dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 252 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

200 252 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Siodlarska

Warszawa,mazowieckie

2 399 000 zł162 m² 14 808,60 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2012

Biuro Pure Estates ma przyjemność zaprezentować 5-pokojowy, wyjątkowy apartament zlokalizowany na warszawskim Bemowie przy ul. Siodlarskiej. Nieruchomość znajduje się na 6 piętrze w 6 piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Zatorska

Wrocław,dolnośląskie

699 000 zł50 m² 13 888 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

3-pokojowe mieszkanie na nowym, zielonym osiedlu na północy miasta. Nie zwlekaj - zadzwoń i dowiedz się o więcej o tej i innych nieruchomościach z rynku pierwotnego we.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak

Adamowizna,mazowieckie

970 000 zł130 m² 7 461,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:750 m²

Nieruchomość zlokalizowana na pograniczu miejscowości Adamowizna koło Grodziska Mazowieckiego. Powierzchnia to 130 m2 na działce 800m2 budynek w zabudowie jednorodzinnej dwulokalowej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Urzut

Urzut,mazowieckie

1 289 900 zł124 m² 10 377 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:870 m²

Przestronny Dom ok. 125 m2 w Pięknym Rejonie. Przedstawiamy do sprzedaży przestronny, nowoczesny Dom Wolnostojący, o powierzchni ok. 124 m2, usytuowany na ładnej działce, w cichej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Jeziorzany

Jeziorzany,małopolskie

1 450 000 zł146 m² 9 931,51 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:450 m²

Nowoczesny dom wolnostojący na sprzedaż | Jeziorzany | 126 m | działka 4,5 ara | klimatyzacja | osiedle zamknięte Biuro nieruchomości z przyjemnością prezentuje wyjątkowy, komfortowy dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Przyjaźni

Wrocław,dolnośląskie

596 326 zł39 m² 15 173,70 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Opiekun nieruchomości: tel. Nieruchomość idealna dla rodziny. Mieszkanie o powierzchni 39,3 m2, położone na 2 piętrze z dwustronna ekspozycją okien, dzięki czemu mieszkanie będzie dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, ul. Pelargonii

Lipowa,śląskie

450 000 zł3 569 m² 126,09 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż: wyjątkowa działka budowlana w Lipowej z przepięknym widokiem na góry Z przyjemnością prezentujemy ofertę sprzedaży pięknej działki budowlanej o powierzchni 3569.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Holenderska

Koszalin,zachodniopomorskie

470 000 zł48 m² 9 884,33 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Mieszkanie o powierzchni niespełna 48m2, wystawa okien południowy zachód, co sprawia że jest widne i ciepłe nawet w chłodne dni - minimalizacja kosztów ogrzewania! Bezpieczne 2 pietro od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany

Warszawa,mazowieckie

690 000 zł37 m² 18 598,40 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2000

Rezerwacja do 31.08 Na sprzedaż kawalerka 37 m - ul. Elektoralna, śródmieście, warszawa Mam przyjemność zaprezentować przestronną kawalerkę o powierzchni 37 m , położona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Dominów

Dominów,lubelskie

451 010 zł52 m² 8 602,14 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nowa inwestycja w Dominowie i podatku pcc Mam do zaoferowania mieszkanie w nowej inwestycji w miejscowości Dominów o powierzchni 52,43 mkw w skład którego wchodzi: salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Górka Dziekanowska

Izabelin-Dziekanówek,mazowieckie

719 000 zł68 m² 10 545,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:100 m²

Osiedle Kampino Park to nowopowstająca inwestycja w bliskim sąsiedztwie Kampinoskiego Parku Narodowego. Wyróżnia ją dostęp do prywatnej części lasu, bliska odległość od trasy S-7 skąd szybko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Conrada-Korzeniowskiego

Wrocław,dolnośląskie

1 352 630 zł84 m² 16 084 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Oferta 4-pokojowego mieszkania z dwiema łazienkami oraz loggią z widokiem na rzekę! Opiekun oferty: tel: otoczenie nieruchomości: nowa inwestycja zlokalizowana jest na wrocławskim Kleczkowie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Zakopane

Zakopane,małopolskie

3 150 000 zł430 m² 7 325,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:-

Dodatkowo: antresola, garaż 2-stanowiskowy pod budynkiem, garderoba; w pobliżu: las, sklepy, tereny rekreacyjne; rozkład: korzystny układ, widokowe; standard mieszkania: wysoki standard; ogrzewanie:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna Nagłowice

Nagłowice,świętokrzyskie

49 600 zł8 279 m² 5,99 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Biuro Nieruchomości oakestate ma przyjemność przedstawić Państwu ofertę sprzedaży działki rolno-leśnej w miejscowości nagłowice w powiecie jędrzejowskim, w gminie Jędrzejów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Warszawa,mazowieckie

860 000 zł49 m² 17 551 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Praga Południe - dynamicznie rozwijająca się dzielnica Warszawy, w której nie brak terenów zielonych oraz klimatycznych zakątków, czy przedwojennych kamienic. To tu znajdziecie wyjątkową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Pułaskiego

Wieliczka,małopolskie

797 600 zł88 m² 9 109,18 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Duże mieszkanie 87,7 m2 z ogródkiem i miejscami parkingowymi! N20 Nieruchomości oferuje na sprzedaż przestronne 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 87,7 m 2 w Wieliczce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Janickiego

Poznań,wielkopolskie

628 900 zł54 m² 11 755,10 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

+jezyce - zamieszkaj W najmodniejszej dzielnicy poznania+. Szukasz najlepszej okazji mieszkaniowej. w najbardziej prestiżowej lokalizacji Poznania?. zadzwoń i odbierz dedykowana ofertę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament Lublin

Lublin,lubelskie

648 777 zł66 m² 9 829,95 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Deweloperskie mieszkania lublin obok uniwersytetu medycznego! do centrum jedynie 3 minuty! okazja! ostatnie wolne mieszkania! Skorzystaj z największych możliwych rabatów na Lubelskim Rynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Radziejowice

Radziejowice,mazowieckie

989 900 zł135 m² 7 316 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:600 m²

Przedstawiam do sprzedaży Nowy Dom - 1/2 bliźniaka - stan deweloperski - bardzo ładna i nowoczesna bryła budynku - łączony tylko garażem z drugą połówką bliźniaka. Budynek jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka

Sadowie,śląskie

338 000 zł1 690 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Prezentujemy malowniczą działkę budowlaną w urokliwym miejscu. Działka w kształcie prostokąta o powierzchni 1690 m2 piękny widok , idealnie nadaje się na stworzenie swojej własnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Żary

Żary,lubuskie

695 000 zł106 m² 6 581,44 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 105,6 m , położone na parterze w samym sercu Żar. Jego metraż dorównuje domom jednorodzinnym, co czyni je idealnym wyborem dla rodzin oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem

Suwałki,podlaskie

469 000 zł72 m² 6 494,95 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Wyjątkowa okazja! 4-pokojowe mieszkanie przy ulicy Nowomiejskiej 2. Uwaga: takie mieszkania znikają z rynku błyskawicznie! W Suwałkach 4-pokojowe mieszkania to prawdziwa rzadkość - gdy się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem

Kraków,małopolskie

825 600 zł64 m² 12 800 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Bez prowizji! Do sprzedaży nowe 4-pokojowe mieszkanie o pow.64,5m położone na I piętrze w 4-piętrowym budynku, który zostanie oddany do użytkowania w IV kwartale 2026 r. na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka siedliskowa

Siedlec Duży,śląskie

154 000 zł2 400 m² 64,17 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Prezentujemy piękną malowniczą działkę budowlaną (zabudowa zagordowa) w spokojnej okolicy, powierzchnia 2400 m2. (Możliwość zakupu większej działki lub mniejszej , scalenie) Działka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Osowiec

Osowiec,mazowieckie

1 589 800 zł182 m² 8 735 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 235 m²

Bardzo Piękna Okolica i Dom. Przepiękna Działka. Przedstawiam do sprzedaży komfortowy, piękny Dom wolnostojący o powierzchni ok.180 m2, położony na bardzo ładnej działce o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Łąkowa

Wiślinka,pomorskie

1 576 978 zł51 m² 31 128,70 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

* inwestycja premium * Z przyjemnością przedstawiamy Państwu inwestycje Sol Marina. Jest to bez wątpienia jedna z topowych inwestycji na Polskim rynku nieruchomości. Wyróżnia ją jakość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Borków

Borków,świętokrzyskie

1 050 000 zł170 m² 6 187,02 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:882 m²

Z ogromną przyjemnością przedstawiamy Państwu wyjątkowe nowo powstałe osiedle 12 Domów jednorodzinnych. Przedmiotem sprzedaży jest dom wolnostojący z garażem wolnostojącym, zlokalizowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, al. Wyszyńskiego

Łódź,łódzkie

390 000 zł56 m² 6 958,07 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Uwaga! Rezerwacja do połowy września! 3 pokoje z balkonem | 56 m | Retkinia Południe | do generalnego remontu Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 56,05 m , położone na 5. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wici

Łódź,łódzkie

445 000 zł45 m² 9 860,40 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nowoczesne mieszkanie gotowe do wprowadzenia! Zapraszam do zapoznania się z ofertą nowo wyremontowanego, 3-pokojowego mieszkania o powierzchni 45,13 m , położonego na trzecim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Piaskowa

Lublin,lubelskie

340 000 zł36 m² 9 542,52 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

Na sprzedaż mieszkanie gotowe do wprowadzenia, wyposażone w meble kuchenne i sprzęt agd. W jego skład wchodzi salon z aneksem, odrębna sypialnia i łazienka z wc. Cała.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Grzegórzecka

Kraków,małopolskie

2 380 000 zł93 m² 25 468,20 zł/m²

 

Piętro:parter/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Biuro Nieruchomości Home Estate Przewóz ma przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkowy apartament z dużym ogrodem w najnowszej inwestycji Wiślane Tarasy 2.0 z 2024 roku, przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. 3 Maja

Sopot,pomorskie

1 965 000 zł70 m² 28 071,40 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2003

Apartament w centrum Sopotu na Osiedlu Karlikowski Młyn, zaledwie 10 minut piechotą od plaży i ulicy Monte Cassino. W pełni umeblowany apartament na drugim piętrze o wielkości 70 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

1 150 000 zł47 m² 24 556,90 zł/m²

 

Piętro:4/23

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Apartament w Standardzie Premium Gotowy do Zamieszkania Widok na Rzekę 10 minut Spacerem do Rynku Sąsiedztwo Restauracji, terenów Zielonych i Zabytków Wrocławia Ekskluzywne Lobby.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Rzeszów,podkarpackie

599 000 zł83 m² 7 211,65 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Biuro Reformacka Nieruchomości ma przyjemność przedstawić wyjątkową inwestycję w sąsiedztwie lasu, budowaną na osiedlu Słocina - domy i mieszkania z zabudowie szeregowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Warszawska

Serock,mazowieckie

307 000 zł1 000 m² 307 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż kilka pięknych, równych i bardzo kształtnych (25mx40m) działek w Serocku. Działki zostały podzielone po 1000 m2 i zgodnie z miejscowym planem idealnie nadają się pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Łachowo

Łachowo,kujawsko-pomorskie

296 000 zł65 m² 4 553,85 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Makler poleca Do sprzedania mieszkanie w Łachowie o powierzchni 64,71m.Składające się z salonu z wyjściem na balkon, dwóch sypialni, oddzielnej kuchni, łazienki, wc i bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Hawelańska

Poznań,wielkopolskie

746 500 zł60 m² 12 441,70 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

3 pokoje | balkon 9m | 59,72m | idealne na inwestycję I do zamieszkania kupujesz bez prowizji i Bez podatku pcc Na sprzedaż funkcjonalne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 59,72 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Wilków

Wilków,małopolskie

170 000 zł795 m² 214 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Więcej informacji Paulinalub biuro:w godz. od 9.00 do 17.00 lub e-mail: Oferuję do sprzedaży ładną działkę o powierzchni 7,9 ara, położoną w miejscowości Wilków (gmina.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

749 115 zł55 m² 13 500 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Wyjątkowa inwestycja, gotowa, oddana do użytkowania! Zamieszkaj w dworku, miejsce postojowe gratis! Projekt zrealizowany w oparciu o przebudowę zabytkowego folwarku. Inwestycja.