dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

199 966 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

199 966 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Groblice

Groblice,dolnośląskie

628 000 zł71 m² 8 796,75 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2010

Opiekun Oferty: tel: pośrednik Obrotu Nieruchomościami Nr Licencji pfrn 31049 oferta tylko W sdp nieruchomości Serdecznie polecam na sprzedaż dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni użytkowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Żabia Wola

Żabia Wola,mazowieckie

1 139 000 zł135 m² 8 437 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Przedstawiamy do sprzedaży Przestronny Dom wolnostojący o powierzchni ok. 120 m2, usytuowany na dużej, bardzo ładnej działce, w cichej i malowniczej okolicy Żabia Woli. Stan deweloperski.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Lublin,lubelskie

689 000 zł62 m² 11 041,70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

3-pokojowe mieszkanie na sprzedaż - lsm, lublin | 62,4 m | Balkon | Winda | Garaż | Siłownia Na sprzedaż przestronne, w pełni umeblowane mieszkanie o powierzchni 62,4 m , położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Rokiciny Podhalańskie

Rokiciny Podhalańskie,małopolskie

200 000 zł1 800 m² 111,11 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka budowlana 1800 m Rokiciny Podhalańskie, gm. Raba Wyżna (6 km od Rabki-Zdrój) Pięknie nasłoneczniona, kształtna działka budowlana o powierzchni 1800 m w malowniczej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Warszawa,mazowieckie

995 000 zł69 m² 14 409,80 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż | 4-pokojowe mieszkanie z balkonem | ul. Belliniego, białołęka Szukasz rodzinnego mieszkania, gdzie każdy będzie miał swój pokój. Ta oferta jest dla Ciebie. To 4-pokojowe, słoneczne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Wejherowo

Wejherowo,pomorskie

7 950 000 zł1 000 m² 7 950 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:6 299 m²

Nowoczesna Hala magazynowa z częścią biurową , konstrukcja stalowa płyty warstwowe balex metal , hala odebrana do użytkowania w 2018r., z możliwością przystosowania do każdej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

1 099 000 zł115 m² 9 558 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:178 m²

Przedstawiamy Na sprzedaż funkcjonalny Segment o pow. ok.115m2, usytuowany w pięknym rejonie, w spokojnej części Grodziska Mazowieckiego. Segment jest gotowy do zamieszkania i oferuje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Lublin

Lublin,lubelskie

492 349 zł41 m² 12 100 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Deweloper lublin śródmieście! - Obręb - stare miasto! Klimatyzacja w standardzie każdego mieszkania! - jednostka zewnętrzna oraz wewnętrzna. Możliwość Oglądania mieszkań w środku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Pastelowa

Gdańsk,pomorskie

718 000 zł72 m² 9 988,87 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż oferujemy przestronne i słoneczne, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 71,88 m , zlokalizowane na osiedlu Pastelowym w Gdańsku Łostowicach. Mieszkanie znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wieruszowska

Poznań,wielkopolskie

564 836 zł40 m² 13 950 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 40,49 m , położone na 1. piętrze w nowoczesnym budynku w spokojnej i zielonej okolicy Poznania. Mieszkanie zostało.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym

Rzeszów,podkarpackie

500 000 zł53 m² 9 354,54 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Biuro Reformacka Nieruchomości ma przyjemność przedstawić Państwu inwestycję realizowaną przy ul. Jana Olbrachta w Rzeszowie. Zalety inwestycji: - doskonałe połączenie komunikacyjne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wielkopolska

Szczecin,zachodniopomorskie

285 000 zł33 m² 8 636,36 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1936

Na sprzedaż. gotowe do wydania, 2. pokojowe mieszkanie, do kapitalnego remontu, usytuowane na 1. piętrze zadbanej kamiennicy. Nieruchomość świetnie zlokalizowana, w atrakcyjnej destynacji Szczecina,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Żabia Wola

Żabia Wola,mazowieckie

998 900 zł134 m² 7 438 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:900 m²

Nowy dom ok 134m2. Przedstawiamy do sprzedaży Nowy Dom w zabudowie bliźniaczej - 1/2 Bliźniaka o pow. ok.134 m2 , posadowiony na bardzo ładnej działce o powierzchni ok.900m2. Nowoczesny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Orla

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

324 602 zł30 m² 10 900 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Mam przyjemność zaprezentować Państwu 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 29,78m2 w zupełnie nowej, prestiżowej inwestycji zlokalizowanej na Szwederowie. Mieszkanie znajduje się na drugim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Porąbki

Rzeszów,podkarpackie

401 760 zł53 m² 7 620,64 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Przedstawiamy nową, wyjątkową inwestycję na Osiedlu Budziwój przy ul. Porąbki. Inwestycja obejmuje 8 segmentów w zabudowie szeregowej, 6 z nich to zabudowa dwulokalowa. Dostępne są dwa typy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Malta

Malta,lubuskie

80 500 zł94 m² 852,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:-

Ogłoszenie Na postawie art. 37 ust. 1, art. 38 ust. 1 i 2, art. 40 ustawy z dnia 21 sierpnia 1997 r. o gospodarce nieruchomościami (t. j. Dz.U. 2024 poz. 1145 ze zm.), 13 i 14.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

830 000 zł315 m² 2 636,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:450 m²

Oferujemy na sprzedaż przestronny dom wolnostojący zlokalizowany w prawobrzeżnej części Szczecina, w dzielnicy Zdroje. Nieruchomość usytuowana jest w cichej i zielonej okolicy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dworek Osielsko

Osielsko,kujawsko-pomorskie

2 990 000 zł400 m² 7 475 zł/m²

 

Rodzaj domu:dworek/pałac

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:43 457 m²

Nowa niższa cena na sprzedaż atrakcyjna nieruchomość Piękna posiadłość z nowo wybudowanym domem i parkiem nad jeziorem tuż obok Bydgoszczy. Cała nieruchomość znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Barwinka

Józefosław,mazowieckie

1 197 000 zł89 m² 13 473,70 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2019

Czteropokojowe mieszkanie o powierzchni 88,84 m2 usytuowane na parterze w segmencie z urokliwym ogródkiem o powierzchni 133,9 m2. Budynek 2-kondygnacyjny z garażem oraz dwoma.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

439 000 zł41 m² 10 609 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie - najważniejsze informacje Na powierzchnię użytkową 41,38 m2 składa się :` przedpokój w którym znajduje się kuchnia (z oknem na świetlik) oraz wejścia do łazienki i osobnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna Lipinki

Lipinki,małopolskie

33 000 zł5 000 m² 6,60 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka rolna w Lipinkach o powierzchni 0,5 ha. Działka o wymiarach ok. 24m x 400m. Teren płaski. Dojazd drogą polną ok. 400 m + drogą utwardzoną ok. 600 m. Spokojna okolica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Krosno Odrzańskie

Krosno Odrzańskie,lubuskie

285 000 zł38 m² 7 503,95 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przedstawiamy państwu do sprzedaży przytulne mieszkanie W krośnie odrzańskim usytuowane na 2 piętrze W kamienicy - ul. Wojska polskiego. Opis: mieszkanie położone jest w dolnej części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Łańcut

Łańcut,podkarpackie

350 000 zł120 m² 2 916,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Dom z potencjałem tylko 1,2 km od rynek Łańcut! 11 arów działki | dom ok. 120 m | wszystkie media | Cena: 350 000 zł Marzysz o własnym domu blisko miasta, ale z przestrzenią,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Osowiec

Osowiec,mazowieckie

1 300 000 zł150 m² 8 666,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:499 m²

Sprzedam przestronny i komfortowy dom w zabudowie bliźniaczej. To idealna propozycja dla rodzin, które szukają wygodnego domu w spokojnej okolicy, z jednoczesnym szybkim dojazdem do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Jana Kazimierza

Warszawa,mazowieckie

2 290 000 zł117 m² 19 572,70 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Całkowicie nowe / nigdy niezamieszkane / wykończone W wysokim standardzie / gotowe do wprowadzenia MD Home ma przyjemność zaprezentować nowy, luksusowo wykończony 3-pokojowy apartament.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Lublin,lubelskie

435 000 zł49 m² 8 895,71 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Dwupokojowe mieszkanie w niskim bloku po termomodernizacji w dzielnicy lsm! Mieszkanie na 2 piętrze z 4 składa się z: -salonu 19m2 z wyjściem na zachodni balkon, -oddzielnej kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Wrocław,dolnośląskie

749 000 zł60 m² 12 396,60 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Prezentujemy Państwu w pełni wyposażone, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 60,42 m , usytuowane na 3. piętrze (ostatnim) w budynku z 2014 roku (bez windy). Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z miejscem parkingowym, ul. Bandurskiego

Szczecin,zachodniopomorskie

259 000 zł23 m² 11 115,90 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1954

Na sprzedaż przytulna kawalerka o powierzchni 23,3 m2 usytuowana na drugim piętrze budynku dwupiętrowego po przeprowadzonej termomodernizacji. Mieszkanie bardzo ciepłe i tanie w utrzymaniu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dzieci Polskich

Tomaszów Mazowiecki,łódzkie

400 000 zł64 m² 6 250 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

mieszkanie trzy pokojowe ,z balkonem okolca.markety biedronka szkola basen przystanek autobusowy

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Ługwałd

Ługwałd,warmińsko-mazurskie

199 000 zł3 039 m² 65,48 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Biuro 3a Nieruchomości oferuje działkę w spokojnej, zielonej okolicy, tylko 15 minut drogi autem od Olsztyna. To idealne miejsce na Twój dom blisko natury i miasta. Nieruchomość znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Pigża

Pigża,kujawsko-pomorskie

135 000 zł1 500 m² 90 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż 7 działek budowlanych w miejscowości Pigża, gmina Łubianka , o powierzchni około 1500 m2 każda. Jesteśmy w trakcie podziału działek oraz w oczekiwaniu na warunki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Rzeszów,podkarpackie

477 000 zł56 m² 8 466,45 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Biuro Reformacka Nieruchomości ma przyjemność przedstawić kolejną odsłonę inwestycji przy ul. Św. Rocha w Rzeszowie - osiedle mieszkań w kameralnej zabudowie charakteryzującej się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Poznań

Poznań,wielkopolskie

528 370 zł38 m² 13 838,90 zł/m²

 

Piętro:6/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowa niższa cena! 0% prowizji oraz brak podatku pcc! Bezpieczny zakup bezpośrednio od dewelopera! Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży nowego, dwupokojowego mieszkania z balkonem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Wysoka,dolnośląskie

645 000 zł52 m² 12 524,30 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie w Wysokiej (gm. Kobierzyce) przy ul. Chabrowej 49 - zaledwie 400 m od granicy z Wrocławiem (partynice). To wspaniała propozycja dla osób pracujących.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Jaktorów

Jaktorów,mazowieckie

829 900 zł134 m² 6 179 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Nowoczesny Dom w Chylicach, twoje miejsce do życia pełnego komfortu i spokoju! Lokal nr. 2. Nowy Dom w bliskim sąsiedztwie niezbędnych udogodnień. Ten wyjątkowy Dom - 1/2 Bliźniaka.