruntowej o powierzchni 799m 2 , zlokalizowanej na toruńskim osiedlu Grębocin nad Strugą przy ulicy Kresowej. Działka w kształcie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Warszawa

Warszawa,mazowieckie

613 507 zł43 m² 14 428,70 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Zakup bezpośrednio od dewelopera nie współpracujemy z pośrednikami Nowe mieszkania w Warszawie odkryj ursus w pobliżu Factory! Nowy Ursus dzielnica obecnie z największym potencjałem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Rzeszów,podkarpackie

468 860 zł48 m² 9 850 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Biuro sprzedaży Reformacka Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować ustawne 2- pokojowe mieszkanie o powierzchni 47,60 m2 na parterze kameralnej zabudowy dwu-lokalowej. Inwestycja znajdujące się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z ogródkiem, ul. Brzozowa

Suchorze,pomorskie

155 000 zł25 m² 6 250 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Proponujemy do sprzedaży lokal mieszkalny z ogródkiem, w budynku szeregowym o powierzchni 24,80 m2 w Miejscowości Suchorze koło Słupska. Mieszkanie na parterze w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Kęszyca Leśna

Kęszyca Leśna,lubuskie

280 000 zł48 m² 5 894,74 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam dwupokojowe, umeblowane mieszkanie z piwnicą w Kęszycy Leśnej w województwie lubuskim. Cena 280.000 złotych. Powierzchnia mieszkania: 47,5 metrów kwadratowych Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Rzeszów,podkarpackie

529 000 zł117 m² 4 502,51 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:150 m²

Biuro Reformacka Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować nowoczesną inwestycję domów w zabudowie szeregowej zlokalizowanych na osiedlu Budziwój w Rzeszowie. Prezentowany dom znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Tarnów

Tarnów,małopolskie

508 000 zł93 m² 5 482 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:800 m²

Dom flow to idealna propozycja dla rodzin z dziećmi, par oraz osób ceniących sobie przestrzeń, funkcjonalność i nowoczesne rozwiązania. Dzięki jednokondygnacyjnej konstrukcji, jest również.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z garażem, Aleja Solidarności

Warszawa,mazowieckie

520 000 zł21 m² 25 181,60 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1954

Dzień dobry! Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowego mieszkania, położonego w doskonałej lokalizacji w dzielnicy Śródmieście w Warszawie. To mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Barcelońska

Warszawa,mazowieckie

830 000 zł64 m² 12 968,80 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1975

Warszawa Mokotów, stegny południowe - ul. Barcelońska 64 m2 | 4 pokoje z oddzielną kuchnią | balkon ok 2 m2 | piwnica | stan mieszkania: do remontu | piętro 4 | budynek z 1975 r. | 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Pułaskiego

Kraków,małopolskie

1 874 500 zł113 m² 16 588,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1910

Neiruchomościowa perełka Apartament 113 m w Starych Dębnikach inwestycja z duszą i dobrym zyskiem! Adres: ul. Pułaskiego 3, stare Dębniki zaledwie 5 minut spacerem do Wawelu, ice.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Ostrów Mazowiecka

Ostrów Mazowiecka,mazowieckie

1 500 000 zł493 m² 3 044,02 zł/m²

 

Rodzaj budynku:obiekt handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:16 049 m²

Na sprzedaż atrakcyjna nieruchomość usługowa położona w Przyjmach k. Poręby 101 przy drodze ekspresowej S8 (warszawa Białystok) pomiędzy Ostrowią Mazowiecką, a Wyszkowem, 75 km na wschód.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kołłątaja

Nowy Sącz,małopolskie

279 000 zł38 m² 7 303,66 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Twoje Marzenie o Idealnym Mieszkaniu Zaczyna Się Tutaj! Marzysz o przestrzeni, którą zaaranżujesz dokładnie tak, jak chcesz? Szukasz inwestycji z ogromnym potencjałem? Ta oferta jest dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna ogrodzona, ul. Strzelców Bytomskich

Bytom,śląskie

860 000 zł2 512 m² 342,36 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka o powierzchni 2512 m2 usytuowana w Bytomiu (stroszek Kopalnia). Kształt regularny Działka jest w całości ogrodzona (płot betonowy i siatka). Do działki doprowadzone są.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Nadgórników

Katowice,śląskie

553 014 zł29 m² 18 900 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Mieszkanie wykończone W wysokim standardzie nadgórników 14 noho Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 29,26 m2 zlokalizowane na 2 piętrze w nowoczesnym budynku - ul. Nadgórników 14.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Conrada-Korzeniowskiego

Wrocław,dolnośląskie

1 152 000 zł61 m² 18 808 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Opiekun oferty: tel. Sdp nieruchomości - dział deweloperski Stan deweloperski - wydanie III kwartał 2026 roku. Trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 61,25 m2 z loggią, położone na dziewiątym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Budy-Grzybek

Budy-Grzybek,mazowieckie

779 900 zł121 m² 6 435 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:750 m²

Przedstawiam do sprzedaży Dom w zabudowie bliźniaczej - 1/2 bliźniak - stan deweloperski o powierzchni ok. 120 m2, posadowiony na ładnej działce o pow. ok. 750 m2, w bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Koszyce Małe

Koszyce Małe,małopolskie

478 000 zł75 m² 6 402,36 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Zapraszamy do rezerwacji nowoczesnego mieszkania o wysokiej funkcjonalności, wykonanego z materiałów najwyższej jakości. Do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 74,66 m2 dwupoziomowe na 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe

Wrocław,dolnośląskie

999 696 zł95 m² 10 553 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Zapraszam do zapoznania się z ofertą dwupoziomowego mieszkania w nowej inwestycji na Lipie Piotrowskiej! Opiekun oferty: tel. Najważniejsze informacje: - powierzchnia: 94,73 m2, - 4 pokoje, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Świebodzice

Świebodzice,dolnośląskie

790 000 zł220 m² 3 590,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Na sprzedaż Dom tzw. Dwulokalowy. Projekt Kruszczyki 3r Adaptowany z poddaszem. Dom z dwoma osobnymi wejściami / lokalami. W każdym lokalu 65m2 na dole , 45m2 u góry. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Muszlowa

Bielsko-Biała,śląskie

699 392 zł74 m² 9 498,74 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Bezpośrednio od dewelopera bez podatku pcc I prowizji dla biura specjalne dodatkowe Rabaty dla naszych klientów oraz tylko u nas możliwa negocjacja ceny! inwestycja W wymarzonym miejscu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Włókiennicza

Białystok,podlaskie

410 000 zł38 m² 10 904,30 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Ciepłe, przytulne mieszkanie po remoncie, 2 piętro,wspolnota, centrum miasta

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Jelenia Góra,dolnośląskie

289 000 zł85 m² 3 404 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta na wyłączność - dostępna tylko w naszym biurze! Biuro Nieruchomości Optima zaprasza Państwa na prezentacje ciekawej nieruchomości. Przestronne bardzo słoneczne mieszkanie, zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sojowa

Gdynia,pomorskie