dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

199 964 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

199 964 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Poręba Radlna

Poręba Radlna,małopolskie

110 000 zł750 m² 146,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż dwie działki budowlane o powierzchni 7,5 ara każda, z możliwością zakupu całości - 15 arów w miejscowości Poręba Radlna. Cena: działka 7,5 ar - 110 000 złdziałka 7,5.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Conrada-Korzeniowskiego

Wrocław,dolnośląskie

689 000 zł51 m² 13 534 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Doradca klienta: tel: 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 50,91 m2 znajduje się na II piętrze w X piętrowym, nowoczesnym apartamentowcu przy rzece Układ pomieszczeń: - salon z kuchnią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Opole

Opole,opolskie

565 000 zł61 m² 8 968,25 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestrzennego, słonecznego mieszkania o powierzchni 63 m . Mieszkanie składa się z: przestronny pokój dzienny z balkonemdwa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rayskiego

Szczecin,zachodniopomorskie

278 000 zł42 m² 6 561,25 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1938

Nowa niższa cena! Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie usytuowane na 1-szym piętrze w kamienicy. Budynek wewnątrz podwórka - wejście przez bramę. Pokoje (20.5 i 13 m2) przejściowe - na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Gdańsk,pomorskie

1 899 000 zł290 m² 6 548,28 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:489 m²

Oferta dostępna tylko U nas! komfortowy i przestronny dom dla rodziny W zabudowie bliźniaczej W kiełpinie górnym! lokalizacja: dom zlokalizowany w bardzo lubianym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Bolesława Chrobrego

Stargard,zachodniopomorskie

379 999 zł47 m² 8 085,09 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Przytulny 2 pokojowy apartament w top lokalizacji na Starym mieście w Stargardzie w bezpośrednim sąsiedztwie szkół , sklepów , przychodni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bluszczowa

Lublin,lubelskie

549 900 zł57 m² 9 710,40 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 56,63m2 położone przy ulicy Bluszczowej w dzielnicy Ponikwoda w Lublinie. Lokal położony jest na wysokim parterze w bloku z 2013.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Jurajska

Modlnica,małopolskie

800 000 zł67 m² 11 858,90 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

4 pokoje z ogrodem / bez prowizji / bez pcc / zielona okolica i szybki dojazd do Krakowa lokal 12_1 / parter / nowe osiedle / termin oddania: III kwartał 2025 Szukasz domu z ogrodem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Świętochłowice

Świętochłowice,śląskie

129 000 zł33 m² 3 958,27 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1936

Z przyjemnością prezentujemy Państwu ofertę sprzedaży funkcjonalnego i klimatycznego mieszkania o powierzchni 32,59 m , położonego na pierwszym piętrze zabytkowej kamienicy. To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Katowice

Katowice,śląskie

390 000 zł56 m² 6 964,29 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1918

Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 56,38 m , zlokalizowane na parterze zabytkowej kamienicy w sercu prestiżowej, historycznej dzielnicy Nikiszowiec - wpisanej do rejestru.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Świętochłowice

Świętochłowice,śląskie

315 000 zł51 m² 6 225,30 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Teraz kupisz to mieszkanie W cenie 315 000 zł, zamiast 330 000 zł! Przedstawiamy Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży 2-pokojowego mieszkania o powierzchni 50,6 m , usytuowanego na 10-tym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bytom

Bytom,śląskie

235 000 zł48 m² 4 906,05 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Prezentujemy Państwu ofertę sprzedaży dwupokojowego mieszkania o powierzchni 47,9 m , położonego w Bytomiu, w dzielnicy Miechowice. Lokal usytuowany jest w bloku wyposażonym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Zabrze

Zabrze,śląskie

285 000 zł52 m² 5 435,82 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż piękne dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 52,43 m2 zlokalizowane w Zabrzu nieopodal Politechniki Śląskiej. Mieszkanie usytuowane na wysokim parterze trzypiętrowego budynku składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Opole

Opole,opolskie

850 000 zł6 400 m² 132,81 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż: działka inwestycyjna 6400 m Opole, czarnowąsy Oferujemy atrakcyjną działkę inwestycyjną o powierzchni 6400 m , położoną w spokojnej i zielonej dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Poznań,wielkopolskie

749 000 zł74 m² 10 190,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Zapraszamy na Dzień Otwarty 10 września (środa) godzina 17:30 18:30. Z myślą o spokojnej i indywidualnej prezentacji proszę o kontakt telefoniczny w celu rezerwacji konkretnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie

Adamów-Wieś,mazowieckie

320 000 zł2 000 m² 160 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana - Adamów Wieś, gmina Radziejowice. Oferuję do sprzedaży działkę budowlaną położoną w miejscowości Adamów Wieś w gminie Radziejowice. To idealna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Warszawa

Warszawa,mazowieckie

730 290 zł38 m² 19 218,20 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

-> Rabat: 130tys zł -> Spytaj o pełną listę mieszkań w promocji! -> Gotowe 2pokoje +ogród z Tarasem nowe mieszkania W warszawie Brak prowizji i 2% podatku pcc nie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Gorliczyńska

Przeworsk,podkarpackie

649 000 zł250 m² 2 596 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 907 m²

Mam przyjemność zaprezentować Państwu dom zlokalizowany w Przeworsku przy ul. Gorliczyńskiej położony na dużej, blisko 20-arowej działce. Prezentowana nieruchomość to dom o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Kłyżów,podkarpackie

509 000 zł133 m² 3 827,07 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Biuro Na Miarę Nieruchomości przedstawia na sprzedaż dom w stanie surowym otwartym na 11 arowej działce zlokalizowany w miejscowości Kłyżów w gminie Pysznica, powiat Stalowowolski. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Koninko,wielkopolskie

799 000 zł129 m² 6 213,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:129 m²

Nowy dom z ogrodem - odbiór już w sierpniu 2025! Powierzchnia: 128,60 m | Garaż: 17 m | Ogród: 73 m | 5 sypialni | 2 łazienki Zamieszkaj w nowoczesnym, przestronnym domu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dworska

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

669 000 zł60 m² 11 150 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 60 m , położone w doskonałej lokalizacji w Grodzisku Mazowieckim. Nieruchomość znajduje się na drugim piętrze sześciopiętrowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Brochowska

Wrocław,dolnośląskie

379 000 zł33 m² 11 484,80 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Iwiny Nowa inwestycja wśród zieleni. Park Bieńkowicki (11 minut spacerem) Przystanek autobusowy (3 minuty spacerem) Biedronka (6 minut samochodem) ch Ferio Gaj (12 minut samochodem) 0,59 km do granicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Poznań

Poznań,wielkopolskie

472 200 zł39 m² 12 045,90 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

2-pokojowe mieszkanie z poddaszem - Naramowice, poznań Gotowe do obejrzenia i zakupu od zaraz! Dodatkowe użytkowe poddasze Zielona okolica, niska zabudowa Nowoczesne osiedle ze smart home Zakup.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Milanówek

Milanówek,mazowieckie

950 000 zł140 m² 6 786 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:200 m²

Nowy dom, segment ok.140m2. Piękny, malowniczy ,zielony rejon Mamy przyjemność zaprezentować Państwu do sprzedaży Dom - segment w stanie Deweloperskim o powierzchni ok.140 m, usytuowany na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

322 000 zł38 m² 8 473,68 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Biuro Makler poleca serdecznie! Bardzo atrakcyjna oferta mieszkania w stanie deweloperskim usytuowanego na 1 piętrze kamienicy w samym sercu miasta! Renomowana kamienica po generalnym remoncie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Janickiego

Poznań,wielkopolskie

771 890 zł72 m² 10 720,70 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

+jezyce_ zamieszkaj W najmodniejszej dzielnicy poznania+. Szukasz najlepszej okazji mieszkaniowej. w najbardziej prestiżowej lokalizacji Poznania?. zadzwoń i odbierz oferte dla Ciebie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Legionowo

Legionowo,mazowieckie

850 000 zł130 m² 6 538,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:350 m²

Na sprzedaż nowoczesny segment z własnym ogródkiem Jest także możliwość wykończenia pod klucz w kwocie 95 000 zł (netto) Metraż: 130 m | 5 pokoi | 2 łazienki | Ogródek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Pólko

Pólko,lubelskie

1 550 000 zł240 m² 6 445,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 372 m²

Bardzo uroczy wolnostojący duży dom w Pólko. Usytuowany jest na ogrodzonej i w pełni zagospodarowanej działce. Działka płaska o powierzchni 2372 m2. Jakieś 15 km od Lublina Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Rynek

Skierniewice,łódzkie

338 000 zł36 m² 9 486,39 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal usługowy w samym sercu Skierniewic 35,63 m w odrestaurowanej kamienicy przy Rynku! Szukasz idealnego miejsca na swój biznes? Nie potrzebujesz wielkiej przestrzeni, by zarabiać -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Gorzów Wielkopolski

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

529 000 zł63 m² 8 423,57 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Szukasz nieruchomości dla siebie i swojej rodziny na os. Europejskim. To mieszkanie o powierzchni 62,86 m2 usytuowane na 1 piętrze w niskim bloku z 2011 roku na os. Europejskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Obrońców Poczty Gdańskiej

Zawiercie,śląskie

13 000 000 zł5 882 m² 2 210,13 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:13 357 m²

Zawiercie, woj. śląskie, nieruchomość przemysłowa na sprzedaż. Oferta dostępna tylko w wgn Częstochowa. 0% prowizji od kupującego. Agencja Nieruchomości wgn oferuje do sprzedaży atrakcyjną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Księżycowa

Częstochowa,śląskie

262 000 zł38 m² 6 986,67 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Częstochowa, tysiąclecie, mieszkanie M3 na sprzedaż. Oferta dostępna tylko w wgn. Agencja Nieruchomości wgn oferuje do sprzedaży mieszkanie typu M3 o powierzchni 37,5 m2, położone na drugim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Sienkiewicza

Stare Babice,mazowieckie

2 099 000 zł315 m² 6 663,49 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:2 200 m²

Mam przyjemność zaprezentować Państwu piękny dom na sprzedaż w Starych Babicach , usytuowany na przestronnej działce o powierzchni 2200 m . To idealne miejsce dla osób ceniących.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wybickiego

Kraków,małopolskie

711 000 zł42 m² 16 836,40 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

bez pcc / bez prowizji / gotowe do odbioru / 2 pokoje z balkonem / 3 piętro / świetna komunikacja / miejsce postojowe obowiązkowe Przedstawiam Ci nowoczesne i kompaktowe mieszkanie w gotowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bracka

Warszawa,mazowieckie

1 609 400 zł68 m² 23 556,80 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1880

Apartament w zabytkowej kamienicy w samym sercu Śródmieścia - miejsce idealne do własnej aranżacji, stworzenia przestrzeni z duszą. Nieruchomość Nieruchomość zlokalizowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Silnikowa

Warszawa,mazowieckie

860 000 zł66 m² 12 983,10 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Ostatnie mieszkania w sprzedaży! 1, 2 i 3- pokojowe Zakończenie budowy: koniec 2025 roku Kup bez pcc, bez Prowizji, od dewelopera wyróżnik tego mieszkania? - możliwość wydzielenia kuchni -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jedności Narodowej

Wrocław,dolnośląskie

604 000 zł37 m² 16 399,70 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Unikalna inwestycja w centrum miasta, tuż przy terenach nadodrzańskich Główne atuty nieruchomości: - topowa lokalizacja; - w bliskiej odległości Rynek - 2,5 km, wyspa Słodowa - 2 km,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wajdeloty

Lublin,lubelskie

425 000 zł49 m² 8 673,47 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Oferuję do sprzedaży mieszkanie 49 m2 w atrakcyjnej lokalizacji na lsm osiedle Mickiewicza ul. Wajdeloty , idealna lokalizacja pod względem bliskości większości uczelni. Mieszkanie zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Żarnowska

Żarnowska,pomorskie

899 000 zł270 m² 3 329,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:600 m²

Przestronny dom z dodatkowym domkiem letniskowym - idealna inwestycja Oferujemy na sprzedaż przestronny dom o powierzchni 270 m , położony w malowniczej miejscowości Żarnowska,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Stabłowicka

Wrocław,dolnośląskie

629 925 zł57 m² 11 100 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Opiekun oferty tel. 3-pokojowe mieszkanie o projektowanej powierzchni 56,75 m2 z balkonem, które znajduje się na I piętrze w 3-piętrowym budynku z windą. Układ pomieszczeń: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Chełmżyńska

Warszawa,mazowieckie

454 633 zł35 m² 12 850 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Oferta sprzedaży mieszkania na Rembertowie o powierzchni 35 m2, położonego na 2. piętrze nowoczesnego osiedla. Zapraszamy do zakupu urokliwego mieszkania na nowoczesnym osiedlu w Rembertowie, na.