dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 208 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 208 ogłoszeń

250 000 zł49 m² 5 102 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 49 m z ogromnym potencjałem aranżacyjnym, idealne dla rodziny lub inwestora! Znajduje w świetnej lokalizacji w Piotrkowie Trybunalskim.

Szczegóły ogłoszenia

245 000 zł997 m² 245,74 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Ofertą sprzedaży jest działka budowlano-rolna o powierzchni 997 m2 z wydanymi warunkami zabudowy na granicy Zieleniewa i Lipnika. Dojazd do działki drogą wewnętrzną, w której.

Szczegóły ogłoszenia

8 850 000 zł39 532 m² 223,87 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy na sprzedaż atrakcyjną działkę nr 8/20 o powierzchni 39 532 m (3,9532 ha), położoną w miejscowości Bąkówka w rejonie ulicy Asfaltowej. Nieruchomość objęta jest.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

456 660 zł50,74 m² 9 000 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Mieszkanie nr 15 o powierzchni 50,74 M2 termin realizacji: 30.07.2027 Układ pomieszczeń: - salon z aneksem kuchennym 27,86 M2 - pokój 12,83 M2 - łazienka 5,25 M2 - korytarz 4,80 M2 - przestronny.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z garażem Harsz

Harsz,warmińsko-mazurskie

896 613 zł50,26 m² 17 839,49 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

0% prowizji. Planowany termin zakończenia inwestycji: VI.2026 Apartament nr M1.17, balkon: 5,94 m, m-ce parkingowe naziemne 30 000 zł [ Pełne zestawienie oferowanych apartamentów z inwestycji,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

593 880 zł56,56 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Kupujący nie ponosi kosztów wynagrodzenia dla pośrednika. Brak podatku pcc. Luksusowe Mieszkania w Bielsku-Białej - Oddanie w Sierpniu 2025! Marzysz o wymarzonym mieszkaniu w urokliwej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

529 000 zł89 m² 5 943,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:500 m²

Wyobraź sobie poranek z kubkiem kawy w dłoni. Cisza. Świeże powietrze. Tylko Ty, zieleń i spokój. W Gierłatowie, tuż pod Wrześnią, czeka na Ciebie osiedle słoneczne gierłatowo,.

Szczegóły ogłoszenia

89 000 zł46,30 m² 1 922,25 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1940

Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży bezczynszowego, 2 pokojowego mieszkania o powierzchni 46,3 m2 sprzedawanego wraz z udziałem w budynku gospodarczym (komórka o pow. 20,6m2),.

Szczegóły ogłoszenia

300 000 zł1 431 m² 209,64 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Jgjp-2364 Do sprzedania malownicza działka budowlana, położona w Jeleniej Górze - Goduszynie. Dobra komunikacja albowiem do centrum Jeleniej Góry dojedziesz w 10 minut, do Szklarskiej Poręby.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

850 000 zł155,73 m² 5 458,16 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:166 m²

Nadma, połowa bliźniaka z garażem, stan deweloperski, 4 pokoje + duże poddasze, ogródek około 53 m2, miejsce postojowe. Tylko U nas - Biuro sprzedaży dewelopera - bez podatku P.C.C i bez.

Szczegóły ogłoszenia

1 399 000 zł164 m² 8 530,49 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1998

Dwupoziomowe mieszkanie z tarasem ok. 80 m i garażem Gdynia Dąbrowa atuty - idealna alternatywa dla domu dla rodziny - duży taras ok. 80 m z widokiem na las - dodatkowe pomieszczenie na.

Szczegóły ogłoszenia

130 000 zł1 672 m² 77,75 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Zapraszamy Państwa na prezentacje atrakcyjnej działki zlokalizowanej w Santocku w gminie Kłodawa! Powierzchnia działki to 1672 m2 Media: - woda (w drodze) - prąd (w drodze) - kanalizacja (w.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

409 400 zł46 m² 8 900 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Ogłoszenie dotyczy mieszkania M7 Budynek 12D położonego na parterze o pow. 46,00 m2 brak pcc sprzedaż bezpośrednio od inwestora brak prowizji dla pośrednika pomagamy uzyskać kredyt hipoteczny.

Szczegóły ogłoszenia

525 000 zł7 500 m² 70 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:trapez

W przypadku tej oferty wynagrodzenie pośrednikowi płaci sprzedający! transakcja sprzedaży działki gruntu o pow. 7500m2 z możliwością uzyskania warunków zabudowy pod zabudowę mieszkaniową.

Szczegóły ogłoszenia

107 000 zł1 107 m² 96,66 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Oferuję do sprzedaży piękną działkę budowlaną o powierzchni 1107m2 w okolicy Gorzeszowa. Działka o kształcie zbliżonym do kwadratu usytuowana jest w zacisznym, urokliwym miejscu.

Szczegóły ogłoszenia

539 000 zł36,14 m² 14 914,22 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Sprzedam nowoczesne, nigdy niezamieszkałe mieszkanie położone na Wrotkowie w Lublinie, w nowym budynku z 2026 roku. Nieruchomość znajduje się na parterze i posiada prywatny ogródek,.

Szczegóły ogłoszenia

930 000 zł225 m² 4 133,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 441 m²

Oferujemy na sprzedaż dom o powierzchni 150 m2 znajdujący się w spokojnej, przyjemnej okolicy blisko Trzebiatowa, 8 kilometrów. Oglądanie umawiaj telefonicznie pod numerem telefonu   .

Szczegóły ogłoszenia

389 000 zł4 717 m² 82,47 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Przestronna działka z częścią budowlaną i dużym terenem zielonym w spokojnej części Rybnika! Na sprzedaż płaska działka o powierzchni 4717 m , położona przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

845 350 zł29,15 m² 29 000 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Przytulna, kompleksowo wykończona kawalerka o powierzchni 29,15 m z tarasem i ogródkiem, położona przy ul. Ogrodowej w świetnej lokalizacji blisko centrum. Kawalerka jest jasna,.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł58,60 m² 11 928,33 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:-

Lokalizacja Osiedle Bór w Nowym Targu to spokojna i malownicza lokalizacja położona w południowej części miasta, na obrzeżach w sąsiedztwie lasu. Jest to osiedle mieszkaniowe.

Szczegóły ogłoszenia

470 000 zł64,14 m² 7 327,72 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1999

Świetna lokalizacja i pewna inwestycja! Poznaj mieszkania przy ul. św. Andrzeja Boboli w Toruniu. Na sprzedaż przestronne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 64 m , położone na 1.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z garażem

Szczecin,zachodniopomorskie

699 000 zł76 m² 9 197,37 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1940

Na sprzedaż czteropokojowe mieszkanie o powierzchni 76 m , położone w zadbanej kamienicy z lat 40. Budynek zlokalizowany w cichej okolicy z dostępem do podwórka.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

467 435 zł41,22 m² 11 340 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Słoneczne Ustronie - Zamieszkaj w sercu natury, nie rezygnując z wygody i komfortu. Nasz a inwestycja to idealna propozycja dla tych, którzy pragną połączyć komfort życia.

Szczegóły ogłoszenia

75 000 zł3 006 m² 24,95 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:kwadrat

Działka rolna położona w miejscowości Świątki - 25 km od Olsztyna lokalizacja: działka znajduje się w Świątkach, miejscowości oddalonej o 25 km od Olsztyna, 13 km od Jonkowa.

Szczegóły ogłoszenia

495 000 zł199,11 m² 2 486,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:2 217 m²

Budynek z dachem kopertowym z lat siedemdziesiątych składający się z dwóch kondygnacji parteru i sutenery. Na podwyższonym parterze mamy pięć pokoi i widna kuchnia, spiżarka,.

Szczegóły ogłoszenia

330 000 zł1 241 m² 265,91 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Stryszawa Przysłop - trzy widokowe działki Oferujemy na sprzedaż trzy widokowe i pięknie położone działki budowlane znajdujące się w Stryszawie na Przysłopiu. Jest to teren.

Szczegóły ogłoszenia

113 000 zł1 128 m² 100,18 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana 1128 m | nożyno | 113 000 pln homfi ma przyjemność zaprezentować działkę budowlaną o powierzchni 1128 m , położoną w spokojnej i malowniczej miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

580 000 zł88 m² 6 590,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Na sprzedaż solidny dom jednorodzinny w bardzo dobrej lokalizacji w Słupcy. Dom o powierzchni ok. 88 m na parterze, z możliwością łatwej adaptacji poddasza (duży potencjał na.

Szczegóły ogłoszenia

749 000 zł126 m² 5 944,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:-

Oferujemy Państwu do sprzedaży dom, znajdujący się przy ulicy Ostroroga w Nowej Wsi Królewskiej w Opolu. Nieruchomość składa się z 8 pokoi, 3 w pełni wyposażonych w sprzęt.

Szczegóły ogłoszenia

380 000 zł23,12 m² 16 435,99 zł/m²

 

Rodzaj budynku:apartamentowiec

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:1 311 m²

Lokal o pow. 23,12 m2 w unikalnej inwestycji - Apartamentach Podzamcze - powstających w odrestaurowanym budynku w samym centrum Olsztyna. W historycznym obiekcie powstaje 39 lokali.

Szczegóły ogłoszenia

159 000 zł6 800 m² 23,38 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana w Nowa Wieś Ujska - Kolonia o pow. 6800 m 2. Działka usytuowana w dobrej lokalizacji w enklawie lasu i pól, możliwość reaktywacji stawu. Dojazd do.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

690 480 zł57,54 m² 12 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Dostępny od zaraz, stan deweloperski. Przestronny i nowoczesny lokal użytkowy przeznaczony pod działalność handlową, usługową w miejscowości Białystok w dzielnicy Centrum. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł130 m² 3 461,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:650 m²

Na sprzedaż dom jednorodzinny według projektu Dariusz Mały w stanie surowym otwartym, położony w spokojnej i zielonej okolicy miejscowości Władysławowo. Nieruchomość usytuowana jest.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł54,30 m² 6 420 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1973

Mieszkanie trzypokojowe o pow. 54,30 m2 na drugim piętrze w czteropiętrowym bloku na Ustroniu przy ul. Grenadierów w Radomiu woj. mazowieckie Mieszkanie: powierzchnia 54,30 m kw.

Szczegóły ogłoszenia

489 000 zł70 m² 6 985,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:843 m²

Dom na miarę twoich potrzeb w Trojanowie. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowego domu w urokliwym Trojanowie. Ta nieruchomość łączy w sobie komfort,.

Szczegóły ogłoszenia

484 000 zł1 052 m² 460,08 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Uzbrojona działka niedaleko jeziora!z dobrym dojazdem do Trójmiasta! Juszkowo! lokalizacja: juszkowo to prężnie rozwijająca się miejscowość przy Pruszczu Gdańskim. Łatwo stąd dostać się do.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

890 000 zł114,30 m² 7 786,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:216 m²

Szukasz nowego domu w spokojnej i zielonej okolicy, a jednocześnie blisko Łodzi? Zapraszamy do zapoznania się z ofertą Family Park Ksawerów - nowoczesnego osiedla domów.

Szczegóły ogłoszenia

150 000 zł1 199 m² 125,10 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży działka budowlana o powierzchni 1199 m2 w pięknej i malowniczo położonej miejscowości Budy Mszczonowskie niedaleko Warszawy i Żyrardowa. Działka bardzo ładna.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 000 zł2 404 m² 1 455,91 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Wyjątkowy kompleks przemysłowy nad Radunią - zabytkowy młyn, elektrownia i magazyny w sercu Żukowa. Szukasz nieruchomości z duszą, która łączy historyczny charakter, ogromny.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 000 zł5 083 m² 688,57 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Oferta sprzedaży nieruchomości położonej w śródmieściu Brzegu - trzech działek gruntu łącznego obszaru 0,5083 ha (własność). Na jednej z działek znajduje się budynek użytkowy.

Szczegóły ogłoszenia

640 000 zł72 m² 8 888,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:306 m²

Komfortowy dom z ogrodem w świetnej lokalizacji - 72 m | 4 pokoje | Namysłów Dom wybudowany w 2016 roku w technologii tradycyjnej , murowany w zabudowie bliźniaczej.